121661
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-121661,strata-core-1.1.1,strata-theme-ver-3.4,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Wykonujemy wszelkiego rodzaju opracowania geologiczne dla obiektów, budowli i obiektów liniowych tj.:

  • Opinie geotechniczne
  • Dokumentacje badań podłoża gruntowego
  • Projekty robót geologicznych
  • Dokumentacje geologiczno – inżynierskie
  • Dokumentacje geologiczne
  • Dokumentacje hydrogeologiczne
  • Projekty geotechniczne
  • Specjalistyczne ekspertyzy geotechniczne (np. przyczyny i wielkości osiadań obiektów budowlanych, stabilność podłoży gruntowych – naturalnych bądź wzmocnionych, obliczenia stateczności skarp obciążanych budynkami, obliczenia pod specjalistyczne projektowanie geotechniczne w zakresie budowy tuneli)

 

Współpracując z nami otrzymasz gwarancję pełnego rozpoznania gruntu, które umożliwi Twojej firmie szybkie i bezpieczne przeprowadzenie procesu projektowego i budowlanego.
Ponadto otrzymasz opiekę profesjonalistów, którzy są zorientowani na pomoc przy rozwiązaniu problemów geologicznych/geotechnicznych na etapie projektowym i wykonawczym.

Dlaczego powinni Państwo skorzystać z ekspertyz i dokumentowania geologicznego w INŻ-GEO?

Profesjonalna kadra

 

Nasz zespół geologów i inżynierów posiada wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu najtrudniejszych spraw geologicznych.

Opieka i wsparcie

 

Gwarantujemy fachową pomoc na każdym etapie projektu.

Szybka realizacja

 

Nasze zespoły terenowe i własne nowoczesne laboratorium czynią nas niezależnymi i pozwalają szybko realizować zlecenia.

Misją Firmy jest pełne zorientowanie na potrzeby Klienta. Nasza współpraca nie kończy się bowiem z momentem przekazania opracowań i raportów, ale też ma swoją kontynuację w przyszłości, na różnych szczeblach Procesu Inwestycyjnego. Inwestor czy Wykonawca musi bowiem mieć poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie realizacji i eksploatacji Inwestycji. Z naszej strony, zespołu wybitnych fachowców z branży, taki komfort macie Państwo zapewniony.