Plugins - Really Simple SSL - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (526 entries)

en:  Please note that you can always save and finish the wizard later, use our %sdocumentation%s for additional information or log a %ssupport ticket%s if you need our assistance.
uk_UA: Зауважте, що ви завжди можете зберегти все на даному етапі та завершити роботу з майстром пізніше. За додатковою інформацією зверніться до нашої %sдокументації%s або залиште заявку до %sслужби підтримки%s, якщо вам потрібна допомога.

en:  You still have %s tasks open.
uk_UA: У вас все ще відкрито %s завдань.

en: %s is a singleton class and you cannot create a second instance.
uk_UA: %s це одиночний класс і ви не можете створити другий запис.

en: %sEnable%s
uk_UA: %sУвімкнути%s

en: %sMore info%s
uk_UA: %sДетальніше%s

en: (Unknown)
uk_UA: (Невідомо)

en: (unknown)
uk_UA: (невідомо)

en: .htaccess is currently not %swritable%s.
uk_UA: .htaccess зараз не %sдоступний для запису%s.

en: 301 .htaccess redirect is not enabled.
uk_UA: 301 .htaccess переадресація не увімкнена.

en: 301 Redirect
uk_UA: Переадресування 301

en: 301 SSL redirect enabled
uk_UA: Увімкнено переадресацію SSL 301

en: 301 redirect to https set.
uk_UA: Переадресування 301 до https налаштовано

en: 301 redirect to https set: .htaccess redirect.
uk_UA: 301 перенаправлення на https встановлено: .htaccess перенаправлення.

en: A .htaccess redirect is faster and works better with caching. Really Simple SSL detects the redirect code that is most likely to work (99% of websites), but this is not 100%. Make sure you know how to regain access to your site if anything goes wrong!
uk_UA: Переадресування .htaccess швидше та краще працює з кешуванням. Really Simple SSL знаходить код переадресування, що працюватиме з найбільшою ймовірністю (99% веб-сайтів), але це не 100%. Переконайтесь, що знаєте як повернути доступ до вашого сайту якщо щось піде не так!

en: A definition of a siteurl or homeurl was detected in your wp-config.php, but the file is not writable.
uk_UA: Визначення siteurl або homeurl було виявлено у вашому wp-config.php, але файл недоступний для запису.

en: Able to create destination folder
uk_UA: Цільову папку можливо створити

en: According to our information, your hosting provider does not allow any kind of SSL installation, other then their own paid certificate. For an alternative hosting provider with SSL, see this %sarticle%s.
uk_UA: Згідно з нашою інформацією, ваша хостингова компанія не дозволяє встановлювати жоден варіант SSL, окрім їх власного платного сертифікату. Альтернативну хостингову компанію з підтримкою SSL ви можете знайти за допомогою цієї %sстатті%s.

en: According to our information, your hosting provider supplies your account with an SSL certificate by default. Please contact your %shosting support%s if this is not the case.
uk_UA: Згідно з нашою інформацією, ваша хостингова компанія підтримує ваш обліковий запис із встановленим SSL сертифікатом за замовчуванням. Якщо це не так - будь ласка зв'яжіться зі %sслужбою підтримки%s вашого хостингу.

en: Activate SSL
uk_UA: Активувати SSL

en: Activate SSL networkwide
uk_UA: Активувати SSL на всю мережу

en: Activate SSL per site
uk_UA: Активувати SSL для сайту

en: Activate SSL per site or install a wildcard certificate to fix this.
uk_UA: Активуйте SSL для сайту або встановіть підстановочний сертифікат, щоб виправити це.

en: Activate networkwide to fix this.
uk_UA: Активуйте на всю мережу, щоб виправити це.

en: Activating plugin...
uk_UA: Активуємо плагін...

en: Add the following lines of code to your wp-config.php.
uk_UA: Додайте наступні строки коду до вашого файлу wp-config.php.

en: Add the following token as text record to your DNS records. We recommend to use a short TTL during installation, in case you need to change it.
uk_UA: Додайте наступний жетон як текстовий запис до записів вашого DNS. Ми рекомендуємо використовувати короткий TTL під час встановлення для випадків, якщо вам знадобиться його змінити.

en: Adding a Content Security Policy
uk_UA: Додається Політика безпеки вмісту

en: Adding a Permission Policy
uk_UA: Додається Політика доступу

en: After completing the installation, you can continue to the next step to complete your configuration.
uk_UA: Після завершення встановлення ви зможете перейти на наступний етап, щоб завершити налаштування.

en: After completing the installation, you can let Really Simple SSL automatically configure your site for SSL by using the 'Activate SSL' button.
uk_UA: Після завершення встановлення ви можете дозволити Really Simple SSL автоматично налаштувати ваш сайт під SSL натиснувши кнопку 'Активувати SSL'

en: Alias domain check is not relevant for a subdomain
uk_UA: Перевірка псевдоніма домена не важлива для піддомена

en: All tasks
uk_UA: Всі завдання

en: Almost ready to activate SSL!
uk_UA: Для активації SSL майже все готово!

en: Almost ready to migrate to SSL!
uk_UA: Практично готові до мігрування на SSL!

en: An Error Occurred:
uk_UA: Виникла помилка:

en: An SSL certificate has been detected
uk_UA: Виявлено SSL сертифікат

en: An SSL certificate was detected on your site.
uk_UA: SSL сертифікат виявлено на вашому сайті.

en: An error occurred, please try again.
uk_UA: Виникла помилка, спробуйте знову.

en: Are you sure?
uk_UA: Ви впевнені?

en: As Really Simple SSL handles all the functionality this plugin provides, we recommend to disable this plugin to prevent unexpected behaviour.
uk_UA: Оскільки в Really Simple SSL вже присутній функціонал цього плагіну, ми радимо вимкнути його, щоб не викликати неочікувані проблеми.

en: As your order will be regenerated, you'll need to update your DNS text records.
uk_UA: Коли ваш запит буде повторно створено, потрібно буде оновити ваші текстові записи DNS.

en: Attempt %s.
uk_UA: Спроба %s.

en: Attempting to install certificate using AutoSSL...
uk_UA: Спроба встановлення сертифікату використовуючи AutoSSL...

en: Attempting to install certificate...
uk_UA: Спроба встановлення сертифікату...

en: Attempting to set DNS txt record...
uk_UA: Спроба встановити DNS txt запис...

en: Authorization not completed yet.
uk_UA: Авторизацію ще не завершено.

en: Automatic certificate detection is not possible on your server.
uk_UA: Автоматичне виявлення сертифікату неможливе на вашому сервері.

en: Automatic renewal of your certificate was not possible. The SSL certificate should be %srenewed%s manually.
uk_UA: Автоматичне оновлення вашого сертифікату було неможливе. SSL сертифікат потрібно %sоновити%s вручну.

en: Basic SSL configuration finished! Improve your score with %sReally Simple SSL Pro%s.
uk_UA: Базові налаштування SSL завершено! Підвищіть ваш рейтинг з %sReally Simple SSL Pro%s.

en: Beautiful recipes optimized for Google.
uk_UA: Чудові рецепти, оптимізовані для Google.

en: Because the $_SERVER["HTTPS"] variable is not set, your website may experience redirect loops.
uk_UA: Оскільки змінну $_SERVER["HTTPS"] не встановлено, ваш веб-сайт може зіткнутися з петлями переадресувань.

en: Because your server does not pass a variable with which WordPress can detect SSL, WordPress may create redirect loops on SSL.
uk_UA: Оскільки ваш сервер не пропускає змінну, за допомогою якої WordPress виявляє SSL, WordPress може створити петлі переадресування на SSL.

en: Because your site is behind a loadbalancer and is_ssl() returns false, you should add the following line of code to your wp-config.php.
uk_UA: Оскільки ваш сайт позаду розподілювача навантаження і is_ssl() повертає false, вам потрібно додати наступні строки кода до вашого wp-config.php.

en: Before you enable the htaccess redirect, make sure you know how to %sregain access%s to your site in case of a redirect loop.
uk_UA: Перед тим, як увімкнути переадресування .htaccess, переконайтесь що знаєте як %sповернути доступ%s до свого сайту у випадку появи петлі переадресування.

en: Before you migrate, please check for:
uk_UA: Перед тим, як мігрувати перевірте наступне:

en: Below you will find the instructions for different hosting environments and configurations. If you start the process with the necessary instructions and credentials the next few steps will be done in no time.
uk_UA: Нижче ви знайдете інструкції для різних середовищ хостингу та конфігурацій. Якщо ви почнете процес із потрібними інструкціями та обліковими даними, наступні кілька кроків буде виконано миттєво.

en: Black Friday sale! Get 40% Off Really Simple SSL Pro
uk_UA: Чорна п'ятниця! Знижка 40% на Really Simple SSL Pro

en: Bundle not available yet...
uk_UA: Пакет ще не доступний...

en: By placing it outside the root folder, it is not accessible over the internet.
uk_UA: Якщо його розташувати за кореневою папкою, до ньго неможливо отримати доступ через інтернет.

en: By selecting your hosting provider we can tell you if your hosting provider already supports free SSL, and how you can activate it.
uk_UA: Обравши вашу хостингову компанію ми зможемо сказати чи вона вже підтримує безкоштовні SSL, та як вам їх активувати

en: By selecting your hosting provider we can tell you if your hosting provider already supports free SSL, and/or where you can activate it.
uk_UA: Обравши вашу хостингову компанію ми зможемо сказати чи вона вже підтримує безкоштовні SSL, та як або де вам їх активувати

en: CPanel host
uk_UA: Хост CPanel

en: CPanel password
uk_UA: Пароль CPanel

en: CPanel recognized. Possibly the certificate can be installed automatically.
uk_UA: CPanel розпізнано. Можливо доступне автоматичне встановлення сертифікату.

en: CPanel username
uk_UA: Ім'я користувача CPanel

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Certificate (CRT)
uk_UA: Сертифікат (CRT)

en: Certificate Authority Bundle (CABUNDLE)
uk_UA: Пакет центра сертифікації (CABUNDLE)

en: Certificate already generated. It was renewed if required.
uk_UA: Сертифікат вже створено і, якщо було необхідно - оновлено.

en: Challenge directory not writable.
uk_UA: Директорія викликів недоступна для запису.

en: Changes saved successfully
uk_UA: Зміни вдало збережено

en: Check again
uk_UA: Перевірити ще раз

en: Check manually
uk_UA: Перевірити вручну

en: Check out Really Simple SSL Premium
uk_UA: Спробуйте Really Simple SSL Premium

en: Check out Really Simple SSL Pro
uk_UA: Спробуйте Really Simple SSL Pro

en: Check your %slicense%s.
uk_UA: Перевірте вашу %sліцензію%s.

en: Checking PHP version...
uk_UA: Перевірка версії РНР...

en: Checking SSL certificate...
uk_UA: Перевірка SSL сертифікату...

en: Checking alias domain...
uk_UA: Перевірка псевдоніму домену...

en: Checking certs directory...
uk_UA: Перевірка директорії certs...

en: Checking challenge directory reachable over http...
uk_UA: Перевірка доступності директорії викликів через http...

en: Checking challenge directory...
uk_UA: Перевірка директорії викликів...

en: Checking for subdomain setup...
uk_UA: Перевірка на встановлення піддоменів...

en: Checking for website configuration...
uk_UA: Перевірка конфігурації веб-сайту...

en: Checking host...
uk_UA: Перевірка хосту...

en: Checking if CURL is available...
uk_UA: Перевірка доступності CURL...

en: Checking if Terms & Conditions are accepted...
uk_UA: Перевіряємо чи прийняті Визначення та Умови...

en: Checking if plugin folder exists...
uk_UA: Перевірка наявності папки плагіну...

en: Checking key directory...
uk_UA: Перевірка директорії key...

en: Checking permissions...
uk_UA: Перевірка доступу...

en: Checking server software...
uk_UA: Перевірка програмного забезпечення сервера...

en: Choose option
uk_UA: Оберіть опцію

en: Click the refresh button.
uk_UA: Натисніть кнопку "оновити".

en: CloudWays api key
uk_UA: Ключ CloudWays api

en: CloudWays user email
uk_UA: Email користувача CloudWays

en: Completed
uk_UA: Завершено

en: Configure your Cookie Notice, Cookie Consent and Cookie Policy with our Wizard and Cookie Scan. Supports GDPR, DSGVO, TTDSG, LGPD, POPIA, RGPD, CCPA and PIPEDA.
uk_UA: Налаштуйте ваші нагадування, згоди та політики щодо Cookie за допомогою нашого Помічника і Сканера Cookie. Подтримуются GDPR, DSGVO, TTDSG, LGPD, POPIA, RGPD, CCPA and PIPEDA.

en: Configured for HTTP challenge
uk_UA: Налаштовано для HTTP викликів

en: Continue to renew.
uk_UA: Продовжити оновлення.

en: Conversion of websites %s percent complete.
uk_UA: Перетворення сайтів завершено на %s відсотків.

en: Conversion of websites completed.
uk_UA: Перетворення веб-сайтів завершено.

en: Copied!
uk_UA: Скопійовано!

en: Copy content
uk_UA: Копіювати вміст

en: Could not automatically add TXT record. Please proceed manually, following the steps below.
uk_UA: Неможливо автоматично додати запис ТХТ. Будь ласка, зробіть це вручну, керуючись наступними кроками.

en: Could not create test folder and file.
uk_UA: Неможливо створити тестову папку та файл.

en: Could not reach challenge directory over %s.
uk_UA: Неможливо дістатися директорії викликів через %s.

en: Could not retrieve server list
uk_UA: Неможливо отримати список серверів

en: Could not test certificate
uk_UA: Неможливо перевірити сертифікат

en: Could not test certificate.
uk_UA: Неможливо перевірити сертифікат.

en: Could not verify TXT record for domain %s
uk_UA: Неможливо підтвердити ТХТ запис для домену %s

en: Could not verify alias domain.
uk_UA: Неможливо підтвердити псевдонім домену.

en: Create a certs directory
uk_UA: Створити директорію certs

en: Create a challenge directory
uk_UA: Створити директорію викликів

en: Create a folder called “.well-known”
uk_UA: Створити папку з назвою “.well-known”

en: Create a folder called “ssl”
uk_UA: Створити папку з назвою “ssl”

en: Create a key directory
uk_UA: Створити директорію key

en: Creating account...
uk_UA: Створюється обліковий запис...

en: Credentials storage
uk_UA: Сховище облікових записів

en: DNS Verification
uk_UA: Верифікація DNS

en: DNS records were not verified yet. Please complete the previous step.
uk_UA: Записи DNS ще не були верифіковані. Будь ласка, завершіть попередній крок.

en: Deactivate, and revert to http. This will remove all changes by the plugin.
uk_UA: Деактивувати та відкатитись до http. Це прибере будь-які зміни, зроблені плагіном.

en: Deactivate, but stay on SSL.
uk_UA: Деактивувати, але лишитись на SSL.

en: Deactivate, keep https
uk_UA: Деактивувати, зберегти https

en: Deactivate, revert to http
uk_UA: Деактивувати, відкатитись до http

en: Deactivating the plugin while keeping SSL will do the following:
uk_UA: Деактивація плагіну при збереженні SSL зробить наступне:

en: Depending on your hosting provider, %smanual installation%s may be required.
uk_UA: Залежно від вашої хостингової компанії, може знадобитися %sвстановлення вручну%s

en: Destination folder already exists
uk_UA: Цільова папка вже існує

en: Detected status of your setup.
uk_UA: Виявлено статус вашої інсталяції.

en: DirectAdmin host
uk_UA: Хост DirectAdmin

en: DirectAdmin password
uk_UA: Пароль DirectAdmin

en: DirectAdmin recognized. Possibly the certificate can be installed automatically.
uk_UA: Виявлено DirectAdmin. Можливо доступне автоматичне встановлення сертифікату.

en: DirectAdmin username
uk_UA: Ім'я користувача DirectAdmin

en: Directories
uk_UA: Директорії

en: Disable OCSP Stapling
uk_UA: Вимкнути прив'язку OCSP

en: Dismiss all Really Simple SSL notices
uk_UA: Відхилити всі сповіщення Really Simple SSL

en: Documentation
uk_UA: Документацію до плагіну

en: Domain
uk_UA: Домен

en: Don't show again
uk_UA: Не показувати знову

en: Download
uk_UA: Завантаження

en: Download system status
uk_UA: Завантажити стан системи

en: Due to a recent update by WP Engine, we have changed your settings automatically to adapt.
uk_UA: Через нещодавне оновлення WP Engine, ми автоматично змінили ваші налаштування на сумісні.

en: Easily migrate your website to SSL.
uk_UA: Переведіть ваш веб-сайт на SSL з легкістю.

en: Email address
uk_UA: Email адреса

en: Enable 301 .htaccess redirect
uk_UA: Увімкнути переадресування 301 .htaccess

en: Enable 301 redirect
uk_UA: Увімкнути переадресування 301

en: Enable High Contrast mode
uk_UA: Увімкнути режим високої контрасності

en: Enable SSL
uk_UA: Увімкнути SSL

en: Enable WordPress 301 redirect
uk_UA: Увімкнути переадресування WordPress 301

en: Enable a .htaccess redirect or WordPress redirect in the settings to create a 301 redirect.
uk_UA: Увімкніть переадресування .htaccess або переадресування WordPress у налаштуваннях, щоб створити 301 переадресування.

en: Enable this option to permanently dismiss all +1 notices in the 'Your progress' tab
uk_UA: Увімкніть цю опцію, щоб прибрати всі +1 повідомлення у вкладці "Ваш прогрес" назавжди

en: Enabling auto renew...
uk_UA: Вмикається автоматичне оновлення...

en: Error code %s
uk_UA: Код помилки %s

en: Error code %s.
uk_UA: Код помилки %s.

en: Error enabling auto renew for Let's Encrypt
uk_UA: Помилка запуску автоматичного оновлення для Let's Encrypt

en: Error occurred when retrieving the webpage.
uk_UA: Виникла помилка при отриманні веб-сторінки.

en: Errors were reported during installation
uk_UA: Були виявлені помилки під час встановлення

en: Errors were reported during installation.
uk_UA: Були виявлені помилки під час встановлення.

en: Failed retrieving access token
uk_UA: Не вдалося отримати жетон доступу

en: Failed to activate plugin
uk_UA: Не вдалось активувати плагін

en: Failed to gather package information
uk_UA: Не вдалось зібрати інформацію про пакет

en: Failed to install plugin
uk_UA: Не вдалося встановити плагін

en: File missing. Please retry the previous steps.
uk_UA: Файл не знайдено. Будь ласка, повторіть попередні кроки.

en: Files not created yet...
uk_UA: Файли ще не створено...

en: Fire mixed content fixer with different method
uk_UA: Запустити функцію виправлення змішаного вмісту, застосувавши інший спосіб

en: For more information, please read this %sarticle%s
uk_UA: За більш детальною інформацією, будь ласка зверніться до цієї %sстатті%s

en: GDPR/CCPA Privacy Suite
uk_UA: Пакет конфіденційності GDPR/CCPA

en: General
uk_UA: Загальне

en: General Issues
uk_UA: Загальні проблеми

en: General settings
uk_UA: Загальні налаштування

en: Generating SSL certificate...
uk_UA: Створюється SSL сертифікат...

en: Generation
uk_UA: Створення

en: Get detailed insights into visitors' behaviour with Burst Statistics, the privacy-friendly analytics dashboard from Really Simple Plugins.
uk_UA: Отримуйте детальний огляд дій відвідувачів за допомогою Burst Statistics, конфіденційної аналітичної панелі інструментів від Really Simple Plugins.

en: Get ready with PRO!
uk_UA: Підготуйтеся разом з PRO!

en: Go PRO!
uk_UA: Переходьте на PRO!

en: Go ahead, activate SSL!
uk_UA: Вперед, активуйте SSL!

en: Go to activation
uk_UA: Перейти до активації

en: Go to dashboard
uk_UA: Перейти до панелі керування

en: Go to installation
uk_UA: Перейти до встановлення

en: Hi, Really Simple SSL has kept your site secure for a month now, awesome! If you have a moment, please consider leaving a review on WordPress.org to spread the word. We greatly appreciate it! If you have any questions or feedback, leave us a %smessage%s.
uk_UA: Привіт, ви використовуєте Really Simple SSL протягом місяця, чудово! Якщо у вас є час, будь ласка, залиште огляд на WordPress.org, щоб поділитися вашими враженнями. Ми дуже цінуємо це! Якщо у вас виникли питання або відгуки, залиште нам %sповідомлення%s.

en: Hi, Really Simple SSL has kept your site secure for some time now, awesome! If you have a moment, please consider leaving a review on WordPress.org to spread the word. We greatly appreciate it! If you have any questions or feedback, leave us a %smessage%s.
uk_UA: Привіт! Really Simple SSL зберігає ваш сайт захищеним вже деякий час і це чудово! Якщо у вас буде хвилинка, будь-ласка залиште відгук на WordPress.org, щоб дати іншим уявлення про нашу роботу. Ми дуже вдячні! Якщо у вас є запитання чи побажання, надішліть нам  %sповідомлення%s.

en: Hosting
uk_UA: Хостинг

en: Hosting provider
uk_UA: Хостингова компанія

en: Http references in your .css and .js files: change any http:// into https://
uk_UA: Http посилання у ваших файлах .css та .js: змініть усі http:// на https://

en: HttpOnly Secure cookies have been set automatically!
uk_UA: HttpOnly Secure cookies були налаштовані автоматично!

en: HttpOnly Secure cookies not set.
uk_UA: HttpOnly Secure cookies не встановлено.

en: I agree to the Let's Encrypt %sTerms & Conditions%s
uk_UA: Я згоден(на) з %sВизначеннями та Положеннями%s Let's Encrypt

en: I don't know, or not listed, proceed with installation
uk_UA: Я не знаю, чи немає у списку, перейти до встановлення

en: If enabled, all the Really Simple SSL pages within the WordPress admin will be in high contrast
uk_UA: Якщо ввімкнено, всі сторінки Really Simple SSL у адмінці WordPress будуть в режимі високої контрасності

en: If the challenge directory cannot be created, or is not reachable, you can either remove the server limitation, or change to DNS verification.
uk_UA: Якщо директорію викликів неможливо створити чи вона недоступна, ви можете або видалити обмеження серверу, або перейти на верифікацію DNS.

en: If the challenge directory cannot be created, you can either remove the server limitation, or change to DNS verification.
uk_UA: Якщо директорію викликів неможливо створити, ви можете або видалити обмеження серверу, або перейти на верифікацію DNS.

en: If the conversion does not proceed after a few minutes, click %shere%s to force the conversion process.
uk_UA: Якщо перетворення не відбудеться через кілька хвилин, натисніть %shere%s щоб виконати процес перетворення примусово.

en: If the setting 'stop editing the .htaccess file' is enabled, you can't change this setting.
uk_UA: Якщо налаштування 'зупинити редагування файлу .htaccess' увімкнено, вам не вдасться змінити це налаштування.

en: If this is not the case, don't add this alias to your certificate.
uk_UA: Якщо це не ваш випадок - не додавайте цей варіант до вашого сертифікату.

en: If this option is set to true, the mixed content fixer will fire on the init hook instead of the template_redirect hook. Only use this option when you experience problems with the mixed content fixer."
uk_UA: Якщо цій опції встановлено значення true, функція виправлення змішаного вмісту буде запущена під час init замість template_redirect. Використовуйте цю опцію лише в разі виникнення проблем з функцією виправлення змішаного вмісту.

en: If this user stops editing, the lock will expire after %s minutes.
uk_UA: Якщо цей користувач припинить редагування, цей замок спливе через %s хвилин.

en: If you also want to secure subdomains like mail.domain.com, cpanel.domain.com, you have to use the %sDNS%s challenge.
uk_UA: Якщо ви також бажаєте убезпечити такі піддомени, як mail.domain.com, cpanel.domain.com, вам потрибно використовувати %sDNS%s виклики.

en: If you entered your DNS records before, they need to be changed.
uk_UA: Якщо ви раніше вводили записи DNS - їх необхідно змінити.

en: If you just activated SSL, please check for:
uk_UA: Якщо ви щойно активували SSL, будь ласка, перевірте:

en: If you want to customize the Really Simple SSL .htaccess, you need to prevent Really Simple SSL from rewriting it. Enabling this option will do that.
uk_UA: Якщо ви бажаєте налаштувати Really Simple SSL .htaccess, вам потрібно запобігти його перезапису Really Simple SSL. Увімкніть цю опцію, щоб зробити це.

en: If you're sure it's set correctly, you can click the button to skip the DNS check.
uk_UA: Якщо ви впевнені, що встановили це правильно, можете натиснути кнопку пропуску перевірки DNS.

en: If your hosting provider auto-renews your certificate, no action is required. Alternatively, you have the option to generate an SSL certificate with Really Simple SSL.
uk_UA: Якщо ваша хостингова компанія автоматично оновлює ваш сертифікат, жодних дій не потрібно... Як альтернатива - ви можете створити SSL сертифікат за допомогою Really Simple SSL.

en: If your hosting provider is not listed, and there's an SSL activation/installation link, please let us %sknow%s.
uk_UA: Якщо вашої хостингової компанії немає у списку та у вас є посилання для активації/встановлення SSL, будь ласка, %sповідомте%s нам.

en: If you’re certain an SSL certificate is present, please check “Override SSL detection” to continue activating SSL.
uk_UA: Якщо ви впевнені, що сертифікат SSL присутній, будь ласка оберіть пункт вЂњОбійти детекцію SSLвЂќ для продовження активації SSL.

en: Images, stylesheets or scripts from a domain without an SSL certificate: remove them or move to your own server
uk_UA: Зображення, стилі чи скрипти з домену без SSL сертифікату: видаліть їх чи перемістіть до свого серверу

en: Images, stylesheets or scripts from a domain without an SSL certificate: remove them or move to your own server.
uk_UA: Зображення, таблиці стилів або скрипти з домену без SSL сертифікату: видаліть їх або перенесіть на ваш особистий сервер.

en: Improve security - Upgrade to Pro
uk_UA: Покращити безпеку - Оновитися до Pro

en: Improve security with Really Simple SSL Pro.
uk_UA: Покращити безпеку за допомогою Really Simple SSL Pro.

en: Improve security: Add Cross-Site Protection Headers to prevent malicious attacks
uk_UA: Посилити безпеку: Додати міжсайтові заголовки безпеки для попередження шкідливих атак

en: Improve security: Add security headers
uk_UA: Підвищити безпеку: Додати заголовки безпеки

en: Improve security: Enable HTTP Strict Transport Security (HSTS)
uk_UA: Підвищити безпеку: Увімкнути HTTP Strict Transport Security (HSTS)

en: In most cases you need to leave this enabled, to prevent mixed content issues on your site.
uk_UA: В більшості випадків краще лишити це ввімкненим, щоб попередити проблеми зі змішаним вмістом на вашому сайті.

en: In some cases it takes a few minutes for the certificate to get detected. In that case, check back in a few minutes.
uk_UA: Інколи потрібно кілька хвилин для виявлення сертифікату. У цьому разі - спробуйте через кілька хвилин.

en: Include alias domain too?
uk_UA: Включити також і псевдоніми доменів?

en: Information about landing page redirects
uk_UA: Інформація про переадресування посадкової сторінки

en: Inside the folder called “.well-known” create a new folder called “acme-challenge”, with 644 writing permissions.
uk_UA: Всередині папки з назвою “.well-known” створіть нову папку з назвою “acme-challenge” з параметрами дозволу на запис 644.

en: Inside the folder called “ssl” create a new folder called “certs”, with 644 writing permissions.
uk_UA: Всередині папки з назвою “ssl” створіть нову папку з назвою “certs” з параметрами дозволу на запис 644.

en: Inside the folder called “ssl” create a new folder called “keys”, with 644 writing permissions.
uk_UA: Всередині папки з назвою “ssl” створіть нову папку з назвою “keys” з параметрами дозволу на запис 644.

en: Install
uk_UA: Встановити

en: Install %sManually%s.
uk_UA: Встановити %sвручну%s.

en: Install SSL certificate
uk_UA: Встановити SSL сертифікат

en: Install a Let's Encrypt SSL Certificate with Really Simple SSL
uk_UA: Встановити SSL сертифікат Let's Encrypt за допомогою Really Simple SSL

en: Install your certificate.
uk_UA: Встановити ваш сертифікат

en: Installation
uk_UA: Встановлення

en: Installation failed.
uk_UA: Встановлення не вдалося.

en: Installation finished
uk_UA: Встановлення завершено

en: Installed
uk_UA: Встановлено

en: Installing
uk_UA: Встановлюємо

en: Installing SSL certificate using PLESK API...
uk_UA: Встановлення SSL сертифікату за допомогою PLESK API...

en: Installing SSL certificate...
uk_UA: Встановлення SSL сертифікату...

en: Installing plugin...
uk_UA: Встановлюємо плагін...

en: Instructions
uk_UA: Інструкції

en: Instructions manual
uk_UA: Інструкція користувача

en: Invalid license.
uk_UA: Ліцензія не дійсна.

en: It is not possible to install Let's Encrypt on a localhost environment.
uk_UA: Неможливо встановити Let's Encrypt у оточенні localhost.

en: It is not possible to install Let's Encrypt on a subfolder configuration.
uk_UA: Неможливо встановити Let's Encrypt у налаштуваннях підпапок.

en: It is not possible to install Let's Encrypt on a subsite. Please go to the main site of your website.
uk_UA: Неможливо встановити Let's Encrypt на підсайт. Будь ласка, перейдіть до головного сайту вашого веб-сайту.

en: Learn more about security headers
uk_UA: Дізнайтесь більше про заголовки безпеки

en: Leave a review
uk_UA: Залиште відгук

en: Letʼs Encrypt is a free, automated and open certificate authority brought to you by the nonprofit Internet Security Research Group (ISRG).
uk_UA: Letʼs Encrypt є безкоштовною, автоматизованою та з відкритим центром сертифікації, наданим неприбутковою організацією Internet Security Research Group (ISRG).

en: License invalid
uk_UA: Ліцензія не дійсна

en: License valid
uk_UA: Ліцензия дійсна

en: Lightweight plugin without any setup to make your site SSL proof
uk_UA: Легкий плагін без додаткових налаштувань, щоб зробити ваш сайт SSL-захищеним

en: Login credentials incorrect
uk_UA: Невірні облікові дані для входу

en: Major security issue!
uk_UA: Серйозна проблема безпеки!

en: Maybe later
uk_UA: Можливо пізніше

en: Missing license.
uk_UA: Ліцензія відсутня.

en: Mixed Content
uk_UA: Змішаний вміст

en: Mixed content fixer
uk_UA: Функція виправлення змішаного вмісту

en: Mixed content fixer not enabled. Enable the option to fix mixed content on your site.
uk_UA: Функцію виправлення змішаного вмісту не ввімкнено. Увімкніть її, щоб виправити змішаний вміст на вашому сайті.

en: Mixed content fixer was successfully detected on the front-end.
uk_UA: Функцію виправлення змішаного вмісту було успішно знайдено на front-end.

en: More info
uk_UA: Детальніше

en: Multisite
uk_UA: Мультисайт

en: Navigate in FTP or File Manager to one level above the root of your WordPress installation:
uk_UA: Перейти у FTP або Менеджері файлів на один рівень вище кореню вашої інсталляції WordPress:

en: Navigate in FTP or File Manager to the root of your WordPress installation:
uk_UA: Перейти у FTP або Менеджері файлів до кореню вашої інсталляції WordPress:

en: Networkwide activation does not check if a site has an SSL certificate. It just migrates all sites to SSL.
uk_UA: Активація на всю мережу не перевіряє наявність у сайту SSL сертифікату. Вона просто переводить всі сайти на SSL.

en: Next step
uk_UA: Наступний крок

en: No
uk_UA: Ні

en: No 301 redirect is set. Enable the WordPress 301 redirect in the settings to get a 301 permanent redirect.
uk_UA: Переадресування 301 не встановлено. Увімкніть переадресування WordPress 301 в налаштуваннях для отримання постійної 301 переадресації.

en: No 301 redirect to SSL enabled.
uk_UA: Жодних переадресувань 301 до SSL не увімкнено.

en: No SSL certificate has been detected yet. In some cases this takes a few minutes.
uk_UA: Жодного SSL сертифікату ще не виявлено. У деяких випадках це займає кілька хвилин.

en: No SSL certificate has been detected.
uk_UA: SSL сертифікат не виявлено.

en: No SSL detected
uk_UA: SSL не виявлено

en: No SSL detected.
uk_UA: Жодних SSL не виявлено.

en: No SSL detected. Use the retry button to check again.
uk_UA: SSL не виявлено. Натисніть кнопку повторення, щоб спробувати знову.

en: No choice has been made regarding networkwide or per site activation.
uk_UA: Не зроблено вибір щодо активації на всю мережу чи на кожен сайт.

en: No recommended redirect rules detected.
uk_UA: Не знайдено рекомендованих правил переадресувань.

en: No subdomain setup detected.
uk_UA: Встановлень піддомену не виявлено.

en: No valid list of domains.
uk_UA: Дійсні списки доменів не виявлені.

en: Not all recommended security headers are installed
uk_UA: Не всі рекомендовані заголовки безпеки встановлено

en: Not recognized server.
uk_UA: Невідомий сервер.

en: Notifications
uk_UA: Нагадування

en: OCSP Stapling
uk_UA: Прив'язка OCSP

en: OCSP not supported, the certificate will be generated without OCSP.
uk_UA: OCSP не підтримується, сертифікат буде створено без нього.

en: OCSP stapling should be enabled by default. You can disable if this is not supported by your hosting provider.
uk_UA: Прив'язка OCSP має бути ввімкнена за замовчуванням. Ви можете її вимкнути, якщо вона не підтримується вашим провайдером хостингу.

en: Once every 5 minutes
uk_UA: Один раз кожні 5 хвилин

en: Once every day
uk_UA: Один раз щодня

en: Once every minute
uk_UA: Одного разу кожну хвилину

en: Once every week
uk_UA: Один раз кожного тижня

en: One click SSL optimization
uk_UA: Оптимізація SSL в один клік

en: Open
uk_UA: Відкрити

en: Options saved.
uk_UA: Параметри збережено.

en: Or set your wp-config.php to %swritable%s and reload this page.
uk_UA: Або зробіть ваш wp-config.php %sдоступним для запису%s та перезавантажте сторінку.

en: Or set your wp-config.php to writable and reload this page.
uk_UA: Або дозвольте запис для wp-config.php та перезавантажте цю сторінку.

en: Or you can switch to DNS verification
uk_UA: Або ви можете перейти до верифікації DNS

en: Order ID mismatch, regenerate order.
uk_UA: Порядок ID неправильний, створіть його заново.

en: Order successfully created.
uk_UA: Запит вдало створено.

en: Order successfully retrieved.
uk_UA: Запит вдало отримано.

en: Our Plugins
uk_UA: Наші плагіни

en: Our plugins
uk_UA: Наші плагіни

en: Override SSL detection if %smanual check%s clears.
uk_UA: Обійти детекцію SSL якщо %sручну перевірку%s було скинуто.

en: Package information retrieved
uk_UA: Інформацію про пакет отримано

en: Per site activation is not available above 50 sites
uk_UA: Посайтова активація недоступна при більш ніж 50 сайтах

en: Please %srefresh detection%s if a certificate has been installed recently.
uk_UA: Будь ласка, %sоновіть детекцію%s якщо сертифікат було встановлено нещодавно.

en: Please activate it manually on your hosting dashboard.
uk_UA: Будь ласка, активуйте це вручну з панелі керування вашого хостингу.

en: Please activate it on your dashboard %smanually%s
uk_UA: Будь ласка, активуйте це у вашій панелі керування %sвручну%s

en: Please change your email address %shere%s and try again.
uk_UA: Будь ласка, змініть вашу адресу email %sтут%s та спробуйте ще раз.

en: Please check if the non www version of your site also points to this website.
uk_UA: Будь ласка, перевірте чи ваша не www версія сайту також вказує на цей веб-сайт.

en: Please check if the www version of your site also points to this website.
uk_UA: Будь ласка, перевірте чи ваша www версія сайту також вказує на цей веб-сайт.

en: Please complete %smanually%s
uk_UA: Будь ласка, завершіть %sвручну%s

en: Please complete manually in your hosting dashboard.
uk_UA: Будь ласка, завершіть вручну у панелі керування вашого хостингу.

en: Please complete the following step(s) first: %s
uk_UA: Будь ласка, спершу завершіть наступні кроки: %s

en: Please create a folder 'rsssl' in the uploads directory, with 644 permissions.
uk_UA: Створіть, будь ласка, папку 'rsssl' у вашій директорії uploads з праваму доступу 644.

en: Please double check your DNS txt record.
uk_UA: Двічі перевірте ваші txt записи DNS.

en: Please note that auto-renewal with a DNS challenge might not be possible.
uk_UA: Зауважте, що автоматичне оновлення з запитами DNS може бути неможливе.

en: Please upgrade to the latest version to be able use the full functionality of the plugin.
uk_UA: Будь ласка, оновіться до останньої версії, щоб використовувати всі можливості плагіну.

en: Plesk host
uk_UA: Хост Plesk

en: Plesk password
uk_UA: Пароль Plesk

en: Plesk recognized. Possibly the certificate can be installed automatically.
uk_UA: Виявлено Plesk. Можливо доступне автоматичне встановлення сертифікату.

en: Plesk username
uk_UA: Ім'я користувача Plesk

en: Plugin activated
uk_UA: Плагін активовано

en: Plugin already installed!
uk_UA: Плагін вже встановлено!

en: Plugin dependency error
uk_UA: Помилка залежностей плагіну

en: Plugin installed
uk_UA: Плагін встановлено

en: Premium
uk_UA: Преміум

en: Premium Support
uk_UA: Преміум підтримка

en: Previous
uk_UA: Назад

en: Private Key (KEY)
uk_UA: Особистий ключ (KEY)

en: Re-check
uk_UA: Перевірити знову

en: Read more
uk_UA: Детальніше

en: Read more about this add on.
uk_UA: Дізнатися більше про цей додаток.

en: Really Simple SSL 4.0. Learn more about our newest major release.
uk_UA: Really Simple SSL 4.0. Дізнайтесь більше про наш найновіший великий реліз.

en: Really Simple SSL and Really Simple SSL add-ons do not process any personal identifiable information, so the GDPR does not apply to these plugins or usage of these plugins on your website. You can find our privacy policy <a href="%s" target="_blank">here</a>.
uk_UA: Really Simple SSL та додаток Really Simple SSL не оброблюють жодної особистої інформації, так що GDPR не відноситься до цих плагінів або викорастання цих плагінів на вашому веб-сайті. Ви можете ознайомитись з нашою политикою конфіденційності <a href="%s" target="_blank">тут</a>

en: Really Simple SSL automatically detects your settings and configures your website to run over HTTPS. To keep it lightweight, we kept the options to a minimum. Your website will move to SSL with one click.
uk_UA: Really Simple SSL автоматично визначає ваші налаштування та підлаштовує вебсайт для роботи через HTTPS. Для економії місця ми залишили налаштування в межах мінімальних значень. Ваш вебсайт перейде на SSL в один клік.

en: Really Simple SSL cannot be activated. The plugin requires PHP 5.6 or higher
uk_UA: Really Simple SSL неможливо активувати. Плагін потребує PHP 5.6 або вище

en: Really Simple SSL cannot be activated. The plugin requires WordPress 4.8 or higher
uk_UA: Really Simple SSL неможливо активувати. Плагін потребує WordPress 4.8 або вище

en: Really Simple SSL detected an SSL certificate, but has not been configured to enforce SSL.
uk_UA: Really Simple SSL знайшов SSL сертифікат, але ще не був налаштований, щоб задіяти SSL.

en: Really Simple SSL has converted all your websites to SSL.
uk_UA: Really Simple SSL перетворив усі ваші веб-сайти на SSL.

en: Really Simple SSL has converted all your websites to non SSL.
uk_UA: Really Simple SSL перетворив усі ваші веб-сайти на не-SSL.

en: Really Simple SSL has received no response from the webpage.
uk_UA: Really Simple SSL не отримав відповіді від веб-сторінки.

en: Really Simple SSL is installed, but no valid SSL certificate is detected.
uk_UA: Really Simple SSL встановлений, але дійсного SSL сертифікату не виявлено.

en: Really Simple SSL pro is not up to date. Update Really Simple SSL pro to ensure compatibility.
uk_UA: Really Simple SSL pro не останньої версії. Оновіть Really Simple SSL pro для забезпечення сумісності.

en: Recommended by Really Simple Plugins
uk_UA: Really Simple Plugins рекомендує

en: Recommended security headers enabled.
uk_UA: Рекомендовані заголовки безпеки ввімкнено.

en: Recommended security headers installed
uk_UA: Рекомендовані заголовки безпеки встановлено

en: Redirect loops
uk_UA: Петлі переадресувань

en: Redirects all requests over HTTP to HTTPS using a PHP 301 redirect. Enable if the .htaccess redirect cannot be used, for example on NGINX servers.
uk_UA: Переадресує всі запити від HTTP до HTTPS використовуючи переадресування PHP 301. Увімкніть якщо переадресування .htaccess не може бути використане, наприклад на серверах NGINX.

en: Refresh
uk_UA: Оновити

en: Remaining tasks
uk_UA: Завдання, що залишились

en: Remember to change your URLs in external services like Google Analytics, Search Console and others. This should prevent any data loss resulting from the switch to https.
uk_UA: Не забудьте змінити ваші URL на зовнішніх сервісах, таких як Google Analytics, Консоль пошуку та інших. Це має попередити будь-яку втрату інформації внаслідок переходу на https.

en: Reset Let's Encrypt
uk_UA: Скинути Let's Encrypt

en: Retrieving Cloudways server data...
uk_UA: Отримання даних з серверу Cloudways...

en: Retrieving DNS verification token...
uk_UA: Отримання жетону DNS верифікації

en: Retrieving package information...
uk_UA: Отримуємо інформацію про пакет...

en: Retry
uk_UA: Повторити

en: SSL Activated
uk_UA: SSL Активовано

en: SSL Not activated
uk_UA: SSL не активовано

en: SSL Status Test
uk_UA: Тестування статусу SSL

en: SSL certificate should be generated and installed.
uk_UA: SSL сертифікат має бути створено та встановлено.

en: SSL certificate will expire on %s.
uk_UA: SSL сертифікат спливає %s.

en: SSL configuration finished!
uk_UA: Налаштування SSL завершено!

en: SSL is activated network wide.
uk_UA: SSL активовано на всю мережу.

en: SSL is activated on your site.
uk_UA: SSL активовано на вашому сайті.

en: SSL is activated per site.
uk_UA: SSL активовано на кожному сайті.

en: SSL is enabled networkwide.
uk_UA: SSL увімкнено на всю мережу.

en: SSL is enabled on your site.
uk_UA: SSL увімкнено на вашому сайті.

en: SSL is enabled per site.
uk_UA: SSL увімкнено на кожному сайті.

en: SSL is not enabled yet
uk_UA: SSL ще не увімкнено

en: SSL is not enabled yet.
uk_UA: SSL ще не ввімкнено.

en: SSL is not enabled.
uk_UA: SSL не ввімкнено.

en: SSL is not yet enabled on this site.
uk_UA: SSL ще не ввімкнено на цьому сайті.

en: SSL is now activated. Check if your website is secure by following this article.
uk_UA: SSL тепер увімкнено. Перевірте безпечність вашого сайту, за інструкцією у цій статті.

en: SSL settings
uk_UA: Налаштування SSL

en: SSL successfully installed on %s
uk_UA: SSL вдало встановлено на %s

en: SSL type:
uk_UA: Тип SSL:

en: SSL was already activated on your website!
uk_UA: SSL вже активовано на вашому веб-сайті!

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Save and continue
uk_UA: Зберегти та продовжити

en: Save settings
uk_UA: Зберегти налаштування

en: Searching for link to SSL installation page on your server...
uk_UA: Пошук посилань на сторінку встановлення SSL на вашому сервері...

en: Security
uk_UA: Безпека

en: Security Headers Test
uk_UA: Тестування заголовків безпеки

en: Select to enable SSL networkwide or per site.
uk_UA: Оберіть для увімкнення SSL для мережі або для сайту.

en: Self-hosted and privacy-friendly analytics tool.
uk_UA: Самостійний та конфіденційний інструмент аналізу.

en: Self-hosted, Privacy-friendly analytics tool
uk_UA: Самостійний та конфіденційний інструмент аналізу

en: Server type:
uk_UA: Тип серверу:

en: Set permissions to 644 to enable SSL generation.
uk_UA: Встановіть права доступу 644, щоб увімкнути створення SSL.

en: Set your wp-config.php to %swritable%s and reload this page.
uk_UA: Зробіть ваш wp-config.php %sдоступним для запису%s та перезавантажте цю сторінку.

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Setup
uk_UA: Налаштування

en: Site conversion in progress. Please refresh this page to check if the process has finished. It will proceed in the background.
uk_UA: Триває перетворення сайтів. Будь ласка, оновіть цю сторінку, щоб дізнатись про завершення процесу. Він продовжиться в фоні.

en: Skip DNS check
uk_UA: Пропустити перевірку DNS

en: Some things can't be done automatically. Before you migrate, please check for:
uk_UA: Деякі речі не можуть бути зроблені автоматично. Перед мігруванням будь-ласка перевірте:

en: Start
uk_UA: Почати

en: Stop editing the .htaccess file
uk_UA: Припинити редагування файлу .htaccess

en: Store for renewal purposes. If not stored, renewal may need to be done manually.
uk_UA: Зберігати для оновлень. Якщо не зберігається, оновлення можливо доведеться робити вручну.

en: Successfully added TXT record.
uk_UA: Вдало додано ТХТ запис.

en: Successfully generated certificate.
uk_UA: Сертифікат вдало створено.

en: Successfully installed Let's Encrypt
uk_UA: Вдало встановлено Let's Encrypt

en: Successfully installed SSL
uk_UA: Вдало встановлено SSL

en: Successfully retrieved account
uk_UA: Вдало отримано обліковий запис

en: Successfully retrieved server id and app id
uk_UA: Вдало отримано server id та app id

en: Successfully verified DNS records
uk_UA: Вдало підтверджено записи DNS

en: Successfully verified alias domain.
uk_UA: Вдало підтверджено псевдонім домену.

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Support forum
uk_UA: Форум підтримки

en: Switch to DNS verification
uk_UA: Перейти на верифікацію DNS

en: Switch to directory verification
uk_UA: Перейти на верифікацію директорій

en: System Status
uk_UA: Статус системи

en: System detection encountered issues
uk_UA: Під час діагностики системи виявлено проблеми

en: Terms & Conditions
uk_UA: Визначення та Положення

en: Terms & Conditions are accepted.
uk_UA: Визначення та Умови прийнято.

en: The %s file is not writable. You can either use the WordPress redirect, add the rules manually, or set the file to %swritable%s.
uk_UA: Файл %s недоступний для запису. Ви можете або використовувати переадресування WordPress, або додати правила вручну, або зробити файл %sдоступним для запису%s.

en: The 'force-deactivate.php' file has to be renamed to .txt. Otherwise your ssl can be deactivated by anyone on the internet.
uk_UA: Файл 'force-deactivate.php' було перейменовано в .txt. Інакше ваш ssl може бути деактивований будь-ким в Інтернеті.

en: The .htaccess redirect rules selected by this plugin failed in the test. Set manually or dismiss to leave on WordPress redirect.
uk_UA: Правила переадресування .htaccess, обрані цим плагіном не пройшли тестування. Встановіть вручну чи проігноруйте, щоб залишит переадресування WordPress.

en: The .htaccess redirect will remain active
uk_UA: Переадресування .htaccess залишиться активним

en: The 301 .htaccess redirect is the fastest and most reliable redirect option.
uk_UA: Переадресування 301 .htaccess найшвидша і найнадійніша опція переадресування.

en: The CA Bundle will sometimes be automatically detected. If not, you can use this file.
uk_UA: Пакет CA інколи буде виявленим автоматично. Якщо ні - ви можете скористатись цим файлом.

en: The DNS response for %s was %s, while it should be %s.
uk_UA: Відповідь DNS для %s була %s, коли має бути %s.

en: The Hosting Panel software was not recognized. Depending on your hosting provider, the generated certificate may need to be installed manually.
uk_UA: Програмне забезпечення панелі керування вебхостингу не розпізнано. Залежно від вашої хостингової компанії, створений сертифікат можливо буде потрібно встановлювати вручну.

en: The PHP function CURL has successfully been detected.
uk_UA: PHP функцію CURL вдало виявлено.

en: The PHP function CURL is not available on your server, which is required. Please contact your hosting provider.
uk_UA: Необхідна функція РНР CURL недоступна на вашому сервері. Будь ласка, зв'яжіться з вашою хостинговою компанією.

en: The Privacy Suite for WordPress
uk_UA: Комплект конфіденційності для WordPress

en: The Really Simple SSL plugin folder in the /wp-content/plugins/ directory has been renamed to %s. This might cause issues when deactivating, or with premium add-ons. To fix this you can rename the Really Simple SSL folder back to the default %s.
uk_UA: Назву папки плагіну Really Simple SSL у директорії /wp-content/plugins/ було змінено на %s. Це може викликати проблеми при деактивації, або в разі використання преміум-додатків. Щоб виправити це ви можете змінити назву папки Really Simple SSL назад на початкову %s.

en: The SSL certificate has been renewed, and requires manual %sinstallation%s in your hosting dashboard.
uk_UA: SSL сертифікат було оновлено та необхідне ручне %sвстановлення%s у панелі керування вашого хостингу.

en: The Terms & Conditions were not accepted. Please accept in the general settings.
uk_UA: Визначення та Умови не прийняті. Будь ласка прийміть їх у загальних налаштуваннях.

en: The URL you use to access your DirectAdmin dashboard. Ends on :2222.
uk_UA: URL для доступу до вашої панелі керування DirectAdmin. Закінчується у :2222.

en: The URL you use to access your Plesk dashboard. Ends on :8443.
uk_UA: URL для доступу до вашої панелі керування Plesk. Закінчується у :8443.

en: The URL you use to access your cPanel dashboard. Ends on :2083.
uk_UA: URL для доступу до вашої панелі керування cPanel. Закінчується у :2083.

en: The WordPress 301 redirect will stop working
uk_UA: Переадресування WordPress 301 припинить роботу

en: The automatic installation of your certificate has failed. Please check your credentials, and retry the %sinstallation%s.
uk_UA: Не вдалося автоматично встановити ваш сертифікат.Будь ласка, перевірте ваші облікові дані та спробуйте %sвстановити%s знову.

en: The certificate generation was rate limited for 10 minutes because the authorization failed.
uk_UA: Створення сертифікати було обмежено по швидкості на 10 хвилин через невдалу авторизацію.

en: The certificate installation was rate limited. Please try again later.
uk_UA: Встановлення сертифікату було обмежене по швидкості. Спробуйте пізніше.

en: The certificate will get stored in this directory.
uk_UA: Сертифікат буде зберігатись у цій директорії

en: The certs directory is not created yet.
uk_UA: Директорія certs ще не була створена.

en: The certs directory was successfully created.
uk_UA: Директорію certs успішно створено.

en: The challenge directory is not created yet.
uk_UA: Директорія викликів ще не була створена.

en: The challenge directory is used to verify the domain ownership.
uk_UA: Директорія викликів використовується для підтвердження власності домену.

en: The challenge directory was successfully created.
uk_UA: Директорію викликів успішно створено.

en: The email address was not set. Please set the email address
uk_UA: Адресу email ще не встановлено. Будь ласка, встановіть її

en: The following directories do not have the necessary writing permissions.
uk_UA: Наступні директорії не мають необхідних дозволів на запис.

en: The following recommended security headers are not detected:
uk_UA: Наступні рекомендовані заголовки безпеки не виявлено:

en: The key directory is needed to store the generated keys.
uk_UA: Директорія key необхідна для зберігання створених ключів.

en: The key directory is not created yet.
uk_UA: Директорію key ще не створено.

en: The key directory was successfully created.
uk_UA: Директорію key успішно створено.

en: The minimum requirements for the PHP version have not been met. Please upgrade to %s
uk_UA: Мінімальних вимог для PHP версії не досягнуто. Будь ласка, оновіться до %s

en: The mixed content fixer could not be detected due to a cURL error: %s. cURL errors are often caused by an outdated version of PHP or cURL and don't affect the front-end of your site. Contact your hosting provider for a fix.
uk_UA: Функцію виправлення змішаного вмісту неможливо знайти через помилку cURL: %s. Помилки cURL часто викликані застарілою версією PHP чи cURL та не впливають на front-end вашого сайту. Зв'яжіться з провайдером вашого хостингу, щоб це виправити.

en: The mixed content fixer is active, but was not detected on the frontpage.
uk_UA: Функція виправлення змішаного вмісту активна, але не виявлена на титульній сторінці.

en: The mixed content fixer will stop working
uk_UA: Функція виправлення змішаного вмісту припинить роботу

en: The non-www version of your site does not point to this website. This is recommended, as it will allow you to add it to the certificate as well.
uk_UA: Не-www версія вашого сайту не вказує на цей веб-сайт. Це рекомендується, бо дозволить вам додати його до сертифікату.

en: The order is invalid, possibly due to too many failed authorization attempts. Please start at the previous step.
uk_UA: Запит не дійсний, можливо через велику кількість невдалих спроб авторизації. Будь ласка, почніть з попереднього кроку.

en: The private key can be uploaded or pasted in the appropriate field on your hosting dashboard.
uk_UA: Особистий ключ може бути завантажений або скопійований до відповідного поля у панелі керування вашого хостингу.

en: The recommended security headers are detected on your site.
uk_UA: Рекомендовані заголовки безпеки знайдено на вашому сайті.

en: The required directories have the necessary writing permissions.
uk_UA: Необхідні директорії мають необхідні дозволи на запис.

en: The system is not ready for the DNS verification yet. Please run the wizard again.
uk_UA: Система ще не готова до DNS верифікації. Будь ласка, запустіть майстра повторно.

en: The system is not ready for the installation yet. Please run the wizard again.
uk_UA: Система ще не готова для встановлення. Будь ласка, запустіть майстра повторно.

en: The used domain for your email address is not allowed.
uk_UA: Використаний домен для вашої email адреси не дозволений.

en: The wizard is currently being edited by %s
uk_UA: Майстер зараз редагується %s

en: The wp-config.php file is not writable, and needs to be edited. Please set this file to writable.
uk_UA: Файл wp-config.php недоступний для запису та потребує внесення змін. Будь ласка, дозвольте зміну цього файлу.

en: The www version of your site does not point to this website. This is recommended, as it will allow you to add it to the certificate as well.
uk_UA: www версія вашого сайту не вказує на цей веб-сайт. Це рекомендується, бо дозволить вам додати його до сертифікату.

en: This appears to be an invalid license key for this plugin.
uk_UA: Схоже що цей ліцензійний ключ не дійсний для даного плагіну.

en: This detection method is not 100% accurate.
uk_UA: Цей метод визначення не на 100% дійсний.

en: This email address will used to create a Let's Encrypt account. This is also where you will receive renewal notifications.
uk_UA: Цю email адресу буде використано для створення облікового запису Let's Encrypt. Туди ж надходитимуть нагадування про оновлення.

en: This field is prefilled based on your configuration
uk_UA: Це поле попередньо заповнене на базі ваших налаштувань

en: This is a multisite configuration with subdomains, which requires a wildcard certificate. Wildcard certificates are part of the %spremium%s plan.
uk_UA: Це мультисайтова конфігурація з піддоменами та потребує підстановочного сертифіката. Він є частиною %sпреміум%s плану.

en: This is the certificate, which you need to install in your hosting dashboard.
uk_UA: Це сертифікат, який вам необхідно встановити у панелі керування вашого хостингу.

en: This leads to issues when activating SSL networkwide since subdomains will be forced over SSL as well while they don't have a valid certificate.
uk_UA: Це може призвести до помилок при активації SSL для усієї мережі, оскільки піддомени будуть примусово направлені через SSL, доки в них не буде діючого сертификату.

en: This option is enabled on the network menu.
uk_UA: Цей параметр вмикається в мережевому меню.

en: This will clear all settings for Really Simple SSL Let\'s Encrypt, and will clear the order in the ssl/keys directory.
uk_UA: Це скине всі налаштування для Really Simple SSL Let\'s Encrypt та очистить послідовність у директорії ssl/keys.

en: This will include both the www. and non-www. version of your domain.
uk_UA: Це включатиме обидва www. та не-www. версії вашого домену.

en: Tips & Tricks
uk_UA: Підказки

en: To deactivate the plugin correctly, please select if you want to:
uk_UA: Щоб коректно вимкнути плагін, будь ласка оберіть що саме ви бажаєте:

en: To ensure all traffic passes through SSL, please enable a 301 redirect.
uk_UA: Щоб впевнитись, що весь трафік проходить через SSL, будь ласка, увімкніть переадресування 301.

en: To set the httponly secure cookie settings, your wp-config.php has to be edited, but the file is not writable.
uk_UA: Щоб налаштувати httponly secure cookie, ваш wp-config.php потрібно відредагувати, але він недоступний для запису.

en: Token not generated. Please complete the previous step.
uk_UA: Жетон не створено. Будь ласка, завершіть попередній крок.

en: Token not received yet.
uk_UA: Жетон ще не отримано.

en: Token successfully retrieved.
uk_UA: Жетон вдало отримано.

en: Trying to create directory in root of website.
uk_UA: Спроба створити директорію у корені веб-сайту.

en: Unable to connect to cPanel
uk_UA: Неможливо з'єднатися з cPanel

en: Upgrade to pro
uk_UA: Оновитись до Pro

en: Validating license...
uk_UA: Перевіряємо ліцензію...

en: Value
uk_UA: Значення

en: Verifying DNS records...
uk_UA: Верифікація записів DNS...

en: Visit Dashboard
uk_UA: Перейти до контрольної панелі

en: Warning
uk_UA: Попередження

en: We could not check the DNS records. If you just added the record, please check in a few minutes.
uk_UA: Ми не змогли перевірити записи DNS. Якщо ви щойно додали запис, спробуйте знову через кілька хвилин.

en: We have detected the %s plugin on your website.
uk_UA: Ми виявили плагін %s на вашому вебсайті.

en: We have not detected any known hosting limitations.
uk_UA: Ми не виявили жодних відомих обмежень хостингу.

en: We have tried to make our Wizard as simple and fast as possible. Although these questions are all necessary, if there’s any way you think we can improve the plugin, please let us %sknow%s!
uk_UA: Ми намагалися зробити Майстра максимально простим і швидким. Також всі ці питання дуже важливі. Якщо є хоч якась можливість покращити наш плагін, будь ласка, %sповідомте%s нам!

en: We strongly recommend to create a %sbackup%s of your site before activating SSL
uk_UA: Ми дуже рекомендуємо зробити %sрезервну копію%s вашого сайту перед активацією SSL

en: We will now generate your SSL Certificate
uk_UA: Зараз ми створимо ваш SSL Сертифікат

en: WordPress 301 redirect enabled. We recommend to enable a 301 .htaccess redirect.
uk_UA: Переадресування WordPress 301 ввімкнено. Ми рекомендуємо увімкнути переадресування 301 .htaccess.

en: Yes
uk_UA: Так

en: You already have a valid SSL certificate.
uk_UA: У вас вже є дійсний SSL сертифікат.

en: You already have free SSL on your hosting environment.
uk_UA: У вас вже є безкоштовний SSL на вашому хостинговому обладнанні.

en: You can also let the automatic scan of the pro version handle this for you, and get premium support and increased security with HSTS included.
uk_UA: Ви також можете дозволити автоматичному скануванню pro версії зайнятись цим для вас та отримати преміум підтримку та посилену безпеку з HSTS.

en: You can also let the automatic scan of the pro version handle this for you, and get premium support, increased security with HSTS and more!
uk_UA: Ви також можете дозволити автоматичному скануванню версії Pro зайнятись цим для вас, отримати преміум підтримку, посилену безпеку з HSTS та багато іншого!

en: You can find your Plesk username and password in %s
uk_UA: Ви можете знайти ваші ім'я користувача та пароль Plesk у %s

en: You can find your api key %shere%s (make sure you're logged in with your main account).
uk_UA: Ви можете знайти свій api ключ %sтут%s (переконайтесь, що ви увійшли з вашого головного облікового запису).

en: You can follow these %sinstructions%s.
uk_UA: Ви можете керуватися цими %sінструкціями%s.

en: You can manually check the DNS records in an %sonline tool%s.
uk_UA: Ви можете перевірити записи DNS у %sонлайн застосунку%s.

en: You can switch back to directory verification here.
uk_UA: Ви можете повернутись до верифікації директорій тут.

en: You have a premium add-on with a version that is not compatible with the >4.0 release of Really Simple SSL.
uk_UA: У вас преміум додаток від версії, що не сумісна з >4.0 релізом Really Simple SSL.

en: You have set a 301 redirect to SSL. This is important for SEO purposes
uk_UA: Ви встановили переадресацію 301 на SSL. Це важливо для цілей SEO

en: You have switched to DNS verification.
uk_UA: Ви перейшли на верифікацію DNS.

en: You have the Really Simple SSL Let's Encrypt beta add-on activated. This functionality has now been integrated in core, so you can deactivate the add-on.
uk_UA: У вас активовані Really Simple SSL та Let's Encrypt beta. Цей функціонал було інтерговано у ядро, тож ви можете вимкнути додаток.

en: You have the required PHP version to continue.
uk_UA: У вас необхідна для продовження версія PHP.

en: You may need to login in again.
uk_UA: Можливо вам знадобиться перезайти у систему.

en: You run a Multisite installation with subdomains, but your site doesn't have a wildcard certificate.
uk_UA: Ви використовуєте встановлений Мультисайт з піддоменами, але ваш сайт не має підстановочного сертификату.

en: You run a Multisite installation with subfolders, which prevents this plugin from fixing your missing server variable in the wp-config.php.
uk_UA: У вас працює установка Мультисайту з підпапками, котра заважає цьому плагіну виправити відсутні серверні змінні в wp-config.php.

en: You should have the www domain pointed to the same website as the non-www domain.
uk_UA: Ваш www домен має вказувати на той самий веб-сайт, що й не-www домен.

en: You still have %s task open. | You still have %s tasks open.
uk_UA[0]: У вас все ще відкрито %s завдань.

en: Your Key and Certificate directories are not properly protected.
uk_UA: Ваші директорії Ключа та Сертифікату не захищені належним чином.

en: Your SSL certificate will expire soon.
uk_UA: Ваш SSL сертифікат скоро закінчиться.

en: Your certificate is valid to: %s
uk_UA: Ваш сертифікат дійсний до: %s

en: Your certificate will be renewed and installed automatically.
uk_UA: Ваш сертифікат буде оновлено та встановлено автоматично.

en: Your certificate will expire on %s.
uk_UA: Термін дії вашого сертифікату спливає %s.

en: Your certificate will expire on %s. You can renew it %shere%s.
uk_UA: Термін дії вашого сертифікату спливає %s. Ви можете оновити його %sтут%s.

en: Your domain meets the requirements for Let's Encrypt.
uk_UA: Ваш домен задовольнив усі вимоги Let's Encrypt.

en: Your hosting environment does not allow automatic SSL installation.
uk_UA: Ваше хостингове оточення не дозволяє завтоматичне встановлення SSL.

en: Your license is not active for this URL.
uk_UA: Ваша ліцензія не активна для цього URL.

en: Your license key expired on %s.
uk_UA: Термін дії вашого ліцензійного ключа завершився %s.

en: Your license key has been disabled.
uk_UA: Ваш ліцензійний ключ було вимкнено.

en: Your license key has reached its activation limit.
uk_UA: Термін дії вашого ключа добігає кінця.

en: Your progress
uk_UA: Ваш прогрес

en: Your server provides shell functionality, which offers additional methods to install SSL. If installing SSL using the default methods is not possible, you can install the shell add on.
uk_UA: Ваш сервер надає функціонал оболонки, котрий пропонує додаткові засоби встановлення SSL. Якщо встановлення SSL звичними засобами не можливе, ви можете встановити додаток для оболонки.

en: Your site address will remain https://
uk_UA: Адреса вашого сайту залишиться https://

en: Your site is secured with a valid SSL certificate!
uk_UA: Ваш сайт захищено діючим SSL сертифікатом!

en: Your site uses Divi. This can require some additional steps before getting the secure lock.
uk_UA: Ваш сайт використовує Divi. Можуть знадобитись додаткові кроки перед отриманням замка безпеки.

en: Your site uses Elementor. This can require some additional steps before getting the secure lock.
uk_UA: Ваш сайт використовує Elementor. Можуть знадобитись додаткові кроки перед отриманням замка безпеки.

en: Your website does not send all recommended security headers.
uk_UA: Ваш вебсайт не надіслав усі рекомендовані заголовки безпеки.

en: Your wp-config.php has to be edited, but is not writable.
uk_UA: Схоже ваш wp-config.php було змінено, але він недоступний для запису.

en: copied!
uk_UA: зкопійовано!

en: domain
uk_UA: домен

en: networkwide
uk_UA: вся мережа

en: no response
uk_UA: немає відповіді

en: per site
uk_UA: для сайту
