121412
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-121412,strata-core-1.1.1,strata-theme-ver-3.4,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Firma INŻ-GEO

Firma INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o.o. Sp. K. oferuje kompleksowe usługi z zakresu geotechniki, geologii inżynierskiej, hydrogeologii, ochrony środowiska, badań materiałów budowlanych i geologii złożowej.

 

Mając na uwadze rzetelność i ciągłe doskonalenie naszych badań oraz w celu profesjonalnego wykonania zleconych prac, w lipcu 2020 roku otrzymaliśmy certyfikat akredytacji nr AB 1750 w zakresie badań laboratoryjnych. Certyfikat ten jest potwierdzeniem przez Polskie Centrum Akredytacji (PCA) kompetentnego prowadzenia systemu zarządzania jakością zgodnego z ISO 17025 oraz rzetelnego wykonywania badań w akredytowanym zakresie. Dodatkowo firma wdrożyła politykę jakości ISO 9001, otrzymując certyfikat jakości nr ISO 1686/04/2021/J/R.

 

Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który umożliwia prowadzenie kompleksowych badań geotechnicznych i geologicznych. W trosce o jakość naszych usług każde posiadane przez nas urządzenia pochodzą od autoryzowanego dostawcy i posiadają właściwe certyfikaty i kalibracje. Wykwalifikowana kadra, dwie wiertnice mechaniczne, sonda CPTU oraz kilkanaście zestawów wiertnic ręcznych i sond (DPL i SLVT) pozwalają sprostać każdemu powierzonemu nam zadaniu.

 

Nasza firma jest konkurencyjna i dynamicznie rozwija się na polskim rynku. Obecnie zatrudniamy ponad 50-ciu pracowników, którzy wykonują wiercenia oraz badania laboratoryjne i terenowe na inwestycjach kubaturowych, kolejowych i drogowych. Z powodzeniem realizujemy również badania podłoża na inwestycjach związanych z budownictwem wodnym. Ze względu na fakt, że nasze maszyny posiadają napęd gąsienicowy, jesteśmy w stanie wykonać zadania nawet w miejscach trudno dostępnych. Firma INŻ-GEO Badania i Roboty Geotechniczne Sp. z o. o. Sp. komandytowa posiada również Biura/Laboratoria Polowe w Krakowie, Poznaniu oraz w Stargardzie.

AB 1750

Członek rzeczywisty Klubu POLLAB nr 1095