Plugins - All in One SEO – Powerful SEO Plugin to Boost SEO Rankings &amp - en to uk_UA translation catalogue (1744 entries)

en:  and %1$s
uk_UA:  і %1$s

en: #
uk_UA: №

en: %1$d H1 tags were found.
uk_UA: Знайдено %1$d позначок H1.

en: %1$d section of your text is longer than %2$d words and is not separated by any subheadings. Add subheadings to improve readability. | %1$d sections of your text are longer than %2$d words and are not separated by any subheadings. Add subheadings to improve readability.
uk_UA[0]: %1$d розділ вашого тексту довший за %2$d слів і не розбитий жодними підзаголовками. Додайте підзаголовки, щоб покращити читабельність.

en: %1$s %2$s %3$s %4$s Feed
uk_UA: Канал %1$s %2$s %3$s %4$s

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
uk_UA: %1$s %2$s %3$s Канал категорії

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
uk_UA: %1$s %2$s %3$s Канал коментарів

en: %1$s %2$s %3$s Feed
uk_UA: Канал %1$s %2$s %3$s

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
uk_UA: %1$s %2$s %3$s Канал теґу

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
uk_UA: %1$s %2$s Записи каналу %3$s

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
uk_UA: %1$s %2$s Результати пошуку для каналу &#8220;%3$s&#8221;

en: %1$s %2$s comes with many additional features to help take your site's SEO to the next level!
uk_UA: %1$s %2$s пропонує безліч додаткових функцій, які допомагають підняти SEO вашого сайту на новий рівень!

en: %1$s %2$s gives you advanced customizations for our page analysis feature, letting you add custom fields to analyze.
uk_UA: %1$s %2$s надає вам розширену персоналізацію нашої функції аналізу сторінки, дозволяючи додавати до аналізу користувацькі поля.

en: %1$s %2$s lets you set the SEO title and description for custom taxonomies. You can also control all of the robots meta and other options just like the default category and tags taxonomies.
uk_UA: %1$s %2$s дає вам змогу встановити SEO-заголовок та опис для користувацьких таксономій. Ви також можете контролювати всі мета роботів та інші параметри, як і категорію за замовчуванням та таксономії позначок.

en: %1$s &rsaquo; Onboarding Wizard
uk_UA: %1$s &rsaquo; майстер ознайомлення

en: %1$s Content
uk_UA: %1$s Вміст

en: %1$s Date
uk_UA: %1$s Дата

en: %1$s Day
uk_UA: %1$s День

en: %1$s Debug Info
uk_UA: Інформація про усунення несправностей %1$s

en: %1$s Debug Info from %2$s
uk_UA: Інформація про усунення несправностей %1$s від %2$s

en: %1$s Description
uk_UA: %1$s Опис

en: %1$s Details
uk_UA: %1$s Деталі

en: %1$s Documentation
uk_UA: Документація %1$s

en: %1$s Excerpt
uk_UA: %1$s Уривок

en: %1$s Link
uk_UA: %1$s Посилання

en: %1$s Link (Alt)
uk_UA: %1$s Посилання (Alt)

en: %1$s Lite vs. Pro
uk_UA: %1$s Lite чи Pro

en: %1$s Month
uk_UA: %1$s Місяць

en: %1$s Score
uk_UA: %1$s Оцінка

en: %1$s Settings
uk_UA: %1$s Налаштування

en: %1$s Title
uk_UA: Заголовок %1$s

en: %1$s V3->V4 Migration In Progress
uk_UA: Триває міграція %1$s V3->V4

en: %1$s Year
uk_UA: %1$s Рік

en: %1$s at %2$s
uk_UA: %1$s о %2$s

en: %1$s found in image alt attribute(s).
uk_UA: %1$s знайдена в alt атрибуті(-ах) зображення.

en: %1$s found in meta description.
uk_UA: %1$s знайдена у мета-описі.

en: %1$s has a full suite of tools to manage the robots.txt file, along with other related technologies, like XML Sitemaps.
uk_UA: %1$s має повний набір інструментів для управління файлом robots.txt, а також інші супутні технології, такі як XML-карти сайту.

en: %1$s has detected a physical robots.txt file in the root folder of your WordPress installation. We recommend removing this file as it could cause conflicts with WordPress' dynamically generated one. %2$s can import this file and delete it, or you can simply delete it.
uk_UA: %1$s виявив фізичний файл robots.txt у кореневій папці вашої версії WordPress. Ми рекомендуємо видалити цей файл, оскільки це може спричиняти конфлікти з динамічно генерованим файлом WordPress. %2$s може імпортувати цей файл і видалити його, або ви можете просто видалити його самі.

en: %1$s has detected static sitemap files in the root folder of your WordPress installation.
    				As long as these files are present, %2$s is not able to dynamically generate your sitemap.
uk_UA: %1$s виявив статичні файли карти сайту у кореневій папці вашої версії WordPress. Доки ці файли присутні, %2$s не може генерувати вашу карту сайту динамічно.

en: %1$s has detected that you have one or more custom fields with spaces in their name.
    								In order for %2$s to correctly parse these custom fields, their names cannot contain any spaces.
uk_UA: %1$s виявив, що у вас є одне або декілька користувацьких полів із пробілами в назвах. Для того, щоб %2$s правильно проаналізував ці користувацькі поля, їх назви не мають містити пробіли.

en: %1$s in image alt attributes
uk_UA: %1$s в alt атрибутах зображення

en: %1$s in introduction
uk_UA: %1$s у вступі

en: %1$s in meta description
uk_UA: %1$s у мета-описі

en: %1$s is brought to you by %2$s, the same team that’s behind the largest WordPress resource site, WPBeginner, the most popular lead-generation software, OptinMonster, the best WordPress analytics plugin, MonsterInsights and many more.
uk_UA: %1$s створений командою %2$s, тією ж командою, що стоїть за найбільшим сайтом про WordPress — WPBeginner, найпопулярнішим програмним забезпеченням для генерації лідів — OptinMonster, та найкращим плагіном для аналітики WordPress — MonsterInsights, та багатьма іншими.

en: %1$s is currently upgrading your database and migrating your SEO data in the background.
uk_UA: %1$s наразі оновлює вашу базу даних та виконує міграцію ваших SEO-даних у фоновому режимі.

en: %1$s is importing your existing SEO data in the background.
uk_UA: %1$s імпортує ваші наявні SEO-дані у фоновому режимі.

en: %1$s is slightly long. Try to make it shorter.
uk_UA: %1$s трохи задовга. Спробуйте зробити її коротшою.

en: %1$s is too long. Try to make it shorter.
uk_UA: %1$s занадто довга. Спробуйте зробити її коротшою.

en: %1$s is updated to the latest version
uk_UA: %1$s оновлено до останньої версії

en: %1$s length
uk_UA: Довжина %1$s

en: %1$s makes it easy to configure your site's SEO settings without the need to hire an expert. And it takes less than 10 minutes too!
uk_UA: %1$s спрощує налаштування параметрів SEO вашого сайту без необхідності наймати експерта. І це займає менше 10 хвилин!

en: %1$s makes it extremely easy to add highly relevant Schema.org markup to your site. It has a simple graphical interface, so you don't have to get your hands dirty with complex HTML markup.
uk_UA: %1$s дозволяє надзвичайно легко додати максимально релевантну розмітку Schema.org на ваш сайт. Він має простий графічний інтерфейс, тому вам не доведеться бруднити руки складною розміткою HTML.

en: %1$s minute | %1$s minutes
uk_UA[0]: %1$s хвилина
uk_UA[1]: %1$s хвилини
uk_UA[2]: %1$s хвилин

en: %1$s needs to be updated
uk_UA: %1$s потребує оновлення

en: %1$s not found in image alt attribute(s). Add an image with your %1$s as alt text.
uk_UA: %1$s не знайдено в атрибутах зображення alt. Додайте зображення з вашою %1$s в якості альтернативного тексту.

en: %1$s not found in meta description.
uk_UA: %1$s не знайдена у мета-описі.

en: %1$s of the sentences contain more than %2$s words, which is more than the recommended maximum of %3$s. Try to shorten the sentences.
uk_UA: %1$s речень містять більше %2$s слів, що перевищує рекомендований максимум у %3$s слів. Спробуйте скоротити речення.

en: %1$s of the sentences contain passive voice, which is more than the recommended maximum of %2$s. Try to use their active counterparts.
uk_UA: %1$s речень містять пасивний стан, що перевищує рекомендований максимум у %2$s. Спробуйте використовувати аналоги в активному стані.

en: %1$s out of %2$s max recommended characters.
uk_UA: %1$s з %2$s максимуму рекомендованих символів.

en: %1$s was successfully imported!
uk_UA: %1$s було успішно імпортовано!

en: %1$sAdd %2$srel="UGC"%3$s to link
uk_UA: %1$sДодати %2$srel="UGC"%3$s до посилання

en: %1$sAdd %2$srel="nofollow"%3$s to link
uk_UA: %1$sДодати %2$srel="nofollow"%3$s до посилання

en: %1$sAdd %2$srel="sponsored"%3$s to link
uk_UA: %1$sДодати %2$srel="sponsored"%3$s до посилання

en: %1$sBonus:%2$s You can upgrade to the %3$s plan today and %4$ssave %5$s off%6$s (discount auto-applied).
uk_UA: %1$sБонус:%2$s Ви можете перейти на план %3$s сьогодні і %4$sзаощадити %5$s%6$s (знижка застосовується автоматично).

en: %1$sNote:%2$s %3$s plugin is disabled on your site until you fix the issue. %4$sRead more for additional information.%5$s
uk_UA: %1$sПримітка:%2$s %3$s плагін на вашому сайті вимкнено, доки ви не вирішите проблему.
    									%4$sЧитайте далі, щоб отримати додаткову інформацію.%5$s

en: %s Overview
uk_UA: Огляд %s

en: %s Setup
uk_UA: %s Налаштування

en: (Default)
uk_UA: (за замовчуванням)

en: (no title)
uk_UA: (без назви)

en: .htaccess Editor
uk_UA: Редактор .htaccess

en: 1 day
uk_UA: 1 день

en: 1 hour
uk_UA: 1 година

en: 1 week
uk_UA: 1 тиждень

en: 404 - Page Not Found
uk_UA: 404 - Сторінка не знайдена

en: 404 Error Format
uk_UA: Формат Помилки 404

en: A custom field from the current page/post.
uk_UA: Користувацьке поле поточної сторінки/запису.

en: A good headline stimulates reader interest and offers a compelling reason to read your content. It promises a believable benefit.
uk_UA: Хороший заголовок стимулює інтерес читачів і пропонує вагому причину прочитати ваш вміст. Це обіцяє правдоподібну вигоду.

en: A sample alt tag for your image
uk_UA: Зразок позначки alt для вашого зображення

en: A short description for your product.
uk_UA: Короткий опис вашого товару.

en: A simple & powerful event calendar plugin for WordPress that comes with all the event management features including payments, scheduling, timezones, ticketing, recurring events, and more.
uk_UA: Простий і потужний плагін календаря подій для WordPress з усіма функціями управління подіями, включаючи платежі, планування, часові пояси, продаж квитків, повторювані події та багато іншого.

en: A valid license key is required
uk_UA: Потрібен дійсний ліцензійний ключ

en: A valid license key is required in order to use our addons.
uk_UA: Для використання наших доповнень потрібен дійсний ліцензійний ключ.

en: AIOSEO - Breadcrumbs
uk_UA: AIOSEO - Навігаційні стежки

en: API Key
uk_UA: API Ключ

en: About Page
uk_UA: Сторінка Про нас

en: About Page URL:
uk_UA: Посилання сторінки "Про"

en: About Us
uk_UA: Про нас

en: Access Control
uk_UA: Управління доступом

en: Access Control Settings
uk_UA: Налаштування контролю доступу

en: Access our Premium Support
uk_UA: Доступ до нашої преміум-підтримки

en: Actions
uk_UA: Дії

en: Activate
uk_UA: Активувати

en: Activate %1$s
uk_UA: Задіяти %1$s

en: Activate All Features
uk_UA: Активувати всі функції

en: Activate License
uk_UA: Активувати ліцензію

en: Activate WPCode
uk_UA: Активувати WPCode

en: Activated
uk_UA: Активовано

en: Active Notifications
uk_UA: Активні сповіщення

en: Active Plugins
uk_UA: Активні плагіни

en: Active Theme
uk_UA: Активна тема

en: Activities
uk_UA: Активність

en: Activity
uk_UA: Активність

en: Actor
uk_UA: Актор

en: Ad free (no banner adverts)
uk_UA: Без реклами (без банерних оголошень)

en: Add
uk_UA: Додати

en: Add Email Address
uk_UA: Додати email-адресу

en: Add Item
uk_UA: Додати елемент

en: Add Keywords
uk_UA: Додайте ключові слова

en: Add Link
uk_UA: Додати посилання

en: Add New Redirection
uk_UA: Додати нове перенаправлення

en: Add Page
uk_UA: Додати сторінку

en: Add Redirect
uk_UA: Додати перенаправлення

en: Add Redirects
uk_UA: Додати перенаправлення

en: Add Rule
uk_UA: Додати правило

en: Add URL
uk_UA: Додати URL

en: Add content after each post in your site feed.
uk_UA: Додавайте вміст після кожного запису у стрічці вашого сайту.

en: Add content before each post in your site feed.
uk_UA: Додавайте вміст перед кожним записом у стрічці вашого сайту.

en: Add to Group
uk_UA: Додати до групи

en: Additional Data
uk_UA: Додаткові дані

en: Additional Pages
uk_UA: Додаткові сторінки

en: Additional Profiles
uk_UA: Додаткові облікові записи

en: Additional Site Information
uk_UA: Додаткова інформація про сайт

en: Address
uk_UA: Адреса

en: Address Line 1
uk_UA: Адреса, рядок 1

en: Address Line 2
uk_UA: Адреса, рядок 2

en: Address:
uk_UA: Адреса:

en: Admin Bar Menu
uk_UA: Меню панелі адміністратора

en: Administrator
uk_UA: Адміністратор

en: Adults
uk_UA: Дорослі

en: Advanced
uk_UA: Додатково

en: Advanced %1$s Support
uk_UA: Розширена підтримка %1$s

en: Advanced Rich Snippets + Schema Markups
uk_UA: Вдосконалені розширені фрагменти + розмітки схеми

en: Advanced SEO
uk_UA: Розширене SEO

en: Advanced Settings
uk_UA: Розришені налаштування

en: Advanced WooCommerce
uk_UA: Просунутий WooCommerce

en: Advanced support for e-commerce
uk_UA: Розширена підтримка е-комерції

en: Affiliate
uk_UA: Партнер

en: Affiliate Links
uk_UA: Партнерські посилання

en: Afghanistan
uk_UA: Афганістан

en: Albania
uk_UA: Албанія

en: Album
uk_UA: Альбом

en: Algeria
uk_UA: Алжир

en: All
uk_UA: Всі

en: All %1$s Settings
uk_UA: Всі налаштування %1$s

en: All (recommended)
uk_UA: Всі (рекомендовано)

en: All CSS files appear to be minified.
uk_UA: Здається, усі файли CSS мініфіковані.

en: All Content Types
uk_UA: Всі типи вмісту

en: All Good!
uk_UA: Усе добре!

en: All Groups
uk_UA: Всі групи

en: All Items
uk_UA: Всі елементи

en: All Javascript files appear to be minified.
uk_UA: Здається, усі файли JavaScript мініфіковані.

en: All Keywords
uk_UA: Усі ключові слова

en: All Post Types
uk_UA: Всі типи записів

en: All Settings
uk_UA: Всі налаштування

en: All images on your page have alt attributes.
uk_UA: Всі зображення на вашій сторінці мають атрибути alt.

en: All post types are set to noindex or your site does not have any post types registered that are supported by this feature.
uk_UA: Для всіх типів записів встановлено значення noindex, або на вашому веб-сайті не зареєстровано жодного типу записів, який підтримується цією функцією.

en: All taxonomies are set to noindex or your site does not have any taxonomies registered that are supported by this feature.
uk_UA: Для всіх таксономій встановлено значення noindex, або на вашому сайті немає зареєстрованих таксономій, які підтримуються цією функцією.

en: All the required Open Graph meta tags have been found.
uk_UA: Знайдено всі необхідні мета-позначки Open Graph.

en: Allow
uk_UA: Дозволити

en: Allows you to specify the maximum number of posts for the RSS Sitemap. We recommend an amount of 50 posts.
uk_UA: Дозволяє вам вказувати максимальну кількість записів для RSS-карти сайту. Ми рекомендуємо 50 записів.

en: Allows you to specify the maximum number of posts in a sitemap (up to 50,000).
uk_UA: Дозволяє вам задати максимальне число публікацій у карті сайту (до 50 000).

en: Alphabetical
uk_UA: За абеткою

en: Already purchased? Simply enter your license key below to connect with %1$s!
uk_UA: Вже придбали? Просто введіть свій ліцензійний ключ нижче, щоб підключитися до %1$s!

en: Also, try to include synonyms and relevant terminology in H2 tag text. Search engines are pretty smart - they know which words usually occur together in each niche.
uk_UA: Крім того, спробуйте включати синоніми та відповідну термінологію в текст позначки H2. Пошукові системи досить розумні — вони знають, які слова зазвичай трапляються разом у кожній ніші.

en: Alternatively, you can create an empty index.php file and save it in every directory on your site. That's an approach that WordPress uses and it works well.
uk_UA: Крім того, ви можете створити порожній файл index.php і зберегти його у кожному каталозі на вашому сайті. Це підхід, що його використовує WordPress, і він добре працює.

en: Alternatively, you can use a CMS plugin to simplify the process - it's a more user-friendly option. WordPress has a host of caching plugins, and most of them give you options to control the caching headers.
uk_UA: Крім того, для спрощення цього процесу ви можете використовувати CMS-плагін — більш зручний для користувача варіант. WordPress має безліч плагінів кешування, і більшість з них дають вам можливість керувати заголовками кешування.

en: American Samoa
uk_UA: Американське Самоа

en: An XML Sitemap is a list of all your content that search engines use when they crawl your site. This is an essential part of SEO because it contains some important pieces of information that search engines need when crawling your site. The XML Sitemap created by %1$s tells search engines where to find all of the content on your site.
uk_UA: XML-карта сайту — це перелік усього вашого вмісту, який використовують пошукові системи під час сканування вашого сайту. Це — суттєва частина SEO, оскільки вона містить важливу інформацію, яка потрібна пошуковим системам для сканування вашого сайту. XML-карта сайту, створена %1$s, повідомляє пошуковим системам, де знайти весь вміст на вашому сайті.

en: An error occurred while analyzing your site.
uk_UA: Під час аналізу вашого сайту виникла помилка.

en: An error occurred while importing %1$s. Please try again.
uk_UA: Під час імпортування %1$s сталася помилка. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: An error occurred while trying to write to the .htaccess file. Please try again later.
uk_UA: Під час спроби записати у файл .htaccess виникла помилка. Будь-ласка, спробуйте пізніше.

en: An example of content from your page/post.
uk_UA: Приклад вмісту з вашої сторінки/запису.

en: An update is available for %1$s. Upgrade to the latest version to receive all the latest features, bug fixes and security improvements.
uk_UA: Доступне оновлення для %1$s. Оновіться до останньої версії, щоб отримати всі найновіші функції, виправлення помилок та покращення безпеки.

en: An upgrade is required to unlock the following features.
uk_UA: Потрібно придбати наступну версію, щоб розблокувати нижченаведені функції.

en: Analytics
uk_UA: Аналітика

en: Analyze
uk_UA: Аналізувати

en: Analyze Competitor Site
uk_UA: Аналізувати сайт конкурента

en: Analyze this page
uk_UA: Аналізувати сторінку

en: Analyzing...
uk_UA: Аналізуємо...

en: And many more...
uk_UA: І багато іншого...

en: Andorra
uk_UA: Андорра

en: Angola
uk_UA: Ангола

en: Anguilla
uk_UA: Ангілья

en: Animal Shelter
uk_UA: Притулок для тварин

en: Announcements
uk_UA: Оголошення

en: Annual
uk_UA: Щорічно

en: Any posts that are assigned to these terms will also be excluded from your sitemap.
uk_UA: Будь-які записи, призначені цим умовам, також будуть виключені з вашої карти сайту.

en: Anyone can see that you are using the %1$s theme.
uk_UA: Будь-хто може побачити, що ви використовуєте тему %1$s.

en: Apply
uk_UA: Застосувати

en: Archive
uk_UA: Архів

en: Archive Date
uk_UA: Дата архіву

en: Archive Format
uk_UA: Формат архіву

en: Archive Organization
uk_UA: Архівна організація

en: Archive Title
uk_UA: Заголовок архіву

en: Archives
uk_UA: Архіви

en: Archives for
uk_UA: Архіви для

en: Are you enjoying %1$s?
uk_UA: Вам подобається %1$s?

en: Are you sure you want to delete this backup?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цю резервну копію?

en: Are you sure you want to leave? you have unsaved changes!
uk_UA: Ви впевнені, що хочете піти? У вас є незбережені зміни!

en: Are you sure you want to reset the selected settings to default?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете скинути вибрані налаштування до значень за замовчуванням?

en: Area Served
uk_UA: Зона обслуговування

en: Argentina
uk_UA: Аргентина

en: Armenia
uk_UA: Вірменія

en: Article
uk_UA: Стаття

en: Article Section
uk_UA: Розділ статті

en: Article Tags
uk_UA: Позначки статті

en: Article Title
uk_UA: Заголовок статті

en: Article Type
uk_UA: Тип статті

en: As a valued user you receive %1$s, automatically applied at checkout!
uk_UA: Як шанований користувач ви отримуєте %1$s, що автоматично врахується при оплаті!

en: Ascending
uk_UA: Висхідний

en: At least one paragraph is long. Consider using short paragraphs.
uk_UA: Принаймні один параграф довгий. Намагайтесь використовувати короткі параграфи.

en: Athlete
uk_UA: Спортсмен

en: Attached Image
uk_UA: Вкладене зображення

en: Attachment
uk_UA: Вкладений файл

en: Attachment Parent
uk_UA: Батьківське вкладення

en: Attachments
uk_UA: Вкладення

en: Australia
uk_UA: Австралія

en: Austria
uk_UA: Австрія

en: Author
uk_UA: Автор

en: Author Archives
uk_UA: Архіви автора

en: Author Biography
uk_UA: Біографія автора

en: Author Display Name
uk_UA: Відображати ім'я автора

en: Author First Name
uk_UA: Ім'я автора

en: Author Last Name
uk_UA: Прізвище автора

en: Author Link
uk_UA: Посилання на автора

en: Author Link (Alt)
uk_UA: Посилання на автора (Alt)

en: Author Name
uk_UA: Ім’я автора

en: Author Pages
uk_UA: Сторінки автора

en: Author Sitemap
uk_UA: Карта сайту для автора

en: Author URL
uk_UA: URL автора

en: Author archive link (link as text).
uk_UA: Посилання на архів автора (посилання як текст).

en: Author archive link (name as text).
uk_UA: Посилання на архів автора (ім’я як текст).

en: Autogenerate Descriptions
uk_UA: Генерувати описи автоматично

en: Automatic Updates
uk_UA: Автоматичні оновлення

en: Automatically Generate Article Tags
uk_UA: Автоматично генерувати позначки до статей

en: Automatically Ping Search Engines
uk_UA: Автоматично пінгувати пошукові системи

en: Automatically add content to your site's RSS feed.
uk_UA: Автоматично додавати вміст до RSS-стрічки вашого сайту.

en: Automotive Business
uk_UA: Автомобільний бізнес

en: Avg. CTR
uk_UA: Середній CTR

en: Avg. Position
uk_UA: Середня позиція

en: Awesome! These are required for %1$s's Organization schema markup.
uk_UA: Чудово! Вони потрібні для розмітки схеми для організації %1$s.

en: Awesome! These are required for %1$s's Person schema markup.
uk_UA: Чудово! Вони потрібні для розмітки схеми для особи %1$s.

en: Azerbaijan
uk_UA: Азербайджан

en: Back
uk_UA: Назад

en: Back to Homepage
uk_UA: Повернутися на головну

en: Backup Settings
uk_UA: Налаштування резервної копії

en: Bad Request
uk_UA: Поганий запит

en: Bahamas
uk_UA: Багамські острови

en: Bahrain
uk_UA: Бахрейн

en: Baidu Verification Code
uk_UA: Код підтвердження Baidu

en: Band
uk_UA: Група

en: Bangladesh
uk_UA: Бангладеш

en: Bar
uk_UA: Панель

en: Base Directory:
uk_UA: Базовий каталог:

en: Base URL:
uk_UA: Базова URL-адреса:

en: Basic Guide to Google Analytics
uk_UA: Основне керівництво до Google Analytics

en: Basic Guide to Google Search Console
uk_UA: Основне керівництво до Google Search Console

en: Basic SEO
uk_UA: Основне SEO

en: Because your headline plays a large role in reader engagement, it's worth spending extra time perfecting it. Many top copywriters spend hours getting their headlines just right - sometimes they spend longer on the headline than the rest of the article!
uk_UA: Оскільки ваш заголовок відіграє важливу роль у залученні читачів, варто витратити додатковий час на його вдосконалення. Багато провідних копірайтерів витрачають години на те, щоб заголовок був влучним — іноді вони витрачають на заголовок більше часу, ніж на решту статті!

en: Belarus
uk_UA: Білорусь

en: Belgium
uk_UA: Бельгія

en: Belize
uk_UA: Беліз

en: Benin
uk_UA: Бенин

en: Best Practices for Domains and URLs
uk_UA: Передовий досвід в сфері доменів та URL-адрес

en: Bhutan
uk_UA: Бутан

en: Billing Support
uk_UA: Підтримка виставлення рахунків

en: Bing Verification Code
uk_UA: Код підтвердження Bing

en: Blocked
uk_UA: Заблоковано

en: Blocked by robots.txt
uk_UA: Заблоковано файлом robots.txt

en: Blocked due to access forbidden (403)
uk_UA: Заблоковано, оскільки доступ заборонено (403)

en: Blocked due to other 4xx issue (not 403, 404)
uk_UA: Заблоковано через іншу проблему 4xx (не 403, 404)

en: Blocked due to unauthorized request (401)
uk_UA: Заблоковано через несанкціонований запит (401)

en: Blog
uk_UA: Блог

en: Blog Page Title
uk_UA: Назва сторінки блогу

en: Blog Post
uk_UA: Запис у блозі

en: Bolivia
uk_UA: Болівія

en: Book
uk_UA: Книга

en: Boost your sales and conversions by up to 15% with real-time social proof notifications. TrustPulse helps you show live user activity and purchases to help convince other users to purchase.
uk_UA: Підвищуйте продажі та конверсію на 15% за допомогою сповіщень у реальному часі про покупки у вашому магазині. TrustPulse показує активність користувачів і покупки в реальному часі, щоб переконати інших зробити покупку.

en: Both the www and non-www versions of the URL are redirected to the same site.
uk_UA: Версії вашої URL-адреси www та не-www переспрямовуються на один і той же сайт.

en: Both the www and non-www versions of your URL are redirected to the same site.
uk_UA: Версії вашої URL-адреси www та не-www переспрямовуються на один і той же сайт.

en: Botswana
uk_UA: Ботсвана

en: Brazil
uk_UA: Бразилія

en: Breadcrumb Prefix
uk_UA: Префікс навігаційні стежки

en: Breadcrumb Settings
uk_UA: Налаштування навігаційної стежки

en: Breadcrumb Templates
uk_UA: Шаблони навігаційні стежки

en: Breadcrumbs
uk_UA: Навігаційні стежки

en: British Virgin Islands
uk_UA: Британські Віргінські острови

en: Browse documentation, reference material, and tutorials for %1$s.
uk_UA: Перегляньте документацію, довідковий матеріал та навчальні відео-уроки для %1$s.

en: Brunei
uk_UA: Бруней

[ctx: BuddyPress]
en: Group Description
uk_UA: Опис групи

[ctx: BuddyPress]
en: Group Name
uk_UA: Назва групи

en: Bulgaria
uk_UA: Болгарія

en: Bulk Actions
uk_UA: Групові дії

en: Bulk Editing
uk_UA: Масове редагування

en: Burkina Faso
uk_UA: Буркіна-Фасо

en: Burundi
uk_UA: Бурунді

en: Business Info
uk_UA: Інформація про компанію

en: Businesses
uk_UA: Бізнеси

en: By allowing us to track usage data we can better help you as we will know which WordPress configurations, themes and plugins we should test.
uk_UA: Дозволяючи нам відстежувати дані про використання, ми зможемо краще допомогти вам, оскільки знатимемо, які конфігурації, теми та плагіни WordPress нам потрібно тестувати.

en: By default Admins have access to %1$sall SEO site settings%2$s
uk_UA: За замовчуванням, адміністратори мають доступ до %1$sвсіх SEO-налаштувань сайту%2$s

en: By default Authors have access to %1$sSEO settings for individual pages and posts that they already have permission to edit.%2$s
uk_UA: За замовчуванням Автори мають доступ до %1$sSEO налаштувань окремих сторінок та записів, на які вони вже мають дозвіл на редагування.%2$s

en: By default Contributors have access to %1$sSEO settings for individual pages and posts that they already have permission to edit.%2$s
uk_UA: За замовчуванням Автори мають доступ до %1$sSEO налаштувань окремих сторінок та записів, на які вони вже мають дозвіл на редагування.%2$s

en: By default SEO Editors have access to %1$sSEO settings for individual pages and posts.%2$s
uk_UA: За замовчуванням, SEO-редактори мають доступ до %1$sSEO-налаштувань окремих сторінок і записів.%2$s

en: CSS files appear in many places, including frameworks (like Bootstrap), themes and templates, and third-party plugins.
uk_UA: Файли CSS присутні в багатьох місцях, включаючи програмні каркаси (такі як Bootstrap), теми та шаблони, а також сторонні плагіни.

en: Cafe
uk_UA: Кафе

en: Cambodia
uk_UA: Камбоджа

en: Cameroon
uk_UA: Камерун

en: Canada
uk_UA: Канада

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Cancelled
uk_UA: Скасувати

en: Canonical URL
uk_UA: Канонічний URL

en: Cape Verde
uk_UA: Кабо-Верде

en: Caption
uk_UA: Підпис

en: Caption for the current media file.
uk_UA: Підпис поточного медіафайлу.

en: Car
uk_UA: Автомобіль

en: Card Type
uk_UA: Тип карти

en: Catalan
uk_UA: Каталонський

en: Categories
uk_UA: Категорії

en: Category
uk_UA: Категорія

en: Category Name
uk_UA: Назва категорії

en: Cause
uk_UA: Справа

en: Central African Republic
uk_UA: Центральноафриканська Республіка

en: Chad
uk_UA: Чад

en: Change Frequency
uk_UA: Змінити частоту

en: Character Count
uk_UA: Кількість символів

en: Check how your site scores with our SEO analyzer and compare against your competitor's site.
uk_UA: Перевірте оцінку вашого сайту за допомогою нашого інструменту SEO-аналізу та порівняйте його із сайтом вашого конкурента.

en: Check this if you want your categories for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
uk_UA: Відмітьте тут, якщо ви хочете, щоб ваші категорії для даного запису використовувались як мета ключові слова для цього запису (на додачу до будь-яких ключових слів, вказаних вами на екрані редагування запису).

en: Check this if you want your keywords on your Posts page (set in WordPress under Settings, Reading, Front Page Displays) and your archive pages to be dynamically generated from the keywords of the posts showing on that page. If unchecked, it will use the keywords set in the edit page screen for the posts page.
uk_UA: Відмітьте тут, якщо ви хочете, щоб ключові слова на вашій сторінці записів (визначені у WordPress у розділі "Налаштування", "Читання", "Відображення домашньої сторінки") та ваші архівні сторінки динамічно генерувались із ключових слів статей, відображених на цій сторінці. Якщо цей параметр не обрано, будуть використовуватись ключові слова, визначені на екрані редагування сторінки для сторінки записів.

en: Check this if you want your tags for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
uk_UA: Відмітьте тут, якщо ви хочете, щоб ваші позначки з даного запису використовувались як мета ключові слова для цього запису (на додачу до будь-яких ключових слів, вказаних вами на екрані редагування запису).

en: Check this if you would like to remove ALL %1$s data upon plugin deletion. All settings and SEO data will be unrecoverable.
uk_UA: Позначте тут, якщо ви бажаєте видалити ВСІ дані %1$s після видалення плагіна. Усі налаштування та дані SEO не підлягатимуть відновленню.

en: Checkout Page
uk_UA: Сторінка оформлення замовлення

en: Childcare
uk_UA: Догляд за дітьми

en: Chile
uk_UA: Чилі

en: Choose Features
uk_UA: Оберіть функції

en: Choose Image
uk_UA: Обрати зображення

en: Choose a File
uk_UA: Оберіть файл

en: Choose a Person
uk_UA: Оберіть особу

en: Choose a plugin to import SEO data directly into %1$s.
uk_UA: Оберіть плагін для імпорту даних SEO безпосередньо до %1$s.

en: Choose whether the site represents a person or an organization.
uk_UA: Оберіть, сайт представляє фізичну особу чи організацію.

en: City
uk_UA: Місто

en: Clear
uk_UA: Очистити

en: Cleared
uk_UA: Видалено

en: Click here
uk_UA: Натисніть тут

en: Click here to learn more
uk_UA: Натисніть тут, щоб дізнатися більше

en: Click on the tags below to insert variables into your description.
uk_UA: Натисніть на позначки нижче, щоб ввести змінні до вашого опису.

en: Click on the tags below to insert variables into your home page title.
uk_UA: Натисніть на позначки нижче, щоб ввести змінні у заголовок вашої домашньої сторінки.

en: Click on the tags below to insert variables into your meta description.
uk_UA: Натисніть на позначки нижче, щоб ввести змінні до вашого мета-опису.

en: Click on the tags below to insert variables into your site name.
uk_UA: Натисніть на позначки нижче, щоб ввести змінні до вашої назви сайту.

en: Click on the tags below to insert variables into your site title.
uk_UA: Натисніть на позначки нижче, щоб ввести змінні до вашого заголовку сайту.

en: Click on the tags below to insert variables into your template.
uk_UA: Натисніть на позначки нижче, щоб ввести змінні до вашого шаблону.

en: Click on the tags below to insert variables into your title.
uk_UA: Натисніть на позначки нижче, щоб ввести змінні у ваш заголовок.

en: Click to Copy
uk_UA: Натисніть, щоб скопіювати

en: Clicks
uk_UA: Натискання

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Close and Exit Wizard Without Saving
uk_UA: Закрити майстра та вийти без збереження

en: Closed
uk_UA: Зачинено

en: Code Snippets
uk_UA: Код сніпетів

en: Collection Page
uk_UA: Сторінка колекцій

en: Colombia
uk_UA: Колумбія

en: Company
uk_UA: Компанія

en: Compare any two revisions
uk_UA: Порівняння двох редакцій

en: Complete SEO Checklist
uk_UA: Повний SEO чек-ліст

en: Complete Site Audit Checklist
uk_UA: Заповніть чекліст аудиту сайту

en: Complete Support
uk_UA: Повна підтримка

en: Complete documentation on usage tracking is available %1$shere%2$s.
uk_UA: Повна документація щодо відстежування використання доступна %1$sтут%2$s.

en: Configure how your website content will look in Google, Bing and other search engines.
uk_UA: Налаштуйте вигляд вмісту вашого веб-сайту в Google, Bing та інших пошукових системах.

en: Conflicting Plugins Detected
uk_UA: Виявлено конфліктуючі плагіни

en: Congo - Brazzaville
uk_UA: Конго - Браззавіль

en: Congo - Kinshasa
uk_UA: Конго - Кіншаса

en: Congratulations, your site is now SEO ready!
uk_UA: Вітаємо! Тепер ваш сайт готовий до SEO!

en: Connect
uk_UA: Під’єднатися

en: Connect with %1$s
uk_UA: Зв’язатися з %1$s

en: Connect with your visitors after they leave your website with the leading web push notification software. Over 10,000+ businesses worldwide use PushEngage to send 15 billion notifications each month.
uk_UA: Зв'язуйтеся зі своїми відвідувачами, після того як вони покинуть ваш сайт, за допомогою провідного програмного забезпечення для надсилання push-повідомлень. Понад 10 000 компаній по всьому світу використовують PushEngage для надсилання 15 мільярдів повідомлень щомісяця.

en: Connecting...
uk_UA: Підключення…

en: Consecutive sentences
uk_UA: Послідовні речення

en: Constants
uk_UA: Константи

en: Contact Info
uk_UA: Контактна інформація

en: Contact Page
uk_UA: Сторінка Контакти

en: Contact Page URL
uk_UA: URL контактної сторінки

en: Contact Page URL:
uk_UA: Посилання сторінки "Контакти"

en: Content
uk_UA: Вміст

en: Content Summary
uk_UA: Короткий зміст

en: Content Types
uk_UA: Типи вмісту

en: Content length
uk_UA: Довжина вмісту

en: Continue Reading
uk_UA: Продовжити читання

en: Contributor
uk_UA: Помічник

en: Conversion Tools
uk_UA: Інструменти конвертації

en: Cook Islands
uk_UA: Острови Кука

en: Copied!
uk_UA: Скопійовано!

en: Copy to Clipboard
uk_UA: Копіювати до буфера обміну

en: Cornerstone Content
uk_UA: Ключовий вміст

en: Corporation
uk_UA: Корпорація

en: Costa Rica
uk_UA: Коста-Ріка

en: Could Be Better
uk_UA: Могло бути краще

en: Could not install upgrade. Please download from %1$s and install manually.
uk_UA: Не вдалося встановити оновлення. Будь ласка, завантажте його з %1$s та встановіть вручну.

en: Count
uk_UA: Кількість

en: Country
uk_UA: Країна

en: Country code
uk_UA: Код країни

en: Course
uk_UA: Курс

en: Create Backup
uk_UA: Створити бекап

en: Create Group
uk_UA: Створити групу

en: Create New Post
uk_UA: Створити новий запис

en: Credits
uk_UA: Подяки

en: Croatia
uk_UA: Хорватія

en: Cuba
uk_UA: Куба

en: Current Date
uk_UA: Поточна дата

en: Current Day
uk_UA: Поточний день

en: Current Item
uk_UA: Поточний елемент

en: Current Month
uk_UA: Поточний місяць

en: Current Year
uk_UA: Поточний рік

en: Current or first category title.
uk_UA: Заголовок поточної або першої категорії.

en: Custom Field
uk_UA: Користувацьке поле

en: Custom Field Name
uk_UA: Назва власного поля

en: Custom Field Support
uk_UA: Підтримка користувацьких полів

en: Custom Fields
uk_UA: Користувацькі поля

en: Custom Image
uk_UA: Користувацьке зображення

en: Custom Rules
uk_UA: Користувальницькі правила

en: Custom Schema
uk_UA: Власна схема

en: Custom Taxonomies are a PRO Feature
uk_UA: Користувацькі таксономії - це PRO-функція

en: Custom field names with spaces detected
uk_UA: Виявлено назви користувацьких полів з пробілами

en: Custom separator:
uk_UA: Користувацький розділювач:

en: Customer Data
uk_UA: Дані клієнта

en: Customer Support
uk_UA: Клієнтська підтримка

en: Cyprus
uk_UA: Кіпр

en: Côte d’Ivoire
uk_UA: Кот-д'Івуар

en: Daily
uk_UA: Щодня

en: Danish
uk_UA: Данський

en: Dashboard
uk_UA: Майстерня

en: Dashboard Widgets
uk_UA: Віджет панелі управління

en: Database
uk_UA: База даних

en: Database Tools
uk_UA: Інструменти бази даних

en: Database Version
uk_UA: Версія бази даних

en: Dataset
uk_UA: Набір даних

en: Date Archive Sitemap
uk_UA: Карта сайту для архіву дат

en: Date Archives
uk_UA: Дата архівів

en: Day
uk_UA: День

en: Deactivate
uk_UA: Вимкнути

en: Deactivate All Features
uk_UA: Деактивувати всі функції

en: Deactivate License
uk_UA: Вимкнути ліцензію

en: Deactivated
uk_UA: Деактивовано

en: Deactivation failed. Please check permissions and try again.
uk_UA: Помилка деактивації. Будь ласка, перевірте дозволи та повторіть спробу.

en: Decide whether you want your site's URLs to include a "www", or if you prefer a plain domain name. There are marketing pros and cons for each choice, but neither one is better or worse for SEO purposes - as long as you're consistent.
uk_UA: Вирішіть, чи ви хочете, щоб URL-адреси вашого сайту включали "www", чи віддаєте перевагу простому доменному імені. Для маркетингу, кожен вибір має свої плюси і мінуси, але жоден з них не кращий і не гірший для цілей SEO — якщо ви послідовні.

en: Default
uk_UA: За замовчуванням

en: Default (Set under Social Networks)
uk_UA: За замовчуванням (задається в розділі Соціальні мережі)

en: Default Card Type
uk_UA: Тип картки за замовчуванням

en: Default Image (Set Below)
uk_UA: Зображення за замовчуванням (встановіть нижче)

en: Default Image Source (Set in Social Networks)
uk_UA: Джерело зображення за замовчуванням (виставляється у соціальних мережах)

en: Default Language
uk_UA: Початкова мова

en: Default Object Type (Set in Social Networks)
uk_UA: Тип об’єкта за замовчуванням (визначається у соціальних мережах)

en: Default Post Facebook Image
uk_UA: Зображення запису Facebook за замовчуванням

en: Default Post Image Source
uk_UA: Джерело зображення запису за замовчуванням

en: Default Post Type Object Types
uk_UA: Типи об’єктів типу запису за замовчуванням

en: Default Social Share Image
uk_UA: Зображення за замовчуванням для публікацій у соцмережах

en: Default Taxonomy Object Types
uk_UA: Типи об’єктів таксономії за замовчуванням

en: Default Term Facebook Image
uk_UA: Зображення терміну у Facebook за замовчуванням

en: Default Term Image Source
uk_UA: Джерело зображення терміну за замовчуванням

en: Default settings that just work
uk_UA: Налаштування за замовчуванням, які дійсно працюють

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Delete Page
uk_UA: Видалити сторінку

en: Delete Rule
uk_UA: Видалити правило

en: Delete Static Files
uk_UA: Видалити статичні файли

en: Denmark
uk_UA: Данія

en: Dentist
uk_UA: Стоматолог

en: Descending
uk_UA: Спадний

en: Description
uk_UA: Опис

en: Description Format
uk_UA: Формат опису

en: Details
uk_UA: Подробиці

en: Director
uk_UA: Директор

en: Directory Listing seems to be disabled on your server.
uk_UA: Список каталогів на вашому сервері здається вимкненим.

en: Directory Listing seems to be enabled on your server.
uk_UA: Список каталогів на вашому сервері здається увімкненим.

en: Disabled
uk_UA: Вимкнено

en: Disallow
uk_UA: Заборонити

en: Discard Changes
uk_UA: Відкинути & # 160; зміни

en: Disconnect
uk_UA: Відключити

en: Dismiss
uk_UA: Відхилити

en: Dismiss All
uk_UA: Відхилити все

en: Dismissed Notifications
uk_UA: Відхилені сповіщення

en: Display Info
uk_UA: Відображати інформацію

en: Display Opening Hours
uk_UA: Відображати години роботи

en: Display Settings
uk_UA: Налаштування відображення

en: Djibouti
uk_UA: Джибуті

en: Do you get a blank sitemap or 404 error?
uk_UA: У вас з’являється пуста карта сайту або помилка 404?

en: Do you have multiple authors?
uk_UA: У вас кілька авторів?

en: Docs
uk_UA: Документи

en: Documentation
uk_UA: Документація

en: Domain
uk_UA: Домен

en: Dominica
uk_UA: Домініка

en: Dominican Republic
uk_UA: Домініканська Республіка

en: Don't try to force keywords into sub-headings if they feel unnatural. It will send the wrong message to your readers, possibly driving them away.
uk_UA: Не намагайтеся силою вводити ключові слова в підзаголовки, якщо вони звучать там неприродно. Це буде транслювати неправильний посил вашим читачам і, можливо, відштовхуватиме їх.

en: Done
uk_UA: Готово

en: Down
uk_UA: Вниз

en: Download System Info File
uk_UA: Завантажити інформаційний файл системи

en: Drink
uk_UA: Напій

en: Dry Cleaning/Laundry
uk_UA: Хімчистка/Пральня

en: Duplicate Open Graph meta tags were found.
uk_UA: Знайдено повторювані мета-позначки Open Graph.

en: Dutch
uk_UA: Нідерландський

en: Dynamically Generate
uk_UA: Генерувати динамічно

en: Dynamically Generate Meta Keywords
uk_UA: Динамічно генерувати мета ключові слова

en: Easily display Facebook content on your WordPress site without writing any code. Comes with multiple templates, ability to embed albums, group content, reviews, live videos, comments, and reactions.
uk_UA: Додавайте вміст із Facebook на свій сайт WordPress без написання коду. Доступно кілька шаблонів, можливість вбудовування альбомів, груповий вміст, огляди, прямі трансляції, коментарі та реакції.

en: Easily display Instagram content on your WordPress site without writing any code. Comes with multiple templates, ability to show content from multiple accounts, hashtags, and more. Trusted by 1 million websites.
uk_UA: Відображення вмісту Instagram на вашому сайті WordPress без написання коду. Поставляється з кількома шаблонами, можливістю відображення вмісту з декількох акаунтів, хештегами тощо. Плагіну довіряє 1 мільйон веб-сайтів.

en: Easily display Twitter content in WordPress without writing any code. Comes with multiple layouts, ability to combine multiple Twitter feeds, Twitter card support, tweet moderation, and more.
uk_UA: Легко відображайте вміст Twitter у WordPress без написання коду. Доступні різні компонуванняи, можливість об'єднання декількох каналів Twitter, підтримка карток Twitter, модерація твітів і багато іншого.

en: Easily display YouTube videos on your WordPress site without writing any code. Comes with multiple layouts, ability to embed live streams, video filtering, ability to combine multiple channel videos, and more.
uk_UA: Показуйте відео з YouTube на своєму сайті WordPress без написання коду. Доступні різні компонуванняи, можливість вбудовування прямих трансляцій, фільтрації відео, а також можливість комбінування відео з декількох каналів тощо.

en: Ecuador
uk_UA: Еквадор

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Edit %1$s
uk_UA: Редагувати %1$s

en: Edit .htaccess
uk_UA: Редагувати .htaccess

en: Edit SEO
uk_UA: Редагувати SEO

en: Edit Snippet
uk_UA: Редагувати фрагмент

en: Edit Title and Description
uk_UA: Редагувати заголовок та опис

en: Edit User
uk_UA: Редагувати користувача

en: Edit Your Meta Description
uk_UA: Редагувати ваш мета-опис

en: Edit Your Page
uk_UA: Редагувати вашу сторінку

en: Edit Your Page Title
uk_UA: Редагувати заголовок вашої сторінки

en: Editor
uk_UA: Редактор

en: Egypt
uk_UA: Єгипет

en: El Salvador
uk_UA: Сальвадор

en: Email Address
uk_UA: Email-адреса

en: Email Debug Information
uk_UA: Надіслати інформацію про усунення несправностей електронною поштою

en: Email Reports
uk_UA: Звіти електронною поштою

en: Email:
uk_UA: Електронна пошта:

en: Emergency Service
uk_UA: Служба надзвичайних ситуацій

en: Employment Agency
uk_UA: Центр зайнятості

en: Enable Author Info
uk_UA: Увімкнути інформацію про автора

en: Enable Breadcrumbs
uk_UA: Увімкнути навігаційні стежки

en: Enable Custom Robots.txt
uk_UA: Увімкнути користувацький Robots.txt

en: Enable Open Graph Markup
uk_UA: Увімкнути розмітку Open Graph

en: Enable Post Types
uk_UA: Включені типи записів

en: Enable Schema Markup
uk_UA: Увімкнути розмітку схеми

en: Enable Sitemap
uk_UA: Включити карту сайту

en: Enable Sitemap Indexes
uk_UA: Включити індексування карти сайту

en: Enable our TruSEO score to help you optimize your content for maximum traffic.
uk_UA: Увімкніть нашу оцінку TruSEO, щоб ми могли допомогти вам оптимізувати ваш вміст для максимального трафіку.

en: Enable this feature if you want Facebook and other social media to display a preview with images and a text excerpt when a link to your site is shared.
uk_UA: Увімкніть цю функцію, якщо ви хочете, щоб Facebook та інші соціальні мережі відображали попередній перегляд із зображеннями та уривком тексту при публікації посилання на ваш сайт.

en: Enable this feature if you want X to display a preview card with images and a text excerpt when a link to your site is shared.
uk_UA: Увімкніть цю функцію, якщо ви хочете, щоб Twitter відображав картку-прев’ю із зображеннями та текстовим фрагментом, коли хтось ділиться посиланням на ваш сайт.

en: Enabled
uk_UA: Увімкнено

en: End Date
uk_UA: Дата закінчення

en: English
uk_UA: Англійська

en: Ensure your most important keywords appear in the H1 tag - don't force it, use them in a natural way that makes sense to human readers.
uk_UA: Переконайтеся, що ваші найважливіші ключові слова відображаються в позначці H1 — не силуйте, використовуйте їх природним чином, що буде мати сенс для людей, що читатимуть.

en: Ensure your page's title includes your target keywords, and design it to encourage users to click.
uk_UA: Переконайтеся, що заголовок вашої сторінки містить цільові ключові слова, і розробіть його таким чином, щоб спонукати користувачів клікати.

en: Enter Competitor URL
uk_UA: Введіть URL-адресу конкурента

en: Enter License Key
uk_UA: Введіть ліцензійний ключ

en: Enter a URL to change the default Canonical URL
uk_UA: Введіть URL-адресу, щоб змінити канонічну URL-адресу за замовчуванням

en: Enter a page URL, e.g. %1$s
uk_UA: Введіть URL-адресу сторінки, наприклад, %1$s

en: Enter your %1$s License Key
uk_UA: Введіть свій ліцензійний ключ %1$s

en: Enter your Facebook Admin ID here. You can enter multiple Facebook Admin IDs by separating them with a comma.
uk_UA: Введіть тут свій Facebook Admin ID. Ви можете зазначити декілька, розділяючи їх комою.

en: Enter your answer
uk_UA: Введіть вашу відповідь

en: Entertainment Business
uk_UA: Розважальний бізнес

en: Episode
uk_UA: Епізод

en: Est. reading time
uk_UA: Прибл. час читання

en: Estonia
uk_UA: Естонія

en: Ethiopia
uk_UA: Ефіопія

en: Event
uk_UA: Подія

en: Every page on your site should have a <link> tag with a 'rel="canonical"' attribute. The link tag should go inside the page's head tag, and it should contain the page's "correct" URL.
uk_UA: Кожна сторінка вашого сайту повинна мати позначку <link> з атрибутом 'rel="canonical"'. Позначка посилання має знаходитись всередині позначки заголовку сторінки та містити "правильну" URL-адресу сторінки.

en: Example
uk_UA: Приклад

en: Example search string
uk_UA: Приклад рядка пошуку

en: Excellent!
uk_UA: Блискуче!

en: Exclude Images
uk_UA: Виключити зображення

en: Exclude Images from your sitemap.
uk_UA: Виключати зображення з вашої карти сайту.

en: Exclude Pages/Posts
uk_UA: Виключити сторінки/записи

en: Exclude Posts / Pages
uk_UA: Виключати записи/сторінки

en: Exclude Terms
uk_UA: Виключити умови

en: Export All Post Types
uk_UA: Експортувати всі типи записів

en: Export All Settings
uk_UA: Експортувати всі налаштування

en: Export Settings
uk_UA: Експортувати налаштування

en: Export as JSON
uk_UA: Експортувати як JSON

en: External
uk_UA: Зовнішні

en: External Links
uk_UA: Зовнішні посилання

en: External links
uk_UA: Зовнішні посилання

en: External:
uk_UA: Зовнішні:

en: FAQ Options
uk_UA: Параметри FAQ (поширені запитання)

en: FAQ Page
uk_UA: Сторінка частих питань

en: Facebook Author URL
uk_UA: URL-адреса автора на Facebook

en: Facebook Debugger
uk_UA: Налагоджувач Facebook

en: Facebook Description
uk_UA: Опис Facebook

en: Facebook Image
uk_UA: Зображення Facebook

en: Facebook Preview
uk_UA: Попередній перегляд Facebook

en: Facebook Title
uk_UA: Заголовок Facebook

en: Fantastic! By updating to the latest version, you have access to all the latest features, bug fixes and security improvements.
uk_UA: Фантастично! Оновлюючись до останньої версії, ви отримуєте доступ до всіх найновіших функцій, виправлень помилок та покращень безпеки.

en: Fax
uk_UA: Факс

en: Fax Number
uk_UA: Номер факсу

en: Fax:
uk_UA: Факс:

en: Feature Manager
uk_UA: Управління функціями

en: Featured Image
uk_UA: Головне зображення

en: Features:
uk_UA: Функції:

en: Feeds
uk_UA: Потоки

en: Female
uk_UA: Жінка

en: Fiji
uk_UA: Фіджі

en: Filename
uk_UA: Назва файлу

en: Filter
uk_UA: Фільтр

en: Financial Service
uk_UA: Фінансові послуги

en: Fine-tune your site with our powerful tools including Robots.txt editor, import/export and more.
uk_UA: Витончіть свій сайт за допомогою наших потужних інструментів, які включають редактор Robots.txt, імпортування/експортування, і багато більше.

en: Finish Setup and Go to the Dashboard
uk_UA: Завершіть налаштування та перейдіть до панелі управління

en: Finland
uk_UA: Фінляндія

en: First Available Image
uk_UA: Перше доступне зображення

en: First Image in Content
uk_UA: Перше зображення вмісту

en: Fix Now
uk_UA: Полагодити зараз

en: Flesch reading ease
uk_UA: Легкість читання Flesch

en: Food
uk_UA: Їжа

en: Food Establishment
uk_UA: Заклад харчування

en: For the best user experience there should be exactly one H1 tag on each page.
uk_UA: Для найкращих результатів SEO, на кожній сторінці повинна бути рівно одна позначка H1.

en: Forbidden
uk_UA: Заборонено

en: Forever
uk_UA: Назавжди

en: Fortunately, every popular web server has options to prevent directory listings. They'll show a "403 forbidden" message instead.
uk_UA: На щастя, на кожному популярному веб-сервері є можливість запобігти складанню списків каталогів. Замість цього, вони показиватимуть повідомлення "403 заборонено".

en: Found
uk_UA: Знайдений

en: France
uk_UA: Франція

en: Free
uk_UA: Безкоштовно

en: Free Plugins
uk_UA: Безплатні плагіни

en: French
uk_UA: Французький

en: Frequency
uk_UA: Частота

en: Friday
uk_UA: П’ятниця

en: From
uk_UA: Від

en: Front Page
uk_UA: Головна сторінка

en: Front Page Info
uk_UA: Інформація про домашню сторінку

en: Future proof your WordPress customizations with the most popular code snippet management plugin for WordPress. Trusted by over 1,500,000+ websites for easily adding code to WordPress right from the admin area.
uk_UA: Підтримуйте свої налаштування WordPress на майбутнє за допомогою найпопулярнішого плагіна керування фрагментами коду для WordPress. Понад 1 500 000+ веб-сайтів довіряють легкому додаванню коду до WordPress прямо з панелі адміністрування.

en: Gabon
uk_UA: Габон

en: Gambia
uk_UA: Гамбія

en: Game
uk_UA: Гра

en: General
uk_UA: Загальне

en: General Facebook Settings
uk_UA: Загальні налаштування Facebook

en: General Settings
uk_UA: Загальні налаштування

en: General Sitemap
uk_UA: Загальна карта сайту

en: Generated by
uk_UA: Згенеровано

en: German
uk_UA: Німецький

en: Germany
uk_UA: Німеччина

en: Get %1$s %2$s and Unlock all the Powerful Features
uk_UA: Придбайте %1$s %2$s та відкрийте усі його потужні функції

en: Get %1$s %2$s and Unlock all the Powerful Features.
uk_UA: Придбайте %1$s %2$s та відкрийте усі його потужні функції.

en: Get Support
uk_UA: Отримати підтримку

en: Get all the right tools to make sure your website shows up in Google Search.
uk_UA: Отримайте всі потрібні інструменти, щоб упевнитися, що ваш веб-сайт відображається в пошуку Google.

en: Get helpful suggestions from %1$s on how to optimize your website content, so you can rank higher in search results.
uk_UA: Отримайте корисні поради від %1$s щодо оптимізації вмісту вашого веб-сайту, щоб ви могли займати вищі місця в результатах пошуку.

en: Get more features in %1$s %2$s:
uk_UA: Отримайте більше функцій в %1$s %2$s:

en: Get the #1 analytics plugin to see how people find and use your website. Simply put, see stats that matter.
uk_UA: Отримайте плагін №1 для аналітики, щоб бачити, як люди знаходять і використовують ваш веб-сайт. Простіше кажучи, перегляньте статистику, що має значення.

en: Get the most out of %1$s by upgrading to Pro and unlocking all of the powerful features.
uk_UA: Отримайте максимум від %1$s, перейшовши на Pro та розблокувавши всі потужні функції.

en: Get your Baidu verification code in %1$s.
uk_UA: Отримайте свій код підтвердження Baidu в %1$s.

en: Get your Bing verification code in %1$s.
uk_UA: Отримайте свій код підтвердження Bing в %1$s.

en: Get your Google Tag Manager ID in your %1$s.
uk_UA: Отримайте свій Google Tag Manager ID в %1$s.

en: Get your Google verification code in %1$s.
uk_UA: Отримайте свій код підтвердження Google в %1$s.

en: Get your Pinterest verification code in your %1$s.
uk_UA: Отримайте свій код підтвердження Pinterest у вашому %1$s.

en: Get your Yandex verification code in %1$s.
uk_UA: Отримайте свій код підтвердження Yandex в %1$s.

en: Getting Started
uk_UA: Привітання

en: Getting started? Read the Beginners Guide
uk_UA: Приступаєте до роботи? Прочитайте Керівництво для початківців

en: Ghana
uk_UA: Гана

en: Gibraltar
uk_UA: Гібралтар

en: Give feedback
uk_UA: Дати відгук

en: Give us a 5-star rating!
uk_UA: Поставте нам п’ять зірок!

en: Global Robots Meta
uk_UA: Глобальні метадані роботів

en: Global Settings
uk_UA: Глобальні налаштування

en: Globally control the Title attribute and Alt text for images in your content. These attributes are essential for both accessibility and SEO.
uk_UA: Глобально контролюйте атрибути Title та Alt text для зображень у вашому вмісті. Ці атрибути необхідні як для доступності, так і для SEO.

en: Go Back
uk_UA: Повернутись

en: Go back to the Dashboard
uk_UA: Поверніться до панелі управління

en: Go to Plugins
uk_UA: Перейдіть до плагінів

en: Go to Schema Settings
uk_UA: Перейдіть до налаштувань схеми

en: Go to Settings > General
uk_UA: Перейдіть до Налаштування > Загальні

en: Go to Settings > Reading
uk_UA: Перейдіть до Налаштування > Читання

en: Good
uk_UA: Добре

en: Good Results
uk_UA: Добрі результати

en: Good job!
uk_UA: Відмінна робота!

en: Google Maps API Key
uk_UA: Ключ Google Maps API

en: Google Page Speed Test
uk_UA: Тест швидкості сторінки Google

en: Google Reviews
uk_UA: Відгуки Google

en: Google Safe browsing shows warnings and alerts to users if they visit a suspicious website. If you are flagged by Google Safe Browsing, you should take immediate steps to fix that.
uk_UA: Безпечний перегляд Google відображає попередження та сповіщення для користувачів, якщо вони відвідують підозрілий веб-сайт. Якщо ви були позначені Google Safe Browsing, вам слід негайно вжити заходів, щоб це виправити.

en: Google Tag Manager Container ID
uk_UA: ID контейнера Google Tag Manager

en: Google Verification Code
uk_UA: Код підтвердження Google

en: Google has not flagged your site for malware!
uk_UA: Google не позначив ваш сайт як зловмисне програмне забезпечення!

en: Google, Bing and other search engines use specific data from your schema markup to output data in their Knowledge Panels. This data is known as the Knowledge Graph. Use these settings to change how that data looks.
uk_UA: Google, Bing та інші пошукові системи використовують специфічні дані з вашої розмітки схеми для виведення даних на свої інформаційні панелі. Ці дані відомі нам під назвою Knowledge Graph. Скористуйтеся цими налаштуваннями, щоб змінити вигляд цих даних.

en: Government Office
uk_UA: Урядова установа

en: Grade
uk_UA: Оцінка

en: Granular controls per role
uk_UA: Детальний контроль, розподілений за ролями

en: Great Scott! Where'd they all go?
uk_UA: Чудово, Скоте! Куди ж вони всі подінуться?

en: Great job!
uk_UA: Чудова робота!

en: Great! These are required for %1$s's schema markup and are often used as fallback values for various other features.
uk_UA: Чудово! Вони необхідні для розмітки схеми %1$s, і часто використовуються як резервні значення для багатьох інших функцій.

en: Great! You are linking to external resources.
uk_UA: Чудово! Ви посилаєтесь на зовнішні ресурси.

en: Greece
uk_UA: Греція

en: Greenland
uk_UA: Гренландія

en: Group
uk_UA: Група

en: Grouped
uk_UA: Згруповані

en: Groups
uk_UA: Групи

en: Guatemala
uk_UA: Гватемала

en: Guernsey
uk_UA: Гернсі

en: Gutenberg Block
uk_UA: Gutenberg блок

en: Gutenberg Blocks
uk_UA: Блоки Gutenberg

en: Guyana
uk_UA: Гаяна

en: H2 tags were found on your page.
uk_UA: На вашій сторінці знайдено позначки H2.

en: HTML Sitemap
uk_UA: HTML-карта сайту

en: HTML Validator
uk_UA: HTML-перевірка

en: Haiti
uk_UA: Гаїті

en: Heading
uk_UA: Заголовок

en: Heads up!
uk_UA: Попереджуємо!

en: Health & Beauty Business
uk_UA: Бізнес сфери здоров’я та краси

en: Height
uk_UA: Висота

en: Help make %1$s better for everyone
uk_UA: Допоможіть зробити %1$s кращим для всіх

en: Help us improve
uk_UA: Допоможіть нам стати краще

en: Here you can view and edit the thumbnail, title and description that will be displayed when your site is shared on social media. Click on the button below to view and edit the preview.
uk_UA: Тут ви можете переглядати та редагувати мініатюру, заголовок та опис, які відображатимуться, коли вашим сайтом ділитимуться у соціальних мережах. Натисніть на кнопку нижче, щоб переглянути та відредагувати попередній перегляд.

en: Here's what to do next:
uk_UA: Ось що робити далі:

en: Hi there!
uk_UA: Привіт!

en: Hidden
uk_UA: Прихований

en: Hide
uk_UA: Приховати

en: High
uk_UA: Високий

en: Hits
uk_UA: Перегляди

en: Home
uk_UA: Головна

en: Home & Construction Business
uk_UA: Бізнес сфери дому та будівництва

en: Home Page
uk_UA: Домашня сторінка

en: Home Page Image
uk_UA: Зображення головної сторінки

en: Home Page Settings
uk_UA: Налаштування головної сторінки

en: Home Page Title
uk_UA: Заголовок домашньої сторінки

en: Home URL
uk_UA: URL-адреса домашньої сторінки

en: Homepage Link
uk_UA: Посилання на домашню сторінку

en: Homepage label
uk_UA: Мітка домашньої сторінки

en: Honduras
uk_UA: Гондурас

en: Hong Kong
uk_UA: Гонконг

en: Hotel
uk_UA: Готель

en: Hour
uk_UA: Година

en: Hours
uk_UA: Годин

en: How To
uk_UA: Поради

en: How to Control Search Results
uk_UA: Як контролювати результати пошуку

en: How to Get Started
uk_UA: Як розпочати роботу

en: How to get your Facebook Admin ID
uk_UA: Як отримати ваш Facebook Admin ID

en: How to get your Facebook App ID
uk_UA: Як отримати ваш Facebook App ID

en: How to get your Facebook Author URL
uk_UA: Як дістати URL-адресу автора на Facebook

en: Hungary
uk_UA: Угорщина

en: I already did
uk_UA: Це вже зроблено

en: I couldn't get the plugin to work
uk_UA: Я не зміг змусити плагін працювати

en: I no longer need the plugin
uk_UA: Мені більше не потрібен цей плагін

en: I'll do it later
uk_UA: Я зроблю це пізніше

en: I'm switching to a different plugin
uk_UA: Я перемикаюсь на інший плагін

en: IP Address
uk_UA: IP адреси

en: Iceland
uk_UA: Ісландія

en: If you aren't using an SSL certificate for your site that means you are losing a lot of potential traffic. We recommend getting an SSL certificate installed immediately.
uk_UA: Якщо для свого сайту ви не використовуєте сертифікат SSL — це означає, що ви втрачаєте багато потенційного трафіку. Ми рекомендуємо невідкладно встановити сертифікат SSL.

en: If you have already confirmed your website with Pinterest, you can skip the step below.
uk_UA: Якщо ви вже підтвердили право на керування сайтом в Pinterest, ви можете пропустити цей крок.

en: If you use the Apache or NGINX web servers, you can edit the configuration files to set the "expires" header for all image files. For Apache, you can also use a ".htaccess" file to change the settings for each folder.
uk_UA: Якщо ви використовуєте веб-сервери Apache або NGINX, ви маєте змогу редагувати файли конфігурації, щоб встановити заголовок "термін дії спливає" для всіх файлів зображень. Для Apache ви також можете використовувати файл ".htaccess", щоб змінити налаштування для кожної папки.

en: If you want to continue to improve your response time, the simplest and fastest fix is to use a caching plugin. Caching plugins keep a cached version of each page on your site. Instead of building the page from scratch, the server will send the cached copy.
uk_UA: Якщо ви хочете продовжувати покращувати ваш час відповіді, найпростішим і найшвидшим рішенням буде використати плагін кешування. Плагіни кешування зберігають кешовану версію кожної сторінки на вашому сайті. Замість того, щоб створювати сторінку з нуля, сервер надсилає кешовану копію.

en: If you've republished an article from another source (such as another site or a different section of your own site) then you need to pick which URL is the "correct" one and use that!
uk_UA: Якщо ви передрукували статтю з іншого джерела (наприклад, іншого сайту або іншого розділу власного сайту), тоді вам потрібно обрати, яка URL-адреса є «правильною», і використати її!

en: Ignore
uk_UA: Ігнорувати

en: Ignore Case
uk_UA: Ігноруйте Регістр

en: Image
uk_UA: Зображення

en: Image Alt Tag
uk_UA: Тег Alt зображення

en: Image SEO
uk_UA: SEO зображення

en: Image SEO Optimization
uk_UA: SEO-оптимізація зображень

en: Image Source
uk_UA: Джерело зображення

en: Image Title
uk_UA: Назва зображення

en: Image from Custom Field
uk_UA: Зображення з користувацького поля

en: Images
uk_UA: Зображення

en: Images:
uk_UA: Зображення:

en: Import
uk_UA: Імпорт

en: Import / Export
uk_UA: Імпорт/Експорт

en: Import Data and Continue
uk_UA: Імпортувати дані та продовжити

en: Import Settings From Other Plugins
uk_UA: Імпортувати налаштування з інших плагінів

en: Import and Delete
uk_UA: Імпортувати та видалити

en: Import data from your current plugins
uk_UA: Імпортуйте дані з поточних плагінів

en: Import from CSV
uk_UA: Імпорт з файлу CSV

en: Import from URL
uk_UA: Імпортувати з URL

en: Import/Export
uk_UA: Імпортування/Експортування

en: Impressions
uk_UA: Покази

en: Improve local SEO rankings with schema for business address, open hours, contact, and more.
uk_UA: Поліпшіть локальний SEO-рейтинг за допомогою схеми для адреси бізнесу, годин роботи, контактів тощо.

en: In order to reduce page size, remove any unnecessary tags from your markup. This includes developer comments, which are invisible to your users - search engines ignore the text in comments, too.
uk_UA: Щоб зменшити розмір сторінки, видаліть усі непотрібні позначки зі своєї розмітки. Сюди входять коментарі розробників, невидимі для ваших користувачів — пошукові системи також ігнорують текст у коментарях.

en: Inactive Plugins
uk_UA: Неактивні плагіни

en: Include
uk_UA: Включити

en: Include All Post Types
uk_UA: Включити усі типи записів

en: Include All Taxonomies
uk_UA: Включати всі таксономії

en: Include Author Archives in your sitemap.
uk_UA: Включати архіви автора у вашу карту сайту.

en: Include Date Archives in your sitemap.
uk_UA: Включати архіви дат у вашу карту сайту.

en: India
uk_UA: Індія

en: Indonesia
uk_UA: Індонезія

en: Indonesian
uk_UA: Індонезійський

en: Insert/edit link
uk_UA: Вставити/редагувати посилання

en: Install
uk_UA: Встановити

en: Install %1$s
uk_UA: Встановити %1$s

en: Installation failed. Please check permissions and try again.
uk_UA: Помилка встановлення. Будь ласка, перевірте дозволи та повторіть спробу.

en: Installing %1$s %2$s
uk_UA: Встановлення %1$s %2$s

en: Internal Links
uk_UA: Внутрішні посилання

en: Internal error
uk_UA: Внутрішня помилка

en: Internal links
uk_UA: Внутрішні посилання

en: Internal:
uk_UA: Внутрішні:

en: Internet Cafe
uk_UA: Інтернет-кафе

en: Invalid Phone Number for Knowledge Graph
uk_UA: Недійсний номер телефону для Knowledge Graph

en: Invalid URL
uk_UA: Невірний URL

en: Iraq
uk_UA: Ірак

en: Ireland
uk_UA: Ірландія

en: Is the site under construction or live (ready to be indexed)?
uk_UA: Сайт в розробці чи працює (готовий до індексації)?

en: Isle of Man
uk_UA: Острів Мен

en: Israel
uk_UA: Ізраїль

en: It appears that your server is running on nginx, so the fix will most likely require adding the correct rewrite rules to our nginx configuration. %1$sCheck our documentation for more information%2$s.
uk_UA: Схоже, що ваш сервер працює на nginx, тому виправлення, швидше за все, вимагатиме додавання коректних правил перезапису до нашої конфігурації nginx. %1$sПерегляньте нашу документацію для додаткової інформації%2$s.

en: It looks like you are missing the proper rewrite rules for the robots.txt file.
uk_UA: Схоже, у вас відсутні належні правила перезапису для файлу robots.txt.

en: It looks like your site has been added to one of Google's malwares lists.
uk_UA: Схоже, ваш сайт додано Google до одного зі списків шкідливих програм.

en: It should be easy to include your main and supporting keywords in the H2 tags - after all, these keywords describe your content! If it's hard to work the keywords into your subheadings, it could be a sign that the keywords aren't closely related to your content.
uk_UA: Вам має бути легко включити ваші основні та допоміжні ключові слова до позначок H2 — адже ці ключові слова описують ваш вміст! Якщо вам важко ввести ключові слова у ваші підзаголовки, це може бути ознакою того, що ключові слова не тісно пов’язані з вашим вмістом.

en: It's a great idea to try and hide the plugins you have visible. From time to time vulnerabilities are found in plugins and if your site is not updated in a timely fashion, outdated plugins and themes can be exploited.
uk_UA: Чудова ідея — спробувати приховати видимі плагіни. Час від часу в плагінах виявляються вразливі місця, і якщо ваш сайт своєчасно не оновлюється, застарілі плагіни та теми можуть бути використані проти вас.

en: It's a great idea to try and hide the theme you have visible. From time to time vulnerabilities are found in themes and if your site is not updated in a timely fashion, outdated plugins and themes can be exploited.
uk_UA: Чудова ідея — спробувати приховати видимі теми. Час від часу в темах виявляються вразливі місця, і якщо ваш сайт своєчасно не оновлюється, застарілі плагіни та теми можуть бути використані проти вас.

en: It's a temporary deactivation
uk_UA: Це тимчасова деактивація

en: Italian
uk_UA: Італійський

en: Italy
uk_UA: Італія

en: Item Page
uk_UA: Сторінка товару

en: Jamaica
uk_UA: Ямайка

en: Japan
uk_UA: Японія

en: JavaScript files appear in many places, including frameworks (like Bootstrap), themes and templates, and third-party plugins.
uk_UA: Файли JavaScript присутні в багатьох місцях, включаючи програмні каркаси (такі як Bootstrap), теми та шаблони, а також сторонні плагіни.

en: Jersey
uk_UA: Джерсі

en: Join Our Community
uk_UA: Приєднуйтесь до нашої спільноти

en: Join on Facebook
uk_UA: Приєднуйтесь на Facebook

en: Join our Community
uk_UA: Приєднуйтесь до нашої спільноти

en: Jordan
uk_UA: Йорданія

en: Just like WordPress, %1$s generates a dynamic file so there is no static file to be found on your server.  The content of the robots.txt file is stored in your WordPress database.
uk_UA: Як і WordPress, %1$s генерує динамічний файл, тому на вашому сервері не буде знайдено жодного статичного файлу. Вміст файлу robots.txt зберігається у вашій базі даних WordPress.

en: Kazakhstan
uk_UA: Казахстан

en: Kenya
uk_UA: Кенія

en: Key
uk_UA: Ключ

en: Keyword
uk_UA: Ключове слово

en: Keywords
uk_UA: Ключові слова

en: Kilometers
uk_UA: Кілометри

en: Kiribati
uk_UA: Кірібаті

en: Kuwait
uk_UA: Кувейт

en: Kyrgyzstan
uk_UA: Киргизія

en: Label
uk_UA: Мітка

en: Label used for homepage link (first item) in breadcrumbs.
uk_UA: Мітка, що використовується для посилання на домашню сторінку (перший елемент) у навігаційні стежки.

en: Label:
uk_UA: Назва:

en: Labels
uk_UA: Мітки

en: Landmark
uk_UA: Орієнтир

en: Language
uk_UA: Мова

en: Laos
uk_UA: Лаос

en: Large
uk_UA: Великий

en: Last 3 Months
uk_UA: Останні 3 місяці

en: Last 7 Days
uk_UA: Останні 7 днів

en: Last Accessed
uk_UA: Останній доступ

en: Last Modified
uk_UA: Остання зміна

en: Last Updated
uk_UA: Останнє оновлення

en: Last Updated Date
uk_UA: Дата останнього оновлення

en: Latest version:
uk_UA: Остання версія:

en: Latvia
uk_UA: Латвія

en: Launch Setup Wizard
uk_UA: Запустити майстра налаштування

en: Launch the Setup Wizard
uk_UA: Запустити майстра налаштування

en: Leading WordPress backup & site migration plugin. Over 1,500,000+ smart website owners use Duplicator to make reliable and secure WordPress backups to protect their websites. It also makes website migration really easy.
uk_UA: Провідний плагін WordPress для резервного копіювання та міграції сайту. Понад 1 500 000 розумних власників веб-сайтів використовують Duplicator для створення надійних і безпечних резервних копій WordPress для захисту своїх веб-сайтів. Це також спрощує міграцію веб-сайтів.

en: Learn More
uk_UA: Дізнатись більше

en: Learn how to get your Pinterest Verification Code
uk_UA: Дізнайтеся, як отримати ваш код підтвердження Pinterest

en: Learn more
uk_UA: Дізнатися більше

en: Learn more about all features
uk_UA: Дізнатися більше про всі функції

en: Lebanon
uk_UA: Ліван

en: Legal Service
uk_UA: Юридичні послуги

en: Lesotho
uk_UA: Лесото

en: Let's Get Started
uk_UA: Розпочнемо

en: Libraries
uk_UA: Бібліотеки

en: Library
uk_UA: Бібліотека

en: Libya
uk_UA: Лівія

en: License
uk_UA: Ліцензія

en: License Key
uk_UA: Ліцензійний ключ

en: Liechtenstein
uk_UA: Ліхтенштейн

en: Limited Support
uk_UA: Обмежена підтримка

en: Link Suggestions
uk_UA: Пропозиції посилань

en: Link has been inserted.
uk_UA: Посилання вставлено.

en: Link selected.
uk_UA: Посилання обрано.

en: LinkedIn Post Inspector
uk_UA: Інспектор записів LinkedIn

en: Links Per Sitemap
uk_UA: Посилань у Sitemap

en: List
uk_UA: Список

en: List Style
uk_UA: Стиль переліку

en: Lite vs. Pro
uk_UA: Lite чи Pro

en: Lithuania
uk_UA: Литва

en: Live Site
uk_UA: Працюючий сайт

en: Loading...
uk_UA: Завантаження...

en: Local Business SEO
uk_UA: SEO Локального бізнесу

en: Local Business schema markup enables you to tell Google about your business, including your business name, address and phone number, opening hours and price range. This information may be displayed as a Knowledge Graph card or business carousel.
uk_UA: Розмітка схеми локального бізнесу дозволяє повідомляти Google про свою компанію, включаючи назву компанії, адресу та номер телефону, години роботи та діапазон цін. Ця інформація може відображатися як картка Knowledge Graph або як бізнес-карусель.

en: Local SEO
uk_UA: SEO для місцевого бізнеса

en: Locations
uk_UA: Місцезнаходження

en: Lodging Business
uk_UA: Житловий бізнес

en: Logged In
uk_UA: Авторизовані

en: Logged Out
uk_UA: Для не авторизованих

en: Logo
uk_UA: Лого

en: Logs
uk_UA: Журнали

en: Low
uk_UA: Низький

en: Luxembourg
uk_UA: Люксембург

en: Madagascar
uk_UA: Мадагаскар

en: Make sure every image has an alt tag, and add useful descriptions to each image. Add your keywords or synonyms - but do it in a natural way.
uk_UA: Переконайтесь, що кожне зображення має позначку alt, і додайте до кожного зображення корисні описи. Додайте ключові слова чи синоніми — але робіть це максимально природно.

en: Make sure that you only block parts you don't want to be indexed.
uk_UA: Переконайтеся, що ви блокуєте лише ті частини, які ви не хочете індексувати.

en: Make sure you have a good balance of H2 tags to plain text in your content. Break the content down into logical sections, and use headings to introduce each new topic.
uk_UA: Переконайтеся, що у вас — гарний баланс кількості позначок H2 для звичайного тексту у вашому вмісті. Розбийте вміст на логічні розділи, та використовуйте заголовки для введення кожної нової теми.

en: Malawi
uk_UA: Малаві

en: Malaysia
uk_UA: Малайзія

en: Maldives
uk_UA: Мальдіви

en: Male
uk_UA: Чоловік

en: Mali
uk_UA: Малі

en: Malta
uk_UA: Мальта

en: Manage
uk_UA: Керувати

en: Manage Google Analytics
uk_UA: Керувати Google Analytics

en: Manage all of your sitemap settings, including XML, Video, News and more.
uk_UA: Керуйте всіма своїми налаштуваннями карти сайту, включаючи XML, відео, новини та багато іншого.

en: Manually Enter Person
uk_UA: Ввести особу вручну

en: Manually Enter Type
uk_UA: Ввести тип вручну

en: Map
uk_UA: Мапа

en: Map Preview
uk_UA: Перегляд мапи

en: Maps
uk_UA: Мапи

en: Mauritius
uk_UA: Маврикій

en: Max Image Preview
uk_UA: Максимальний попередній перегляд зображення

en: Max Snippet
uk_UA: Максимальний фрагмент

en: Max Video Preview
uk_UA: Максимальний попередній перегляд відео

en: Media Caption
uk_UA: Підпис для медіа

en: Media Description
uk_UA: Media опис

en: Medical Business
uk_UA: Медичний бізнес

en: Medium
uk_UA: Середній

en: Memory Usage
uk_UA: Використання пам'яті

en: Meta Tags
uk_UA: Мета тегів

en: Meta description length
uk_UA: Довжина мета-опису

en: Mexico
uk_UA: Мексика

en: Micronesia
uk_UA: Мікронезія

en: Miles
uk_UA: Милі

en: Minimum size: 112px x 112px, The image must be in JPG, PNG, GIF, SVG, or WEBP format.
uk_UA: Мінімальний розмір: 112пікс. x 112пікс. Зображення має бути у форматі JPG, PNG, GIF, SVG, чи WEBP.

en: Minimum size: 144px x 144px, ideal ratio 1:1, 5MB max. JPG, PNG, WEBP and GIF formats only.
uk_UA: Мінімальний розмір: 144пікс. x 144пікс., ідеальне співвідношення 1:1, максимум 5МБ. Лише формати JPG, PNG, WEBP та GIF.

en: Minimum size: 300px x 157px, ideal ratio 2:1, 5MB max. JPG, PNG, WEBP and GIF formats only.
uk_UA: Мінімальний розмір: 300пікс. x 157пікс., ідеальне співвідношення 2:1, максимум 5МБ. Лише формати JPG, PNG, WEBP та GIF.

en: Minor Only
uk_UA: Лише незначні

en: Miscellaneous Verification
uk_UA: Змішана перевірка

en: Mobile
uk_UA: Мобільний

en: Mobile Snapshot
uk_UA: Мобільний знімок

en: Modal Content
uk_UA: Вміст модального вікна

en: Moldova
uk_UA: Молдова

en: Monday
uk_UA: Понеділок

en: Mongolia
uk_UA: Монголія

en: Montenegro
uk_UA: Чорногорія

en: Month
uk_UA: Місяць

en: Monthly
uk_UA: Щомісячно

en: More than 20 requests can result in slow page loading.
uk_UA: Більше 20 запитів можуть спричинити повільне завантаження сторінки.

en: Morocco
uk_UA: Марокко

en: Movie
uk_UA: Фільм

en: Mozambique
uk_UA: Мозамбік

en: Multiple Locations
uk_UA: Декілька місцезнаходжень

en: Multisite
uk_UA: Мультисайт

en: Music
uk_UA: Музика

en: Musician
uk_UA: Музикант

en: Must-Use Plugins
uk_UA: Необхідні плагіни

en: N/A
uk_UA: Невідомо

en: NEW
uk_UA: НОВЕ

en: NEW!
uk_UA: НОВЕ!

en: Name
uk_UA: Ім'я

en: Namibia
uk_UA: Намібія

en: Nauru
uk_UA: Науру

en: Needs improvement
uk_UA: Можна краще

en: Nepal
uk_UA: Непал

en: Netherlands
uk_UA: Нідерланди

en: Network Settings
uk_UA: Налаштування мережі

en: Neutral
uk_UA: Нейтральний

en: Never
uk_UA: Ніколи

en: New
uk_UA: Нове

en: New Notifications
uk_UA: Нові сповіщення

en: New Zealand
uk_UA: Нова Зеландія

en: News Article
uk_UA: Новинна стаття

en: News Channel
uk_UA: Канал новин

en: News Sitemap
uk_UA: Sitemap новин

en: Next
uk_UA: Далі

en: Nicaragua
uk_UA: Нікарагуа

en: Niger
uk_UA: Нігер

en: Nigeria
uk_UA: Нігерія

en: Niue
uk_UA: Ніуе

en: No
uk_UA: Ні

en: No %1$s was set. Set a %1$s in order to calculate your SEO score.
uk_UA: Не встановлено жодної %1$s. Встановіть %1$s, щоб розрахувати вашу SEO-оцінку.

en: No Archive
uk_UA: Не архівувати

en: No Follow
uk_UA: Не слідувати

en: No Follow Paginated
uk_UA: Nofollow з пагінацією

en: No H1 tag was found.
uk_UA: Не знайдено жодної позначки H1.

en: No H2 tags were found on your page.
uk_UA: На вашій сторінці не знайдено жодної позначки H2.

en: No Image Index
uk_UA: Не індексувати зображення

en: No Index
uk_UA: Не індексувати

en: No Index Paginated
uk_UA: Noindex з пагінацією

en: No Pagination for Canonical URLs
uk_UA: Відсутня пагінація канонічних URL-адрес

en: No Schema.org data was found on your page.
uk_UA: На вашій сторінці не знайдено жодних даних Schema.org.

en: No Snippet
uk_UA: Без сніппету

en: No Translate
uk_UA: Не перекладати сторінку іншими мовами

en: No canonical link tag found on your page.
uk_UA: На вашій сторінці не знайдено жодної позначки канонічного посилання.

en: No content added yet.
uk_UA: Вміст ще не додано.

en: No internal links were found on your page.
uk_UA: На вашій сторінці не знайдено жодного внутрішнього посилання.

en: No items found.
uk_UA: Елементів не знайдено.

en: No meta description has been specified. Search engines will display copy from the page instead. Make sure to write one!
uk_UA: Не вказано жодного мета-опису. Натомість пошукові системи відображатимуть текст зі сторінки. Обов’язково напишіть його!

en: No meta description was found for your page.
uk_UA: Не знайдено жодного мета-опису для вашої сторінки.

en: No outbound links were found. Link out to external resources.
uk_UA: Вихідних посилань не знайдено. Посилання на зовнішні джерела.

en: No post types available.
uk_UA: Жодного доступного типу запису.

en: No results
uk_UA: Немає результатів

en: No results found.
uk_UA: Нічого не знайдено.

en: No taxonomies available.
uk_UA: Жодної доступної таксономії.

en: No thanks
uk_UA: Ні, дякую

en: No title has been specified. Make sure to write one!
uk_UA: Жодного заголовку не зазначено. Не забудьте його написати!

en: No, I need to make a backup
uk_UA: Ні, мені потрібно зробити резервну копію

en: Nofollowed content
uk_UA: Вміст nofollow

en: Noindexed content
uk_UA: Вміст noindex

en: Noindexed content will not be displayed in your sitemap.
uk_UA: Noindexed вміст не відображатиметься у вашій карті сайту.

en: Non-Profit
uk_UA: Некомерційна/благодійна

en: None
uk_UA: Немає

en: None of the sentences contain transition words. Use some.
uk_UA: Жодне з речень не містить перехідних слів. Вставте їх.

en: Nope, maybe later
uk_UA: Ні, можливо пізніше

en: North Macedonia
uk_UA: Північна Македонія

en: Norway
uk_UA: Норвегія

en: Norwegian
uk_UA: Норвежський

en: Not Available
uk_UA: Недоступно

en: Not Found
uk_UA: Не знайдено

en: Not Installed
uk_UA: Не інстальовано

en: Not Really...
uk_UA: Не зовсім...

en: Not Set
uk_UA: Не задано

en: Not set
uk_UA: Не встановлено

en: Notifications
uk_UA: Сповіщення

en: Number of Posts
uk_UA: Кількість записів

en: OR
uk_UA: АБО

en: Object Type
uk_UA: Тип даних

en: Off
uk_UA: Вимк.

en: Ok, you deserve it
uk_UA: Добре, ви на це заслуговуєте

en: Oman
uk_UA: Оман

en: On
uk_UA: Увімк.

en: One H1 tag was found on your page.
uk_UA: На вашій сторінці знайдена одна позначка H1.

en: Online
uk_UA: У мережі

en: Online Store
uk_UA: Онлайн-магазин

en: Only ever use noindex meta tag or header on pages you want to keep out of the reach of search engines!
uk_UA: Використовуйте мета-позначку або заголовок noindex лише на сторінках, які ви хочете тримати поза увагою пошукових систем!

en: Open 24/7
uk_UA: Відкрито 24/7

en: Open 24h
uk_UA: Відчинено цілодобово

en: Open News Sitemap
uk_UA: Відкрити карту сайту для новин

en: Open RSS Sitemap
uk_UA: Відкрити RSS-карту сайту

en: Open Robots.txt
uk_UA: Відкрити Robots.txt

en: Open Sitemap
uk_UA: Відкрити карту сайту

en: Open Video Sitemap
uk_UA: Відкрити карту сайту для відео

en: Opening Hours
uk_UA: Години роботи

en: Opening Hours Settings
uk_UA: Налаштування годин роботи

en: Operating System
uk_UA: Операційна система

en: Optimized Search Appearance
uk_UA: Оптимізований вигляд пошуку

en: Optimizing your Content Headings
uk_UA: Оптимізація заголовків вашого контенту

en: Or
uk_UA: Або

en: Organization
uk_UA: Організація

en: Organization Name
uk_UA: Назва організації

en: Organizations
uk_UA: Організації

en: Organize sitemap entries into distinct files in your sitemap. We recommend you enable this setting if your sitemap contains more than 1,000 URLs.
uk_UA: Впорядкуйте записи карти сайту в окремі файли у файлі sitemap. Ми рекомендуємо ввімкнути це налаштування, якщо ваша карта сайту містить більше 1000 посилань.

en: Other
uk_UA: Інше

en: Other Options
uk_UA: Інші параметри

en: Other:
uk_UA: Інше:

en: Our Google News Sitemap lets you control which content you submit to Google News and only contains articles that were published in the last 48 hours. In order to submit a News Sitemap to Google, you must have added your site to Google’s Publisher Center and had it approved.
uk_UA: Наша карта сайту для Google News дозволяє вам контролювати, який вміст ви надсилаєте до Google News, і містить лише статті, опубліковані за останні 48 годин. Щоб надіслати вашу карту сайту для новин у Google, ви маєте попередньо додати свій сайт до Google’s Publisher Center, і отримати звідти схвалення.

en: Our goal is to take the pain out of optimizing your website for search engines.
uk_UA: Наша мета — позбавити вас страждань на шляху оптимізації вашого веб-сайту для пошукових систем.

en: Over the years, we found that most other WordPress SEO plugins were bloated, buggy, slow, and very hard to use. So we designed our plugin as an easy and powerful tool.
uk_UA: Протягом багатьох років ми виявили, що більшість інших SEO плагінів для WordPress — глючні, роздуті, повільні та дуже незручні у використанні. Тому ми розробили наш плагін, простий і потужний інструмент.

en: Overview
uk_UA: Огляд

en: PHP Code
uk_UA: Код PHP

en: PHP Exif Support
uk_UA: Підтримка PHP Exif

en: PHP IPTC Support
uk_UA: Підтримка PHP IPTC

en: PHP Max Post Size
uk_UA: Максимальний розмір запису PHP

en: PHP Max Script Execution Time
uk_UA: Максимальний час виконання сценарію PHP

en: PHP Max Upload Size
uk_UA: Максимальний розмір завантаження PHP

en: PHP Memory Limit
uk_UA: Обмеження пам’яті PHP

en: PHP Version
uk_UA: Версія PHP

en: PHP XML Support
uk_UA: Підтримка PHP XML

en: Page
uk_UA: Сторінка

en: Page Analysis
uk_UA: Аналіз сторінки

en: Page Number
uk_UA: Номер сторінки

en: Page URL
uk_UA: URL-адреса сторінки

en: Paged Format
uk_UA: Формат з пагінацією

en: Paginated Content
uk_UA: Пагінований вміст

en: Paid
uk_UA: Оплачений

en: Pakistan
uk_UA: Пакистан

en: Palestine
uk_UA: Палестина

en: Panama
uk_UA: Панама

en: Papua New Guinea
uk_UA: Папуа Нова Гвінея

en: Paragraphs length
uk_UA: Довжина абзаців

en: Paraguay
uk_UA: Парагвай

en: Parent Term
uk_UA: Батьківський термін

en: Passive voice
uk_UA: Пасивний стан

en: Paste your image URL or select a new image
uk_UA: Вставте URL-адресу зображення або оберіть нове зображення

en: Paste your license key here
uk_UA: Введіть ваш ліцензійний ключ тут

en: Path
uk_UA: Шлях

en: Path:
uk_UA: Шлях:

en: Payment Info
uk_UA: Інформація про оплату

en: People
uk_UA: Люди

en: Perform in-depth SEO Analysis of your competitor's website.
uk_UA: Виконати поглиблений SEO-аналіз веб-сайту вашого конкурента.

en: Performance
uk_UA: Продуктивність

en: Permalink
uk_UA: Постійне посилання

en: Permalink Structure
uk_UA: Структура постійного посилання

en: Person
uk_UA: Приватна особа

en: Person Name
uk_UA: Ім'я

en: Person or Organization
uk_UA: Особа чи організація

en: Peru
uk_UA: Перу

en: Philippines
uk_UA: Філіппіни

en: Phone
uk_UA: Телефон

en: Phone Number
uk_UA: Номер телефону

en: Phone number
uk_UA: Номер телефону

en: Phone:
uk_UA: Телефон:

en: Phrase
uk_UA: Фраза

en: Physical Robots.txt File Detected
uk_UA: Виявлено фізичний файл Robots.txt

en: Pinterest Site Verification
uk_UA: Підтвердження сайту Pinterest

en: Pinterest Verification Code
uk_UA: Код підтвердження Pinterest

en: Pinterest account
uk_UA: Обліковий запис Pinterest

en: Pinterest uses Open Graph metadata just like Facebook, so be sure to keep Open Graph enabled on the Facebook tab checked if you want to optimize your site for Pinterest.
uk_UA: Pinterest використовує метадані Open Graph так само, як і Facebook, тому переконайтесь, що ви ввімкнули Open Graph на вкладці Facebook, якщо ви хочете оптимізувати свій сайт для Pinterest.

en: Pitcairn Islands
uk_UA: Піткерн, о-ви

en: Places
uk_UA: Місця

en: Please add a title first.
uk_UA: Будь ласка, спочатку додайте заголовок.

en: Please add some content first.
uk_UA: Будь ласка, спочатку додайте вміст.

en: Please enter a valid URL.
uk_UA: Будь ласка, введіть дійсну URL-адресу.

en: Please enter your license key to connect.
uk_UA: Будь ласка, введіть свій ліцензійний ключ, щоб підключитися.

en: Please rate %1$s %2$s on %3$s to help us spread the word. Thank you!
uk_UA: Будь ласка, оцініть %1$s %2$s на %3$s, щоб про нас почуло більше людей. Дякуємо!

en: Please select an option
uk_UA: Будь ласка, виберіть варіант

en: Please share the reason
uk_UA: Будь ласка, поділіться причиною

en: Please share which plugin
uk_UA: Будь ласка, поділіться який саме плагін

en: Plugin installed & activated.
uk_UA: Плагін встановлено та активовано.

en: Plugin is missing required dependencies. Please contact support for more information.
uk_UA: У плагіні відсутні необхідні залежності. Будь ласка, зверніться до служби підтримки за додатковою інформацією.

en: Plugins from your website are publicly visible.
uk_UA: Плагіни вашого веб-сайту є загальнодоступними.

en: Poland
uk_UA: Польща

en: Politician
uk_UA: Політик

en: Portfolio
uk_UA: Портфоліо

en: Portugal
uk_UA: Португалія

en: Portuguese
uk_UA: Португальський

en: Position
uk_UA: Розташування

en: Post
uk_UA: Опублікувати

en: Post Archive
uk_UA: Архів записів

en: Post Author Image
uk_UA: Зображення автора запису

en: Post Custom Field Name
uk_UA: Назва користувацького поля запису

en: Post Meta
uk_UA: Мета запису

en: Post Title
uk_UA: Заголовок запису

en: Post Type Columns
uk_UA: Колонки типів записів

en: Post Type Priority Score
uk_UA: Оцінка пріоритету типу запису

en: Post Types
uk_UA: Типи записів

en: Press enter to create a keyword
uk_UA: Натисніть клавішу Enter, щоб створити ключове слово

en: Preview
uk_UA: Переглянути

en: Preview & Edit
uk_UA: Перегляд та редагування

en: Preview Snippet Editor
uk_UA: Редактор фрагментів попереднього перегляду

en: Previous
uk_UA: Попередній

en: Price Indicator
uk_UA: Індикатор ціни

en: Priority
uk_UA: Пріоритет

en: Priority Score
uk_UA: Оцінка пріоритетності

en: Priority Support
uk_UA: Пріоритетна підтримка

en: Pro version is already installed.
uk_UA: Pro версія вже встановлена.

en: Product
uk_UA: Товар

en: Product Attributes
uk_UA: Атрибути товару

en: Product Review
uk_UA: Огляд товару

en: Product Short Description
uk_UA: Короткий опис товару

en: Products & Entertainment
uk_UA: Товари та розваги

en: Profile
uk_UA: Профіль

en: Profile Page
uk_UA: Сторінка профілю

en: Public Figure
uk_UA: Публічна особа

en: Publication Date
uk_UA: Дата записи

en: Publish Date
uk_UA: Дата записи

en: Published on %1$s.
uk_UA: Опубліковано %1$s.

en: Puerto Rico
uk_UA: Пуерто-Рико

en: Purchase License
uk_UA: Придбайте ліцензію

en: Purchase and Install Now
uk_UA: Придбайте та встановіть зараз

en: Qatar
uk_UA: Катар

en: Question
uk_UA: Питання

en: Quick Feedback
uk_UA: Швидкий відгук

en: Quick Links
uk_UA: Швидкі посилання

en: Quicklinks
uk_UA: Швидкі посилання

en: RSS After Content
uk_UA: Вміст після RSS

en: RSS Before Content
uk_UA: Вміст перед RSS

en: RSS Content
uk_UA: Вміст RSS

en: RSS Content Settings
uk_UA: Налаштування вмісту RSS

en: RSS Feed
uk_UA: RSS-канал

en: RSS Feeds
uk_UA: RSS-канали

en: RSS Sitemap
uk_UA: RSS-карта сайту

en: Radio Station
uk_UA: Радіостанція

en: Rating
uk_UA: Оцінка

en: Read Only
uk_UA: Лише для читання

en: Read our Step By Step Guide to Improve your SEO Rankings
uk_UA: Прочитайте наш покроковий посібник з покращення рейтингу SEO

en: Read the %1$s user guide
uk_UA: Прочитайте посібник користувача %1$s

en: Read the Setup Guide
uk_UA: Прочитайте посібник з налаштування

en: Read the Ultimate WordPress SEO Guide
uk_UA: Прочитайте найповніший посібник з WordPress SEO

en: Readability
uk_UA: Читабельність

en: Real Estate Agent
uk_UA: Агент з нерухомості

en: Real Estate Listing
uk_UA: Оголошення нерухомості

en: Recipe
uk_UA: Рецепт

en: Recommended Improvements
uk_UA: Рекомендовані вдосконалення

en: Reconnect
uk_UA: Перепідключення

en: Recycling Center
uk_UA: Центр переробки відходів

en: Redirect Attachment URLs
uk_UA: Перенаправляти посилання вкладених файлів

en: Redirect attachment pages?
uk_UA: Перенаправляти сторінки вкладених файлів?

en: Redirection Manager
uk_UA: Менеджер перенаправлення

en: Redirects
uk_UA: Редиректи

en: Referrer
uk_UA: Джерело переходу

en: Refresh Results
uk_UA: Оновити результати

en: Region
uk_UA: Регіон

en: Relaunch Setup Wizard
uk_UA: Перезапустити майстра налаштування

en: Remind Me Later
uk_UA: Нагадайте мені пізніше

en: Remove
uk_UA: Видалити

en: Remove Category Base Prefix
uk_UA: Видалити префікс бази категорії

en: Removing white space can also have an impact on your HTML page's size. White space characters like carriage returns and tabs are ignored by the browser, but they make the markup easier for developers to read. So you should always strip them from your templates or themes before you use them in a production environment.
uk_UA: Видалення порожнього місця також може вплинути на розмір вашої HTML-сторінки. Просторові символи, такі як повернення каретки та вкладки, браузер ігнорує, але вони полегшують розробникам читання розмітки. Тому вам слід завжди видаляти їх із шаблонів чи тем перед використанням у виробничому середовищі.

en: Reorder
uk_UA: Впорядкувати

en: Reports
uk_UA: Звіти

en: Reservations
uk_UA: Бронювання

en: Reset / Restore Settings
uk_UA: Скинути / відновити налаштування

en: Reset Selected Settings to Default
uk_UA: Скинути вибрані налаштування до значень за замовчуванням

en: Restaurant
uk_UA: Ресторан

en: Restore
uk_UA: Відновити

en: Robots Meta Settings
uk_UA: Налаштування метаданих роботів

en: Robots meta:
uk_UA: Мета роботів:

en: Robots.txt Editor
uk_UA: Редактор Robots.txt

en: Romania
uk_UA: Румунія

en: Romanian
uk_UA: Румунський

en: Run Shortcodes in Description
uk_UA: Запускати шорткоди в описі

en: Russia
uk_UA: Росія

en: Rwanda
uk_UA: Руанда

en: SEO Analysis
uk_UA: Аналіз SEO

en: SEO Audit Checklist
uk_UA: Чекліст SEO-аудиту

en: SEO Editor
uk_UA: SEO-редактор

en: SEO Editor Role
uk_UA: Роль SEO-редактора

en: SEO Manager
uk_UA: SEO-менеджер

en: SEO Manager Role
uk_UA: Роль SEO-менеджера

en: SEO Meta Import In Progress
uk_UA: Триває імпорт метаданих SEO

en: SEO News
uk_UA: Новини SEO

en: SEO Plugin Import Failed
uk_UA: Не вдалося імпортувати SEO-плагін

en: SEO Settings
uk_UA: Налаштування SEO

en: SEO Site Score
uk_UA: SEO-оцінка сайту

en: SEO for Categories, Tags and Custom Taxonomies
uk_UA: SEO для категорій, позначок і користувацьких таксономій

en: SQL Mode
uk_UA: Режим SQL

en: Sales
uk_UA: Продажі

en: Samoa
uk_UA: Самоа

en: Sample Archive Title
uk_UA: Зразок заголовка архіву

en: Sample Custom Field Value
uk_UA: Зразок користувацького значення поля

en: Sample Post
uk_UA: Зразок запису

en: Sample Taxonomy Name Value
uk_UA: Приклад значення назви таксономії

en: Sample Taxonomy Title
uk_UA: Зразок заголовку таксономії

en: Sample author biography
uk_UA: Зразок біографії автора

en: Sample caption for media.
uk_UA: Зразок підпису для медіа.

en: Sample excerpt from a page/post.
uk_UA: Зразок уривку зі сторінки/запису.

en: Sample short description for your product.
uk_UA: Зразок короткого опису вашого товару.

en: Sample taxonomy description
uk_UA: Зразок опису таксономії

en: San Marino
uk_UA: Сан-Маріно

en: Saturday
uk_UA: Субота

en: Saudi Arabia
uk_UA: Саудівська Аравія

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Save and Continue
uk_UA: Зберегти та продовжити

en: Schedule
uk_UA: Відкласти

en: Scheduled
uk_UA: Відкласти

en: Schema Markup
uk_UA: Розмітка Schema

en: Schema Rich Snippets
uk_UA: Розширені фрагменти схеми

en: Schema Type
uk_UA: Тип Schema

en: School
uk_UA: Школа

en: Score
uk_UA: Оцінка

en: Search
uk_UA: Пошук

en: Search Appearance
uk_UA: Відображення в пошуковій видачі

en: Search Engine Optimization (SEO)
uk_UA: Оптимізація для пошукових систем (SEO)

en: Search Engine Visibility
uk_UA: Видимість для пошукових систем

en: Search Engines Blocked
uk_UA: Заблоковані пошукові системи

en: Search Page
uk_UA: Сторінка пошуку

en: Search Result Format
uk_UA: Формат результату пошуку

en: Search Results Page
uk_UA: Сторінка результатів пошуку

en: Search Results for
uk_UA: Результати пошуку для

en: Search Term
uk_UA: Термін для пошуку

en: Search for Features...
uk_UA: Шукати функції…

en: Search for an item...
uk_UA: Шукати елемент...

en: Security
uk_UA: Безпека

en: See Advanced Settings
uk_UA: Дивитись розширені налаштування

en: See All
uk_UA: Переглянути всі

en: See Dismissed Notifications
uk_UA: Переглянути відхилені сповіщення

en: See all dismissed notifications.
uk_UA: Переглянути всі відхилені сповіщення.

en: See all features
uk_UA: Переглянути всі функції

en: See our full documentation
uk_UA: Переглянути нашу повну документацію

en: Select Roles
uk_UA: Виберіть ролі

en: Select Settings
uk_UA: Вибрати налаштування

en: Select a category to help us narrow down the SEO options that work best for you and your site.
uk_UA: Виберіть категорію, щоб допомогти нам звузити коло варіантів SEO, які найкраще підходять для вас і вашого сайту.

en: Select a plugin...
uk_UA: Виберіть плагін...

en: Select settings that you would like to reset:
uk_UA: Виберіть налаштування, які ви бажаєте скинути:

en: Select which Post Types appear in your sitemap.
uk_UA: Оберіть, які типи записів будуть показані у вашій карті сайту.

en: Select which Post Types you want to use the %1$s columns with.
uk_UA: Оберіть, з якими типами записів будуть використовуватися стовпці %1$s.

en: Select which Taxonomies appear in your sitemap.
uk_UA: Оберіть, які таксономії будуть показані у вашій карті сайту.

en: Select which Taxonomies you want to use the %1$s columns with.
uk_UA: Виберіть, з якими таксономіями ви хочете використовувати колонки %1$s.

en: Select your timezone
uk_UA: Оберіть свій часовий пояс

en: Select your timezone:
uk_UA: Оберіть свій часовий пояс:

en: Self Storage
uk_UA: Склад

en: Senegal
uk_UA: Сенегал

en: Sentence length is looking great!
uk_UA: Довжина речення виглядає чудово!

en: Sentences length
uk_UA: Довжина речень

en: Separator
uk_UA: Роздільник

en: Separator Character
uk_UA: Розділовий символ

en: Serbia
uk_UA: Сербія

en: Server
uk_UA: Сервер

en: Server Info
uk_UA: Інформація про сервер

en: Service
uk_UA: Послуга

en: Set Publication Name
uk_UA: Задати назву публікації

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Setup Open Graph for Facebook, X (Twitter), etc. to show the right content / thumbnail preview.
uk_UA: Налаштуйте Open Graph для Facebook, X (Twitter) тощо, щоб показати потрібний вміст / попередній перегляд мініатюр.

en: Setup Site Analyzer + Smart Recommendations
uk_UA: Налаштувати аналізатор сайту + Розумні рекомендації

en: Setup Webmaster Tools
uk_UA: Налаштування Webmaster Tools

en: Setup Wizard
uk_UA: Майстер установки

en: Seychelles
uk_UA: Сейшельські острови

en: Shopping Center
uk_UA: Торгівельний центр

en: Shortcode
uk_UA: Короткий код

en: Shortcodes
uk_UA: Короткі коди

en: Show
uk_UA: Показати

en: Show %1$s Meta Box
uk_UA: Показати метабокси %1$s

en: Show %1$s Thumbnail in Google Custom Search
uk_UA: Показувати мініатюру %1$s у користувацькому пошуці Google

en: Show Breadcrumbs on Your Website
uk_UA: Показувати відображення шляху на вашому веб-сайті

en: Show Facebook Author
uk_UA: Показати Facebook автора

en: Show Labels
uk_UA: Показати мітки

en: Show Less
uk_UA: Показати менше

en: Show More
uk_UA: Показати більше

en: Show Opening Hours
uk_UA: Показувати години роботи

en: Show Title
uk_UA: Показати назву

en: Show icon
uk_UA: Показувати іконку

en: Show in Search Results
uk_UA: Показувати у результатах пошуку

en: Show label
uk_UA: Показувати мітку

en: Show labels
uk_UA: Показати мітки

en: Show more
uk_UA: Показати більше

en: Sierra Leone
uk_UA: Сьєрра-Леоне

en: Singapore
uk_UA: Сінгапур

en: Site Description
uk_UA: Опис сайту

en: Site Language
uk_UA: Мова сайту

en: Site Link
uk_UA: Посилання на сайт

en: Site Link (Alt)
uk_UA: Посилання на сайт (Alt)

en: Site Name
uk_UA: Назва сайту

en: Site Title
uk_UA: Назва сайту

en: Site URL
uk_UA: URL-адреса сайту

en: Site link (link as text).
uk_UA: Посилання на сайт (посилання як текст).

en: Site link (name as text).
uk_UA: Посилання на сайт (назва як текст).

en: Sitemap Settings
uk_UA: Налаштування Sitemap

en: Sitemaps are a list of all your content that search engines use when they crawl your site.
uk_UA: Карти сайту — це перелік усього вашого вмісту, який використовують пошукові системи під час сканування вашого сайту.

en: Skip this Step
uk_UA: Пропустити цей крок

en: Slovakia
uk_UA: Словаччина

en: Slovenia
uk_UA: Словенія

en: Slug:
uk_UA: Слаг:

en: Small Offline Business
uk_UA: Малий офлайн-бізнес

en: Smart Recommendations
uk_UA: Розумні рекомендації

en: Smart Redirects + 404 Detection
uk_UA: Розумні перенаправлення + виявлення 404

en: Smart Schema
uk_UA: Розумна схема

en: Social
uk_UA: Соціальні мережі

en: Social Media
uk_UA: Соціальні мережі

en: Social Meta (Open Graph Markup)
uk_UA: Метадані соціальних мереж (розмітка Open Graph)

en: Social Networks
uk_UA: Соціальні мережі

en: Social Profiles
uk_UA: Профілі соціальних мереж

en: Social meta for Categories, Tags and Custom Taxonomies
uk_UA: Метадані соціальних мереж для категорій, позначок і користувацьких таксономій

en: Software
uk_UA: Програмне забезпечення

en: Solomon Islands
uk_UA: Соломонові острови

en: Somalia
uk_UA: Сомалі

en: Some CSS files don't seem to be minified.
uk_UA: Здається, деякі файли CSS не мініфіковані.

en: Some Javascript files don't seem to be minified.
uk_UA: Здається, деякі файли Javascript не мініфіковані.

en: Some Open Graph meta tags are missing.
uk_UA: Деякі мета-позначки Open Graph відсутні.

en: Some images on your page have no alt attribute.
uk_UA: Деякі зображення на вашій сторінці не мають атрибуту alt.

en: Sometimes inline CSS is a culprit. A little inline CSS can help your page render faster. Too much will bloat the HTML file and increase the page loading time.
uk_UA: Іноді слід винуватити вбудований CSS. Невелика кількість вбудованого CSS може допомогти вашій сторінці швидше відтворюватися. А забагато CSS — "роздує" HTML-файл і збільшить час завантаження сторінки.

en: Song
uk_UA: Пісня

en: Sort By
uk_UA: Сортувати за

en: Sort Order
uk_UA: Порядок сортування

en: Source URLs
uk_UA: URL-адреси джерела

en: South Africa
uk_UA: Південна Африка

en: South Korea
uk_UA: Південна Корея

en: Spain
uk_UA: Іспанія

en: Spanish
uk_UA: Іспанський

en: Sport
uk_UA: Спорт

en: Sports Activity Location
uk_UA: Місце для занять спортом

en: Sports League
uk_UA: Спортивна ліга

en: Sports Team
uk_UA: Спортивна команда

en: Sri Lanka
uk_UA: Шрі Ланка

en: Standard
uk_UA: Стандартний

en: Start Date
uk_UA: Дата початку

en: State
uk_UA: Штат

en: State/Province
uk_UA: Область/район

en: Static sitemap files detected
uk_UA: Виявлено статичні файли карти сайту

en: Stats
uk_UA: Статистика

en: Status:
uk_UA: Статус:

en: Step %1$s of %2$s
uk_UA: Крок %1$s з %2$s

en: Store
uk_UA: Магазин

en: Subheading distribution
uk_UA: Розподіл підзаголовків

en: Submit
uk_UA: Відправити

en: Submit a Support Ticket
uk_UA: Надіслати запит на підтримку

en: Submit a ticket and our world class support team will be in touch soon.
uk_UA: Надішліть запит, і наша команда підтримки світового рівня незабаром зв’яжеться з вами.

en: Submit articles to Google News that were published in the last 48 hours.
uk_UA: Надсилайте до Google News статті, які були опубліковані за останні 48 годин.

en: Subscription
uk_UA: Підписка

en: Success
uk_UA: Успіх

en: Success!
uk_UA: Вдалося!

en: Success! The backup was deleted.
uk_UA: Успіх! Резервну копію було видалено.

en: Success! The backup was restored.
uk_UA: Успіх! Резервну копію відновлено.

en: Success! Your settings have been imported.
uk_UA: Успіх! Ваші налаштування імпортовано.

en: Suggest a Feature
uk_UA: Запропонувати функцію

en: Summary
uk_UA: Короткий вміст

en: Summary with Large Image
uk_UA: Підсумок з великим зображенням

en: Sunday
uk_UA: Неділя

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Suriname
uk_UA: Сурінам

en: Sweden
uk_UA: Швеція

en: Swedish
uk_UA: Шведський

en: Switzerland
uk_UA: Швейцарія

en: System Status
uk_UA: Стан системи

en: System Status Info
uk_UA: Інформація про стан системи

en: TV Show
uk_UA: ТВ шоу

en: Tagline
uk_UA: Ключова фраза

en: Taiwan
uk_UA: Тайвань

en: Tajikistan
uk_UA: Таджикистан

en: Tanzania
uk_UA: Танзанія

en: Target URL
uk_UA: Цільовий URL

en: Tax ID
uk_UA: ІПН

en: Tax ID:
uk_UA: ІПН:

en: Taxonomies
uk_UA: Таксономії

en: Taxonomy Columns
uk_UA: Колонки таксономії

en: Taxonomy Name
uk_UA: Назва таксономії

en: Taxonomy Priority Score
uk_UA: Оцінка пріоритету таксономії

en: Technical Support
uk_UA: Технічна підтримка

en: Television Station
uk_UA: Телевізійна станція

en: Tell Google about your business for display as a Knowledge Graph card or business carousel.
uk_UA: Повідомте Google про свою компанію для показу у вигляді картки Knowledge Graph або бізнес-каруселі.

en: Temporarily unable to load feed.
uk_UA: Тимчасово не вдається завантажити стрічку.

en: Term
uk_UA: Термін

en: Term Custom Field Name
uk_UA: Назва користувацького поля терміну

en: Term Meta
uk_UA: Мета-термін

en: Thailand
uk_UA: Таїланд

en: Thank you for choosing the best WordPress SEO plugin. %1$s default settings works great out of the box. We created the setup wizard to guide you through some important configuration settings & custom-tailored SEO best practices for your site to help you improve rankings.
uk_UA: Дякуємо, що обрали найкращий SEO-плагін WordPress. Налаштування %1$s за замовчуванням чудово працюють за першого ж використання. Ми створили майстра налаштування, який проведе вас через деякі важливі параметри налаштувань та персональні підібрані практичні поради щодо SEO для вашого сайту, аби допомогти вам покращити рейтинг.

en: The %1$s Team
uk_UA: Команда %1$s

en: The ExactMetrics Google Analytics for WordPress plugin helps you properly setup all the powerful Google Analytics tracking features without writing any code or hiring a developer.
uk_UA: Плагін ExactMetrics Google Analytics для WordPress допомагає вам правильно налаштувати всі потужні функції відстежування Google Analytics без написання коду або залучення розробника.

en: The Facebook App ID of the site's app. In order to use Facebook Insights, you must add the App ID to your page. Insights lets you view analytics for traffic to your site from Facebook. Find the App ID in your App Dashboard.
uk_UA: Facebook App ID додатку сайту. Для того, щоб використовувати Facebook Insights, потрібно додати App ID на свою сторінку. Insights дозволяє переглядати аналітику трафіку з Facebook на ваш веб-сайт. Знайти App ID можна на вашій панелі управління додатку.

en: The Pro version installed correctly, but it needs to be activated from the Plugins page inside your WordPress admin.
uk_UA: Pro версія встановлена правильно, але її потрібно активувати на сторінці Плагіни у вашому адміністраторі WordPress.

en: The Title of the Page or Site you are Sharing
uk_UA: Заголовок сторінки чи сайту, якими ви ділитеся

en: The URL provided is invalid.
uk_UA: Вказана URL-адреса недійсна.

en: The Video Sitemap works in much the same way as the XML Sitemap module, it generates an XML Sitemap specifically for video content on your site. Search engines use this information to display rich snippet information in search results.
uk_UA: Карта сайту для відео працює схожим чином, як і модуль XML-карти сайту: вона генерує файл XML Sitemap спеціально для відеовмісту вашого сайту. Пошукові системи використовують цю інформацію, щоб відображати розширений фрагмент інформації у результатах пошуку.

en: The biography of the author.
uk_UA: Біографія автора.

en: The code above will be added between the %1$s tags on every page on your website.
uk_UA: Наведений вище код буде додано між тегами %1$s на кожній сторінці вашого веб-сайту.

en: The content is below the minimum of words. Add more content.
uk_UA: Кількість слів у вмісті нижче мінімуму. Додайте більше вмісту.

en: The content length is ok. Good job!
uk_UA: Довжина вмісту підходить. Хороша робота!

en: The content of your page/post.
uk_UA: Вміст вашої сторінки/запису.

en: The copy scores %1$s in the test, which is considered %2$s to read.
uk_UA: Текст набирає %1$s в тесті, що вважається %2$s для читання.

en: The copy scores %1$s in the test, which is considered %2$s to read. %3$s
uk_UA: Текст набирає %1$s в тесті, що вважається %2$s для читання. %3$s

en: The current date, localized.
uk_UA: Поточна дата, локалізована.

en: The current day of the month, localized.
uk_UA: Поточний день місяця, локалізований.

en: The current month, localized.
uk_UA: Поточний місяць, локалізований.

en: The current year, localized.
uk_UA: Поточний рік, локалізований.

en: The date of the current archive, localized.
uk_UA: Дата поточного архіву, локалізована.

en: The date when the page/post was published, localized.
uk_UA: Дата публікації сторінки / запису, локалізована.

en: The day of the month when the page/post was published, localized.
uk_UA: День місяця публікації сторінки / запису, локалізований.

en: The description for your site.
uk_UA: Опис вашого сайту.

en: The description should stimulate reader interest and get them to click on the article. Think of it as a mini-advertisement for your content.
uk_UA: Опис має стимулювати інтерес читача і змусити його натиснути на статтю. Підійдіть до цього як до міні-реклами вашого вмісту.

en: The display name of the post author.
uk_UA: Відображуване ім’я автора запису.

en: The excerpt defined on your page/post.
uk_UA: Уривок, визначений на вашій сторінці/у записі.

en: The fields below contain important SEO information from %1$s that may effect your site.
uk_UA: Поля нижче містять важливу інформацію щодо SEO від %1$s, яка може мати вплив на ваш сайт.

en: The first name of the post author.
uk_UA: Ім'я автора запису.

en: The following %1$s addons will be installed: %2$s
uk_UA: Наступні доповнення %1$s будуть встановлені: %2$s

en: The following plugins and %1$s addons will be installed: %2$s
uk_UA: Наступні плагіни та доповнення %1$s будуть встановлені: %2$s

en: The geographic area where a service or offered item is provided.
uk_UA: Географічний район, де надається послуга або знаходиться товар.

en: The last name of the post author.
uk_UA: Прізвище автора запису.

en: The meta description for the current page/post.
uk_UA: Мета-опис для поточної сторінки/запису.

en: The meta description is over 160 characters.
uk_UA: Мета-опис містить понад 160 символів.

en: The meta description is too short.
uk_UA: Мета-опис закороткий.

en: The month when the page/post was published, localized.
uk_UA: Місяць публікації сторінки / запису, локалізований.

en: The name of the first term of a given taxonomy that is assigned to the current page/post.
uk_UA: Назва першого терміну даної таксономії, який присвоюється поточній сторінці/запису.

en: The original title of the current post.
uk_UA: Оригінальний заголовок поточного запису.

en: The page number for the current paginated page.
uk_UA: Номер сторінки для поточної нумерованої сторінки.

en: The page number.
uk_UA: Номер сторінки.

en: The permalink for the current page/post.
uk_UA: Постійне посилання для поточної сторінки/запису.

en: The phone number that you previously entered for your Knowledge Graph schema markup is invalid. As it needs to be internationally formatted, please enter it (%1$s) again with the country code, e.g. +1 (555) 555-1234.
uk_UA: Номер телефону, який ви ввели раніше для вашої розмітки схеми Knowledge Graph, — недійсний. Оскільки його потрібно зазначити в міжнародному форматі, будь ласка, введіть його (%1$s) ще раз разом із кодом країни, наприклад +1 (555) 555-1234.

en: The ratio of internal links to external links is uneven.
uk_UA: Співвідношення внутрішніх та зовнішніх посилань нерівномірне.

en: The response time of your page is %1$f seconds. It is recommended to keep it equal to or below 0.2 seconds.
uk_UA: Час відповіді вашої сторінки становить %1$f секунд. Рекомендується підтримувати його на рівні 0,2 секунди або менше.

en: The robots.txt editor in %1$s allows you to set up a robots.txt file for your site that will override the default robots.txt file that WordPress creates. By creating a robots.txt file with %2$s you have greater control over the instructions you give web crawlers about your site.
uk_UA: Редактор robots.txt в %1$s дозволяє вам налаштувати файл robots.txt для вашого веб-сайту, який замінить файл robots.txt за замовчуванням, створений WordPress. Створюючи файл robots.txt з %2$s, ви маєте більший контроль над інструкціями, які ви даєте веб-сканерам щодо вашого сайту.

en: The separator defined in the search appearance settings.
uk_UA: Розділювач, визначений у налаштуваннях зовнішнього вигляду пошуку.

en: The site is using a secure transfer protocol (https).
uk_UA: Сайт використовує безпечний протокол передачі (https).

en: The tagline for your site, set in the general settings.
uk_UA: Слоган для вашого сайту, заданий в загальних налаштуваннях.

en: The term the user is searching for.
uk_UA: Термін, який шукає користувач.

en: The title is over 60 characters.
uk_UA: Заголовок перевищує 60 символів.

en: The title is too short.
uk_UA: Заголовок занадто короткий.

en: The title of the current archive.
uk_UA: Заголовок поточного архіву.

en: The way your site is displayed in search results is very important. Take some time to look over these settings and tweak as needed.
uk_UA: Те, як ваш сайт відображається в результатах пошуку — дуже важливо. Витратьте трохи часу, щоб переглянути ці налаштування, та скоригуйте їх за потреби.

en: The www and non-www versions of your URL are not redirected to the same site.
uk_UA: Версії вашої URL-адреси www та не-www не переспрямовуються на один і той же сайт.

en: The year when the page/post was published, localized.
uk_UA: Рік публікації сторінки / запису, локалізований.

en: There are no new notifications at this moment.
uk_UA: На даний момент нові сповіщення відсутні.

en: There are server-side tools (including WordPress plugins) to automatically minify CSS files.
uk_UA: Існують інструменти зі сторони сервера (включаючи плагіни WordPress) для автоматичної мініфікації файлів CSS.

en: There are server-side tools (including WordPress plugins) to automatically minify JavaScript files.
uk_UA: Існують інструменти зі сторони сервера (включаючи плагіни WordPress) для автоматичної мініфікації файлів JavaScript.

en: There is enough variety in your sentences. That's great!
uk_UA: У ваших реченнях досить різноманітності. Це чудово!

en: There was an error deleting the physical robots.txt file.
uk_UA: Під час видалення фізичного файлу robots.txt виникла помилка.

en: This action cannot be undone.
uk_UA: Цю дію неможливо відмінити.

en: This action cannot be undone. Before taking this action, we recommend that you make a %1$sfull website backup first%2$s.
uk_UA: Цю дію не можна буде скасувати. Перед тим, як діяти далі, рекомендуємо спочатку зробити %1$sповну резервну копію веб-сайту%2$s.

en: This adds %1$s to the admin toolbar for easy access to your SEO settings.
uk_UA: Це додає %1$s на панель інструментів адміністратора для зручного доступу до ваших налаштувань SEO.

en: This feature is used to automatically add content to your site's RSS feed. More specifically, it allows you to add links back to your blog and your blog posts so scrapers will automatically add these links too. This helps search engines identify you as the original source of the content.
uk_UA: Ця функція використовується для автоматичного додавання вмісту до RSS-стрічки вашого сайту. Більш конкретно, вона дозволяє вам додавати посилання на ваш блог та на записи у вашому блозі, щоб скрейпери також автоматично додавали ці посилання. Це допомагає пошуковим системам визначати вас як першоджерело вмісту.

en: This feature requires one of the following plans:
uk_UA: Ця функція вимагає одного з наступних планів:

en: This is far below the recommended minimum of words.
uk_UA: Це значно нижче рекомендованого мінімуму слів.

en: This is what your page configured with %1$s will look like when shared via Facebook. The site title and description will be automatically added.
uk_UA: Ось так виглядатиме ваша сторінка, налаштована з %1$s, коли нею ділитимуться на Facebook. Заголовок та опис сайту будуть додані автоматично.

en: This notice will automatically disappear as soon as the import has completed. Meanwhile, everything should continue to work as expected.
uk_UA: Це повідомлення автоматично зникне, як тільки завершиться імпортування. Тим часом все має продовжувати працювати, як очікувалося.

en: This notice will automatically disappear as soon as the migration has completed. Meanwhile, everything should continue to work as expected.
uk_UA: Це повідомлення автоматично зникне, як тільки завершиться перенесення. Тим часом все має продовжувати працювати, як очікувалося.

en: This option allows you to toggle the use of Meta Keywords throughout the whole of the site.
uk_UA: Цей параметр дозволяє перемикати використання мета ключових слів на всьому сайті.

en: This site is running in a sub-directory of your main site located at %1$s. Your robots.txt file should only appear in the root directory of that site.
uk_UA: Цей сайт працює у підкаталозі вашого головного сайту, який знаходиться на %1$s. Ваш файл robots.txt повинен відображатися лише в кореневому каталозі того сайту.

en: This sitemap contains
uk_UA: Ця карта сайту містить

en: This sitemap index contains
uk_UA: Індекс цієї карти сайту містить

en: Thursday
uk_UA: Четвер

en: Timezone
uk_UA: Часовий пояс

en: Timor-Leste
uk_UA: Тимор-Лешті

en: Title
uk_UA: Заголовок

en: Title & Description
uk_UA: Заголовок та опис

en: Title Attribute Format
uk_UA: Формат атрибуту title

en: Title Separator
uk_UA: Розділювач заголовку

en: Title Wrapper
uk_UA: Заголовок обгортки

en: Title:
uk_UA: Заголовок:

en: To
uk_UA: До

en: To unlock more features, consider %1$s.
uk_UA: Щоб розблокувати більше функцій, розгляньте %1$s.

en: To unlock the selected features, please %1$s and enter your license key below.
uk_UA: Щоб розблокувати вибрані функції, будь ласка, %1$s та введіть ліцензійний ключ нижче.

en: To unlock the selected features, please enter your license key below.
uk_UA: Щоб розблокувати вибрані функції, будь ласка, введіть нижче свій ліцензійний ключ.

en: Togo
uk_UA: Того

en: Tonga
uk_UA: Тонга

en: Too few internal links on your page.
uk_UA: Замало внутрішніх посилань на вашій сторінці.

en: Tools
uk_UA: Інструменти

en: Top-rated WordPress donation and fundraising plugin. Over 10,000+ non-profit organizations and website owners use Charitable to create fundraising campaigns and raise more money online.
uk_UA: Найкращий плагін WordPress для пожертвувань і збору коштів. Понад 10 000+ некомерційних організацій і власників веб-сайтів використовують Charitable для створення кампаній зі збору коштів і збору грошей онлайн.

en: Tourist Information Center
uk_UA: Туристичний інформаційний центр

en: Tracking
uk_UA: Відстеження

en: Transition words
uk_UA: Перехідні слова

en: Travel Agency
uk_UA: Турагенство

en: Trend
uk_UA: Тенденція

en: TruSEO Score & Content
uk_UA: TruSEO оцінка та вміст

en: Try Again
uk_UA: Спробуйте ще раз

en: Try to replace embedded objects with HTML5 alternatives.
uk_UA: Спробуйте замінити вбудовані об'єкти альтернативами HTML5.

en: Tuesday
uk_UA: Вівторок

en: Tunisia
uk_UA: Туніс

en: Turkey
uk_UA: Туреччина

en: Turkish
uk_UA: Турецька

en: Turkmenistan
uk_UA: Туркменістан

en: Type
uk_UA: Тип

en: Type to search...
uk_UA: Введіть пошуковий запит...

en: U.S. Virgin Islands
uk_UA: Американські Віргінські Острови

en: URLs
uk_UA: Посилання

en: Uganda
uk_UA: Уганда

en: Ukraine
uk_UA: Україна

en: Unauthorized
uk_UA: Неавторизований

en: Unblock
uk_UA: Розблокувати

en: Under Construction
uk_UA: У розробці

en: Unfortunately, there was an error importing your SEO plugin settings. This could be due to an incompatibility in the version installed. Make sure you are on the latest version of the plugin and try again.
uk_UA: На жаль, сталася помилка під час імпорту налаштувань вашого SEO-плагіна. Це може бути пов’язано з несумісністю встановленої версії. Переконайтеся, що ви використовуєте останню версію плагіна, і повторіть спробу.

en: Uninstall %1$s
uk_UA: Видалити %1$s

en: United Arab Emirates
uk_UA: Обʼєднані Арабські Емірати

en: United Kingdom
uk_UA: Велика Британія

en: United States
uk_UA: Сполучені Штати

en: University
uk_UA: Університет

en: Unlock All Features
uk_UA: Розблокуйте всі функції

en: Up
uk_UA: Вверх

en: Update
uk_UA: Оновити

en: Update Options
uk_UA: Оновити налаштування

en: Upgrade
uk_UA: Оновлення

en: Upgrade %1$s to Pro and Unlock all Features!
uk_UA: Оновіть %1$s до Pro та розблокуйте всі функції!

en: Upgrade Your Plan
uk_UA: Оновіть свій план підписки

en: Upgrade to %1$s
uk_UA: Оновіть до версії %1$s

en: Upgrade to %1$s Today
uk_UA: Оновіться до %1$s сьогодні

en: Upgrade to %1$s and Save %2$s
uk_UA: Оновіть версію до %1$s та заощадьте %2$s

en: Upgrade to Pro
uk_UA: Оновлення до Pro

en: Upgrade to Pro to Unlock Powerful SEO Features
uk_UA: Оновіться до Pro, щоб розблокувати потужні SEO функції

en: Upload Directory Info
uk_UA: Завантажити інформацію про каталог

en: Upload or Select Image
uk_UA: Завантажити чи обрати зображення

en: Url:
uk_UA: URL-адреса:

en: Uruguay
uk_UA: Уругвай

en: Usage Tracking
uk_UA: Відстежування використання

en: Use 24h format
uk_UA: Використовуйте 24-годинний формат

en: Use Categories for Meta Keywords
uk_UA: Використовувати категорії для мета ключових слів

en: Use Categories in Article Tags
uk_UA: Використовуйте категорії у позначках статей

en: Use Content for Autogenerated Descriptions
uk_UA: Використовувати вміст для авто-генерування описів

en: Use Data from Facebook Tab
uk_UA: Використовуйте дані з вкладки Facebook

en: Use Default Settings
uk_UA: Використовувати налаштування за замовчуванням

en: Use Keywords in Article Tags
uk_UA: Використовуйте ключові слова у позначках статей

en: Use Meta Keywords
uk_UA: Використовувати мета ключові слова

en: Use Post Tags in Article Tags
uk_UA: Використовуйте позначки записів у позначках статей

en: Use Tags for Meta Keywords
uk_UA: Використовувати позначки як мета ключові слова

en: Use our configuration wizard to properly set up %1$s with your WordPress website.
uk_UA: Використовуйте нашого майстра конфігурації, щоб правильно встановити %1$s на вашому WordPress веб-сайті.

en: Use the home page description
uk_UA: Використовувати опис домашньої сторінки

en: Use the home page title
uk_UA: Використовуйте заголовок домашньої сторінки

en: Use the same username for multiple social networks
uk_UA: Використовуйте однакове ім’я користувача для кількох соціальних мереж

en: Used
uk_UA: Використовується

en: User Count
uk_UA: Кількість користувачів

en: User Language
uk_UA: Мова користувача

en: Uzbekistan
uk_UA: Узбекистан

en: Value
uk_UA: Значення

en: Vanuatu
uk_UA: Вануату

en: Venezuela
uk_UA: Венесуела

en: Version
uk_UA: Версія

en: Very Good!
uk_UA: Дуже добре!

en: Video
uk_UA: Відео

en: Video Sitemap
uk_UA: Sitemap відео

en: Video Tutorials
uk_UA: Відео інструкції

en: Video URL
uk_UA: URL-адреса відео

en: Video and News Sitemaps
uk_UA: Карти сайту для відео і новин

en: Vietnam
uk_UA: В'єтнам

en: View All
uk_UA: Дивитись все

en: View All Documentation
uk_UA: Дивитись всю документацію

en: View Documentation
uk_UA: Дивитись документацію

en: View all tags
uk_UA: Дивитися усі позначки

en: View all video tutorials
uk_UA: Дивитися всі відео-уроки

en: View the Changelog
uk_UA: Подивитися список змін

en: Visibility
uk_UA: Видимість

en: Visible
uk_UA: Видимий

en: Visit Site
uk_UA: Відвідати сайт

en: Volume
uk_UA: Обсяг

en: WP Roles (Editor, Author)
uk_UA: Ролі WordPress (редактор, автор)

en: Warning: %1$s has detected other active SEO or sitemap plugins. We recommend that you deactivate the following plugins to prevent any conflicts:
uk_UA: Попередження: %1$s виявив інші активні плагіни для SEO або карти сайту. Рекомендуємо вимкнути такі плагіни, щоб запобігти конфліктуванню:

en: Warning: %1$s has detected that you are blocking access to search engines. You can change this in Settings > Reading if this was unintended.
uk_UA: Попередження: %1$s виявив, що ви блокуєте доступ до пошукових систем. Ви можете змінити це в Налаштування > Читання, якщо це було ненавмисно.

en: Warnings
uk_UA: Попередження

en: Watch our Guided Tour of %1$s
uk_UA: Перегляньте наш ознайомчий тур по %1$s

en: Watch video tutorials
uk_UA: Дивитися відео-уроки

en: We couldn't find an SEO Title.
uk_UA: Не вдалося знайти SEO-заголовок.

en: We couldn't find any internal links in your content. Add internal links in your content.
uk_UA: Ми не змогли знайти жодного внутрішнього посилання у вашому вмісті. Додайте внутрішні посилання у свій вміст.

en: We do not support importing from the currently installed version of %1$s (%2$s). Please upgrade to the latest version and try again.
uk_UA: Ми не підтримуємо імпорт із встановленої наразі версії %1$s (%2$s). Будь ласка, оновіться до останньої версії та повторіть спробу.

en: We found Schema.org data on your page.
uk_UA: Ми знайшли дані Schema.org на вашій сторінці.

en: We have already selected our recommended features based on your site category, but you can use the following features to fine-tune your site.
uk_UA: Ми вже обрали рекомендовані функції на основі категорії вашого веб-сайту, але ви можете скористатися наступними функціями для більш тонкої настройки вашого сайту.

en: We have detected other SEO plugins installed on your website. Select which plugins you would like to import data to %1$s.
uk_UA: Ми виявили інші SEO-плагіни, встановлені на вашому веб-сайті. Виберіть, дані яких плагінів ви хочете імпортувати до %1$s.

en: We have detected you are running %1$s. Upgrade to %2$s to unlock our advanced eCommerce SEO features, including SEO for Product Categories and more.
uk_UA: Ми виявили, що ви використовуєте %1$s. Оновіться до %2$s, щоб розблокувати наші розширені функції SEO для електронної комерції, включаючи SEO для категорій товарів та багато іншого.

en: We recommend setting the amount of URLs per sitemap index to 1,000 or less. The more links, the longer it will take for the sitemap to load.
uk_UA: Ми рекомендуємо задати кількість URL-адрес на індекс карти сайту — 1000 або менше. Чим більше посилань, тим довше завантажуватиметься карта сайту.

en: We recommend tracking down where the un-minified CSS files come from.
uk_UA: Ми рекомендуємо відстежувати джерело не-мініфікованих файлів CSS.

en: We recommend tracking down where the un-minified JavaScript files come from
uk_UA: Ми рекомендуємо відстежувати джерело не-мініфікованих файлів JavaScript.

en: We recommend using the %1$sFree MonsterInsights%2$s plugin to get the most out of Google Analytics.
uk_UA: Ми рекомендуємо використовувати плагін %1$sFree MonsterInsights%2$s, щоб отримати максимум від Google Analytics.

en: We were unable to import the phone number that you previously entered for your Knowledge Graph schema markup.
    					As it needs to be internationally formatted, please enter it (%1$s) with the country code, e.g. +1 (555) 555-1234.
uk_UA: Нам не вдалося імпортувати номер телефону, який ви раніше ввели для вашої розмітки схеми Knowledge Graph. Оскільки його потрібно зазначити в міжнародному форматі, будь ласка, введіть його (%1$s) ще раз разом із кодом країни, наприклад +1 (555) 555-1234.

en: We were unable to parse the content for this site.
uk_UA: Нам не вдалося проаналізувати вміст цього веб-сайту.

en: We're sorry to hear you aren't enjoying %1$s. We would love a chance to improve. Could you take a minute and let us know what we can do better?
uk_UA: Шкода, що вам не подобається %1$s. Ми були б раді можливості змінити це. Не могли б ви приділити нам хвилину і дати нам знати, що ми можемо зробити краще?

en: Web Page
uk_UA: Вебсторінка

en: Web Server
uk_UA: Веб-сервер

en: Webmaster Tools
uk_UA: Інструменти веб-майстра

en: Webmaster Tools Verification
uk_UA: Перевірка Webmaster Tools

en: Website
uk_UA: Сайт

en: Website URL
uk_UA: URL сайту

en: Website URL:
uk_UA: URL-адреса веб-сайту:

en: Websites
uk_UA: Веб-сайти

en: Wednesday
uk_UA: Середа

en: Week
uk_UA: Тиждень

en: Weekly
uk_UA: Щотижня

en: Welcome
uk_UA: Ласкаво просимо

en: Welcome to %1$s
uk_UA: Ласкаво просимо до %1$s

en: Welcome to %1$s, the original SEO plugin for WordPress. At %2$s, we build software that helps you rank your website in search results and gain organic traffic.
uk_UA: Ласкаво просимо до %1$s, оригінального SEO-плагіна для WordPress. В %2$s ми розробляємо програмне забезпечення, яке допомагає підіймати ваш веб-сайт у результатах пошуку та отримувати органічний трафік.

en: Welcome to the %1$s Setup Wizard!
uk_UA: Ласкаво просимо до майстра налаштування %1$s!

en: Well done!
uk_UA: Дуже добре!

en: What's New
uk_UA: Що нового

en: Which SEO features do you want to enable?
uk_UA: Які SEO-функції потрібно ввімкнути?

en: Which category best describes your website?
uk_UA: Яка категорія найкраще описує ваш веб-сайт?

en: Whoops!
uk_UA: Отакої!

en: Widget
uk_UA: Віджет

en: Widgets
uk_UA: Віджети

en: Width
uk_UA: Ширина

en: Will be overriden if the Facebook author URL is present in the individual User Profile.
uk_UA: Буде замінено, якщо URL-адреса автора на Facebook присутня в індивідуальному профілі користувача.

en: WooCommerce Integration
uk_UA: Інтеграція WooCommerce

en: WordPress sites usually insert the page or post title as an H1 tag (although custom themes can change this behavior).
uk_UA: Сайти WordPress зазвичай вставляють сторінку або заголовок запису в якості позначки H1 (хоча користувацькі теми можуть змінити цю поведінку).

en: Words
uk_UA: Слів

en: Would you like to purchase and install the following features now?
uk_UA: Хочете придбати та встановити нижченаведені функції зараз?

en: Write a meta description for your page. Use your target keywords (in a natural way) and write with human readers in mind. Summarize the content - describe the topics your article discusses.
uk_UA: Напишіть мета-опис для своєї сторінки. Використовуйте цільові ключові слова (природно) і пишіть, пам’ятаючи про живих людей, що читатимуть. Підсумуйте вміст — опишіть теми, які підіймає ваша стаття.

en: Writing compelling titles is both a science and an art. There are automated tools that can analyze your title against known metrics for readability and click-worthiness. You also need to understand the psychology of your target audience.
uk_UA: Написання переконливих заголовків — це одночасно і наука, і мистецтво. Існують автоматизовані інструменти, які можуть аналізувати ваш заголовок на основі відомих показників читабельності та клікабельності. Ви також повинні розуміти психологію своєї цільової аудиторії.

en: Written by
uk_UA: Написано

en: XML Sitemap
uk_UA: XML-мапа сайту

en: Yandex Verification Code
uk_UA: Код підтвердження Yandex

en: Year
uk_UA: Рік

en: Yearly
uk_UA: Щорічно

en: Yes
uk_UA: Так

en: Yes I love it
uk_UA: Так, я в захваті

en: Yes, I have a backup and want to reset the settings
uk_UA: Так, я маю резервну копію і хочу скинути налаштування

en: Yes, count me in
uk_UA: Так, розраховуйте на мене

en: Yes, count me in!
uk_UA: Так, я згоден!

en: You are getting bugfixes and security updates, but not major features.
uk_UA: Ви отримуєте виправлення помилок та оновлення безпеки, але не основні функції.

en: You are getting the latest features, bugfixes, and security updates as they are released.
uk_UA: Ви отримуєте найновіші функції, виправлення помилок та оновлення безпеки одразу, як тільки вони виходять.

en: You are linking to other resources on your website which is great.
uk_UA: Ви посилаєтеся на інші ресурси на своєму веб-сайті, це чудово.

en: You are not allowed to install plugins.
uk_UA: Вам не дозволено встановлювати плагіни.

en: You are not licensed.
uk_UA: У вас немає ліцензії.

en: You are not using any subheadings, although your text is rather long. Try and add some subheadings.
uk_UA: Ви не використовуєте жодних підзаголовків, хоча ваш текст досить довгий. Спробуйте додати кілька підзаголовків.

en: You are not using any subheadings, but your text is short enough and probably doesn't need them.
uk_UA: Ви не використовуєте жодних підзаголовків, але ваш текст досить короткий і, ймовірно, не потребує їх.

en: You are not using rich media like images or videos.
uk_UA: Ви не використовуєте мультимедіа, як-от зображення чи відео.

en: You are using short paragraphs.
uk_UA: Ви використовуєте короткі параграфи.

en: You can find more information about XML Sitemaps at %1$ssitemaps.org%2$s.
uk_UA: Ви можете дізнатись більше про XML-карти сайту на %1$ssitemaps.org%2$s.

en: You can get an even greater boost in speed with a content delivery network service. These services host a copy of your content on multiple servers spread out across the globe. A user's request is handled by the edge server that's closest to their physical location, so the content arrives incredibly fast.
uk_UA: Ви можете отримати ще більший приріст швидкості з послугою мережевої доставки вмісту. Ці служби розміщують копію вашого вмісту на декількох серверах, розкиданих по всьому світу. Запит користувача обробляється крайнім сервером, що знаходиться найближче до фізичного місцезнаходження користувача, тому вміст надходить неймовірно швидко.

en: You can manually create a robots.txt file and upload it to your site's web root. A simpler option is to use a plugin for your CMS platform.
uk_UA: Ви можете вручну створити файл robots.txt і завантажити його у веб-корінь вашого сайту. Більш простим варіантом буде використати плагін для вашої CMS платформи.

en: You can reduce CSS repetition with HTML class and ID attributes. Often the same rules will be repeated across many page elements, embedded in each tag's "style" attribute. You can extract them into a single "style" tag and use classes and ID's to target each element.
uk_UA: Ви можете зменшити повторюваність CSS за допомогою атрибутів класу HTML та ID. Часто однакові правила повторюються для багатьох елементів сторінки, вбудованих в атрибут "style" кожної позначки. Ви можете виокремити їх в єдину позначку "style", та використовувати класи та ідентифікатори для націлювання на кожен елемент.

en: You can use these quicklinks to quickly access our settings pages to adjust your site's SEO settings.
uk_UA: Ви можете скористатися цими швидкими посиланнями для швидкого доступу до наших сторінок налаштувань, щоб відрегулювати налаштування SEO вашого веб-сайту.

en: You have %1$s more notifications
uk_UA: У вас є ще  %1$s сповіщень

en: You have no new notifications.
uk_UA: У вас немає нових сповіщень.

en: You have no saved backups.
uk_UA: У вас немає збережених резервних копій.

en: You have no visible plugins!
uk_UA: У вас немає видимих плагінів!

en: You should use HTTP redirections (301 permanant redirects) to pass PageRank from the "wrong" URLs to the standard (canonical) ones. That way, your content will still benefit from backlinks if someone makes a mistake and uses the wrong URL.
uk_UA: Вам варто використовувати перенаправлення HTTP (301 постійне перенаправлення), щоб передавати PageRank від "неправильних" URL-адрес до стандартних (канонічних). Таким чином, ваш вміст все одно отримуватиме користь від зворотних посилань, якщо хтось помилиться і використає неправильну URL-адресу.

en: You should write as if your readers are selfish people with short attention spans (because that describes a large percentage of the world's population). Readers visit websites for selfish reasons - they're not there to make you happy.
uk_UA: Ви маєте писати так, ніби ваші читачі — егоїстичні люди з короткотривалою увагою (адже це описує великий відсоток населення світу). Читачі відвідують веб-сайти з корисливих міркувань — вони там не для того, щоб зробити вас щасливими.

en: You will need to manually update everything.
uk_UA: Вам буде потрібно оновлювати все вручну.

en: You won't have access to this functionality until the extensions have been purchased and installed.
uk_UA: Ви не матимете доступу до цієї функціональності, доки не будуть придбані та встановлені розширення.

en: You're using %1$s - no license needed. Enjoy!
uk_UA: Ви використовуєте %1$s — ліцензія не потрібна. Насолоджуйтесь!

en: You're using enough active voice. That's great!
uk_UA: Ви використовуєте достатньо активного стану дієслів. Це чудово!

en: Your %1$s appears in the first paragraph. Well done!
uk_UA: Ваша %1$s відображається в першому абзаці. Так тримати!

en: Your %1$s does not appear in the first paragraph. Make sure the topic is clear immediately.
uk_UA: Ваша %1$s не відображається в першому абзаці. Переконайтесь, що тема відразу зрозуміла.

en: Your Email Address
uk_UA: Ваша електронна адреса

en: Your Facebook URL is invalid. Please check the format and try again.
uk_UA: Ваша URL-адреса Facebook недійсна. Будь ласка, перевірте формат і повторіть спробу.

en: Your H2 and H3 subheadings reflects the topic of your copy. Good job!
uk_UA: Ваші підзаголовки H2 та H3 відображають тему вашого тексту. Хороша робота!

en: Your H2 or H3 subheading reflects the topic of your copy. Good job!
uk_UA: Ваш підзаголовок H2 чи H3 відображає тему вашого тексту. Хороша робота!

en: Your Instagram URL is invalid. Please check the format and try again.
uk_UA: Ваша URL-адреса Instagram недійсна. Будь ласка, перевірте формат і повторіть спробу.

en: Your LinkedIn URL is invalid. Please check the format and try again.
uk_UA: Ваша URL-адреса LinkedIn недійсна. Будь ласка, перевірте формат і повторіть спробу.

en: Your MySpace URL is invalid. Please check the format and try again.
uk_UA: Ваша URL-адреса MySpace недійсна. Будь ласка, перевірте формат і повторіть спробу.

en: Your Organization Name and Logo are set
uk_UA: Назву та логотип вашої організації встановлено

en: Your Organization Name and/or Logo are blank
uk_UA: Назва та/або логотип вашої організації порожні

en: Your Organization Name and/or Logo are blank. These values are required for %1$s's Organization schema markup.
uk_UA: Назва та/або логотип вашої організації порожні. Ці значення необхідні для розмітки схеми для організації %1$s.

en: Your Overall Site Score
uk_UA: Ваша загальна оцінка сайту

en: Your Person Name and Image are set
uk_UA: Ваше ім'я та/або зображення особи встановлені

en: Your Person Name and/or Image are blank
uk_UA: Ваше ім'я та/або зображення особи порожні

en: Your Person Name and/or Image are blank. These values are required for %1$s's Person schema markup.
uk_UA: Ваше ім'я та/або зображення особи порожні. Ці значення необхідні для розмітки схеми для особи %1$s.

en: Your Pinterest URL is invalid. Please check the format and try again.
uk_UA: Ваша URL-адреса Pinterest недійсна. Будь ласка, перевірте формат і повторіть спробу.

en: Your SEO title is %1$d characters long, which is too long.
uk_UA: Ваш SEO-заголовок містить %1$d символів, і є занадто довгим.

en: Your SEO title is only %1$d characters long, which is too short.
uk_UA: Ваш SEO-заголовок містить лише %1$d символів, і є занадто коротким.

en: Your SEO title is set and is %1$d characters long.
uk_UA: Ваш SEO-заголовок встановлений і містить %1$d символів.

en: Your Site Title and Tagline are set
uk_UA: Заголовок і слоган вашого сайту встановлені

en: Your Site Title and/or Tagline are blank
uk_UA: Заголовок і/або слоган вашого сайту порожні

en: Your Site Title and/or Tagline are blank. We recommend setting both of these values as %1$s requires these for various features, including our schema markup
uk_UA: Заголовок і/або слоган вашого сайту порожні. Ми рекомендуємо встановити обидва ці значення, оскільки %1$s потребує їх для різноманітних функцій, включаючи нашу розмітку схеми

en: Your Social Profiles
uk_UA: Ваші облікові записи у соціальних мережах

en: Your SoundCloud URL is invalid. Please check the format and try again.
uk_UA: Ваша URL-адреса SoundCloud недійсна. Будь ласка, перевірте формат і повторіть спробу.

en: Your Tumblr URL is invalid. Please check the format and try again.
uk_UA: Ваша URL-адреса Tumblr недійсна. Будь ласка, перевірте формат і повторіть спробу.

en: Your Username:
uk_UA: Ваше ім’я користувача:

en: Your Wikipedia URL is invalid. Please check the format and try again.
uk_UA: Ваша URL-адреса Wikipedia недійсна. Будь ласка, перевірте формат і повторіть спробу.

en: Your Yelp URL is invalid. Please check the format and try again.
uk_UA: Ваша URL-адреса Yelp недійсна. Будь ласка, перевірте формат і повторіть спробу.

en: Your YouTube URL is invalid. Please check the format and try again.
uk_UA: Ваша URL-адреса YouTube недійсна. Будь ласка, перевірте формат і повторіть спробу.

en: Your content contains images and/or video(s).
uk_UA: У вашому вмісті є зображення та/або відео.

en: Your email is needed so you can receive SEO recommendations. This email will also be used to connect your site with our SEO API.
uk_UA: Ваша електронна адреса потрібна, щоб ви могли отримувати рекомендації щодо SEO. Ця електронна адреса також буде використана для підключення вашого сайту до нашого SEO API.

en: Your entire site is set to globally nofollow content.
uk_UA: Весь ваш веб-сайт налаштовано на глобальний вміст nofollow.

en: Your entire site is set to globally noindex content.
uk_UA: Весь ваш сайт налаштовано на глобальний вміст noindex.

en: Your image's alt tag attribute.
uk_UA: Атрибут alt tag вашого зображення.

en: Your license has been disabled.
uk_UA: Ваша ліцензія була вимкнена.

en: Your license has expired.
uk_UA: Термін дії вашої ліцензії закінчився.

en: Your license key is invalid.
uk_UA: Ваш ліцензійний ключ недійсний.

en: Your license key provides access to updates and addons.
uk_UA: Ваш ліцензійний ключ надає доступ до оновлень та доповнень.

en: Your meta description is %1$d characters long, which is too long.
uk_UA: Ваш мета-опис містить %1$d символів, і є занадто довгим.

en: Your meta description is only %1$d characters long, which is too short.
uk_UA: Ваш мета-опис містить лише %1$d символів, і є закоротким.

en: Your meta description is set and is %1$d characters long.
uk_UA: Ваш мета-опис встановлено, і він складає %1$d символів.

en: Your name or company name.
uk_UA: Ваше ім'я або назва компанії.

en: Your page contains a noindex header or meta tag.
uk_UA: Ваша сторінка містить заголовок noindex або мета-позначку.

en: Your page does not contain any noindex header or meta tag.
uk_UA: Ваша сторінка не містить жодного заголовку noindex або мета-позначки.

en: Your page has a correct number of internal and external links.
uk_UA: Ваша сторінка має правильну кількість внутрішніх та зовнішніх посилань.

en: Your page is using the canonical link tag.
uk_UA: Ваша сторінка використовує позначку канонічного посилання.

en: Your page makes %1$d requests.
uk_UA: Ваша сторінка робить %1$d запитів.

en: Your profile has unsaved changes. If you leave this page, you will lose your changes.
uk_UA: У вашому профілі є незбережені зміни. Якщо ви залишите цю сторінку, ви втратите свої зміни.

en: Your response time is under 0.2 seconds.
uk_UA: Час вашої відповіді менше 0,2 секунди.

en: Your robots.txt file is missing or unavailable.
uk_UA: Ваш файл robots.txt відсутній або недоступний.

en: Your server is not using "expires" headers for your images.
uk_UA: Ваш сервер не використовує заголовки "термін дії спливає" для ваших зображень.

en: Your server is using "expires" headers for your images.
uk_UA: Ваш сервер використовує заголовки "термін дії спливає" для ваших зображень.

en: Your settings have been reset successfully!
uk_UA: Ваші налаштування успішно скинуто!

en: Your site appears in search results
uk_UA: Ваш сайт з’являється в результатах пошуку

en: Your site does not appear in search results
uk_UA: Ваш сайт не відображається в результатах пошуку

en: Your site has a robots.txt file which includes one or more "disallow" directives.
uk_UA: На вашому сайті є файл robots.txt, який містить одну або кілька директив "disallow".

en: Your site has a robots.txt file.
uk_UA: Ваш сайт містить файл robots.txt.

en: Your site is not connected. Please connect to %1$s, then try again.
uk_UA: Ваш сайт не підключено. Будь ласка, підключіться до %1$s, і спробуйте ще раз.

en: Your site is not using a secure transfer protocol (https).
uk_UA: Ваш сайт не використовує протокол безпечної передачі (https).

en: Your site is running an %1$sinsecure version%2$s of PHP that is no longer supported. Please contact your web hosting provider to update your PHP version or switch to a %3$srecommended WordPress hosting company%4$s.
uk_UA: На вашому сайті встановлена %1$sненадійна версія%2$s PHP, яка більше не підтримується.
    									Будь ласка, зверніться до свого постачальника веб-хостингу, щоб оновити вашу версію PHP, або перейдіть на
    									%3$sрекомендовану WordPress хостингову компанію%4$s.

en: Your site is running an %1$soutdated version%2$s of PHP that is no longer supported and may cause issues with %3$s. Please contact your web hosting provider to update your PHP version or switch to a %4$srecommended WordPress hosting company%5$s.
uk_UA: Ваш сайт працює на %1$sзастарілій версії%2$s PHP, яка більше не підтримується, і може спричиняти проблеми з %3$s. Будь ласка, зверніться до свого постачальника веб-хостингу, щоб оновити вашу версію PHP або перейти на %4$sрекомендовану WordPress хостингову компанію%5$s.

en: Your site is set to private. This means WordPress asks search engines to exclude your website from search results.
uk_UA: Ваш сайт налаштовано як приватний. Це означає, що WordPress надсилає запит до пошукових систем виключити ваш веб-сайт з результатів пошуку.

en: Your site is set to public. Search engines will index your website and it will appear in search results.
uk_UA: Ваш сайт налаштовано як публічний. Пошукові системи індексуватимуть ваш веб-сайт, і він з’являтиметься в результатах пошуку.

en: Your site is using a secure transfer protocol (https).
uk_UA: Ваш сайт використовує протокол безпечної передачі (https).

en: Your site title.
uk_UA: Заголовок вашого сайту.

en: Your theme is not visible!
uk_UA: Вашої теми не видно!

en: Yup, we know a thing or two about building awesome products that customers love.
uk_UA: Так, ми щось тямимо у створенні чудових продуктів, які подобаються споживачам.

en: Zambia
uk_UA: Замбія

en: Zimbabwe
uk_UA: Зімбабве

en: Zip Code
uk_UA: Поштовий індекс

en: a day ago
uk_UA: день тому

en: a few seconds ago
uk_UA: кілька секунд тому

en: a minute ago
uk_UA: хвилину тому

en: a month ago
uk_UA: місяць тому

en: a year ago
uk_UA: рік тому

en: always
uk_UA: завжди

en: archive
uk_UA: архів

en: at
uk_UA: у

en: daily
uk_UA: щодня

en: days ago
uk_UA: кілька днів тому

en: default
uk_UA: за замовчуванням

en: dynamically
uk_UA: динамічно

en: hourly
uk_UA: щогодини

en: items
uk_UA: елементи

en: minutes ago
uk_UA: хвилини тому

en: monthly
uk_UA: щомісяця

en: months ago
uk_UA: кілька місяців тому

en: name
uk_UA: ім'я

en: needs update
uk_UA: потребує оновлення

en: never
uk_UA: ніколи

en: not installed
uk_UA: не встановлено

en: of
uk_UA: з

en: off
uk_UA: вимкнено

en: review | reviews
uk_UA[0]: огляд
uk_UA[1]: відгуки
uk_UA[2]: notFound

en: sitemaps
uk_UA: карти сайту

en: statically
uk_UA: статично

en: this is an XML Sitemap, meant to be consumed by search engines like Google or Bing.
uk_UA: це XML-карта сайту, призначена для використання пошуковими системами, такими як Google або Bing.

en: to analyze a competitor site.
uk_UA: щоб аналізувати сайт конкурента.

en: to see your Site Score.
uk_UA: щоб побачити оцінку вашого сайту.

en: unknown
uk_UA: невідомий

en: upgrade to %1$s
uk_UA: оновіться до %1$s

en: upgrading to %1$s
uk_UA: оновлення до %1$s

en: very easy
uk_UA: дуже легко

en: vote | votes
uk_UA[0]: голос
uk_UA[1]: голоси
uk_UA[2]: голосів

en: weekly
uk_UA: щотижня

en: yearly
uk_UA: щороку

en: years ago
uk_UA: кілька років тому
