Plugins - All-in-One WP Migration - Stable (latest release) - en to bg translation catalogue (190 entries)

en: Translate
bg: Превод

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a> (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
bg: » Постоянните връзки са настроени по подразбиране. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Защо?</a> (отваря се в нов прозорец)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">По желание прегледайте разширението</a>. (отваря се в нов прозорец)

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a> (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
bg: » Постоянните връзки са настроени по подразбиране. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Защо?</a> (отваря се в нов прозорец)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Пререгистрирайте кратките кодове на Oxygen Builder </a>. (отваря се в нов прозорец)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">По желание прегледайте разширението</a>. (отваря се в нов прозорец)

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Save permalinks structure</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
bg: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Запазване на структурата на постоянните връзки</a>. (отваря се в нов прозорец) <br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Пререгистрирайте кратките кодове на Oxygen Builder</a>. (отваря се в нов прозорец)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">По желание прегледайте разширението</a>. (отваря се в нов прозорец)

en: Archiving %d media files...<br />%d%% complete
bg: Архивиране на медийните файлове %d...<br />%d%% готово

en: Archiving %d content files...<br />%d%% complete
bg: Архифиване на файловете със съдържание %d...<br />%d%% готово

en: Done retrieving a list of WordPress content files.
bg: Възстановяването на файловете със съдържание от WordPress е готово.

en: Retrieving a list of WordPress content files...
bg: Възстановяване на списък с файлове със съдържание от WordPress...

en: Done retrieving a list of WordPress media files.
bg: Възстановяването на медийните файловете от WordPress е готово.

en: Retrieving a list of WordPress media files...
bg: Възстановяване на списъка с медийни файлове от WordPress...

en: There is not enough space available on the disk.<br />Free up %s of disk space.
bg: Няма достатъчно свободно място на диска. <br />Освободете %s дисково пространство.

en: I have enough disk space
bg: Има достатъчно дисково пространство

en: %s is not the latest version. You must update the plugin before you can use it.
bg: %s не е най-новата версия. Трябва да обновите разширението, за да можете да го използвате.

en: Your backup is from a PHP 5 but the site that you are importing to is PHP 7. This could cause the import to fail. Technical details: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/
bg: Резервното ви копие от от PHP 5, но сайтът, който импортирате е на PHP 7. Това може да доведе до проблеми при импортирането. Технически детайли: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/

en: Refreshing backup list...
bg: Обновяване на списъка с резервни копия...

en: <h3>Site could not be imported</h3><p>Please make sure that storage directory <strong>%s</strong> has read and write permissions.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
bg: <h3>Сайтът не може да бъде импортиран</h3><p>Моля, уверете се, че директорията за съхранение <strong>%s</strong> има права за четене и писане.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Технически детайли</a></p>

en: <h3>Site could not be exported</h3><p>Please make sure that storage directory <strong>%s</strong> has read and write permissions.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
bg: <h3>Сайтът не може да бъде експортиран</h3><p>Моля, уверете се, че директорията за съхранение <strong>%s</strong> има права за четене и писане.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Технически детайли</a></p>

en: <h3>Site could not be restored</h3><p>Please make sure that storage directory <strong>%s</strong> has read and write permissions.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
bg: <h3>Сайтът не може да бъде възстановен</h3><p>Моля, уверете се, че директорията за съхранение <strong>%s</strong> има права за четене и писане.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Технически детайли</a></p>

en: All-in-One WP Migration: Your current profile role does not have Export/Import capabilities enabled. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/how-to-add-import-and-export-capabilities-to-wordpress-users/" target="_blank">Technical details</a>
bg: All-in-One WP Migration: Текущата роля на профила ви няма права за експортиране и импортиране. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/how-to-add-import-and-export-capabilities-to-wordpress-users/" target="_blank">Технически детайли</a>

en: To choose a file please go inside the link and click on the browse button.
bg: За да изберете файл, отворете връзката и натиснете на бутона.

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Save permalinks structure</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
bg: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Запазване на структурата на връзките</a>.</strong> (отваря се в нов прозорец)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Допълнително, оценете разширението</a>.</strong> (отваря се в нов прозорец)

en: "Restore" functionality is available in a <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">paid extension</a>.<br />You could also download the backup and then use "Import from file".
bg: Функционалността "възстановяване" е налична в <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">платено разширение</a>.<br />Можете също да изтеглите резервното копие и после да използвате "Импортиране от файл".

en: Finish
bg: Завършване

en: Click to set a label for this backup
bg: Натиснете, за да зададете етикет за това резервно копие

en: <a href="%s" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-button-download" title="%s" download="%s"><span>Download %s</span><em>Size: %s</em></a>
bg: <a href="%s" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-button-download" title="%s" download="%s"><span>Изтегляне на %s</span><em>Размер: %s</em></a>

en: Unable to export: %s
bg: Не може да се експортира: %s

en: Unable to import: %s
bg: Не може да се импортира: %s

en: Unable to import. Error code: %s. %s
bg: Не може да се импортира. Код на грешка: %s. %s

en: The import process will overwrite your website including the database, media, plugins, and themes. Are you sure to proceed?
bg: Процесът по импортиране ще презапише вашият уеб сайт включително базата данни, файлове, разширения и теми. Сигурни ли сте, че ще продължите?

en: Please make sure that your file was exported using <strong>All-in-One WP Migration</strong> plugin. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
bg: Моля, уверете се, че файлът ви е бил експортиран чрез<strong>All-in-One WP Migration</strong> разширението. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Технически детайли</a>

en: The archive file is corrupted. Follow <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank">this article</a> to resolve the problem.
bg: Архивът е повреден. Прочетете <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank">тази статия</a>, за да отстраните проблема.

en: Your PHP is 32-bit. In order to import your file, please change your PHP version to 64-bit and try again. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
bg: Вашата версия на PHP e 32-битова. За да импортирате файла, моля, променете версията си на PHP на 64-битова и опитайте отново. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Технически подробности</a>

en: <i class="ai1wm-import-info">Your backup is from a PHP 5 but the site that you are importing to is PHP 7. This could cause the import to fail. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">Technical details</a></i>
bg: <i class="ai1wm-import-info">Вашият архив е от PHP 5, но сайтът, към който импортирате, е PHP 7. Това може да доведе до грешка при импортирането.<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">Технически детайли</a></i>

en: The import process will overwrite your website including the database, media, plugins, and themes. Please ensure that you have a backup of your data before proceeding to the next step.
bg: Процесът по импортиране ще презапише уеб сайта ви, включително базата от данни, медийните файлове, разширенията и темите. Моля, уверете се, че имате резервно копие на данните си, преди да продължите към следващата стъпка.

en: <strong>%s</strong> is not the latest version. You must <a href="%s">update the plugin</a> before you can use it. <br />
bg: <strong>%s</strong> не е с последната си версия. Трябва да <a href="%s">актуализирате разширението</a> за да можете да го използвате. <br />

en: The file that you are trying to import is over the maximum upload file size limit of <strong>%s</strong>.<br />You can remove this restriction by purchasing our <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Unlimited Extension</a>.
bg: Файлът, който се опитвате да импортирате, надхвърля ограничението за максималния размер на файла за качване от <strong>%s</strong>.<br />Можете да премахнете това ограничение, като закупите разширението <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Неограничено</a>.

en: The file type that you have tried to upload is not compatible with this plugin. Please ensure that your file is a <strong>.wpress</strong> file that was created with the All-in-One WP migration plugin. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
bg: Типът файл, който сте опитали да качите, не е съвместим с това разширението. Моля уверете се, че вашият файл е <strong>.wpress</strong> файл, който е създаден чрез All-in-One WP разширението. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Технически детайли</a>

en: WordPress Multisite is supported via our All-in-One WP Migration Multisite Extension. You can get a copy of it here
bg: WordPress Multisite се поддържа от нашето разширение All in One WP Migration Multisite. Можете да получите копие от него тук

en: All-in-One WP Migration is not able to create <strong>%s</strong> file. Try to change permissions of the parent folder or send us an email at <a href="mailto:support@servmask.com">support@servmask.com</a> for assistance.
bg: All in One WP Migration не може да създаде файл <strong>%s</strong>. Опитайте се да смените правата на главната папка или ни изпратете имейл на <a href="mailto:support@servmask.com">support@servmask.com</a> за помощ.

en: All-in-One WP Migration is not able to create <strong>%s</strong> folder. You will need to create this folder and grant it read/write/execute permissions (0777) for the All-in-One WP Migration plugin to function properly.
bg: All in One WP Migration не може да създаде <strong>%s</strong> папка. Трябва да създадете тази папка предварително и да и зададете права за четене/писане/изпълнение (0777), за да може All in One WP Migration разширението да работи нормално.

en: or
bg: или

en: How-to: Increase maximum upload file size
bg: Упътване: Увеличаване на максималния размер на файла за качване

en: Maximum upload file size: <strong>%s</strong>.
bg: Максимален размер на файла за качване: <strong>%s</strong>.

en: The file is too large for this server.
bg: Файлът е твърде голям за този сървър.

en: <a href="https://import.wp-migration.com" target="_blank">Get unlimited</a>
bg: <a href="https://import.wp-migration.com" target="_blank">Вземете неограничен</a>

en: <a href="https://help.servmask.com/2018/10/27/how-to-increase-maximum-upload-file-size-in-wordpress/" target="_blank">How-to: Increase maximum upload file size</a> or
bg: <a href="https://help.servmask.com/2018/10/27/how-to-increase-maximum-upload-file-size-in-wordpress/" target="_blank">Упътване: Увеличете максималния размер на файла за качване</a> или

en: Your file exceeds the maximum upload size for this site: <strong>%s</strong><br />%s%s
bg: Вашият файл надвишава максималния размер за качване за този сайт: <strong>%s</strong><br />%s%s

en: Drag & Drop a backup to import it
bg: Завлачете и пуснете архив, за да го импортирате

en: Exporting database...<br />%d%% complete<br />%s records saved
bg: Експортиране на база данни...<br />%d%% завършено<br />%s запазени записи

en: Restoring a backup is available via Unlimited extension. <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Get it here</a>
bg: Възстановяването на архива е налице чрез разширението Неограничен.<a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Вземете от тук</a>

en: All-in-One WP Migration Command
bg: All-in-One команда за миграция на WordPress

en: Preparing to export...
bg: Подготовка за експортиране...

en: %s ago
bg: преди %s

en: Your purchase ID is invalid, please <a href="mailto:support@servmask.com">contact us</a>
bg: Вашият лиценз не е валиден, моля <a href="mailto:support@servmask.com">свържете се с нас</a>

en: Are you sure you want to delete this file?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете този файл?

en: Please do not close this browser window or your import will fail
bg: Моля, не затваряйте прозореца на браузъра или процеса ще се провали.

en: Continue
bg: Напред

en: Proceed
bg: Напред

en: Stop import
bg: Спиране на импортирането

en: Please wait, stopping the import...
bg: Моля изчакайте, спиране на импортирането...

en: Unable to stop the import. Refresh the page and try again
bg: Не е възможно импортирането да бъде спряно. Презаредете страницата и опитайте отново

en: Unable to prepare blogs on import. Refresh the page and try again
bg: Не е възможно да се подготвят блоговете по време на импортиране. Обновете страницата и опитайте отново.

en: Unable to confirm the import. Refresh the page and try again
bg: Не е възможно импортът да бъде потвърден. Презаредете страницата и опитайте отново

en: Unable to start the import. Refresh the page and try again
bg: Не е възможно импортирането да бъде започнато. Презаредете страницата и опитайте отново

en: You are about to stop importing your website, are you sure?
bg: Това ще спре импортирането на сайта ви, сигурни ли сте?

en: Thanks for submitting your request!
bg: Благодарим ви за изпращането на вашето запитване!

en: Thanks for submitting your feedback!
bg: Благодарим ви за обратната връзка!

en: How may we help you?
bg: Как може да ви помогнем?

en: Leave plugin developers any feedback here
bg: Обратна връзка с разработчиците на разширението

en: Stop export
bg: Спиране на експортирането

en: Close
bg: Затваряне

en: Please wait, stopping the export...
bg: Моля изчакайте, експортирането се прекъсва...

en: Unable to stop the export. Refresh the page and try again
bg: Не е възможно експортирането да бъде спряно. Презаредете страницата и опитайте отново

en: Unable to run the export. Refresh the page and try again
bg: Експортирането не е възможно. Презаредете страницата и опитайте отново

en: Unable to start the export. Refresh the page and try again
bg: Не е възможно експортирането да започне. Презаредете страницата и опитайте отново

en: You are about to stop exporting your website, are you sure?
bg: Това ще спре процеса по експортирането, сигурни ли сте?

en: Unable to authenticate the secret key. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-secret-key/" target="_blank">Technical details</a>
bg: Неуспешна проверка на вашият секретен ключ. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-secret-key/" target="_blank">Техническа документация</a>

en: Unable to get current pointer position of %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
bg: Не беше възможно да се вземе позицията %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Техническа документация</a>

en: Unable to seek to offset %d on %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
bg: Не беше възможно да се премине до позиция %d на %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Техническа документация</a>

en: Unable to read file: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
bg: Не беше възможно да се прочете файл: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Техническа документация</a>

en: Out of disk space. Unable to write to: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">Technical details</a>
bg: Нямате свободно дисково пространство. Не беше възможно да се запише във файл: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">Техническа документация</a>

en: Unable to write to: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
bg: Неуспешен запис в: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Техническа документация</a>

en: Unable to open %s with mode %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
bg: Невъзможно отварянето на %s в режим %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Техническа документация</a>

en: Invalid archive path. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Technical details</a>
bg: Невалиден път до архив. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Техническа документация</a>

en: Unable to locate archive path. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Technical details</a>
bg: Не е възможно откриването на път до архив. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Техническа документация</a>

en: Unable to locate storage path. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-path/" target="_blank">Technical details</a>
bg: Невъзможно е да се намери път. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-path/" target="_blank">Техническа документация</a>

en: I agree that by filling in the contact form with my data, I authorize All-in-One WP Migration to use my <strong>email</strong> to reply to my requests for information. <a href="https://www.iubenda.com/privacy-policy/946881" target="_blank">Privacy policy</a>
bg: Съгласявам се, че чрез попълването на данните ми в контактната форма, упълномощявам All-in-One WP Migration да използва моя <strong>имейл</strong> да отговаря за запитванията ми за информация. <a href="https://www.iubenda.com/privacy-policy/946881" target="_blank">Политика за поверителност</a>

en: Done preparing configuration file.
bg: Подготовката на конфигурационния файл завърши.

en: Preparing configuration file...
bg: Подготовка на конфигурационния файл...

en: Done archiving configuration file.
bg: Архивирането на конфигурационния файл завърши.

en: Archiving configuration file...<br />%d%% complete
bg: Архивиране на конфигурационен файл ...<br />%d%% завършено

en: 2GB+
bg: 2ГБ+

en: Done unpacking archive.
bg: Разархивирането на архива завърши.

en: Unpacking archive...<br />%d%% complete
bg: Разархивиране на архив...<br />%d%% завършено

en: Done archiving database.
bg: Архивирането на базата данни завърши.

en: Archiving database...<br />%d%% complete
bg: Архивиране на база данни...<br />%d%% завършено

en: Restoring database...<br />%d%% complete
bg: Възстановяване на база данни ...<br />%d%% завършено

en: Checking extensions compatibility...
bg: Проверява се съвместимоста на разширенията.

en: Done restoring database.
bg: Възстановяването на базата данни завърши.

en: Preparing to import...
bg: Подготовка за импортиране...

en: Monthly
bg: Ежемесечно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Do <strong>not</strong> export must-use plugins (files)
bg: Да <strong>не</strong> се експортират must-use разширения (файлове)

en: Done activating mu-plugins.
bg: Активирането на mu-plugins приключи.

en: Activating mu-plugins...
bg: Активиране на mu-plugins...

en: Do <strong>not</strong> replace email domain (sql)
bg: Да <strong>не</strong> се заменя имейл домейн (sql)

en: Unrecognized error %s during upload.
bg: Неразпозната грешка %s при качване.

en: A PHP extension stopped the file upload.
bg: PHP разширение спря качването на файла.

en: Failed to write file to disk.
bg: Невъзможно записването на файл на диска.

en: Missing a temporary folder.
bg: Липсва временна папка.

en: Unable to upload the file because %s
bg: Не е възможно качването на файла поради %s

en: Missing tmp_name in upload file.
bg: Липсва tmp_name във файла за качване.

en: Missing error key in upload file.
bg: Липсва описание на грешката в качения файл.

en: Missing upload file.
bg: Липсва файл за качване.

en: Done preparing blogs.
bg: Подготвянето на блоговете завърши.

en: Unable to import <strong>WordPress Network</strong> into WordPress <strong>Single</strong> site.
bg: Не е успешно да се импортира <strong>WordPress мрежа от сайтове</strong> във WordPress <strong>единичен</strong> сайт.

en: At least <strong>one WordPress</strong> site should be presented in the archive.
bg: Поне <strong>един WordPress</strong> сайт трябва да е включен в архива.

en: The archive should contain <strong>Single WordPress</strong> site! Please revisit your export settings.
bg: Архивът трябва да включва <strong>WordPress</strong> сайт! Моля посетете отново найстроките за експортиране.

en: Preparing blogs...
bg: Подготвяне на блогове...

en: Something went wrong: %s
bg: Възникна грешка: %s

en: Please accept feedback term conditions.
bg: Изисква се да приемете условията за изпращане на обратна връзка.

en: Please enter comments in the text area.
bg: Моля, попълнете коментарите си в текстовото поле.

en: Your email is not valid.
bg: Вашият имейл е грешен.

en: Feedback type is not valid.
bg: Типът обратна връзка е невалиден.

en: There is an update available. To update, you must enter your
bg: Налично е обновление. За да обновите, трябва да въведете вашият

en: Discard
bg: Отказ

en: Save
bg: Запис

en: here
bg: тук

en: Don't have a Purchase ID? You can find your Purchase ID
bg: Нямате номер на лиценз? Можете да намерите вашия номер на лиценз

en: Purchase ID
bg: Номер на лиценза

en: To update your plugin/extension to the latest version, please fill your Purchase ID below.
bg: За да обновите вашето разширение до последната версия, моля попълнете вашия номер на лиценз.

en: Enter your Purchase ID
bg: Въведете вашия номер на лиценз

en: Check for updates
bg: Проверка за обновления

note: Description of the plugin
en: Migration tool for all your blog data. Import or Export your blog content with a single click.
bg: Инструмент за миграция на информацията от всички ваши блогове. Импортирайте или експортирайте информацията от вашия блог с едно натискане на мишката.

en: Import Site
bg: Импортиране на сайт

en: Get unlimited
bg: Вземете неограничен

en: Import From
bg: Импортиране от

en: Export Site
bg: Експортиране на сайт

en: Once the file is successfully downloaded on your computer, you can import it to any of your WordPress sites.
bg: След като архивът бъде успешно свален на компютъра 
    ви, ще можете да го импортирате във всеки от вашите WordPress сайтове.

en: Press "Export" button and the site archive file will pop up in your browser.
bg: Натиснете бутона "Експортиране" и архива ще се появи във вашият браузър.

en: In the advanced settings section you can configure more precisely the way of exporting.
bg: В настройките за напреднали, вие можете прецизно да конфигурирате как да експортирате.

en: Quick hints
bg: Кратки съвети

en: You can then use the import functionality provided by this plugin to import the zipped file onto any other WordPress sites that you have administrator access to.
bg: Тогава можете да използвате функционалността за импортиране, предоставена от разширението, за да импортирате архивирания файл във всеки WordPress сайт, за който имате администраторки права.

en: This screen allows you to export database, media files, themes and plugins as one zipped file.
bg: Този екран ви позволява да експортирате база данни, медийни файлове, теми и разширения като един архив.

en: Add
bg: Добавяне

en: in the database
bg: в базата данни

en: <another-text>
bg: <друг-текст>

en: Replace with
bg: Подмяна с

en: <text>
bg: <текст>

en: Find
bg: Търсене

en: Export To
bg: Експортиране в

en: File
bg: Файл

en: Do <strong>not</strong> export database (sql)
bg: Да <strong>не</strong> се експортира базата данни (sql)

en: Do <strong>not</strong> export plugins (files)
bg: Да <strong>не</strong> се експортират разширения (файлове)

en: Do <strong>not</strong> export themes (files)
bg: Да <strong>не</strong> се експортират теми (файлове)

en: Do <strong>not</strong> export media library (files)
bg: Да <strong>не</strong> се експортира медиийна библиотека (файлове)

en: Do <strong>not</strong> export post revisions
bg: Да <strong>не</strong> се експортират ревизиите на публикации

en: Do <strong>not</strong> export spam comments
bg: Да <strong>не</strong> се експортират коментарите, маркирани като спам

en: (click to expand)
bg: (натиснете, за да увеличите)

en: Advanced options
bg: Разширени настройки

en: Tweet
bg: Туитване

en: Cancel
bg: Отмяна

en: Send
bg: Изпращане

en: Leave plugin developers any feedback here..
bg: Обратна връзка с разработчиците на разширението

en: Enter your email address..
bg: Въведете вашия имейл адрес

en: I need help with this plugin
bg: Имам нужда от помощ за това разширение

en: I have ideas to improve this plugin
bg: Имам идея за подобряване на това разширение

en: Leave Feedback
bg: Обратна връзка

en: Create backup
bg: Създаване на резервно копие

en: There are no backups available at this time, why not create a new one?
bg: Все още няма налични резервни копия. Защо не създадете едно?

en: Delete
bg: Изтриване

en: Restore
bg: Възстановяване

en: Download
bg: Изтегляне

en: Size
bg: Размер

en: Date
bg: Дата

en: Name
bg: Име

en: Your site has been imported successfully!
bg: Вашият сайт беше импортиран успешно!

en: Restoring %d files...<br />%d%% complete
bg: Възстановяване на %d файлове... <br />%d%% завършено

en: Renaming exported file...
bg: Преименуване на експортирания файл...

en: Done exporting database.
bg: Експортирането на базата данни завърши.

en: Done retrieving a list of all WordPress files.
bg: Извличането на всички WordPress файлове завърши.

en: Retrieving a list of all WordPress files...
bg: Извличане на всички WordPress файлове...

en: Done creating an empty archive.
bg: Създаването на празен архив завърши.

en: Creating an empty archive...
bg: Създаване на празен архив...

en: Backups
bg: Резервни копия

en: Import
bg: Импортиране

en: Export
bg: Експортиране

en: Get multisite
bg: Вземете за множество сайтове

en: Unable to import
bg: Импортирането е невъзможно

en: Unable to export
bg: Експортирането е невъзможно
