Plugins - Really Simple SSL - Stable (latest release) - en to hu translation catalogue (343 entries)

en: Your license key has reached its activation limit.
hu: A licenckulcs elérte az aktiválási korlátot.

en: Your license is not active for this URL.
hu: Az Ön licenc-e nem aktív ezen az URL-en.

en: Invalid license.
hu: Érvénytelen licenc.

en: Black Friday sale! Get 40% Off Really Simple SSL Pro
hu: Fekete Péntek akció! Szerezd meg 40%-kkal olcsóbban a Really Simple SSL Pro-t

en: Enable High Contrast mode
hu: Nagy kontrasztú üzemmód engedélyezése

en: For more information, please read this %sarticle%s
hu: További információért lásd ezt a %scikket%s

en: If enabled, all the Really Simple SSL pages within the WordPress admin will be in high contrast
hu: Ha ezt engedélyezed akkor a Really Simple SSL összes oldala a WordPress adminfelületén belül magas kontrasztú üzemmódban lesz

en: OCSP stapling should be enabled by default. You can disable if this is not supported by your hosting provider.
hu: Az OCSP stapling -et alapból engedélyezni célszerű. Letilthatod ha nem támogatja a tárhelyszolgáltatód.

en: Checking if Terms & Conditions are accepted...
hu: Ellenőrizzük hogy a felhasználási feltételek el lettek-e fogadva...

en: HttpOnly Secure cookies have been set automatically!
hu: A HttpOnly Secure sütik automatikusan be lettek állítva!

en: Reset Let's Encrypt
hu: Let's Encrypt resetelése

en: Save and continue
hu: Mentés és folytatás

en: As Really Simple SSL handles all the functionality this plugin provides, we recommend to disable this plugin to prevent unexpected behaviour.
hu: Mivel a Really Simple SSL minden olyan funkciót kezel, amit ez a bővítmény tudna biztosítani, ezért azt ajánljuk hogy tiltsd le ezt a bővítményt hogy megelőzzük a nem várt viselkedésből eredő problémákat.

en: No SSL certificate has been detected.
hu: Nem találtunk SSL tanúsítványt.

en: Please %srefresh detection%s if a certificate has been installed recently.
hu: Kérlek %sfuttasd újra a vizsgálatot%s , ha egy tanúsítvány nemrégiben lett telepítve.

en: %sMore info%s
hu: %sTovábbi információ%s

en: If you entered your DNS records before, they need to be changed.
hu: Ha beírtad a DNS rekordjaidat korábban, akkor azokat most meg kell változtatni.

en: Improve security - Upgrade to Pro
hu: Fokozd a biztonságodat - Válts Pro-ra

en: Read more about this add on.
hu: Bővebb információ erről a bővítményről.

en: Order ID mismatch, regenerate order.
hu: Megrendelés azonosító nem egyezik, generáld újra a rendelést.

en: Really Simple SSL pro is not up to date. Update Really Simple SSL pro to ensure compatibility.
hu: A Really Simple SSL Pro nem naprakész. Frissítsd a Really Simple SSL Pro-t hogy biztosítsd a kompatibilitást.

en: Add the following token as text record to your DNS records. We recommend to use a short TTL during installation, in case you need to change it.
hu: Vedd fel az alábbi tokent szöveges (TXT) rekordként a DNS rekordjaidhoz. Azt javasoljuk hogy rövid TTL-t állíts be a telepítéskor, készülve arra az esetre ha meg kell majd változtatnod.

en: Beautiful recipes optimized for Google.
hu: Gyönyörű receptek Google-ra optimizálva.

en: Certificate (CRT)
hu: Tanúsítvány (CRT)

en: copied!
hu: átmásolva!

en: Copy content
hu: Másold a tartalmakat

en: Download
hu: Letöltés

en: Easily migrate your website to SSL.
hu: Könnyedén migrálhatod az oldaladat SSL-re.

en: If you're sure it's set correctly, you can click the button to skip the DNS check.
hu: Ha biztos vagy benne hogy ez helyesen van beállítva akkor az alábbi gombra kattintással kihagyhatod a DNS ellenőrzést.

en: Our Plugins
hu: A mi bővítményeink

en: Private Key (KEY)
hu: Privát kulcs (KEY)

en: Skip DNS check
hu: DNS ellenőrzés kihagyása

en: Inside the folder called “ssl” create a new folder called “certs”, with 644 writing permissions.
hu: Az "ssl" mappán belül hozz létre egy új mappát "certs" néven, 644 írási jogosultságokkal.

en: Install your certificate.
hu: Telepítsd a tanúsítványodat.

en: Almost ready to activate SSL!
hu: Majdnem készen állunk az SSL aktiválására!

en: Automatic renewal of your certificate was not possible. The SSL certificate should be %srenewed%s manually.
hu: A tanúsítványod automatikus magújítása nem lehetséges. A tanúsítványt kézzel kell %smegújítani%s.

en: Below you will find the instructions for different hosting environments and configurations. If you start the process with the necessary instructions and credentials the next view steps will be done in no time.
hu: Alább találsz útmutatót a különböző kiszolgáló- környezetekhez és beállításokhoz. Ha a megfelelő útmutató és adatokat követve kezded meg a folyamatot, akkor pillanatok alatt kész leszel vele.

en: By placing it outside the root folder, it is not accessible over the internet.
hu: Ha a gyökérkönyvtáron kívül helyezed, akkor nem érhető el az intenetről.

en: Checking certs directory...
hu: Tanúsítvány könyvtár ellenőrzése folyamatban...

en: Checking challenge directory reachable over http...
hu: Épp ellenőrizzük, hogy a challenge könyvtár elérhető-e http-n keresztül...

en: Checking challenge directory...
hu: Épp ellenőrizzük a challenge könyvtárt...

en: Checking key directory...
hu: A kulcskönyvtár ellenőrzése folyamatban...

en: Checking permissions...
hu: Jogosultságok ellenőrzése...

en: Create a certs directory
hu: Hozz létre egy tanúsítványok (certs) könyvtárt

en: Create a challenge directory
hu: Hozz létre egy challenge könyvtárt

en: Create a folder called “.well-known”
hu: Hozz létre egy mappát ".well-known" néven

en: Create a folder called “ssl”
hu: Hozz létre egy mappát "ssl" néven

en: Create a key directory
hu: Hozz létre egy kulcsmappát

en: Creating account...
hu: Fiók létrehozása folyamatban...

en: Directories
hu: Mappák

en: DNS Verification
hu: DNS ellenőrzés

en: Generation
hu: Generálás

en: If the challenge directory cannot be created, or is not reachable, you can either remove the server limitation, or change to DNS verification.
hu: Ha a challenge könyvtárt nem lehet létrehozni vagy nem elérhető, akkor megszüntetheted a szerveren a korlátozást vagy átállhatsz DNS alapú megerősítésre is.

en: If the challenge directory cannot be created, you can either remove the server limitation, or change to DNS verification.
hu: Ha a challenge könyvtárt nem lehet létrehozni vagy nem elérhető, akkor megszüntetheted a szerveren a korlátozást vagy átállhatsz DNS alapú megerősítésre is.

en: If you also want to secure subdomains like mail.domain.com, cpanel.domain.com, you have to use the %sDNS%s challenge.
hu: Ha biztonságosabbá akarod tenni a subdomaineket is, mint pl. a mail.domain.com , cpanel.domain.com akkor a %sDNS%s challenget kell használnod.

en: If you just activated SSL, please check for:
hu: Ha épp most aktiváltad az SSL-t akkor ellenőrizd ezeket:

en: In some cases it takes a few minutes for the certificate to get detected. In that case, check back in a few minutes.
hu: Néhány esetben több percet is igénybe vehet a tanúsítvány megtalálása. Ebben az esetben kérlek nézz vissza ide pár perccel később.

en: Installation
hu: Telepítés

en: Next step
hu: Következő lépés

en: No SSL certificate has been detected yet. In some cases this takes a few minutes.
hu: Nem találtunk SSL tanúsítványt még. Néhány esetben ez több percig is eltarthat.

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Please note that auto-renewal with a DNS challenge might not be possible.
hu: Ne felejtsd hogy DNS challenge esetén az automatikus megújítás nem biztos hogy lehetséges.

en: Retrieving DNS verification token...
hu: Letöltjük a DNS token ellenőrző adatait...

en: Searching for link to SSL installation page on your server...
hu: Keressük a linket az SSL telepítési oldalhoz a szervereden....

en: SSL was already activated on your website!
hu: Az SSL már telepítve volt eddig is az oldaladon!

en: Click the refresh button.
hu: Kattints a frissítés gombra.

en: Inside the folder called “.well-known” create a new folder called “acme-challenge”, with 644 writing permissions.
hu: A ".well-known" mappán belül hozz létre egy új mappát "acme-challenge" néven, 644 -es írási jogosultságokkal.

en: Inside the folder called “ssl” create a new folder called “keys”, with 644 writing permissions.
hu: Az "ssl" mappán belül hozz létre egy új mappát "keys" néven, 644 írási jogosultságokkal.

en: Navigate in FTP or File Manager to one level above the root of your WordPress installation:
hu: Navigálj FTP-n vagy fájlkezelőben egy könyvtárszinttel a WordPress telepítéseden kívülre:

en: Navigate in FTP or File Manager to the root of your WordPress installation:
hu: Navigálj FTP-n vagy fájlkezelőben a WordPress telepítési mappádba:

en: Or you can switch to DNS verification
hu: Vagy válthatsz DNS megerősítésre is

en:  Please note that you can always save and finish the wizard later, use our %sdocumentation%s for additional information or log a %ssupport ticket%s if you need our assistance.
hu: Tipp: Bármikor elmentheted a mostani állapotot és később is befejezheted a varázslót, lásd a %sdokumentációnkat%s további információért vagy írj egy %shibajegyet%s ha a segítségünkre van szükséged.

en: Letʼs Encrypt is a free, automated and open certificate authority brought to you by the nonprofit Internet Security Research Group (ISRG).
hu: A Let's Encrypt egy ingyenes, automatikus és nyílt tanúsítványhatóság amit a nonprofit Internet Security Research Group (ISRG) üzemeltet.

en: By selecting your hosting provider we can tell you if your hosting provider already supports free SSL, and how you can activate it.
hu: Ha kiválasztod a tárhelyszolgáltatódat akkor meg tudjuk mondani hogy ők adnak-e már alapból ingyenes SSL-t és hogyan tudod azt aktiválni.

en: By selecting your hosting provider we can tell you if your hosting provider already supports free SSL, and/or where you can activate it.
hu: Ha kiválasztod a tárhelyszolgáltatódat akkor meg tudjuk mondani hogy ők adnak-e már alapból ingyenes SSL-t és hogyan/hol tudod azt aktiválni.

en: Changes saved successfully
hu: Sikeresen mentettük a módosításokat

en: Checking alias domain...
hu: Domain alias (álnév) ellenőrzése folyamatban...

en: Checking for website configuration...
hu: Weblap-konfiguráció ellenőrzése folyamatban...

en: Checking if CURL is available...
hu: Ellenőrizzük hogy a CRON elérhető-e...

en: Checking PHP version...
hu: PHP verzió ellenőrzése...

en: Checking server software...
hu: Szerver szoftver ellenőrzése...

en: Checking SSL certificate...
hu: SSL tanúsítvány ellenőrzése...

en: CloudWays api key
hu: CloudWays API kulcs

en: CloudWays user email
hu: CloudWays felhasználó email

en: CPanel password
hu: CPanel jelszó

en: CPanel username
hu: CPanel felhasználónév

en: Credentials storage
hu: Hitelesítési adatok tárhelye

en: Detected status of your setup.
hu: Felismertük a te telepítésed állapotát.

en: DirectAdmin password
hu: DirectAdmin jelszó

en: DirectAdmin username
hu: DirectAdmin felhasználónév

en: Email address
hu: Email cím

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Go to dashboard
hu: Ugrás a kezdőmenübe

en: Hosting provider
hu: Tárhelyszolgáltató

en: I agree to the Let's Encrypt %sTerms & Conditions%s
hu: Elfogadom a Let's Encrypt %sFelhasználási feltételeit & szabályait%s

en: I don't know, or not listed, proceed with installation
hu: Nem tudom, vagy nincs megadva, folytassuk a telepítést

en: If this user stops editing, the lock will expire after %s minutes.
hu: Ha a felhasználó abbahagyja a szerkesztést akkor a zárolás le fog járni %s perc múlva.

en: If your hosting provider is not listed, and there's an SSL activation/installation link, please let us %sknow%s.
hu: Ha nincs felsorolva a tárhelyszolgátlatód, de van SSL aktivációs/telepítési linkjük akkor kérjük hogy %sjelezd nekünk%s.

en: Include alias domain too?
hu: Az alias (álnév) domaint is vegyük bele?

en: No
hu: Nem

en: Plesk password
hu: Plesk jelszó

en: Plesk username
hu: Plesk felhasználónév

en: Previous
hu: Előző

en: Store for renewal purposes. If not stored, renewal may need to be done manually.
hu: Eltárolás a megújításhoz. Ha nincs eltárolva akkor kézzel kellhet megújítani majd.

en: According to our information, your hosting provider does not allow any kind of SSL installation, other then their own paid certificate. For an alternative hosting provider with SSL, see this %sarticle%s.
hu: Az információink szerint a tárhelyszolgáltatód nem enged semmiféle SSL beállítást, a saját fizetős megoldásukon kívül. Ha szeretnél egy másik tárhelyszolgáltatót keresni akinél van SSL, nézd meg ezt a %scikket%s.

en: According to our information, your hosting provider supplies your account with an SSL certificate by default. Please contact your %shosting support%s if this is not the case.
hu: Az információink szerint a tárhelyszolgáltatód alapból ad egy SSL tanúsítványt a fiókodhoz. Ha ez nem így lenne, akkor kérjük hogy %svedd fel a kapcsolatot velük%s.

en: After completing the installation, you can continue to the next step to complete your configuration.
hu: A telepítés végén továbbléphetsz a következő lépésre, hogy a konfigurációt is befejezd.

en: Alias domain check is not relevant for a subdomain
hu: A domain álnév-ellenőrzés nem szükséges egy subdomainnál

en: As your order will be regenerated, you'll need to update your DNS text records.
hu: Mivel a parancsod újra lesz generálva, frissítened kell majd a DNS szöveges rekordjaidat.

en: Attempt %s.
hu: Próbálkozás %s.

en: Attempting to install certificate using AutoSSL...
hu: Megpróbáljuk tanúsítványt telepíteni AutoSSL-lel.

en: Attempting to install certificate...
hu: Éppen próbálkozunk telepíteni a tanúsítványt...

en: Attempting to set DNS txt record...
hu: Éppen próbálkozunk beállítani a szöveges (TXT) DNS rekordot...

en: Bundle not available yet...
hu: A csomag még nem érhető el...

en: Certificate already generated. It was renewed if required.
hu: A tanúsítvány már létrejött. Ha szükség volt a megújítására akkor az is megtörtént.

en: Challenge directory not writable.
hu: A Challenge könyvtár nem írható.

en: Checking for subdomain setup...
hu: Vizsgáljuk hogy aldomaines üzemmód van-e használatban...

en: Configured for HTTP challenge
hu: Beállítás kész a HTTP challenge-hez

en: Could not automatically add TXT record. Please proceed manually, following the steps below.
hu: Nem lehet automatikusan hozzáadni a TXT rekordot. Kérlek kézzel tedd meg, az alábbi lépéseket követve.

en: Could not create test folder and file.
hu: Nem lehetett létrehozni a teszt mappát és fájlt.

en: Could not reach challenge directory over %s.
hu: Nem tudtuk elérni a challenge könyvtárt %s -en keresztül.

en: Could not retrieve server list
hu: Nem tudtuk letölteni a szerver listát

en: Could not verify TXT record for domain %s
hu: Nem tudtuk ellenőrizni a %s domain-hez tartozó TXT rekordot

en: CPanel recognized. Possibly the certificate can be installed automatically.
hu: CPanel-t érzékeltünk. Lehetséges hogy a tanúsítványt automatikusan tudjuk telepíteni.

en: DirectAdmin recognized. Possibly the certificate can be installed automatically.
hu: DirectAdmin felismerve. Lehetséges hogy automatikusan tudjuk telepíteni a tanúsítványt.

en: DNS records were not verified yet. Please complete the previous step.
hu: DNS rekordok nincsenek még ellenőrizve. Kérlek fejezd be az előző lépést.

en: Enabling auto renew...
hu: Most engedélyezzük az automatikus megújítást...

en: Error code %s
hu: Hibakód %s

en: Error code %s.
hu: Hibakód %s.

en: Error enabling auto renew for Let's Encrypt
hu: Hiba történt a  Let's Encrypt automatikus megújításának engedélyezése közben

en: Errors were reported during installation
hu: Hiba történt a telepítés közben

en: Errors were reported during installation.
hu: Hiba történt a telepítés közben.

en: Failed retrieving access token
hu: Nem sikerült letölteni a hozzáférési tokent

en: File missing. Please retry the previous steps.
hu: Hiányzik egy fájl. Kérlek próbáld újra az előző lépéseket.

en: Files not created yet...
hu: A fájlok még nincsenek létrehozva...

en: Generating SSL certificate...
hu: SSL tanúsítványok generálása folyamatban...

en: Go to activation
hu: Ugrás az aktiváláshoz

en: Go to installation
hu: Ugrás a telepítéshez

en: If this is not the case, don't add this alias to your certificate.
hu: Ha nem ez a helyzet, akkor ne add hozzá ezt az álnevet a tanúsítványodhoz.

en: Installation failed.
hu: Telepítés sikertelen volt.

en: Installing SSL certificate using PLESK API...
hu: Most telepítjük az SSL tanúsítványt a PLESK API-val...

en: Installing SSL certificate...
hu: Most telepítjük az SSL tanúsítványt...

en: Login credentials incorrect
hu: Belépési adatok helytelenek

en: No subdomain setup detected.
hu: Nem találtunk aldomain-es telepítést.

en: No valid list of domains.
hu: Nincs érvényes domain lista.

en: Not recognized server.
hu: Nem ismertük fel a szervert.

en: OCSP not supported, the certificate will be generated without OCSP.
hu: Az OCSP nem támogatott, ezért a tanúsítvány OCSP nélkül lesz generálva.

en: Once every 5 minutes
hu: 5 percenként

en: Once every day
hu: Naponta egyszer

en: Once every week
hu: Hetente

en: Please activate it manually on your hosting dashboard.
hu: Kérlek aktiváld kézzel a tárhelyszolgáltatód menüjében.

en: Please change your email address %shere%s and try again.
hu: Kérlek változtasd meg az email címedet %sitt%s és próbáld újra.

en: Please check if the non www version of your site also points to this website.
hu: Kérlek nézd meg hogy a weboldalad nem-www -s verziója is ugyanerre a webcímre vezet-e.

en: Please check if the www version of your site also points to this website.
hu: Kérlek nézd meg hogy a weboldalad www -s verziója is ugyanerre a webcímre vezet-e.

en: Please complete %smanually%s
hu: Kérlek fejezd be %skézzel%s

en: Please complete manually in your hosting dashboard.
hu: Kérlek fejezd be kézzel a tárhelyszolgáltatód menüjében.

en: Please create a folder 'rsssl' in the uploads directory, with 644 permissions.
hu: Kérlek hozz létre egy 'rsssls' mappát az uploads mappában, 644-es jogosultságokkal.

en: Plesk recognized. Possibly the certificate can be installed automatically.
hu: Plesk felismerve. Lehetséges hogy a tanúsítványt automatikusan telepíteni tudjuk.

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Retrieving Cloudways server data...
hu: Letöltjük a CLoudways szerver adatokat...

en: SSL successfully installed on %s
hu: SSL sikeresen telepítve itt %s

en: Successfully added TXT record.
hu: Sikeresen felvettük a TXT rekordot.

en: Could not verify alias domain.
hu: Nem tudtuk ellenőrizni az aldomaint.

en: no response
hu: nincs válasz

en: Set permissions to 644 to enable SSL generation.
hu: Állíts be 644 engedélyt az SSL generálás engedélyezéséhez.

en: Authorization not completed yet.
hu: A hitelesítés még nincs kész.

en: Order successfully created.
hu: Megrendelés sikeresen létrehozva.

en: Order successfully retrieved.
hu: Megrendelés sikeresen betöltve.

en: Please activate it on your dashboard %smanually%s
hu: Kérlek aktiváld ezt az adminfelületen %skézzel%s

en: Please complete the following step(s) first: %s
hu: Kérlek először az alábbi lépés(eket) fejezd be: %s

en: Please double check your DNS txt record.
hu: Kérlek duplán ellenőrizd a DNS-edben lévő txt rekordot.

en: Successfully generated certificate.
hu: Sikeresen létrehoztuk a tanúsítványt.

en: (Unknown)
hu: (ismeretlen)

en: (unknown)
hu: (ismeretlen)

en: An SSL certificate has been detected
hu: Találtunk egy SSL tanúsítványt

en: Continue to renew.
hu: Folytasd a megújítást.

en: Depending on your hosting provider, %smanual installation%s may be required.
hu: A tárhelyszolgáltatódtól függően, %skézi telepítés%s lehet szükséges.

en: If your hosting provider auto-renews your certificate, no action is required. Alternatively, you have the option to generate an SSL certificate with Really Simple SSL.
hu: Ha a tárhelyszolgáltatód automatikusan megújítja a tanúsítványodat akkor nincs teendőd. A másik lehetőség hogy generálhatsz egy SSL tanúsítványt a Really Simple SSL-lel is.

en: Install SSL certificate
hu: Telepítsd az SSL tanúsítványodat

en: It is not possible to install Let's Encrypt on a localhost environment.
hu: Nem lehetséges a Let's Encrypt telepítése egy localhost (helyi gépeden) futó környezetben.

en: It is not possible to install Let's Encrypt on a subfolder configuration.
hu: Nem lehetséges a Let's Encrypt telepítése egy almappás konfigurációban.

en: It is not possible to install Let's Encrypt on a subsite. Please go to the main site of your website.
hu: Nem lehetséges a Let's Encrypt telepítése egy aloldalra. Kérlek menj a honlapod fő weboldalára.

en: No SSL detected. Use the retry button to check again.
hu: Nem észleltük az SSL-t. Kattints az ismét gombra az újraellenőrzéshez.

en: Re-check
hu: Újraellenőrzés

en: Retry
hu: Ismét

en: SSL certificate will expire on %s.
hu: SSL tanúsítvány lejár ekkor %s.

en: SSL certificate should be generated and installed.
hu: Az SSL tanúsítvány elvileg létre lett hozva és telepítve.

en: Add the following lines of code to your wp-config.php.
hu: Add hozzá az alábbi sorokat a wp-config.php fájlodhoz.

en: Adding a Content Security Policy
hu: Tartalom-biztonsági házirend hozzáadása

en: Adding a Permission Policy
hu: Jogosultsági házirend hozzáadása

en: HttpOnly Secure cookies not set.
hu: HttpOnly Secure sütik nincsenek beállítva.

en: Or set your wp-config.php to writable and reload this page.
hu: Vagy állítsd a wp-config.php -det írhatóra és töltsd újra ezt az oldalt.

en: Due to a recent update by WP Engine, we have changed your settings automatically to adapt.
hu: A WP motorban nemrégiben bekövetkezett változás miatt automatikusan módosítottuk a beállításaidat, hogy alkalmazkodni tudjunk.

en: Not all recommended security headers are installed
hu: Nem minden ajánlott security header van telepítve

en: Recommended security headers installed
hu: Az ajánlott security header-ek telepítve vannak

en: SSL Status Test
hu: SSL állapot ellenőrzése

en: No SSL detected
hu: Nem észleltük az SSL-t

en: Deactivate, and revert to http. This will remove all changes by the plugin.
hu: Deaktiválás és visszaváltás http-re. Ez töröl minden módosítást amit ez a bővítmény végzett.

en: Deactivate, but stay on SSL.
hu: Deaktiválás, de maradj SSL-en.

en: Deactivate, keep https
hu: Deaktiválás, maradj https-en

en: Deactivate, revert to http
hu: Deaktiválás és visszaváltás http-re

en: Enable 301 redirect
hu: 301-es átirányítás engedélyezése

en: Enable this option to permanently dismiss all +1 notices in the 'Your progress' tab
hu: Kapcsold be ezt az opciót hogy véglegesenen eltüntesd az összes +1 értesítést az 'Előrehaladás' fülön

en: Fire mixed content fixer with different method
hu: Vegyes-tartalom javító indítása egy másik módszerrel

en: If the setting 'stop editing the .htaccess file' is enabled, you can't change this setting.
hu: Ha be van jelölve a 'Ne módosítsa többé a .htaccess fájlt' opció, akkor ezt a beállítást nem tudod módosítani.

en: Learn more about security headers
hu: Tudj meg többet a security header-ekről

en: No 301 redirect to SSL enabled.
hu: Ninsc engedélyezve 301-es átirányítás SSL-re.

en: Really Simple SSL detected an SSL certificate, but has not been configured to enforce SSL.
hu: A Really Simple SSL talált egy SSL tanúsítványt de nem lett beállítva hogy kötelezővé tegye az SSL használatát.

en: SSL is not enabled.
hu: SSL nincs engedélyezve.

en: Really Simple SSL is installed, but no valid SSL certificate is detected.
hu: A Really Simple SSL telepítve van, de nem találtunk érvényes SSL tanúsítványt.

en:  You still have %s tasks open.
hu: Még %s feladat van hátra.

en: Completed
hu: Kész

en: Copied!
hu: Átmásolva!

en: Enable WordPress 301 redirect
hu: WordPress 301 átirányítás engedélyezése

en: Install
hu: Telepítés

en: Installed
hu: Telepítve

en: Instructions manual
hu: Telepítési útmutató

en: Open
hu: Nyitva

en: Redirects all requests over HTTP to HTTPS using a PHP 301 redirect. Enable if the .htaccess redirect cannot be used, for example on NGINX servers.
hu: Átirányít minden HTTP kérést HTTPS-re egy PHP 301-es átirányítás segítségével. Engedélyezd akkor, ha a .htaccess átirányítás nem használható, pl. NGINX szervereken.

en: 301 Redirect
hu: 301-es átirányítás

en: Activate SSL
hu: SSL aktiválása

en: All tasks
hu: Minden feladat

en: Basic SSL configuration finished! Improve your score with %sReally Simple SSL Pro%s.
hu: Az alap SSL konfigurálás kész! Továbbfejlesztheted az eredményedet a %sReally Simple SSL Pro%s-val.

en: Before you migrate, please check for:
hu: Mielőtt átállsz, kérlek ellenőrizd:

en: Choose option
hu: Válassz az alábbi lehetőségek közül

en: Conversion of websites completed.
hu: Weboldalak konvertálása kész.

en: Download system status
hu: Rendszerállapot letöltése

en: General
hu: Általános

en: General Issues
hu: Általános problémák

en: Go PRO!
hu: Válts PRO-ra!

en: Improve security: Add security headers
hu: Fokozd a biztonságodat - Add hozzá a security header-eket

en: Improve security: Enable HTTP Strict Transport Security (HSTS)
hu: Fokozd a biztonságodat - Engedélyezd a HTTP Strict Transport Security -t (HSTS)

en: Information about landing page redirects
hu: Információ a főoldali átirányításokról

en: Mixed Content
hu: Vegyes-tartalom

en: Mixed content fixer not enabled. Enable the option to fix mixed content on your site.
hu: Vegyes-tartalom javító nincs engedélyezve. Engedélyezd az opciót hogy megjavítsd a vegyes-tartalomból eredő problémákat az oldaladon.

en: Multisite
hu: Multisite hálózat

en: No choice has been made regarding networkwide or per site activation.
hu: Nem választottál a hálózati szintű vagy az oldalankénti aktiválás közül.

en: No recommended redirect rules detected.
hu: Nem találtunk ajánlott átirányítási szabályokat.

en: Our plugins
hu: A mi bővítményeink

en: Please upgrade to the latest version to be able use the full functionality of the plugin.
hu: Kérlek frissítsd a legújabb verzióra hogy a bővítmény minden funkcióját kihasználhasd.

en: Plugin dependency error
hu: Plugin függőség hiba

en: Read more
hu: Bővebb információ

en: Really Simple SSL 4.0. Learn more about our newest major release.
hu: Really Simple SSL 4.0. Tudjuk meg többet a legújabb főverziónkról.

en: Really Simple SSL cannot be activated. The plugin requires PHP 5.6 or higher
hu: A Really Simple SSL nem aktiválható. Ez a bővítmény legalább PHP 5.6-ot, vagy újabbat igényel.

en: Really Simple SSL cannot be activated. The plugin requires WordPress 4.8 or higher
hu: A Really Simple SSL nem aktiválható. Ez a bővítmény legalább WordPress 4.8-at, vagy újabbat igényel.

en: Really Simple SSL has converted all your websites to non SSL.
hu: A Really Simple SSL átkonvertálta az összes weboldaladat nem-SSL-esre.

en: Really Simple SSL has converted all your websites to SSL.
hu: A Really Simple SSL átkonvertálta az összes weboldaladat SSL-re.

en: Really Simple SSL has received no response from the webpage.
hu: A Really Simple SSL nem kapott választ a weboldaltól.

en: Redirect loops
hu: Végtelen átirányítási hurkok

en: Remaining tasks
hu: Hátralévő feladatok

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Server type:
hu: Szerver típusa:

en: Setup
hu: Beállítás

en: SSL is activated network wide.
hu: SSL aktiválva az egész hálózatodon.

en: SSL is activated on your site.
hu: SSL aktiválva az oldaladon.

en: SSL is enabled networkwide.
hu: SSL aktiválva van az egész hálózatodon.

en: SSL is now activated. Check if your website is secure by following this article.
hu: Az SSL most már aktiválva van. Nézd meg hogy biztonságos-e már a weboldalad az alábbi cikket követve.

en: SSL Not activated
hu: SSL Nincs aktiválva

en: SSL type:
hu: SSL típusa:

en: SSL is enabled per site.
hu: Az SSl engedélyezve van oldalanként külön.

en: SSL is not enabled yet.
hu: Az SSL még nincs engedélyezve.

en: Site conversion in progress. Please refresh this page to check if the process has finished. It will proceed in the background.
hu: Oldalak átalakítása folyamatban. Kérlek frissítsd ezt az oldalt hogy megnézd, véget ért-e már a folyamat. A háttérben dolgozik közben.

en: SSL configuration finished!
hu: SSL konfigurálás kész!

en: SSL is not yet enabled on this site.
hu: SSL nincs még ellenőrízve ezen az oldalon.

en: Hi, Really Simple SSL has kept your site secure for some time now, awesome! If you have a moment, please consider leaving a review on WordPress.org to spread the word. We greatly appreciate it! If you have any questions or feedback, leave us a %smessage%s.
hu: Hello! A Really Simple SSL már egy hónapja biztonságossá teszi az oldaladat, ez szuper! Ha van egy perced, kérlek írj értékelést a WordPress.org -on hogy terjeszd a hírünket! Nagyon megköszönnénk! Ha pedig bármi kérdésed vagy észrevételde van, írj %süzenetet%s nekünk.

en: Check out Really Simple SSL Pro
hu: Ismerje meg a Really Simple SSL Pro szolgáltatást

en: Get ready with PRO!
hu: Válts PRO-ra!

en: Images, stylesheets or scripts from a domain without an SSL certificate: remove them or move to your own server
hu: Képek, stíluslapok vagy scriptek egy SSL nélküli domainről hivatkozva: ezeket töröld, vagy helyezd át őket a saját szerveredre

en: Don't show again
hu: Ne jelenjen meg újra

en: Error occurred when retrieving the webpage.
hu: Hiba történt a weboldal betöltése közben.

en: 301 .htaccess redirect is not enabled.
hu: A 301-es .htaccess átirányítás nincs engedélyezve.

en: Dismiss all Really Simple SSL notices
hu: Tüntesd el az összes Really Simple SSL értesítést

en: 301 SSL redirect enabled
hu: 301-es SSL átirányítás engedélyezve.

en: 301 redirect to https set: .htaccess redirect.
hu: 301-es átirányítás https-re be lett állítva: .htaccess átirányítás.

en: If the conversion does not proceed after a few minutes, click %shere%s to force the conversion process.
hu: Ha a konvertálás folyamata nem halad előre pár perc után, akkor kattints %side%s hogy kényszerítsd a konvertálási folyamat megindítását.

en: Conversion of websites %s percent complete.
hu: A weboldalak konvertálása %s százaléknál tart.

en: Hi, Really Simple SSL has kept your site secure for a month now, awesome! If you have a moment, please consider leaving a review on WordPress.org to spread the word. We greatly appreciate it! If you have any questions or feedback, leave us a %smessage%s.
hu: Hello! A Really Simple SSL már egy hónapja biztonságossá teszi az oldaladat, ez szuper! Ha van egy perced, kérlek írj értékelést a WordPress.org -on hogy terjeszd a hírünket! Nagyon megköszönnénk! Ha pedig bármi kérdésed vagy észrevételde van, írj %süzenetet%s nekünk.

en: Leave a review
hu: írj értékelést

en: Maybe later
hu: Talán később

en: Once every minute
hu: Percenként

en: Activate SSL per site or install a wildcard certificate to fix this.
hu: Aktiváld az SSL-t oldalanként külön vagy telepíts egy wildcard tanúsítvány ezen probléma megoldásához.

en: Are you sure?
hu: Biztos vagy benne?

en: Cancel
hu: Mégse

en: Deactivating the plugin while keeping SSL will do the following:
hu: Ha deaktiválod a bővítményt és megtartod az SSL-t akkor ez fog történni:

en: More info
hu: Bővebb információ

en: Really Simple SSL and Really Simple SSL add-ons do not process any personal identifiable information, so the GDPR does not apply to these plugins or usage of these plugins on your website. You can find our privacy policy <a href="%s" target="_blank">here</a>.
hu: A Really Simple SSL és Really Simple SSL bővítmények nem dolgoznak fel semmilyen személyes azonosításra alkalmas információt ezért a GDPR nem vonatkozik ezekre a bővítményekre vagy ezen bővítmények használatára a weboldaladon. MEgtalálod az adatvédelmi szabályzatunkat <a href="%s" target="_blank">itt</a>.

en: If this option is set to true, the mixed content fixer will fire on the init hook instead of the template_redirect hook. Only use this option when you experience problems with the mixed content fixer."
hu: Ha ez az opció igazra van állítva akkor a vegyes-tartalom javítója az init hook-kal fog indulni, az ideiglenes template_redirect átirányítási hook helyett. Csak akkor használd ezt az opciót ha problémát tapasztalsz a vegyes-tartalom javítóval.

en: You can also let the automatic scan of the pro version handle this for you, and get premium support, increased security with HSTS and more!
hu: Lehetősége van arra is, hogy a pro verzió automatikus vizsgálata kezelje ezt az Ön számára, prémium támogatást kapjon, nagyobb biztonságot a HSTS-szel stb.

en: Options saved.
hu: Beállitások mentve.

en: Select to enable SSL networkwide or per site.
hu: Válassza ezt az opciót az SSL hálózaton vagy webhelyenként történő engedélyezéséhez.

en: per site
hu: webhelyenként

en: networkwide
hu: hálózaton

en: Enable SSL
hu: Engedélyezze az SSL szolgáltatást

en: This option is enabled on the network menu.
hu: Ez az opció engedélyezve van a netwerk menüben.

en: SSL is activated per site.
hu: SSL aktiválva oldalanként külön.

en: You may need to login in again.
hu: Lehet, hogy újra be kell jelentkeznie.

en: A .htaccess redirect is faster and works better with caching. Really Simple SSL detects the redirect code that is most likely to work (99% of websites), but this is not 100%. Make sure you know how to regain access to your site if anything goes wrong!
hu: A .htaccess átirányítás gyorsabb és kompatibilis a gyorsítótárazással is. A Really Simple SSL automatikusan kiválasztja azt az átirányítási kódot, ami legnagyobb valószínűséggel működni fog (az oldalak 99%-án jó), de azért nem 100%, hogy működni fog. A biztonság kedvéért tudd, hogy hogy szerezheted vissza a hozzáférést az oldaladhoz ha ez nem jól sikerül!

en: Before you enable the htaccess redirect, make sure you know how to %sregain access%s to your site in case of a redirect loop.
hu: Mielőtt engedélyezed a htaccess átirányítást, mindenképp tudd, hogyan kell %svisszaszerezni a hozzáférést%s az oldaladhoz ha esetleg átirányítási ciklusba kerülnél.

en: Enable 301 .htaccess redirect
hu: 301 .htaccess átirányítás engedélyezése

en: No 301 redirect is set. Enable the WordPress 301 redirect in the settings to get a 301 permanent redirect.
hu: A 301-es átirányítás nincs beállítva. Engedélyezze a WordPress 301 átirányítását a beállításokban, hogy 301 állandó átirányítást kapjon.

en: Enable a .htaccess redirect or WordPress redirect in the settings to create a 301 redirect.
hu: Engedélyezzen egy .htaccess átirányítást vagy egy WordPress átirányítást a beállításoknál, hogy létrehozzon egy 301-es átirányítást.

en: In most cases you need to leave this enabled, to prevent mixed content issues on your site.
hu: A legtöbb esetben bekapcsolva kell ezt hagynia, hogy megakadályozza a vegyes tartalom problémákat a webhelyén.

en: If you want to customize the Really Simple SSL .htaccess, you need to prevent Really Simple SSL from rewriting it. Enabling this option will do that.
hu: Ha szeretné testre szabni a Really Simple SSL .htaccess parancsot, meg kell akadályoznia, hogy a Really Simple SSL újraírja. Ennek a opciónak a bekapcsolásával ezt megteheti.

en: 301 redirect to https set.
hu: 301-es átirányítás https-re be lett állítva.

en: You can also let the automatic scan of the pro version handle this for you, and get premium support and increased security with HSTS included.
hu: Azt is megengedheti, hogy a pro verzió automatikus beolvasása kezelje ezt az Ön számára, és prémium támogatással és nagyobb biztonsággal kapja meg a HSTS-t.

en: Premium Support
hu: Prémium támogatás

en: Check out Really Simple SSL Premium
hu: Ismerje meg a Really Simple SSL Prémium szolgáltatást

en: Go ahead, activate SSL!
hu: Lépjen tovább, aktíválja az SSL-t!

en: Instructions
hu: Utasítások

en: SSL is not enabled yet
hu: Az SSL még nincs engedélyezve

en: SSL is enabled on your site.
hu: Az SSL engedélyezve van az Ön oldalán.

en: SSL Activated
hu: SSL aktiválva

en: Because your server does not pass a variable with which WordPress can detect SSL, WordPress may create redirect loops on SSL.
hu: Mivel a kiszolgáló nem ad át olyan változót, amellyel a Wordpress észlelheti az SSL-t, a Wordpress átirányítási hurkot hozhat létre SSL-ben.

en: Because your site is behind a loadbalancer and is_ssl() returns false, you should add the following line of code to your wp-config.php.
hu: Mivel webhelye egy terhelés elosztó mögött van, és az is_ssl () hibás értéket ad vissza, hozzá kell adnia a következő sort a wp-config.php fájlhoz.

en: Your wp-config.php has to be edited, but is not writable.
hu: A wp-config.php-t szerkeszteni kell, de nem írható.

en: A definition of a siteurl or homeurl was detected in your wp-config.php, but the file is not writable.
hu: A wp-config.php-ben egy siteurl vagy egy homeurl meghatározás lett észlelve, de a fájl nem írható.

en: System detection encountered issues
hu: Rendszer észlelési problémák jelentkeztek

en: Images, stylesheets or scripts from a domain without an SSL certificate: remove them or move to your own server.
hu: Képek, stíluslapok vagy szkriptek egy ssl tanúsítvány nélküli tartományból: távolítsa el őket, vagy helyezze át a saját szerverére.

en: Some things can't be done automatically. Before you migrate, please check for:
hu: Néhány dolog nem hajtható végre automatikusan. A migráció előtt kérjük, ellenőrizze:

en: Almost ready to migrate to SSL!
hu: Majdnem készen áll az SSL-re való áttérésre!

en: Networkwide activation does not check if a site has an SSL certificate. It just migrates all sites to SSL.
hu: A hálózati szintű aktiválás nem ellenőrzi, hogy egy webhely rendelkezik-e SSL-tanúsítvánnyal, csak áttelepíti az összes webhelyet az SSL-re.

en: Activate SSL per site
hu: SSL aktiválása webhelyenként

en: %s is a singleton class and you cannot create a second instance.
hu: %s egy singleton-osztály, és nem hozhat létre másodpéldányt.

en: Activate SSL networkwide
hu: SSL aktiválása a hálózaton

en: Http references in your .css and .js files: change any http:// into https://
hu: Http-re hivatkozások vannak a css és JS fájljaidban: cseréld ki az összse http:// -t https:// -re

en: Or set your wp-config.php to %swritable%s and reload this page.
hu: Vagy állítsd a wp-config.php -det %sírhatóra%s és töltsd újra ezt az oldalt.

en: Set your wp-config.php to %swritable%s and reload this page.
hu: Állítsd a %sírhatóra%s a wp-config.php fájlodat és töltsd újra ezt az oldalt.

en: .htaccess is currently not %swritable%s.
hu: Nem %sírható%s a .htaccess fájl.

en: Mixed content fixer was successfully detected on the front-end.
hu: A vegyes-tartalom javítót sikeresen megtaláltuk a weboldalad frontendjén.

en: Documentation
hu: Dokumentuáció

note: Description of the plugin
en: Lightweight plugin without any setup to make your site SSL proof
hu: Könnyű plugin anélkül, hogy beállítaná webhelyét SSL-hez

en: Stop editing the .htaccess file
hu: Fejezze be a .htaccess fájl szerkesztését

en: Save
hu: Metés

en: An SSL certificate was detected on your site.
hu: SSL-tanúsítványt észleltek az oldalán.

en: No SSL detected.
hu: Nem észleltük az SSL-t.

en: Settings
hu: Beállitások

en: Mixed content fixer
hu: Vegyes-tartalom javító

en: Because the $_SERVER["HTTPS"] variable is not set, your website may experience redirect loops.
hu: Mivel a $ _SERVER ["HTTPS"] változó nincs beállítva, webhelye átirányítási hurkot észlelhet.

en: You run a Multisite installation with subfolders, which prevents this plugin from fixing your missing server variable in the wp-config.php.
hu: Jelenleg egy Multisite telepítés fut almappákkal, amely megakadályozza, hogy a plugin kijavítsa a hiányzó szerverváltozót a wp-config.php-ben.

en: Check again
hu: Ellenőrizze újra

en: Major security issue!
hu: Komoly biztonsági probléma!

en: SSL settings
hu: SSL beállitások

en: Activate networkwide to fix this.
hu: Aktiválja hálózati szinten a probléma megoldásához.
