Plugins - Head &amp - en to nl translation catalogue (84 entries)

note: translators: %s will be replaced with plugin name Head & Footer Code
en: Review %s
nl: Beoordeling %s

en: Define what post types will support article specific features, and which non-priviledged user roles will have access to it.
nl: Definieer welke berichttypes artikelspecifieke functies ondersteunen en welke niet-geprivilegieerde gebruikersrollen er toegang toe hebben.

en: Only allow for roles you trust to handle code responsibly!
nl: Alleen toestaan voor rollen die je vertrouwt om code verantwoordelijk te beheren!

en: This may pose a security risk if those users are not fully trusted!
nl: Dit kan een veiligheidsrisico vormen als deze gebruikers niet volledig worden vertrouwd!

en: Granting access to non-administrator roles (e.g., Editors) allows users to inject raw HTML, CSS, and JavaScript into individual posts and pages, and categories!
nl: Toegang verlenen aan niet-beheer rollen (bijv. redacteuren) staat gebruikers toe om ruwe HTML, CSS en JavaScript in afzonderlijke berichten en pagina's, en categorieën te injecteren!

en: Security Notice
nl: Beveiligingsbericht

en: Choose which unprivileged user roles can manage article-specific and category-specific code.
nl: Kies welke niet geprivilegieerde gebruikersrollen artikelspecifieke en categoriespecifieke code kunnen beheren.

en: Author
nl: Auteur

en: Allow for User Roles
nl: Toestaan voor gebruikersrollen

en: Enter only safe, secure, and code from a trusted source. Unsafe or invalid code may break your site or pose security risks.
nl: Voer alleen veilige, beveiligde code in van een vertrouwde bron. Onveilige of ongeldige code kan je site beschadigen of beveiligingsrisico's vormen.

en: WARNING!
nl: WAARSCHUWING!

note: translators: Plugin name
en: %s Settings
nl: %s instellingen

en: Note that if you add head, body, and footer code for individual articles and then disable that post type, the article-specific code will no longer be output and only the site-wide code will be used.
nl: Let op: als je head, body en footer code toevoegt voor individuele artikelen en vervolgens dat berichttype uitschakelt, wordt de artikelspecifieke code niet langer uitgevoerd en wordt alleen de site brede code gebruikt.

en: Choose the post types that will have an article specific section.
nl: Kies de berichttypes die een artikel specifieke sectie hebben.

en: article specific
nl: artikel specifiek

note: translators: 1: category or article specific, HTML comment code
en: Please note, if you leave empty any of %1$s fields and choose replace behavior, site-wide code will not be removed until you add empty space or empty HTML comment %2$s here.
nl: Let op, als je een van de %1$s velden leeg laat en kiest voor vervang gedrag, zal site brede code niet worden verwijderd totdat je hier lege ruimte of lege HTML commentaar %2$s toevoegt.

note: translators: Link to Plugin Settings page
en: They work in exactly the same way as site-wide code, which you can configure under %s.
nl: Ze werken op precies dezelfde manier als site brede code, die je kunt configureren onder %s.

note: translators: 1: User role(s) that can manage options (Super Admin and/or Administrator), 2: Path/Name of Plugin Settings page
en: They work in exactly the same way as site-wide code, which %1$s can configure under %2$s.
nl: Ze werken op precies dezelfde manier als site brede code, die %1$s kan configureren onder %2$s.

en: category specific
nl: categorie specifiek

note: translators: 1: category or article specific, 2: </head>, 3: <body>, 4: </body>
en: Here you can insert %1$s code for HEAD (before the %2$s), BODY (after the %3$s) and FOOTER (before the %4$s) sections.
nl: Hier kun je %1$s code invoegen voor HEAD (voor de %2$s), BODY (na de %3$s) en FOOTER (voor de %4$s) secties.

note: translators: 1: Plugin name, 2: PHP or WordPress, 3: min version of PHP or WordPress
en: The %1$s plugin cannot run on %2$s version older than %3$s. Please contact your host and ask them to upgrade.
nl: De %1$s plugin kan niet draaien op %2$s versie ouder dan %3$s. Neem contact met ons op met je host en vraag hen te upgraden.

en: Tools
nl: Gereedschap

en: Administrator
nl: Beheerder

en: and
nl: en

en: Super Admin
nl: Super beheerder

en: Chose if the Homepage specific code will be enqueued on paged pages 2, 3, and so on.
nl: Kies of de specifieke code voor de homepage op pagina's 2, 3, enzovoort wordt geplaatst.

en: Do not add on paged homepage
nl: Niet toevoegen op homepage

en: Add on paged homepage
nl: Toevoegen op homepage

en: On paged homepage
nl: Op de homepage

en: If you wish to process shortcodes in the BODY section, enable this option.
nl: Indien je shortcodes wenst te verwerken in de BODY sectie, schakel dan deze optie in.

en: Process FOOTER Shortcodes
nl: Verwerk FOOTER shortcodes

en: Process BODY Shortcodes
nl: Verwerk BODY shortcodes

en: If you wish to process shortcodes in the HEAD section, enable this option. Please note, shortcodes with malformed output in the HEAD section can break the rendering of your website!
nl: Als je shortcodes wil verwerken in de HEAD sectie, schakel dan deze optie in. Let op, shortcodes met misvormde output in de HEAD sectie kan de rendering van je site verstoren!

en: Process HEAD Shortcodes
nl: Verwerk HEAD shortcodes

note: translators: %s will be replaced with a link to wp_body_open page on WordPress.org
en: Make sure that your active theme support %s hook.
nl: Zorg ervoor dat je actieve thema %s hook ondersteunt.

note: translators: 1: italicized 'unseen elements', 2: <script>, 3: <style>, 4: italicized sentence 'could break layouts or lead to unexpected situations'
en: Usage of this field should be reserved for output of %1$s like %2$s and %3$s tags or additional metadata. It should not be used to add arbitrary HTML content to a page that %4$s.
nl: Gebruik van dit veld moet worden gereserveerd voor uitvoer van %1$s zoals %2$s en %3$s tags of aanvullende metadata. Het mag niet worden gebruikt om willekeurige HTML inhoud toe te voegen aan een pagina die %4$s.

note: Description of the plugin
en: Easy add site-wide, category or article specific custom code before the closing <strong>&lt;/head&gt;</strong> and <strong>&lt;/body&gt;</strong> or after opening <strong>&lt;body&gt;</strong> HTML tag.
nl: Voeg eenvoudig site-brede, categorie of artikel specifieke aangepaste code toe vóór de afsluitende <strong>&lt;/head&gt;</strong> en <strong>&lt;/body&gt;</strong> of na het openen van <strong>&lt;body&gt;</strong> HTML tag.

note: translators: This is label for article without defined code
en: No custom code
nl: Geen aangepaste code

note: translators: This is label for article specific mode meaning 'Replace site-wide with'
en: Replace
nl: Vervangen

note: translators: This is description for article specific mode label 'Replace'
en: Replace site-wide code with article specific code
nl: Sitebrede code vervangen door artikelspecifieke code

note: translators: This is label for article specific mode meaning 'Append to site-wide' )
en: Append
nl: Toevoegen

note: translators: This is description for article specific mode label 'Append'
en: Append article specific code to site-wide code
nl: Artikelspecifieke code toevoegen aan sitebrede code

note: translators: This is description for article without defined code
en: No article specific code defined in any section
nl: Geen artikelspecifieke code gedefinieerd in een sectie

en: Article specific code is defined in FOOTER section
nl: Artikelspecifieke code wordt gedefinieerd in de FOOTER sectie

en: Article specific code is defined in BODY section
nl: Artikelspecifieke code wordt gedefinieerd in de BODY sectie

en: Article specific code is defined in HEAD section
nl: Artikelspecifieke code wordt gedefinieerd in de HEAD sectie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Define code and behavior for the Homepage in Blog Posts mode.
nl: Definieer code en gedrag voor de homepage in de blogberichten modus.

en: Define site-wide code and behavior. You can Add custom content like JavaScript, CSS, HTML meta and link tags, Google Analytics, site verification, etc.
nl: Definieer code en gedrag voor de hele site. Je kunt aangepaste inhoud toevoegen, zoals JavaScript, CSS, HTML meta en link tags, Google Analytics, site verificatie, enz.

en: Article specific settings
nl: Artikelspecifieke instellingen

en: Chose how the Homepage specific code will be enqueued in relation to site-wide code.
nl: Kies hoe de homepage specifieke code in wachtrij gezet wordt in relatie tot sitebrede code.

note: translators: %s will be replaced with preformatted HTML tag </body>
en: Code to enqueue in footer section (before the %s) on Homepage.
nl: Code om in wachtrij te zetten in de footer sectie (vóór de %s) op de homepage.

en: Homepage FOOTER Code
nl: Homepage FOOTER code

note: translators: %s: preformatted HTML tag <body>
en: Code to enqueue in BODY section (after the %s) on Homepage.
nl: Code om in wachtrij te zetten in de body sectie (na de %s) op homepage.

en: Homepage BODY Code
nl: Homepage BODY code

note: translators: %s will be replaced with preformatted HTML tag </head>
en: Code to enqueue in HEAD section (before the %s) on Homepage.
nl: Code om in wachtrij te zetten in de head sectie (vóór de %s) op homepage.

en: Homepage HEAD Code
nl: Homepage HEAD code

en: Head, body and footer code on Homepage in Blog Posts mode
nl: Head, body en footer code op de homepage in de blogberichten modus

note: translators: %s will be replaced with preformatted HTML tag <body>
en: Code to enqueue in BODY section (after the %s).
nl: Code om in wachtrij te zetten in de BODY sectie (na de %s).

note: translators: %s will be replaced with preformatted HTML tag </head>
en: Code to enqueue in HEAD section (before the %s).
nl: Code om in wachtrij te zetten in de head sectie (vóór de %s).

en: Site-wide head, body and footer code
nl: Sitebrede head, body en footer code

en: Requires WordPress 5.2 or later.
nl: Vereist WordPress 5.2 of hoger.

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Replace the site-wide code
nl: De sitebrede code vervangen

en: Append to the site-wide code
nl: Toevoegen aan de sitebrede code

en: could break layouts or lead to unexpected situations
nl: kan lay-outs breken of tot onverwachte situaties leiden

en: unseen elements
nl: onzichtbare elementen

en: Community Support
nl: Community ondersteuning

note: translators: 1: default BODY priority, 2: preformatted HTML tag <body>
en: Priority for enqueued BODY code. Default is %1$d. Smaller number inject code closer to %2$s.
nl: Prioriteit voor in wachtrij gezette BODY code. De standaardwaarde is %1$d. Kleiner aantal injecteert code dichter bij %2$s.

en: BODY Priority
nl: PRIORITEIT BODY

en: If you wish to process shortcodes in the FOOTER section, enable this option.
nl: Indien je shortcodes wenst te verwerken in de FOOTER sectie, schakel dan deze optie in.

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Enable
nl: Inschakelen

note: translators: 1: default FOOTER priority, 2: preformatted HTML tag </body>
en: Priority for enqueued FOOTER code. Default is %1$d. Larger number inject code closer to %2$s.
nl: Prioriteit voor in wachtrij gezette FOOTER code. De standaardwaarde is %1$d. Groter aantal injecteert code dichter bij %2$s.

en: FOOTER Priority
nl: FOOTER prioriteit

note: translators: 1: default HEAD priority, 2: preformatted HTML tag </head>
en: Priority for enqueued HEAD code. Default is %1$d. Larger number inject code closer to %2$s.
nl: Prioriteit voor in wachtrij gezette HEAD code. De standaardwaarde is %1$d. Groter aantal injecteert code dichter bij %2$s.

en: HEAD Priority
nl: HEAD Prioriteit

en: Support
nl: Ondersteuning

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nl: Je hebt niet voldoende rechten om deze pagina te bezoeken.

en: Post Types
nl: Berichttypen

note: translators: %s will be replaced with preformatted HTML tag </body>
en: Code to enqueue in footer section (before the %s).
nl: Code om in wachtrij te zetten in de footer sectie (vóór de %s).

en: FOOTER Code
nl: FOOTER code

en: HEAD Code
nl: HEAD code

en: Behavior
nl: Gedrag
