Plugins - All-in-One WP Migration and Backup - Stable (latest release) - en to tr translation catalogue (269 entries)

en: Reset Hub Demo
tr: Hub Demosunu Sıfırla

en: Upgrade to Premium
tr: Premium'a Yükseltme

en: Please note, the features displayed below are part of an image showcasing the potential of Reset Hub in its Premium version. To activate and enjoy these advanced features, <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" title="Upgrade to Premium" target="_blank">upgrade to Premium now</a>! Elevate your website management experience with these exclusive functionalities and priority support.
tr: Lütfen aşağıda gösterilen özelliklerin Reset Hub'ın Premium sürümündeki potansiyelini gösteren bir görüntünün parçası olduğunu unutmayın. Bu gelişmiş özellikleri etkinleştirmek ve keyfini çıkarmak için <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" title="Upgrade to Premium" target="_blank">upgrade to Premium now</a>! Bu özel işlevler ve öncelikli destek ile web sitesi yönetim deneyiminizi yükseltin.

en: Experience Full Functionality with Premium!
tr: Premium ile Tam İşlevselliği Deneyimleyin!

en: Star
tr: Yıldız

en: Reset Hub
tr: Hub'ı Sıfırla

en: Leverage the simplicity of Dropbox for your backup needs. Direct your scheduled backups to be stored in Dropbox. It's secure, straightforward, and keeps your backups at your fingertips.
tr: Yedekleme ihtiyaçlarınız için Dropbox'ın basitliğinden yararlanın. Zamanlanmış yedeklemelerinizi Dropbox'ta depolanacak şekilde yönlendirin. Güvenli, basit ve yedeklerinizi parmaklarınızın ucunda tutar.

en: Tailor your backup schedules to fit the complexity of your WordPress Multisite. Choose to export the entire network or only a selection of subsites according to your requirements. Effortless management for even the most intricate site networks.
tr: Yedekleme programlarınızı WordPress Multisite'ınızın karmaşıklığına uyacak şekilde uyarlayın. Gereksinimlerinize göre tüm ağı veya yalnızca belirli alt siteleri dışa aktarmayı seçin. En karmaşık site ağları için bile zahmetsiz yönetim.

en: We've got you covered with an array of supported storage providers. Whether you prefer Box, Amazon S3, WebDav or something else, you can choose the one that fits your needs best. Secure your backups exactly where you want them.
tr: Desteklenen bir dizi depolama sağlayıcısı ile sizi teminat altına aldık. Box, Amazon S3, WebDav veya başka bir şey tercih ederseniz, ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Yedeklerinizi tam olarak istediğiniz yerde güvence altına alın.

en: Enjoy the flexibility of FTP storage. Direct your scheduled backups to your own FTP server. You'll have full control over your data, providing you with a versatile and private storage solution.
tr: FTP depolama esnekliğinin keyfini çıkarın. Zamanlanmış yedeklemelerinizi kendi FTP sunucunuza yönlendirin. Verileriniz üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız ve size çok yönlü ve özel bir depolama çözümü sunacak.

en: Harness the power of OneDrive for your backups. Set up your scheduled backups to be saved directly in your OneDrive. It's secure, integrated with your Microsoft account, and keeps your data readily accessible.
tr: Yedeklemeleriniz için OneDrive'ın gücünden yararlanın. Zamanlanmış yedeklemelerinizi doğrudan OneDrive'ınıza kaydedilecek şekilde ayarlayın. Güvenli, Microsoft hesabınızla tümleşik ve verilerinizin kolayca erişilebilir olmasını sağlar.

en: Benefit from the robustness of Google Drive. Schedule your backups to be saved directly to your Google Drive account. Simple, secure, and integrated into a platform you already use.
tr: Google Drive'ın sağlamlığından yararlanın. Yedeklemelerinizi doğrudan Google Drive hesabınıza kaydedilecek şekilde planlayın. Basit, güvenli ve zaten kullandığınız bir platforma entegre.

en: Manage your storage effectively with our flexible retention settings. Decide how many backups you want to keep at a time. Old backups are automatically cleared, keeping your storage neat and efficient.
tr: Esnek saklama ayarlarımızla depolama alanınızı etkili bir şekilde yönetin. Bir seferde kaç yedekleme saklamak istediğinize karar verin. Eski yedekler otomatik olarak temizlenir, böylece depolama alanınız düzenli ve verimli kalır.

en: Retention settings
tr: Saklama ayarları

en: Stay informed, not overwhelmed. Tailor your notification preferences to get updates that matter to you. Whether it's the status of each backup, or just critical alerts, control what you want to be notified about.
tr: Bilgi sahibi olun, bunalmayın. Sizin için önemli olan güncellemeleri almak için bildirim tercihlerinizi uyarlayın. İster her yedeklemenin durumu, ister yalnızca kritik uyarılar olsun, nelerden haberdar olmak istediğinizi kontrol edin.

en: Notification settings
tr: Bildirim ayarları

en: Never worry about forgetting to back up your site again. Choose from various scheduling options, from daily to monthly, and we'll automate the rest. Backups happen like clockwork, giving you peace of mind and a solid safety net
tr: Bir daha asla sitenizi yedeklemeyi unutma konusunda endişelenmeyin. Günlükten aylığa kadar çeşitli zamanlama seçeneklerinden birini seçin, gerisini biz otomatikleştirelim. Yedeklemeler saat gibi gerçekleşir, size gönül rahatlığı ve sağlam bir güvenlik ağı sağlar

en: Enable this feature
tr: Bu özelliği etkinleştirin

en: Backup scheduler
tr: Yedekleme zamanlayıcısı

en: Multisite Schedules
tr: Çoklu Site Programları

en: More Storage Providers
tr: Daha Fazla Depolama Sağlayıcısı

en: FTP Storage
tr: FTP Depolama

en: OneDrive Storage
tr: OneDrive Depolama Alanı

en: Dropbox Storage
tr: Dropbox Depolama Alanı

en: Google Drive Storage
tr: Google Drive Depolama Alanı

en: Retention Settings
tr: Saklama Ayarları

en: Notification Settings
tr: Bildirim Ayarları

en: Backup Scheduler
tr: Yedekleme Zamanlayıcısı

en: Schedules
tr: Planlamalar

en: <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Get unlimited</a>
tr: <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Sınırsız alın</a>

en: Your archive file name contains invalid characters. It cannot contain: < > : " | ? * \0. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-name/" target="_blank">Technical details</a>
tr: Arşiv dosyanızın adı geçersiz karakterler içeriyor. İçeremez: < > : " | ? * \0. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-name/" target="_blank">Teknik ayrıntılar</a>

en: Your storage directory name contains invalid characters. It cannot contain: < > : " | ? * \0. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-name/" target="_blank">Technical details</a>
tr: Depolama dizini adınız geçersiz karakterler içeriyor. İçeremez: < > : " | ? * \0. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-name/" target="_blank">Teknik ayrıntılar</a>

en: Backup is encrypted. Please provide decryption password:
tr: Yedekleme şifrelidir. Lütfen şifre çözme şifresini sağlayın:

en: Password-protect and encrypt backups
tr: Yedekleri parola ile koruma ve şifreleme

en: A password is required
tr: Bir şifre gereklidir

en: Protect this backup with a password
tr: Bu yedeklemeyi bir parola ile koruyun

en: Done preparing users.
tr: Kullanıcıları hazırlama işlemi tamamlandı.

en: Preparing users...
tr: Kullanıcılar hazırlanıyor...

en: Importing an encrypted backup is not supported on this server. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/" target="_blank">Technical details</a>
tr: Şifrelenmiş bir yedeğin içe aktarılması bu sunucuda desteklenmemektedir. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/" target="_blank">Teknik ayrıntılar</a>

en: The decryption password is not valid.
tr: Şifre çözme şifresi geçerli değil.

en: Done validating the decryption password.
tr: Şifre çözme parolasını doğrulama işlemi tamamlandı.

en: The passwords do not match
tr: Şifreler eşleşmiyor

en: Repeat the password
tr: Şifreyi tekrarla

en: Submit
tr: Gönder

en: Please enter a password to import the file
tr: Dosyayı içe aktarmak için lütfen bir parola girin

en: The backup is encrypted
tr: Yedekleme şifrelenmiştir

en: Unable to check decryption password. Refresh the page and try again
tr: Şifre çözme şifresi kontrol edilemiyor. Sayfayı yenileyin ve tekrar deneyin

en: Unable to decrypt data.
tr: Verilerin şifresi çözülemiyor.

en: Unable to obtain cipher length.
tr: Şifre uzunluğu elde edilemiyor.

en: Unable to encrypt data.
tr: Veriler şifrelenemiyor.

en: Unable to generate random bytes.
tr: Rastgele bayt üretilemiyor.

en: List
tr: Liste

en: Show backup content
tr: Yedek içeriğini göster

en: Downloading is not possible because backups directory is not accessible.
tr: Yedekleme dizinine erişilemediği için indirme mümkün değil.

en: Reading...
tr: Okunuyor...

en: List the content of the backup
tr: Yedeklemenin içeriğini listele

en: Error while downloading file
tr: Dosya indirilirken hata oluştu

en: Error while reading backup content
tr: Yedekleme içeriği okunurken hata oluştu

en: Error
tr: Hata

en: Unable to list backup content
tr: Yedekleme içeriği listelenemiyor

en: More
tr: Daha fazla

en: You have %d backups
tr: %d yedeğiniz mevcut

en: You have %d backup | You have %d backups
tr[0]: %d yedeğiniz mevcut
tr[1]: %d yedeğiniz mevcut

en: Error: %s
tr: Hata: %s

en: Archiving %d theme files...<br />%d%% complete
tr: %d tema dosyası arşivleniyor...<br />%%%d tamamlandı

en: Done retrieving a list of WordPress theme files.
tr: WordPress tema dosyalarının bir listesini alma tamamlandı.

en: Retrieving a list of WordPress theme files...
tr: WordPress tema dosyalarının bir listesini alma...

en: Preparing options...
tr: Seçenekler hazırlanıyor...

en: Done retrieving a list of WordPress plugin files.
tr: WordPress eklenti dosyalarının bir listesini alma tamamlandı.

en: Retrieving a list of WordPress plugin files...
tr: WordPress eklenti dosyalarının bir listesini alma...

en: Contact Support
tr: Destek ile iletişim kur

en: The file type that you have tried to import is not compatible with this plugin. Please ensure that your file is a <strong>.wpress</strong> file that was created with the All-in-One WP migration plugin. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
tr: İçe aktarmaya çalıştığınız dosya türü bu eklentiyle uyumlu değil. Lütfen dosyanızın, All-in-One WP Migration eklentisiyle oluşturulmuş bir <strong>.wpress</strong> dosyası olduğundan emin olun. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Teknik ayrıntılar</a>

en: Unable to export. Error code: %s. %s
tr: Dışa aktarma başarısız. Hata kodu: %s. %s

en: Done getting WordPress permalinks settings.
tr: Wordpress kalıcı bağlantı ayarları içe aktarma tamamlandı.

en: Getting WordPress permalinks settings...
tr: WordPress kalıcı bağlantı ayarları içe aktarılıyor...

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
tr: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target=" _blank">İsteğe bağlı olarak eklentiyi inceleyin</a>. (yeni bir pencerede açar)

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://theme-fusion.com/documentation/avada/installation-maintenance/important-update-information/#clear-caches" target="_blank">Reset Avada Fusion Builder cache</a>. (opens a new window)<br />
tr: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://theme-fusion.com/documentation/avada/installation-maintenance/important-update-information/#clear-caches" target="_blank">Avada Fusion Builder önbelleğini sıfırlayın</a>. (yeni bir pencerede açar)<br />

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>. (opens a new window)<br />
tr: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Oxygen Builder kısa kodlarını yeniden imzalayın</a> . (yeni bir pencerede açar)<br />

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a> (opens a new window)<br />
tr: » Kalıcı bağlantılar bağlantılar varsayılan olarak ayarlanıyor. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Neden varsayılan olarak ayarlanıyor?</a> (yeni bir pencerede açar)<br />

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Save permalinks structure</a>. (opens a new window)<br />
tr: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Kalıcı bağlantı yapısını kaydedin</a>. (yeni bir pencerede açar)<br />

en: Done retrieving a list of WordPress database tables.
tr: WordPress veritabanı tablolarının alınması tamamlandı.

en: Retrieving a list of WordPress database tables...
tr: WordPress veritabanı tablolarının listesinin alınması tamamlandı...

en: Translate
tr: Tercüme edin

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a> (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
tr: » Kalıcı bağlantılar varsayılan olarak ayarlanmıştır. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Neden varsayılan olarak ayarlanıyor?</a> ( yeni bir pencerede açar)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">İsteğe bağlı olarak eklentiyi inceleyin</a>. (yeni bir pencerede açar)

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a> (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
tr: » Kalıcı bağlantılar varsayılan olarak ayarlanmıştır. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Neden?</a> (yeni bir pencerede açar)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Oxygen Builder kısa kodlarını yeniden işleyin</a>. (yeni bir pencere açar)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Eklentiyi inceleyin, tabi isterseniz</a>. (yeni bir pencerede açar)

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Save permalinks structure</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
tr: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Kalıcı bağlantı yapısını kaydedin</a>. (yeni bir pencerede açar)<br />»  <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank"> Oxygen Builder kısa kodlarını yeniden işleyin</a>. (yeni bir pencerede açar)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Eklentiye görüş yazın, tabi isterseniz</a>. (yeni bir pencerede açar)

en: Archiving %d media files...<br />%d%% complete
tr: %d medya dosyası arşivleniyor...<br />%%%d tamamlandı

en: Archiving %d content files...<br />%d%% complete
tr: %d içerik dosyası arşivleniyor...<br />%d%% tamamlandı

en: Done retrieving a list of WordPress content files.
tr: WordPress içerik dosyalarının listesinin alınması tamamlandı.

en: Retrieving a list of WordPress content files...
tr: WordPress içerik dosyalarının  listesi alınıyor...

en: Done retrieving a list of WordPress media files.
tr: WordPress ortam dosyalarının listesinin alınması tamamlandı.

en: Retrieving a list of WordPress media files...
tr: WordPress ortam dosyalarının listesi alınıyor...

en: There is not enough space available on the disk.<br />Free up %s of disk space.
tr: Diskte yeterli boş alan yok.<br /> %s disk alanı boşaltın.

en: I have enough disk space
tr: Yeterli disk alanına sahibim

en: Done preparing options.
tr: Seçeneklerin hazırlanması tamamlandı.

en: %s is not the latest version. You must update the plugin before you can use it.
tr: %s en son sürüm değil. Eklentiyi kullanabilmek için önce güncellemelisiniz.

en: Your backup is from a PHP %s but the site that you are importing to is PHP %s. This could cause the import to fail. Technical details: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/
tr: Yedeğiniz bir PHP %s'den geliyor ancak içe aktardığınız site PHP %s. Bu, içe aktarmanın başarısız olmasına neden olabilir. Teknik ayrıntılar: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/

en: Refreshing backup list...
tr: Yedekleme listesi yenileniyor...

en: <h3>Site could not be imported</h3><p>Please make sure that storage directory <strong>%s</strong> has read and write permissions.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
tr: <h3>Site içe aktarılamadı</h3><p>Lütfen <strong>%s</strong> depolama dizininin okuma ve yazma izinlerine sahip olduğundan emin olun.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Teknik ayrıntılar</a></p>

en: <h3>Site could not be exported</h3><p>Please make sure that storage directory <strong>%s</strong> has read and write permissions.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
tr: <h3>Site dışa aktarılamadı</h3><p>Lütfen <strong>%s</strong> depolama dizininin okuma ve yazma izinlerine sahip olduğundan emin olun.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Teknik ayrıntılar</a></p>

en: <h3>Site could not be restored</h3><p>Please make sure that storage directory <strong>%s</strong> has read and write permissions.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
tr: <h3>Site onarılamadı</h3><p>Lütfen <strong>%s</strong> depolama dizininin okuma ve yazma izinlerine sahip olduğundan emin olun.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Teknik ayrıntılar</a></p>

en: All-in-One WP Migration: Your current profile role does not have Export/Import capabilities enabled. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/how-to-add-import-and-export-capabilities-to-wordpress-users/" target="_blank">Technical details</a>
tr: All-in-One WP Migration: Mevcut rolünüz Dışa Aktarma/İçe Aktarma yetkilerine sahip değil. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/how-to-add-import-and-export-capabilities-to-wordpress-users/" target="_blank">Teknik ayrıntılar</a>

en: To choose a file please go inside the link and click on the browse button.
tr: Bir dosya seçmek için lütfen bağlantıya tıklayın ve gözat düğmesine tıklayın.

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Save permalinks structure</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
tr: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Kalıcı bağlantı yapısını kaydedin</a>. (yeni pencerede açılır)<br />»  <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Eklentiye görüş yazın, tabi isterseniz</a>. (yeni pencerede açılır)

en: "Restore" functionality is available in a <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">paid extension</a>.<br />You could also download the backup and then use "Import from file".
tr: "Geri yükleme" işlevi, <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">ücretli uzantı paketinde</a> mevcuttur.<br />Yedeği de indirebilir ve ardından "Dosyadan içe aktar" seçeneğini kullanabilirsiniz.

en: Finish
tr: Bitir

en: Click to set a label for this backup
tr: Tıklayarak bu yedekleme için etiket ayarlayın.

en: <a href="%s" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-button-download" title="%s" download="%s"><span>Download %s</span><em>Size: %s</em></a>
tr: <a href="%s" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-button-download" title="%s" download="%s"><span>%s indir</span> <em>Boyut: %s </em></a>

en: Unable to export: %s
tr: Dışa aktarılamıyor: %s

en: Unable to import: %s
tr: İçe aktarılamıyor: %s

en: Unable to import. Error code: %s. %s
tr: İçe aktarılamıyor. Hata kodu: %s. %s

en: The import process will overwrite your website including the database, media, plugins, and themes. Are you sure to proceed?
tr: İçe aktarma işlemi, veritabanı, ortam, eklentiler ve temalar dahil olmak üzere web sitenizin bilgileri üzerine yazacaktır. Devam etmek istediğinize emin misiniz?

en: Please make sure that your file was exported using <strong>All-in-One WP Migration</strong> plugin. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
tr: Lütfen dosyanızın <strong>All-in-One WP Migration</strong> eklentisi kullanılarak dışa aktarıldığından emin olun. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Teknik ayrıntılar</a>

en: The archive file is corrupted. Follow <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank">this article</a> to resolve the problem.
tr: Arşiv dosyası bozuk. Sorunu çözmek için <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank">bu makaleyi</a> inceleyin.

en: Your PHP is 32-bit. In order to import your file, please change your PHP version to 64-bit and try again. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
tr: PHP'niz 32-bit. Dosyanızı içe aktarmak için lütfen PHP sürümünüzü 64-bit olarak değiştirin ve tekrar deneyin. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Teknik ayrıntılar</a>

en: <i class="ai1wm-import-info">Your backup is from a PHP %s but the site that you are importing to is PHP %s. This could cause the import to fail. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">Technical details</a></i>
tr: <i class="ai1wm-import-info">Yedeklemeniz bir PHP %s'den ancak içe aktardığınız site PHP %s. Bu, içe aktarmanın başarısız olmasına neden olabilir. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">Teknik ayrıntılar</a></i>

en: The import process will overwrite your website including the database, media, plugins, and themes. Please ensure that you have a backup of your data before proceeding to the next step.
tr: İçe aktarma işlemi, veritabanı, ortam, eklentiler ve temalar dahil olmak üzere web sitenizin üzerine yazacaktır. Lütfen bir sonraki adıma geçmeden önce verilerinizin yedeğini aldığınızdan emin olun.

en: <strong>%s</strong> is not the latest version. You must <a href="%s">update the plugin</a> before you can use it. <br />
tr: <strong>%s</strong> en son sürüm değil. Kullanmadan önce <a href="%s">eklentiyi güncellemelisiniz</a>. <br />

en: The file that you are trying to import is over the maximum upload file size limit of <strong>%s</strong>.<br />You can remove this restriction by purchasing our <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Unlimited Extension</a>.
tr: İçe aktarmaya çalıştığınız dosya, <strong>%s</strong> olan en yüksek yükleme dosya boyutu sınırını aşıyor.<br />Bu kısıtlamayı <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Sınırsız Genişletme Paketi</a> satın alarak kaldırabilirsiniz.

en: The file type that you have tried to upload is not compatible with this plugin. Please ensure that your file is a <strong>.wpress</strong> file that was created with the All-in-One WP migration plugin. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
tr: Yüklemeye çalıştığınız dosya türü bu eklentiyle uyumlu değil. Lütfen dosyanızın, All-in-One WP Migration eklentisiyle oluşturulmuş bir <strong>.wpress</strong> dosyası olduğundan emin olun. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Teknik ayrıntılar</a>

en: WordPress Multisite is supported via our All-in-One WP Migration Multisite Extension. You can get a copy of it here
tr: WordPress Multisite, All-in-One WP Migration Multisite Genişleme Paketi tarafından desteklenmetedir. Bir kopyasını buradan alabilirsiniz

en: All-in-One WP Migration is not able to create <strong>%s</strong> file. Try to change permissions of the parent folder or send us an email at <a href="mailto:support@servmask.com">support@servmask.com</a> for assistance.
tr: All-in-One WP Migration, <strong>%s</strong> dosyası oluşturamıyor. Ana klasörün izinlerini değiştirmeyi deneyin veya yardım için bize <a href="mailto:support@servmask.com">support@servmask.com</a> adresinden e-posta gönderin.

en: All-in-One WP Migration is not able to create <strong>%s</strong> folder. You will need to create this folder and grant it read/write/execute permissions (0777) for the All-in-One WP Migration plugin to function properly.
tr: All-in-One WP Migration, <strong>%s</strong> klasörünü oluşturamıyor. All-in-One WP Migration eklentisinin düzgün çalışması için bu klasörü oluşturmanız ve ona okuma/yazma/yürütme izinleri (0777) vermeniz gerekir.

en: or
tr: veya

en: How-to: Increase maximum upload file size
tr: Nasıl Yapılır: Maksimum yükleme dosyası boyutunu artırma

en: Maximum upload file size: <strong>%s</strong>.
tr: Maksimum dosya yükleme boyutu: <strong>%s</strong>.

en: The file is too large for this server.
tr: Dosya bu sunucu için çok büyük.

en: <a href="https://help.servmask.com/2018/10/27/how-to-increase-maximum-upload-file-size-in-wordpress/" target="_blank">How-to: Increase maximum upload file size</a> or
tr: <a href="https://help.servmask.com/2018/10/27/how-to-increase-maximum-upload-file-size-in-wordpress/" target="_blank">Nasıl yapılır: En büyük karşıya yükleme dosyası boyutunu artırma</a> veya

en: Your file exceeds the maximum upload size for this site: <strong>%s</strong><br />%s%s
tr: Dosyanız bu site için maksimum yükleme boyutunu aşıyor: <strong>%s</strong><br /> %s%s

en: Drag & Drop a backup to import it
tr: İçeri aktarmak için bir yedeklemeyi sürükleyip bırakın

en: Exporting database...<br />%d%% complete<br />%s records saved
tr: Veritabanı dışarı aktarılıyor...<br />%%%d tamamlandı<br />%s kayıt kaydedildi

en: Restoring a backup is available via Unlimited extension. <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Get it here</a>
tr: Bir yedeği geri yükleme Sınırsız uzantısı ile kullanılabilir. <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Buradan edinin.</a>

en: All-in-One WP Migration Command
tr: All-in-One WP Migration komutu

en: Preparing to export...
tr: Dışarı aktarım için hazırlanıyor...

en: %s ago
tr: %s önce

en: Your purchase ID is invalid, please <a href="mailto:support@servmask.com">contact us</a>
tr: Satın alma numaranız geçersiz, lütfen <a href="mailto:support@servmask.com">bizimle iletişime geçin</a>

en: Are you sure you want to delete this file?
tr: Bu dosyayı silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Please do not close this browser window or your import will fail
tr: Lütfen tarayıcı pencerenizi kapatmayın yoksa içeri aktarma işlemi başarısız olur

en: Continue
tr: Devam

en: Proceed
tr: İlerle

en: Stop import
tr: İçeri aktarmayı durdur

en: Please wait, stopping the import...
tr: Lütfen bekleyin, içeri aktarma durduruluyor

en: Unable to stop the import. Refresh the page and try again
tr: İçeri aktarma durdurulamıyor. Sayfayı yenileyip tekrar deneyin

en: Unable to prepare blogs on import. Refresh the page and try again
tr: İçeri aktarma sırasında bloglar hazırlanamadı. Sayfayı yenileyip tekrar deneyin

en: Unable to confirm the import. Refresh the page and try again
tr: İçeri aktarma doğrulanamadı. Sayfayı yenileyip tekrar deneyin

en: Unable to start the import. Refresh the page and try again
tr: İçeri aktarma başlatılamadı. Sayfayı yenileyip tekrar deneyin

en: You are about to stop importing your website, are you sure?
tr: Web sitenizin içe aktarılmasını durdurmak üzeresiniz, emin misiniz?

en: Thanks for submitting your request!
tr: İsteğinizi gönderdiğiniz için teşekkürler!

en: Thanks for submitting your feedback!
tr: Geri bildiriminizi gönderdiğiniz için teşekkürler!

en: How may we help you?
tr: Size nasıl yardımcı olabiliriz?

en: Leave plugin developers any feedback here
tr: Eklenti geliştiricilerine her türlü geri bildirimi buradan yapabilirsiniz

en: Stop export
tr: Dışarı aktarmayı durdur

en: Close
tr: Kapat

en: Please wait, stopping the export...
tr: Lütfen bekleyin, dışarı aktarma durduruluyor...

en: Unable to stop the export. Refresh the page and try again
tr: Dışarı aktarma durdurulamıyor. Sayfayı yenileyip tekrar deneyin

en: Unable to run the export. Refresh the page and try again
tr: Dışarı aktarma çalıştırılamadı. Sayfayı yenileyip tekrar deneyin

en: Unable to start the export. Refresh the page and try again
tr: Dışarı aktarma başlatılamadı. Sayfayı yenileyip tekrar deneyin

en: You are about to stop exporting your website, are you sure?
tr: Web sitenizin dışarı aktarılmasını durdurmak üzeresiniz, emin misiniz?

en: Unable to authenticate the secret key. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-secret-key/" target="_blank">Technical details</a>
tr: Gizli anahtar doğrulanamıyor. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-secret-key/" target="_blank">Teknik detaylar</a>

en: Unable to get current pointer position of %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
tr: %s için mevcut işaretçi pozisyonu alınamıyor. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Teknik detaylar</a>

en: Unable to seek to offset %d on %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
tr: %d / %s ofsetine kaydırılamıyor. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Teknik detaylar</a>

en: Unable to read file: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
tr: Dosya okunamıyor: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Teknik detaylar</a>

en: Out of disk space. Unable to write to: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">Technical details</a>
tr: Disk alanı yetersiz. Dosyaya yazılamıyor: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">Teknik detaylar</a>

en: Unable to write to: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
tr: Dosyaya yazılamıyor: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Teknik detaylar</a>

en: Unable to open %s with mode %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
tr: %s dosyası %s modu ile açılamıyor. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Teknik detaylar</a>

en: Unable to locate archive path. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Technical details</a>
tr: Arşiv yolu konumlandırılamıyor. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Teknik detaylar</a>

en: Unable to locate storage path. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-path/" target="_blank">Technical details</a>
tr: Depolama yolu konumlandırılamıyor. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-path/" target="_blank">Teknik detaylar</a>

en: I agree that by filling in the contact form with my data, I authorize All-in-One WP Migration to use my <strong>email</strong> to reply to my requests for information. <a href="https://www.iubenda.com/privacy-policy/946881" target="_blank">Privacy policy</a>
tr: İletişim formunu kendi verilerimle doldurarak All in One WP Migration'ın taleplerime yönelik bilgilerle <strong>e-posta</strong> adresime cevap vermesini kabul ediyorum. <a href="https://www.iubenda.com/privacy-policy/946881" target="_blank">Gizlilik politikası</a>

en: Done preparing configuration file.
tr: Yapılandırma dosyasının hazırlanması bitti.

en: Preparing configuration file...
tr: Yapılandırma dosyası hazırlanıyor...

en: Done archiving configuration file.
tr: Yapılandırma dosyasının arşivlenmesi bitti.

en: Archiving configuration file...<br />%d%% complete
tr: Yapılandırma dosyası arşivleniyor...<br />%d%% tamamlandı

en: Done unpacking archive.
tr: Arşivin açılması tamamlandı.

en: Unpacking archive...<br />%d%% complete
tr: Arşiv açılıyor... <br />%d%% tamamlandı

en: Done archiving database.
tr: Veritabanının arşivlenmesi tamamlandı.

en: Archiving database...<br />%d%% complete
tr: Veritabanı arşivleniyor...<br />%d%% tamamlandı

en: Restoring database...<br />%d%% complete
tr: Veritabanı geri yükleniyor...<br />%d%% tamamlandı

en: Checking extensions compatibility...
tr: Eklentilerin uyumluluğu kontrol ediliyor...

en: Done restoring database.
tr: Veritabanının geri yüklenmesi tamamlandı.

en: Preparing to import...
tr: İçeri aktarmaya hazırlanılıyor...

en: Monthly
tr: Aylık

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Do <strong>not</strong> export must-use plugins (files)
tr: Must-use (kullanımı zorunlu) eklentileri (dosyaları) dışarı <strong>aktarma</strong>

en: Done activating mu-plugins.
tr: mu-plugins etkinleştirmesi tamamlandı.

en: Activating mu-plugins...
tr: mu-plugins etkinleştiriliyor...

en: Do <strong>not</strong> replace email domain (sql)
tr: E-posta alan adını (sql) <strong>değiştirmeyin</strong>

en: Unrecognized error %s during upload.
tr: Yükleme sırasında tanımlanamayan hata %s

en: A PHP extension stopped the file upload.
tr: Bir PHP uzantısı dosya yüklemesini durdurdu.

en: Failed to write file to disk.
tr: Diske yazma başarısız.

en: Missing a temporary folder.
tr: Geçici klasör kayıp.

en: Unable to upload the file because %s
tr: Dosya yüklenemedi çünkü: %s

en: Missing tmp_name in upload file.
tr: Yüklenen dosyada tmp_name eksik.

en: Missing error key in upload file.
tr: Yüklenen dosyada hata anahtarı eksik.

en: Missing upload file.
tr: Yüklenen dosya eksik.

en: Done preparing blogs.
tr: Blogların hazırlanması tamamlandı.

en: Unable to import <strong>WordPress Network</strong> into WordPress <strong>Single</strong> site.
tr: <strong>WordPress ağı</strong> <strong>tek bir</strong> WordPress sitesine aktarılamıyor.

en: At least <strong>one WordPress</strong> site should be presented in the archive.
tr: Arşivde en az <strong>bir WordPress</strong> sitesi bulunmalıdır.

en: The archive should contain <strong>Single WordPress</strong> site! Please revisit your export settings.
tr: Arşiv <strong>tekil WordPress</strong> sitesi içermelidir! Lütfen dışarı aktarma ayarlarınızı kontrol edin.

en: Preparing blogs...
tr: Bloglar hazırlanıyor...

en: Something went wrong: %s
tr: Bir şeyler ters gitti: %s

en: Please accept feedback term conditions.
tr: Lütfen geri bildirim koşullarını kabul edin.

en: Please enter comments in the text area.
tr: Lütfen metin alanına yorumları girin.

en: Your email is not valid.
tr: E-posta adresiniz geçerli değil.

en: Feedback type is not valid.
tr: Geri bildirim tipi geçerli değil.

en: There is an update available. To update, you must enter your
tr: Bir güncelleme mevcut. Güncelleme yapabilmek için

en: Discard
tr: Çöpe at

en: Save
tr: Kayıt

en: here
tr: buraya

en: Don't have a Purchase ID? You can find your Purchase ID
tr: Bir satın alma numaranız yok mu? Satın alma numaranızı bulabilirsiniz

en: Purchase ID
tr: Satın alma numarası

en: To update your plugin/extension to the latest version, please fill your Purchase ID below.
tr: Eklentinizi/uzantınızı son sürümüne yükseltmek isterseniz lütfen aşağı satın alma numaranızı girin.

en: Enter your Purchase ID
tr: Satın alma numaranızı girin

en: Check for updates
tr: Güncellemeleri kontrol et

note: Description of the plugin
en: Migration tool for all your blog data. Import or Export your blog content with a single click.
tr: Tüm blog veriniz için aktarım aracı. Tek tıkla blog içeriğinizi içeri ya da dışarı aktarın.

en: Import Site
tr: Siteyi içeri aktar

en: Get unlimited
tr: Sınırsız edinin

en: Import From
tr: İçeri aktarma formu

en: Export Site
tr: Siteyi dışarı aktar

en: Once the file is successfully downloaded on your computer, you can import it to any of your WordPress sites.
tr: Dosya bir kere bilgisayarınıza indiğinde istediğiniz her WordPress sitesinde içeri aktarabilirsiniz.

en: Press "Export" button and the site archive file will pop up in your browser.
tr: "Dışarı aktar" tuşuna basın ve site arşiviniz tarayıcınızda karşınıza çıkacaktır.

en: In the advanced settings section you can configure more precisely the way of exporting.
tr: Gelişmiş ayarlar bölümünde daha detaylı dışarı aktarma ayarları belirleyebilirsiniz.

en: Quick hints
tr: Hızlı ipuçları

en: You can then use the import functionality provided by this plugin to import the zipped file onto any other WordPress sites that you have administrator access to.
tr: Daha sonra yönetim hakkınsa sahip olduğunuz tüm WordPress sitelerinde bu eklenti tarafından sağlanan içeri aktarma becerisiyle, sıkıştırılmış dosyayı içeri aktarabilirsiniz.

en: This screen allows you to export database, media files, themes and plugins as one zipped file.
tr: Bu ekran veritabanını, ortam dosyalarını, temaları ve eklentileri tek bir zip dosyası olarak dışarı aktarmanıza olanak sağlar.

en: Add
tr: Ekle

en: in the database
tr: veritabanında

en: Replace with
tr: Şununla değiştir

en: Find
tr: Bul

en: Export To
tr: Dışarı aktarım

en: File
tr: Dosya

en: Do <strong>not</strong> export database (sql)
tr: Veritabanını (sql) dışarı<strong>aktarma</strong>

en: Do <strong>not</strong> export plugins (files)
tr: Eklentileri (dosyaları) dışarı <strong>aktarma</strong>

en: Do <strong>not</strong> export themes (files)
tr: Temaları (dosyaları) dışarı <strong>aktarma</strong>

en: Do <strong>not</strong> export media library (files)
tr: Ortam dosyalarını (dosyaları) dışarı <strong>aktarma</strong>

en: Do <strong>not</strong> export post revisions
tr: Yazı sürümlerini dışarı <strong>aktarma</strong>

en: Do <strong>not</strong> export spam comments
tr: İstenmeyen yorumları dışarı <strong>aktarma</strong>

en: (click to expand)
tr: (genişletmek için tıklayın)

en: Advanced options
tr: Gelişmiş Seçenekler

en: Cancel
tr: İptal

en: Send
tr: Gönder

en: Leave plugin developers any feedback here..
tr: Eklenti geliştiricilerine her türlü geri bildirimi buradan yapabilirsiniz

en: Enter your email address..
tr: E-posta adresinizi girin..

en: I need help with this plugin
tr: Bu eklentiyle ilgili yardıma ihtiyacım var

en: I have ideas to improve this plugin
tr: Bu eklentiyi geliştirebilecek fikirlerim var

en: Enter a password
tr: Bir parola girin

en: Leave Feedback
tr: Geri bildirim bırak

en: Create backup
tr: Yedekleme oluştur

en: There are no backups available at this time, why not create a new one?
tr: Şu an için hiç yedekleme bulunamadı, neden bir tane oluşturmuyorsunuz?

en: Delete
tr: Sil

en: Restore
tr: Geri al

en: Download
tr: İndir

en: Size
tr: Boyut

en: Date
tr: Tarih

en: Name
tr: İsim

en: Your site has been imported successfully!
tr: Siteniz başarıyla içeri aktarıldı!

en: Restoring %d files...<br />%d%% complete
tr: %d dosya geri döndürülüyor...<br />%d%% tamamlandı

en: Renaming exported file...
tr: Dışarı aktarılan dosyanın ismi değiştiriliyor...

en: Done exporting database.
tr: Veritabanının dışarı aktarılması tamamlandı.

en: Archiving %d plugin files...<br />%d%% complete
tr: %d eklenti dosyası arşivleniyor...<br />%%%d tamamlandı

en: Done retrieving a list of all WordPress files.
tr: Tüm WordPress dosyalarının listesinin getirilmesi tamamlandı.

en: Retrieving a list of all WordPress files...
tr: Tüm WordPress dosyalarının listesi getiriliyor...

en: Done creating an empty archive.
tr: Boş bir arşiv oluşturma tamamlandı.

en: Creating an empty archive...
tr: Boş bir arşiv oluşturuluyor...

en: Backups
tr: Yedeklemeler

en: Import
tr: İçe Aktar

en: Export
tr: Dışa Aktar

en: Get multisite
tr: Çoklu siteyi edin

en: Unable to import
tr: İçeri aktarılamıyor

en: Unable to export
tr: Dışarı aktarılamıyor
