Plugins - All-in-One WP Migration and Backup - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (199 entries)

en: "Restore" functionality is available in a <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">paid extension</a>.<br />You could also download the backup and then use "Import from file".
uk_UA: Функція "Відновити" доступна у <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">платному додатку</a>.<br />Також Ви можете завантажити бекап та скористатися "Імпортом із файла".

en: %s ago
uk_UA: %s тому

en: %s is not the latest version. You must update the plugin before you can use it.
uk_UA: Дана версія застаріла: %s. Ви повинні оновити плагін, перш ніж ви зможете ним користуватися.

en: (click to expand)
uk_UA: (натисніть для розширення)

en: <a href="#" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-direct-download" title="%s" download="%s"><span>Download %s</span><em>Size: %s</em></a>
uk_UA: <a href="#" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-direct-download" title="%s" download="%s"><span>Завантажити %s</span><em>Розмір: %s</em></a>

en: <a href="%s" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-button-download" title="%s" download="%s"><span>Download %s</span><em>Size: %s</em></a>
uk_UA: <a href="%s" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-button-download" title="%s" download="%s"><span>Завантажити %s</span><em>Розмір: %s</em></a>

en: <a href="https://help.servmask.com/2018/10/27/how-to-increase-maximum-upload-file-size-in-wordpress/" target="_blank">How-to: Increase maximum upload file size</a> or
uk_UA: <a href="https://help.servmask.com/2018/10/27/how-to-increase-maximum-upload-file-size-in-wordpress/" target="_blank">Як: Збільшіть максимальний розмір файлу для завантаження</a> або

en: <h3>Site could not be exported</h3><p>Please make sure that storage directory <strong>%s</strong> has read and write permissions.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
uk_UA: <h3>Не вдалося експортувати сайт</h3><p>Переконайтеся, що папка сховища <strong>%s</strong> має права на читання та запис.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Технічні подробиці</a></p>

en: <h3>Site could not be imported</h3><p>Please make sure that storage directory <strong>%s</strong> has read and write permissions.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
uk_UA: <h3>Не вдалося імпортувати сайт</h3><p>Переконайтеся, що папка сховища <strong>%s</strong> має права на читання та запис.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Технічні подробиці</a></p>

en: <h3>Site could not be restored</h3><p>Please make sure that storage directory <strong>%s</strong> has read and write permissions.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
uk_UA: <h3>Не вдалося оновити сайт</h3><p>Переконайтеся, що папка сховища <strong>%s</strong> має права на читання та запис.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Технічні подробиці</a></p>

en: <i class="ai1wm-import-info">Your backup is from a PHP %s but the site that you are importing to is PHP %s. This could cause the import to fail. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">Technical details</a></i>
uk_UA: <i class="ai1wm-import-info">Ваша резервна копія створена з PHP %s, але сайт, на який ви її імпортуєте, працює на PHP %s. Це може призвести до невдачі імпорту. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">Технічні деталі</a></i>

en: <strong>%s</strong> is not the latest version. You must <a href="%s">update the plugin</a> before you can use it. <br />
uk_UA: <strong>%s</strong> не є остання версія. Треба <a href="%s">оновити цей плагін</a> перш ніж користуватися ним. <br />

en: A PHP extension stopped the file upload.
uk_UA: Розширення PHP зупинило завантаження файлу.

en: Activating mu-plugins...
uk_UA: Активую mu-плагіни…

en: Add
uk_UA: Додати

en: Advanced options
uk_UA: Розширені опції

en: All-in-One WP Migration Command
uk_UA: Команда All-in-One WP Migration

en: All-in-One WP Migration is not able to create <strong>%s</strong> file. Try to change permissions of the parent folder or send us an email at <a href="mailto:support@servmask.com">support@servmask.com</a> for assistance.
uk_UA: All-in-One WP Migration не може створити файл <strong>%s</strong>. Спробуйте змінити дозволи батьківського каталогу. Якщо вам потрібна додаткова допомога, надішліть електронного листа нам за адресою <a href="mailto:support@servmask.com">support@servmask.com</a>.

en: All-in-One WP Migration is not able to create <strong>%s</strong> folder. You will need to create this folder and grant it read/write/execute permissions (0777) for the All-in-One WP Migration plugin to function properly.
uk_UA: All-in-One WP Migration не може створити теку <strong>%s</strong>. Для роботи плагіна All-in-One WP Migration Plugin належним чином, необхідно створити дану теку і надати їй наступні дозволи: 0777 (читання/запис/виконання).

en: All-in-One WP Migration: Your current profile role does not have Export/Import capabilities enabled. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/how-to-add-import-and-export-capabilities-to-wordpress-users/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: All-in-One WP Migration: Ваша поточна роль профілю не має можливості Експорту/Імпорту. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/how-to-add-import-and-export-capabilities-to-wordpress-users/" target="_blank">Технічні подробиці</a>

en: Archiving %d content files...<br />%d%% complete
uk_UA: Архівування %d файлів вмісту...<br />%d%% завершено

en: Archiving %d media files...<br />%d%% complete
uk_UA: Архівування %d медіа-файлів...<br />%d%% завершено

en: Archiving %d plugin files...<br />%d%% complete
uk_UA: Архівування %d файлів плагіна...<br />%d%% завершено

en: Archiving configuration file...<br />%d%% complete
uk_UA: Архівування конфігураційного файлу… <br />%d%%завершено

en: Archiving database...<br />%d%% complete
uk_UA: Архівування бази даних… <br />%d%%завершено

en: Are you sure you want to delete this file?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цей файл?

en: At least <strong>one WordPress</strong> site should be presented in the archive.
uk_UA: Щонайменше <strong>один WordPress</strong> сайт має бути в архіві.

en: Backups
uk_UA: Резервні копії

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Check for updates
uk_UA: Перевірити оновлення

en: Checking extensions compatibility...
uk_UA: Перевірка сумісності розширень…

en: Click to set a label for this backup
uk_UA: Натисніть, щоб встановити мітку для цієї резервної копії

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Contact Support
uk_UA: Зв'язатися з тех. підтримкою

en: Continue
uk_UA: Продовжити

en: Create backup
uk_UA: Створити бекап

en: Creating an empty archive...
uk_UA: Створення порожнього архіву...

en: Date
uk_UA: Дата

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Discard
uk_UA: Відмінити

en: Do <strong>not</strong> export database (sql)
uk_UA: <strong>Не експортувати</strong> базу даних (sql)

en: Do <strong>not</strong> export media library (files)
uk_UA: <strong>Не експортувати</strong> медіа бібліотеку (файли)

en: Do <strong>not</strong> export must-use plugins (files)
uk_UA: <strong>Не експортуйте</strong> обов'язкові плагіни (файли)

en: Do <strong>not</strong> export plugins (files)
uk_UA: <strong>Не експортувати</strong> плагіни (файли)

en: Do <strong>not</strong> export post revisions
uk_UA: <strong>Не експортувати</strong> редакції записів

en: Do <strong>not</strong> export spam comments
uk_UA: <strong>Не експортувати</strong> спам коментарі

en: Do <strong>not</strong> export themes (files)
uk_UA: <strong>Не експортувати</strong> теми (файли)

en: Do <strong>not</strong> replace email domain (sql)
uk_UA: <strong>Не змінюйте</strong> домен електронної пошти (sql)

en: Don't have a Purchase ID? You can find your Purchase ID
uk_UA: Немає ID покупки? Ви можете знайти ID покупки

en: Done activating mu-plugins.
uk_UA: Активацію mu-плагінів завершено.

en: Done archiving configuration file.
uk_UA: Архівування конфігураційного файлу завершено.

en: Done archiving database.
uk_UA: Архівування бази даних завершено.

en: Done creating an empty archive.
uk_UA: Створення порожнього архіву завершено.

en: Done exporting database.
uk_UA: Експорт бази даних завершено.

en: Done preparing blogs.
uk_UA: Підготовку блогів завершено.

en: Done preparing configuration file.
uk_UA: Підготовку конфігураційного файлу завершено.

en: Done preparing options.
uk_UA: Зроблено підготовку варіантів.

en: Done restoring database.
uk_UA: Відновлення бази даних завершено.

en: Done retrieving a list of WordPress content files.
uk_UA: Завершено отримання переліку файлів вмісту WordPress.

en: Done retrieving a list of all WordPress files.
uk_UA: Отримання списку файлів WordPress завершено.

en: Done unpacking archive.
uk_UA: Розпакування архіву завершено.

en: Download
uk_UA: Завантажити

en: Drag & Drop a backup to import it
uk_UA: Перетягніть файл бекапа щоб імпортувати його

en: Enable this feature
uk_UA: Увімкнути цю функцію

en: Enter a password
uk_UA: Введіть пароль

en: Enter your Purchase ID
uk_UA: Введіть ID покупки

en: Enter your email address..
uk_UA: Введіть вашу адресу електронної пошти...

en: Error
uk_UA: Помилка

en: Error: %s
uk_UA: Помилка: %s

en: Export
uk_UA: Експорт

en: Export Site
uk_UA: Експортувати сайт

en: Export To
uk_UA: Експортувати до

en: Exporting database...<br />%d%% complete<br />%s records saved
uk_UA: Експортування бази даних...<br />%d%% завершено<br />збережено %s записів

en: Failed to write file to disk.
uk_UA: Помилка запису файла на диск.

en: Feedback type is not valid.
uk_UA: Тип відгуку невірний.

en: File
uk_UA: Файл

en: Find
uk_UA: Знайти

en: Finish
uk_UA: Закінчено

en: Get multisite
uk_UA: Отримати мультисайт

en: Get unlimited
uk_UA: Отримати необмежений

en: How may we help you?
uk_UA: Чим ми можемо бути корисні?

en: How-to: Increase maximum upload file size
uk_UA: Як: Збільшіть максимальний розмір файлу для завантаження

en: I agree that by filling in the contact form with my data, I authorize All-in-One WP Migration to use my <strong>email</strong> to reply to my requests for information. <a href="https://www.iubenda.com/privacy-policy/946881" target="_blank">Privacy policy</a>
uk_UA: Заповнюючи цю контактну форму, я погоджуюсь на використання плагіном All in One WP Migration моєї <strong>електронної адреси</strong> для відповіді на мої запити. <a href="https://www.iubenda.com/privacy-policy/946881" target="_blank">Політика конфіденційності</a>

en: I have enough disk space
uk_UA: Я маю достатньо місця на диску

en: I have ideas to improve this plugin
uk_UA: В мене є ідеї щодо покращення плагіну

en: I need help with this plugin
uk_UA: Мені необхідна допомога з плагіном

en: Import
uk_UA: Імпорт

en: Import From
uk_UA: Імпортувати з

en: Import Site
uk_UA: Імпортувати сайт

en: In the advanced settings section you can configure more precisely the way of exporting.
uk_UA: В розділі розширених налаштувань ви можете налаштувати експорт більш точно.

en: Leave Feedback
uk_UA: Залишити відгук

en: Leave plugin developers any feedback here
uk_UA: Залиште тут відгук для розробників плагіну

en: Leave plugin developers any feedback here..
uk_UA: Залиште тут відгук для розробників плагіну...

en: List
uk_UA: Список

en: Maximum upload file size: <strong>%s</strong>.
uk_UA: Максимальний розмір файлу для завантаження: <strong>%s</strong>.

en: Migration tool for all your blog data. Import or Export your blog content with a single click.
uk_UA: Інструмент для міграції усіх даних вашого блогу. Імпортуйте або експортуйте вміст блогу в один клік.

en: Missing a temporary folder.
uk_UA: Відсутня тимчасова тека.

en: Missing error key in upload file.
uk_UA: Відсутній ключ помилки в завантаженому файлі.

en: Missing tmp_name in upload file.
uk_UA: Відсутнє tmp_name в завантаженому файлі.

en: Missing upload file.
uk_UA: Відсутній файл для завантаження.

en: Monthly
uk_UA: Щомісяця

en: More
uk_UA: Більше

en: Name
uk_UA: Ім’я

en: Notification Settings
uk_UA: Налаштування сповіщень

en: Notification settings
uk_UA: Налаштування сповіщень

en: Once the file is successfully downloaded on your computer, you can import it to any of your WordPress sites.
uk_UA: Щойно файл успішно завантажено на ваш комп'ютер, ви можете імпортувати його до будь-якого сайту WordPress.

en: Out of disk space. Unable to write to: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Недостатньо місця на диску. Неможливо записати в %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Please accept feedback term conditions.
uk_UA: Будь ласка, прийміть умови відгуків.

en: Please do not close this browser window or your import will fail
uk_UA: Будь ласка, не закривайте браузер, інакше імпорт перерветься

en: Please enter comments in the text area.
uk_UA: Будь ласка, введіть коментарії у текстове поле.

en: Please make sure that your file was exported using <strong>All-in-One WP Migration</strong> plugin. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Будь ласка, переконайтеся, що цей файл було експортовано за допомогою плагіну <strong>All-in-One WP Migration</strong>. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Please wait, stopping the export...
uk_UA: Будь ласка, очікуйте, зупиняємо експорт…

en: Please wait, stopping the import...
uk_UA: Будь ласка, очікуйте, зупиняємо імпорт…

en: Premium
uk_UA: Преміум

en: Preparing blogs...
uk_UA: Підготовка блогів...

en: Preparing configuration file...
uk_UA: Підготовка конфігураційного файлу…

en: Preparing to export...
uk_UA: Підготовка до експорту…

en: Preparing to import...
uk_UA: Підготовка до імпорту…

en: Press "Export" button and the site archive file will pop up in your browser.
uk_UA: Натисніть кнопку «Експорт» і архівний файл сайту з'явиться в вашому браузері.

en: Proceed
uk_UA: Продовжити

en: Purchase ID
uk_UA: ID покупки

en: Quick hints
uk_UA: Швидкі підказки

en: Reading...
uk_UA: Читати...

en: Refreshing backup list...
uk_UA: Оновлення списку резервних копій...

en: Renaming exported file...
uk_UA: Перейменування експортованих файлів...

en: Replace with
uk_UA: Замінити

en: Restore
uk_UA: Відновити

en: Restoring %d files...<br />%d%% complete
uk_UA: Відновлення %d файлів… <br />%d%% завершено

en: Restoring a backup is available via Unlimited extension. <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Get it here</a>
uk_UA: Відновлення з резервної копії доступне через розширення Unlimited. <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Завантажте його тут</a>

en: Restoring database...<br />%d%% complete
uk_UA: Відновлення бази даних… <br />%d%%завершено

en: Retrieving a list of WordPress content files...
uk_UA: Отримання переліку файлів вмісту WordPress...

en: Retrieving a list of WordPress media files...
uk_UA: Отримання переліку медіафайлів WordPress...

en: Retrieving a list of all WordPress files...
uk_UA: Отримання списку файлів WordPress...

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Send
uk_UA: Надіслати

en: Size
uk_UA: Розмір

en: Something went wrong: %s
uk_UA: Щось пішло не так: %s

en: Star
uk_UA: Зірка

en: Stop export
uk_UA: Зупинити експорт

en: Stop import
uk_UA: Зупинити імпорт

en: Submit
uk_UA: Відправити

en: Thanks for submitting your feedback!
uk_UA: Дякуємо за ваш відгук!

en: Thanks for submitting your request!
uk_UA: Дякуємо за ваш запит!

en: The archive file is corrupted. Follow <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank">this article</a> to resolve the problem.
uk_UA: Пошкоджений архів. Перейдіть <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank">за посиланням</a> щоб вирішити проблему.

en: The archive should contain <strong>Single WordPress</strong> site! Please revisit your export settings.
uk_UA: Архів має містити <strong>єдиний сайт WordPress</strong>! Будь ласка, перевірте налаштування експорту.

en: The file is too large for this server.
uk_UA: Цей файл завеликий для цього сервера.

en: The file that you are trying to import is over the maximum upload file size limit of <strong>%s</strong>.<br />You can remove this restriction by purchasing our <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Unlimited Extension</a>.
uk_UA: Файл який ви намагаєтеся імпортувати перевищує за розміром максимальний ліміт завантаження файлів <strong>%s</strong>.<br />Ви можете позбутися цього обмеження придбавши наш <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Unlimited Extension</a>.

en: The file type that you have tried to upload is not compatible with this plugin. Please ensure that your file is a <strong>.wpress</strong> file that was created with the All-in-One WP migration plugin. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Тип файлу, що ви намагаєтеся завантажити, не є сумісним з цим плагіном. Будь ласка переконайтеся що ваш файл є <strong>.wpress</strong> файлом, що був створенний із допомогою плагіна All-in-One WP migration. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: The import process will overwrite your website including the database, media, plugins, and themes. Are you sure to proceed?
uk_UA: Процес імпорту перезапише ваш вебсайт включно базу даних, медіа-контент, плагіни та теми. Ви підтвержуєте цю дію?

en: The import process will overwrite your website including the database, media, plugins, and themes. Please ensure that you have a backup of your data before proceeding to the next step.
uk_UA: Процес імпорту перезапише ваш вебсайт включаючи базу даних, медіа-контент, плагіни та теми. Будь ласка переконайтеся що ви маєте бекап ваших даних перш ніж переходити до наступного кроку.

en: The passwords do not match
uk_UA: Паролі не співпадають

en: There are no backups available at this time, why not create a new one?
uk_UA: На даний момент немає наявних бекапів, чому б не створити один?

en: There is an update available. To update, you must enter your
uk_UA: Доступне оновлення. Для оновлення введіть ваш

en: There is not enough space available on the disk.<br />Free up %s of disk space.
uk_UA: На диску недостатньо місця.<br />Звільніть %s дискового простору.

en: This screen allows you to export database, media files, themes and plugins as one zipped file.
uk_UA: Цей екран дозволяє вам експортувати базу даних, медіа файли, теми і плагіни як один архівний файл.

en: To choose a file please go inside the link and click on the browse button.
uk_UA: Щоб обрати файл будь ласка перейдіть за посиланням та натисніть на кнопку Оглядати.

en: To update your plugin/extension to the latest version, please fill your Purchase ID below.
uk_UA: Для оновлення вашого плагіну або розширення до останньої версії, будь ласка, введіть нижче ID покупки.

en: Translate
uk_UA: Перекласти

en: Tweet
uk_UA: Твіт

en: Unable to authenticate the secret key. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-secret-key/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Неможливо автентифікувати секретний ключ. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-secret-key/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Unable to confirm the import. Refresh the page and try again
uk_UA: Неможливо підтвердити імпорт. Оновіть сторінку і спробуйте знову

en: Unable to export
uk_UA: Неможливо експортувати

en: Unable to export: %s
uk_UA: Неможливо експортувати: %s

en: Unable to get current pointer position of %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Неможливо отримати поточну позицію вказівника %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Unable to import
uk_UA: Неможливо імпортувати

en: Unable to import <strong>WordPress Network</strong> into WordPress <strong>Single</strong> site.
uk_UA: Неможливо імпортувати <strong>мережу WordPress</strong> до <strong>окремого</strong> сайту WordPress.

en: Unable to import. Error code: %s. %s
uk_UA: Неможливо імпортувати. Код помилки: %s. %s

en: Unable to import: %s
uk_UA: Неможливо імпортувати: %s

en: Unable to locate archive path. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Неможливо знайти шлях архіву. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Unable to locate storage path. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-path/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Неможливо знайти шлях сховища. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-path/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Unable to open %s with mode %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Неможливо відкрити %s в режимі %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Unable to prepare blogs on import. Refresh the page and try again
uk_UA: Неможливо підготувати блоги до імпорту. Оновіть сторінку і спробуйте знову

en: Unable to read file: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Неможливо прочитати файл %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Unable to run the export. Refresh the page and try again
uk_UA: Неможливо запустити експорт. Оновіть сторінку і спробуйте знову

en: Unable to seek to offset %d on %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Неможливо перейти на зміщення %d від %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Unable to start the export. Refresh the page and try again
uk_UA: Неможливо почати експорт. Оновіть сторінку і спробуйте знову

en: Unable to start the import. Refresh the page and try again
uk_UA: Неможливо почати імпорт. Оновіть сторінку і спробуйте знову

en: Unable to stop the export. Refresh the page and try again
uk_UA: Неможливо зупинити експорт. Оновіть сторінку і спробуйте знову

en: Unable to stop the import. Refresh the page and try again
uk_UA: Неможливо зупинити імпорт. Оновіть сторінку і спробуйте знову

en: Unable to upload the file because %s
uk_UA: Неможливо завантажити файл через %s

en: Unable to write to: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Неможливо записати в %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Unpacking archive...<br />%d%% complete
uk_UA: Розпакування архіву…<br />%d%%завершено

en: Unrecognized error %s during upload.
uk_UA: Нерозпізнана помилка під час завантаження %s.

en: Upgrade to Premium
uk_UA: Придбати план Преміум

en: Weekly
uk_UA: Щотижня

en: WordPress Multisite is supported via our All-in-One WP Migration Multisite Extension. You can get a copy of it here
uk_UA: WordPress Multisite підтримується нашим мультисайтовим розширенням: All-in-One WP Migration Multisite Extension. Копію даного розширення можна отримати тут

en: You are about to stop exporting your website, are you sure?
uk_UA: Ви збираєтесь зупинити експорт сайту. Ви впевнені?

en: You are about to stop importing your website, are you sure?
uk_UA: Ви збираєтесь зупинити імпорт сайту. Ви впевнені?

en: You can then use the import functionality provided by this plugin to import the zipped file onto any other WordPress sites that you have administrator access to.
uk_UA: Потім ви можете використати функцію імпорту цього плагіну, щоб імпортувати архівний файл до будь-якого іншого сайту WordPress, до якого ви маєте доступ адміністратора.

en: Your PHP is 32-bit. In order to import your file, please change your PHP version to 64-bit and try again. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Ви використовуєте 32-бітну версію PHP. Щоб імпортувати ваш файл, будь ласка, встановіть версію 64-бітну версію PHP та спробуйте знову. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Your backup is from a PHP %s but the site that you are importing to is PHP %s. This could cause the import to fail. Technical details: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/
uk_UA: Ваша резервна копія створена з PHP %s, але сайт, на який ви її імпортуєте, працює на PHP %s. Це може призвести до невдачі імпорту. Технічні деталі: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/

en: Your email is not valid.
uk_UA: Ваша пошта не дійсна.

en: Your file exceeds the maximum upload size for this site: <strong>%s</strong><br />%s%s
uk_UA: Ваш файл перевищує максимальний розмір завантаження для цього сайту: <strong>%s</strong><br />%s%s

en: Your purchase ID is invalid, please <a href="mailto:support@servmask.com">contact us</a>
uk_UA: ID вашої покупки недійсний, будь ласка, <a href="mailto:support@servmask.com">зв'яжіться з нами</a>

en: Your site has been imported successfully!
uk_UA: Ваш сайт успішно імпортовано!

en: here
uk_UA: тут

en: in the database
uk_UA: в базі даних

en: or
uk_UA: або

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>. (opens a new window)<br />
uk_UA: « <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Підписати короткі коди Oxygen Builder</a>. (відкриється у новому вікні)<br />
