Plugins - All in One SEO – Powerful SEO Plugin to Boost SEO Rankings &amp - en to pl translation catalogue (3532 entries)

en:  and %1$s
pl:  i %1$s

en: # of Links
pl: Liczba odnośników

en: %1$d H1 tags were found.
pl: Znaleziono %1$d znaczników H1.

en: %1$d asset is loaded on the page. | %1$d assets are loaded on the page.
pl[0]: %1$d zasób został wczytany na stronie.
pl[1]: Na stronie wczytano %1$d zasoby.
pl[2]: Na stronie wczytano %1$d zasobów.

en: %1$d credit | %1$d credits
pl[0]: %1$d kredyt
pl[1]: %1$d kredyty
pl[2]: %1$d kredytów

en: %1$d image has no alt text. | %1$d images have no alt text.
pl[0]: %1$d obrazek nie ma tekstu alternatywnego.
pl[1]: %1$d obrazki nie mają tekstu alternatywnego.
pl[2]: %1$d obrazków nie ma tekstu alternatywnego.

en: %1$d internal link was found, which is too few. | %1$d internal links were found, which is too few.
pl[0]: Znaleziono %1$d odnośnik wewnętrzny, co jest liczbą zbyt małą.
pl[1]: Znaleziono %1$d odnośniki wewnętrzne, co jest zbyt małą liczbą.
pl[2]: Znaleziono %1$d odnośników wewnętrznych, co jest zbyt małą liczbą.

en: %1$d post | %1$d posts
pl[0]: %1$d wpis
pl[1]: %1$d wpisy
pl[2]: %1$d wpisów

en: %1$d section of your text is longer than %2$d words and is not separated by any subheadings. Add subheadings to improve readability. | %1$d sections of your text are longer than %2$d words and are not separated by any subheadings. Add subheadings to improve readability.
pl[0]: %1$d sekcja tekstu przekracza długość %2$d słów i nie jest oddzielona podnagłówkami. Dodaj podnagłówki, aby poprawić czytelność.
pl[1]: %1$d sekcje tekstu przekraczają długość %2$d słów i nie są oddzielone podnagłówkami. Dodaj podnagłówki, aby poprawić czytelność.
pl[2]: %1$d sekcji tekstu przekracza długość %2$d słów i nie jest oddzielonych podnagłówkami. Dodaj podnagłówki, aby poprawić czytelność.

en: %1$d subheading was found on the page, but it does not include the focus keyword. | %1$d subheadings were found on the page, but none of them include the focus keyword.
pl[0]: Znaleziono %1$d podtytuł na stronie, ale nie zawiera on głównego słowa kluczowego.
pl[1]: Znaleziono %1$d podtytuły na stronie, ale żaden z nich nie zawiera wybranego słowa kluczowego.
pl[2]: Znaleziono %1$d podtytułów na stronie, ale żaden z nich nie zawiera wybranego słowa kluczowego.

en: %1$d subheading was found on the page. | %1$d subheadings were found on the page.
pl[0]: Znaleziono %1$d podtytuł na stronie.
pl[1]: Znaleziono %1$d podtytuły na stronie.
pl[2]: Znaleziono %1$d podtytułów na stronie.

en: %1$s %2$s %3$s %4$s Feed
pl: %1$s %2$s %3$s %4$s kanał

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
pl: %1$s %2$s %3$s kanał kategorii

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
pl: %1$s %2$s %3$s kanał komentarzy

en: %1$s %2$s %3$s Feed
pl: %1$s %2$s %3$s kanał

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
pl: %1$s %2$s %3$s kanał znaczników

en: %1$s %2$s %3$s compared to the previous period (%4$s - %5$s)
pl: %1$s o %2$s %3$s w porównaniu z poprzednim okresem (%4$s – %5$s)

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
pl: %1$s %2$s Kanał wpisów autora %3$s

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
pl: %1$s %2$s Wyniki wyszukiwania dla &#8220;%3$s&#8221; kanału

en: %1$s %2$s comes with many additional features to help take your site's SEO to the next level!
pl: %1$s %2$s zawiera wiele dodatkowych funkcji, dzięki którym przeniesiesz działania SEO w swojej witrynie na wyższy poziom!

en: %1$s %2$s gives you advanced customizations for our page analysis feature, letting you add custom fields to analyze.
pl: %1$s %2$s udostępnia zaawansowane opcje dostosowywania funkcji analizy stron, które umożliwiają dodawanie własnych pól do analizy.

en: %1$s %2$s lets you set the SEO title and description for custom taxonomies. You can also control all of the robots meta and other options just like the default category and tags taxonomies.
pl: %1$s %2$s umożliwia definiowanie tytułów i opisów SEO własnych taksonomii. Pozwala także kontrolować wszystkie meta tagi robots i inne opcje tak jak w przypadku domyślnych taksonomii kategorii i tagów.

en: %1$s &rsaquo; Connect
pl: %1$s &rsaquo; Połącz

en: %1$s &rsaquo; Onboarding Wizard
pl: %1$s &rsaquo; Kreator wprowadzania

en: %1$s (%2$d occurrences)
pl: %1$s (%2$d wystąpień)

en: %1$s - Breadcrumbs
pl: %1$s – okruszki

en: %1$s - HTML Sitemap
pl: %1$s – mapa witryny HTML

en: %1$s Addons Not Configured Properly
pl: Dodatki %1$s nie zostały skonfigurowane prawidłowo

en: %1$s Brand
pl: Marka %1$s

en: %1$s Content
pl: Treść %1$s

en: %1$s Date
pl: Data %1$s

en: %1$s Day
pl: %1$s dzień

en: %1$s Debug Info
pl: %1$s – informacje o debugowaniu

en: %1$s Debug Info from %2$s
pl: %1$s – informacje o debugowaniu z %2$s

en: %1$s Density is %2$s, the keyword appears %3$s times.
pl: Gęstość %1$s wynosi %2$s, słowo kluczowe pojawia się %3$s razy.

en: %1$s Density is high at %2$s, the keyword appears %3$s times. For better results, try to aim for lower than %4$s.
pl: Gęstość %1$s jest wysoka na poziomie %2$s, słowo kluczowe pojawia się %3$s razy. Aby uzyskać lepsze wyniki, spróbuj osiągnąć wartość niższą niż %4$s.

en: %1$s Density is low at %2$s, the keyword appears %3$s times. For better results, try to aim for more than %4$s.
pl: Gęstość %1$s jest niska przy %2$s, słowo kluczowe pojawia się %3$s razy. Aby uzyskać lepsze wyniki, spróbuj osiągnąć więcej niż %4$s.

en: %1$s Description
pl: Opis %1$s

en: %1$s Details
pl: %1$s – szczegóły

en: %1$s Documentation
pl: %1$s – dokumentacja

en: %1$s Error | %1$s Errors
pl[0]: %1$s błąd
pl[1]: %1$s błędy
pl[2]: %1$s błędów

en: %1$s Excerpt
pl: Zajawka %1$s

en: %1$s Excerpt Only
pl: Tylko zajawka %1$s

en: %1$s Format
pl: %1$s – format

en: %1$s HTML sitemap widget.
pl: Widżet mapy witryny HTML wtyczki %1$s.

en: %1$s Link
pl: Odnośnik %1$s

en: %1$s Link (Alt)
pl: Odnośnik (Alt) %1$s

en: %1$s Link Suggestions
pl: %1$s – sugestie odnośników

en: %1$s Lite vs. Pro
pl: %1$s Lite vs Pro

en: %1$s Local - Business Info
pl: %1$s Lokalne - Informacje biznesowe

en: %1$s Local - Map
pl: %1$s Lokalne - Mapa

en: %1$s Local - Opening Hours
pl: %1$s lokalne - godziny otwarcia

en: %1$s Month
pl: %1$s miesiąc

en: %1$s Overview
pl: Przegląd %1$s

en: %1$s Plan AI Credits
pl: %1$s plan kredytów SI

en: %1$s Points
pl: %1$s Punkty

en: %1$s Price
pl: Cena %1$s

en: %1$s Project ID
pl: Identyfikator projektu %1$s

en: %1$s SKU
pl: SKU %1$s

en: %1$s Score
pl: Wynik %1$s

en: %1$s Settings
pl: Ustawienia %1$s

en: %1$s Sitemap %2$s
pl: Mapa witryny %1$s %2$s

en: %1$s Table of Contents
pl: %1$s – spis treści

en: %1$s Title
pl: %1$s tytuł

en: %1$s V3->V4 Migration In Progress
pl: Migracja %1$s V3->V4 w toku

en: %1$s Writing Assistant
pl: Asystent pisania wtyczki %1$s

en: %1$s Year
pl: %1$s – rok

en: %1$s allows you to fully control your SEO and social meta for custom taxonomies, including the ability to import/export them.
pl: %1$s daje ci pełną kontrolę nad działaniami SEO i metadanymi mediów społecznościowych dotyczącymi taksonomii własnych, umożliwiając też ich importowanie i eksportowanie.

en: %1$s at %2$s
pl: %1$s o %2$s

en: %1$s can automatically output a table of contents based on your heading tags below. Search engines sometimes use table of contents in search results or rich snippets which can help you increase your rankings.
pl: %1$s może automatycznie wygenerować spis treści na podstawie poniższych tagów nagłówka. Wyszukiwarki czasami używają spisu treści w wynikach wyszukiwania lub fragmentach rozszerzonych, co może polepszyć pozycję twojej witryny.

en: %1$s can now verify whether your site is correctly verified with Google Search Console and that your sitemaps have been submitted correctly. Connect with Google Search Console now to ensure your content is being added to Google as soon as possible for increased rankings.
pl: Wtyczka %1$s może teraz sprawdzić, czy witryna została poprawnie zweryfikowana w Google Search Console i czy mapy witryny zostały poprawnie przesłane. Ustanów połączenie z Google Search Console, aby się upewnić, że twoje treści są uwzględniane w Google tak szybko, jak to możliwe, co przekłada się na wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

en: %1$s connects %2$s to Google Analytics, providing a powerful integration. %1$s is a partner of %2$s.
pl: %1$s łączy %2$s z Google Analytics, zapewniając zaawansowaną integrację. %1$s jest partnerem wtyczki %2$s.

en: %1$s credits will expire on %2$s.
pl: %1$s kredytów wygasa %2$s.

en: %1$s density
pl: %1$s – gęstość

en: %1$s error found! | %1$s errors found!
pl[0]: Znaleziono %1$s błąd!
pl[1]: Znaleziono %1$s błędy!
pl[2]: Znaleziono %1$s błędów!

en: %1$s found in image alt attribute(s).
pl: W atrybutach alt obrazków występuje %1$s.

en: %1$s found in meta description.
pl: W meta opisie występuje %1$s.

en: %1$s has a full suite of tools to manage the robots.txt file, along with other related technologies, like XML Sitemaps.
pl: %1$s zawiera pełny zestaw narzędzi do zarządzania plikiem robots.txt oraz innymi powiązanymi technologiami, takimi jak mapy witryny XML.

en: %1$s has an intuitive setup wizard to guide you through the setup process.
pl: %1$s udostępnia intuicyjny kreator, który prowadzi użytkownika przez proces konfiguracji.

en: %1$s has detected a physical robots.txt file in the root folder of your WordPress installation. We recommend removing this file as it could cause conflicts with WordPress' dynamically generated one. %2$s can import this file and delete it, or you can simply delete it.
pl: Wtyczka %1$s wykryła fizyczny plik robots.txt w katalogu głównym instalacji WordPressa. Zalecamy usunięcie tego pliku, ponieważ może on powodować konflikty z dynamicznie generowanym plikiem WordPressa. Wtyczka %2$s może zaimportować i usunąć ten plik, ewentualnie ty możesz go po prostu usunąć.

en: %1$s has detected static sitemap files in the root folder of your WordPress installation.
    				As long as these files are present, %2$s is not able to dynamically generate your sitemap.
pl: Wtyczka %1$s wykryła statyczne pliki mapy witryny w katalogu głównym twojej instalacji WordPressa.
    				Dopóki te pliki będą obecne, wtyczka %2$s nie będzie mogła dynamicznie wygenerować mapy witryny.

en: %1$s has detected that you are blocking access to search engines, which will prevent your site from ranking in search results. You can re-enable indexing under %2$sSettings > Reading →%3$s
pl: Wtyczka %1$s wykryła, że blokujesz dostęp do wyszukiwarek, co uniemożliwia uplasowanie twojej witryny w wynikach wyszukiwania. Indeksowanie można ponownie włączyć w obszarze %2$sUstawienia > Czytanie →%3$s

en: %1$s has detected that you have one or more custom fields with spaces in their name.
    								In order for %2$s to correctly parse these custom fields, their names cannot contain any spaces.
pl: Wtyczka %1$s wykryła, że nazwa co najmniej jednego pola własnego zawiera spacje.
    								Aby wtyczka %2$s poprawnie analizowała pola własne, ich nazwy nie mogą zawierać spacji.

en: %1$s has found some errors in sitemaps that were previously submitted to Google Search Console. Since %1$s manages your sitemaps, these additional sitemaps can be removed.
pl: Wtyczka %1$s znalazła błędy w mapach witryny, które zostały wcześniej przesłane do Google Search Console. Ponieważ %1$s zarządza twoimi mapami witryny, te dodatkowe mapy witryny mogą zostać usunięte.

en: %1$s helps you understand how users interact with your website through heatmaps and session recordings. %2$s
pl: %1$s pomaga poznać sposób interakcji użytkowników z witryną dzięki mapom ciepła i zapisom sesji. %2$s

en: %1$s in image alt attributes
pl: %1$s w atrybutach alt obrazków

en: %1$s in introduction
pl: %1$s we wstępie

en: %1$s in meta description
pl: %1$s w meta opisie

en: %1$s integrates directly with %2$s to provide you with actionable keywords to help you write better content.
pl: %1$s integruje się bezpośrednio z %2$s, aby dostarczyć Ci użytecznych słów kluczowych, które pomogą Ci pisać lepsze treści.

en: %1$s is Installed & Active
pl: Wtyczka %1$s jest zainstalowana i włączona

en: %1$s is brought to you by %2$s, the same team that’s behind the largest WordPress resource site, WPBeginner, the most popular lead-generation software, OptinMonster, the best WordPress analytics plugin, MonsterInsights and many more.
pl: Wtyczka %1$s została opracowana przez %2$s, czyli ten sam zespół, który stworzył największy serwis z zasobami dotyczącymi WordPressa – WPBeginner, najpopularniejsze oprogramowanie do generowania potencjalnych klientów – OptinMonster, najlepszą wtyczkę analityczną do WordPressa – MonsterInsights i nie tylko.

en: %1$s is currently upgrading your database and migrating your SEO data in the background.
pl: %1$s obecnie ulepsza bazę danych i migruje dane SEO w tle.

en: %1$s is importing your existing SEO data in the background.
pl: %1$s importuje w tle istniejące dane SEO.

en: %1$s is slightly long. Try to make it shorter.
pl: Element %1$s jest dość długi. Spróbuj go skrócić.

en: %1$s is the best WordPress SEO plugin. Join over %2$s Professionals who are already using %3$s to improve their website search rankings.
pl: %1$s to najlepsza wtyczka SEO do WordPressa. Dołącz do ponad %2$s specjalistów, którzy już korzystają z %3$s, aby poprawiać pozycje swoich witryn w wynikach wyszukiwania.

en: %1$s is too long. Try to make it shorter.
pl: Element %1$s jest zbyt długi. Spróbuj go skrócić.

en: %1$s is updated to the latest version
pl: Masz najnowszą wersję wtyczki %1$s

en: %1$s length
pl: %1$s długość

en: %1$s makes it easy to configure your site's SEO settings without the need to hire an expert. And it takes less than 10 minutes too!
pl: %1$s umożliwia łatwe konfigurowanie ustawień SEO witryny bez zatrudniania eksperta. Wystarczy mniej niż 10 minut!

en: %1$s makes it extremely easy to add highly relevant Schema.org markup to your site. It has a simple graphical interface, so you don't have to get your hands dirty with complex HTML markup.
pl: %1$s umożliwia bardzo łatwe dodawanie do witryny adekwatnych znaczników Schema.org. Prosty interfejs graficzny sprawia, że nie trzeba się zagłębiać w skomplikowane znaczniki HTML.

en: %1$s migrated all your title formats, some of which were blank. If you were purposely using blank formats in the previous version of %2$s and want WordPress to handle your titles, you can safely dismiss this message. For more information, check out our documentation on %3$sblank title formats%4$s.
pl: Wtyczka %1$s zmigrowała wszystkie formaty tytułów, przy czym część z nich była pusta. Jeśli w poprzedniej wersji wtyczki %2$s celowo były używane puste formaty i chcesz, by to WordPress zajmował się tytułami, spokojnie możesz zignorować ten komunikat. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z dokumentacją dotyczącą %3$spustych formatów tytułów%4$s.

en: %1$s minute | %1$s minutes
pl[0]: %1$s minuta
pl[1]: %1$s minuty
pl[2]: %1$s minut

en: %1$s needs to be updated
pl: %1$s wymaga zaktualizowania

en: %1$s not found in image alt attribute(s). Add an image with your %1$s as alt text.
pl: W atrybutach alt obrazków nie występuje %1$s. Dodaj obrazek z elementem %1$s jako tekstem alt.

en: %1$s not found in meta description.
pl: W meta opisie nie występuje %1$s.

en: %1$s of the sentences contain more than %2$s words, which is more than the recommended maximum of %3$s. Try to shorten the sentences.
pl: %1$s spośród przeanalizowanych zdań zawiera(ją) ponad %2$s słów, czyli więcej niż wynosi zalecane maksimum (%3$s). Spróbuj skrócić te zdania.

en: %1$s of the sentences contain passive voice, which is more than the recommended maximum of %2$s. Try to use their active counterparts.
pl: %1$s zdań zawiera stronę bierną, co przekracza zalecane maksimum wynoszące %2$s. Spróbuj użyć ich odpowiedników w stronie czynnej.

en: %1$s out of %2$s max recommended characters.
pl: %1$s z %2$s znaków (zalecane maksimum).

en: %1$s points
pl: %1$s punkty

en: %1$s relies on the WordPress Rest API and your site might have it disabled. %2$s.
pl: %1$s korzysta z interfejsu WordPress Rest API, który może być wyłączony w twojej witrynie. %2$s.

en: %1$s shows you exactly which content gets the most visits, so you can analyze and optimize it for higher conversions.
pl: %1$s pokazuje dokładnie, które treści są najczęściej odwiedzane, dzięki czemu możesz je analizować i optymalizować pod kątem zwiększania konwersji.

en: %1$s was successfully imported!
pl: Zaimportowano dane %1$s!

en: %1$s will redirect to %2$s
pl: %1$s przekieruje do %2$s

en: %1$sA valid license key is required%2$s in order to connect with %3$s.
pl: Do nawiązania połączenia z %3$s %1$sjest wymagany prawidłowy klucz licencyjny%2$s.

en: %1$sAdd %2$srel="UGC"%3$s to link
pl: %1$sDodaj %2$srel="UGC"%3$s do odnośnika

en: %1$sAdd %2$srel="nofollow"%3$s to link
pl: %1$sDodaj %2$srel="nofollow"%3$s do odnośnika

en: %1$sAdd %2$srel="sponsored"%3$s to link
pl: %1$sDodaj %2$srel="sponsored"%3$s do odnośnika

en: %1$sBonus:%2$s You can upgrade to the %3$s plan today and %4$ssave %5$s off%6$s (discount auto-applied).
pl: %1$sBonus:%2$s Możesz przejść na plan %3$s już dziś i %4$szaoszczędzić %5$s%6$s (zniżka jest stosowana automatycznie).

en: %1$sNote:%2$s %3$s plugin is disabled on your site until you fix the issue. %4$sRead more for additional information.%5$s
pl: %1$sUwaga:%2$s wtyczka %3$s została wyłączona w twojej witrynie do czasu rozwiązania tego problemu. %4$sZajrzyj tutaj, aby uzyskać dodatkowe informacje.%5$s

en: %1$sNote:%2$s %3$s will be discontinuing support for WordPress versions older than version %4$s by the end of %5$s. %6$sRead more for additional information.%7$s
pl: %1$sUwaga:%2$s %3$s zakończy obsługę wersji WordPressa starszych niż %4$s do końca %5$s. %6$sDowiedz się więcej, aby uzyskać dodatkowe informacje.%7$s

en: %1$sNote:%2$s Support for PHP %3$s will be discontinued in %4$s. After this, if no further action is taken, %5$s will be disabled. %6$sRead more for additional information.%7$s
pl: %1$sUwaga:%2$s Wsparcie dla PHP %3$s zostanie zakończone za %4$s. Po tym terminie, jeśli nie zostaną podjęte żadne dalsze działania, %5$s zostanie wyłączone. %6$sDowiedz się więcej, aby uzyskać dodatkowe informacje.%7$s

en: %1$sThe custom marker should be: 100x100 px.%2$s If the image exceeds those dimensions it could (partially) cover the info popup.
pl: %1$sWłasny znacznik powinien mieć rozmiar 100x100 px.%2$s Jeśli obrazek przekracza te wymiary, może (częściowo) zakryć wyskakujące okienko z informacjami.

en: %1$sUpgrade your %2$s %3$s%4$s plan to see Keyword Positions
pl: %1$sKup plan %2$s %3$s%4$s, aby zobaczyć pozycje słów kluczowych

en: %2$sYour redirect was added and you may edit it <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.%3$s
pl: %2$sPrzekierowanie zostało dodane i możesz je edytować <a href="%1$s" target="_blank">tutaj</a>.%3$s

en: %s Overview
pl: Przegląd %s

en: %s Setup
pl: Konfiguracja %s

en: %s click | %s clicks
pl[0]: %s kliknięcie
pl[1]: %s kliknięcia
pl[2]: %s kliknięć

en: %s impression | %s impressions
pl[0]: %s odsłona
pl[1]: %s odsłony
pl[2]: %s odsłon

en: %s keyword | %s keywords
pl[0]: %s słowo kluczowe
pl[1]: %s słowa kluczowe
pl[2]: %s słów kluczowych

en: %s point | %s points
pl[0]: %s punkt
pl[1]: %s punkty
pl[2]: %s punktów

en: %s spot | %s spots
pl[0]: %s miejsce
pl[1]: %s miejsca
pl[2]: %s miejsc

en: 'noindex' detected in 'X-Robots-Tag' http header
pl: Wykryto „noindex” w nagłówku http „X-Robots-Tag”

en: 'noindex' detected in 'robots' meta tag
pl: Wykryto „noindex” w meta tagu „robots”

en: (Default)
pl: (Domyślny)

en: (discount auto-applied)
pl: (zniżka stosowana automatycznie)

en: (legacy)
pl: (starsza wersja)

en: (no title)
pl: (brak tytułu)

en: *10 credits will be charged for each selected option.
pl: *Za każdą wybraną opcję zostanie naliczona opłata w wysokości 10 kredytów.

en: .htaccess Editor
pl: Edytor .htaccess

en: .htaccess file is empty.
pl: Plik .htaccess jest pusty.

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: 10-15%
pl: 10–15%

en: 10-20%
pl: 10–20%

en: 11-50 Position
pl: Pozycja 11–50

en: 20-30%
pl: 20–30%

en: 3D Render
pl: Renderowanie 3D

en: 4-10 Position
pl: Pozycja 4–10

en: 404 - Page Not Found
pl: 404 – nie znaleziono strony

en: 404 Error Format
pl: Format błędu 404

en: 404 Monitoring
pl: Monitorowanie błędów 404

en: 404 Redirects
pl: Przekierowania 404

en: 50-100 Position
pl: Pozycja 50–100

en: A Description tag is required in order to properly display your meta descriptions on your site.
pl: Do prawidłowego wyświetlania meta opisów w witrynie wymagany jest tag opisu.

en: A JSON, CSV or INI file is required to import.
pl: Do importu wymagany jest plik JSON, CSV lub INI.

en: A cozy cottage in a snowy forest at sunset. A cute cat wearing a wizard hat, reading a spellbook… Unleash your imagination!
pl: Przytulny domek w zaśnieżonym lesie o zachodzie słońca. Uroczy kot w kapeluszu czarodzieja, czytający księgę czarów… Uwolnij swoją wyobraźnię!

en: A custom field from the current page/post.
pl: Pole własne z obecnej strony / obecnego wpisu.

en: A good headline stimulates reader interest and offers a compelling reason to read your content. It promises a believable benefit.
pl: Dobry nagłówek pobudza zainteresowanie odbiorcy i zachęca go do czytania treści. Obiecuje wiarygodną korzyść.

en: A name that Google may use for your homepage in mobile search results. This will default to the WordPress site title if left blank.
pl: Nazwa, której Google może użyć jako nazwy twojej strony głównej w wynikach wyszukiwania na urządzeniach mobilnych. Jeśli pozostawisz puste pole, domyślnie zostanie zastosowany tytuł witryny z WordPressa.

en: A redirect already exists for this source URL. To make changes, edit the original instead.
pl: Już istnieje przekierowanie dla tego źródłowego adresu URL. Aby wprowadzić zmiany, zmodyfikuj oryginał.

en: A sample alt tag for your image
pl: Przykładowy tag alt obrazka

en: A short description for your product.
pl: Krótki opis produktu.

en: A simple & powerful event calendar plugin for WordPress that comes with all the event management features including payments, scheduling, timezones, ticketing, recurring events, and more.
pl: Prosta i wydajna wtyczka kalendarza do WordPressa, która zawiera wszystkie potrzebne funkcje zarządzania wydarzeniami, w tym płatności, harmonogram, strefy czasowe, bilety, wydarzenia cykliczne i nie tylko.

en: A valid license key is required
pl: Wymagany jest prawidłowy klucz licencyjny

en: A valid license key is required in order to use our addons.
pl: Do korzystania z naszych dodatków wymagany jest prawidłowy klucz licencyjny.

en: A very good score is between %1$d and %2$d.
pl: Bardzo dobra ocena to wartość od %1$d do %2$d.

en: A very good score is between %1$s%3$d and %4$d%2$s.
pl: Bardzo dobra ocena to wartość %1$sod %3$d do %4$d%2$s.

en: AI Assistant
pl: Asystent SI

en: AI Content
pl: Treść SI

en: AI Content Generation
pl: Generowanie treści SI

en: AI Content Settings
pl: Ustawienia treści AI

en: AI Text Generator
pl: Generator tekstu SI

en: AI-generated content could be inaccurate or biased. %1$s
pl: Treści generowane przez sztuczną inteligencję mogą być niedokładne lub stronnicze. %1$s

en: AIOSEO Settings
pl: Ustawienia wtyczki AIOSEO

en: AIOSEO Writing Assistant
pl: Asystent ds. pisania AIOSEO

en: API Key
pl: Klucz API

en: About 61,000,000,000 results (0.40 seconds)
pl: Około 61 000 000 000 wyników (0,40 sekundy)

en: About Page
pl: Strona informacji

en: About Page URL
pl: Informacje o adresie URL strony

en: About Page URL:
pl: Informacje o adresie URL strony:

en: About Us
pl: O nas

en: Academic
pl: Akademicki

en: Access Control
pl: Kontrola dostępu

en: Access Control Settings
pl: Ustawienia kontroli dostępu

en: Access Control is a %1$s Feature
pl: Kontrola dostępu to funkcja %1$s

en: Access our Premium Support
pl: Uzyskaj dostęp do pomocy technicznej premium

en: Actionable Link Suggestions
pl: Praktyczne sugestie dotyczące odnośników

en: Actions
pl: Działania

en: Activate
pl: Włącz

en: Activate %1$s
pl: Włącz %1$s

en: Activate All Features
pl: Włącz wszystkie funkcje

en: Activate Author SEO (E-E-A-T)
pl: Włącz Author SEO (E-E-A-T)

en: Activate IndexNow
pl: Włącz IndexNow

en: Activate License
pl: Włącz licencję

en: Activate WPCode
pl: Włącz WPCode

en: Activated
pl: Włączono

en: Active Notifications
pl: Włączone powiadomienia

en: Active Plugins
pl: Włączone wtyczki

en: Active Theme
pl: Włączony motyw

en: Activities
pl: Działania

en: Activity
pl: Aktywność

en: Actor
pl: Aktor

en: Ad free (no banner adverts)
pl: Bez reklam (brak banerów reklamowych)

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Additional Keywords
pl: Dodaj dodatkowe słowa kluczowe

en: Add Custom Rule
pl: Dodaj regułę własną

en: Add Email Address
pl: Dodaj adres e-mail

en: Add Focus Keyword
pl: Dodaj skupione słowo kluczowe

en: Add IndexNow support to instantly notify search engines when your content has changed.
pl: Dodaj obsługę wtyczki IndexNow, aby natychmiast powiadamiać wyszukiwarki o zmianach treści witryny.

en: Add IndexNow support to instantly notify search engines when your content has changed. This helps the search engines to prioritize the changes on your website and helps you rank faster.
pl: Dodaj obsługę IndexNow, aby wyszukiwarki były natychmiast powiadamiane o zmianach w twoich treściach. Pomaga to wyszukiwarkom nadać priorytet zmianom w twojej witrynie internetowej i przyspiesza uwzględnianie treści w wynikach wyszukiwania.

en: Add Item
pl: Dodaj pozycję

en: Add Keyword
pl: Dodaj słowo kluczowe

en: Add Keywords
pl: Dodaj słowa kluczowe

en: Add License Key
pl: Dodaj klucz licencyjny

en: Add Link
pl: Dodaj odnośnik

en: Add Page
pl: Dodaj stronę

en: Add Redirect
pl: Dodaj przekierowanie

en: Add Redirect to improve SEO | Add Redirects to improve SEO
pl[0]: Dodaj przekierowanie, aby polepszyć SEO
pl[1]: Dodaj przekierowania, aby polepszyć SEO
pl[2]: Dodaj przekierowania, aby polepszyć SEO

en: Add Redirects
pl: Dodaj przekierowania

en: Add Rule
pl: Dodaj regułę

en: Add URL
pl: Dodaj adres URL

en: Add a 'disallow' rule to your robots.txt file to prevent crawling of URLs like %1$s , %2$s and %3$s.
pl: Dodaj regułę „disallow” do pliku robots.txt, aby zapobiec indeksowaniu adresów URL, takich jak %1$s, %2$s i %3$s.

en: Add a Redirect
pl: Dodaj przekierowanie

en: Add a heading block below to begin generating the Table of Contents.
pl: Dodaj poniżej blok nagłówka, aby rozpocząć generowanie spisu treści.

en: Add content after each post in your site feed.
pl: Dodaj treść po każdym wpisie w kanale witryny.

en: Add content before each post in your site feed.
pl: Dodaj treść przed każdym wpisem w kanale witryny.

en: Add links to internal and external resources that are useful for your readers. For Internal links, make sure the links are highly relevant to the subject you're writing about. For external links, make sure you link to high-quality sites - Google penalizes pages that link to "spammy" sites (ones that break the Google webmaster guidelines).
pl: Dodaj odnośniki do zasobów wewnętrznych i zewnętrznych, które będą przydatne dla odbiorców. W przypadku odnośników wewnętrznych dopilnuj, aby były one mocno powiązane z poruszanym tematem. W przypadku odnośników zewnętrznych zadbaj, aby prowadziły one do witryn wysokiej jakości, ponieważ Google kara strony zawierające odnośniki do „spamerskich” witryn (czyli naruszających wytyczne Google dla webmasterów).

en: Add to Group
pl: Dodaj do grupy

en: Add to KRT
pl: Dodaj do KRT

en: Additional Data
pl: Dodatkowe dane

en: Additional Keywords
pl: Dodatkowe słowa kluczowe

en: Additional Keywords are a %1$s feature. %2$s
pl: Dodatkowe słowa kluczowe są funkcją %1$s. %2$s

en: Additional Keywords by %1$s
pl: Dodatkowe słowa kluczowe przez %1$s

en: Additional Pages
pl: Dodatkowe strony

en: Additional Profiles
pl: Dodatkowe profile

en: Additional Schema Types
pl: Dodatkowe rodzaje schematu

en: Additional Site Information
pl: Dodatkowe informacje o witrynie

en: Additional URLs to help identify the item (e.g. "https://en.wikipedia.org/wiki/Amazon_(company)").
pl: Dodatkowe adresy URL ułatwiające identyfikację elementu (np. "https://en.wikipedia.org/wiki/Amazon_(company)").

en: Address
pl: Adres

en: Address Line 1
pl: Adres, wiersz 1

en: Address Line 2
pl: Adres, wiersz 2

en: Admin Bar Menu
pl: Menu paska administratora

en: Admin Bar Menu is a %1$s feature. %2$s
pl: Menu na pasku administratora to funkcja %1$s. %2$s

en: Adults
pl: Dorośli

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Advanced %1$s Support
pl: Zaawansowana obsługa %1$s

en: Advanced > Breadcrumbs.
pl: Zaawansowane > Okruszki.

en: Advanced Rich Snippets + Schema Markups
pl: Zaawansowane fragmenty rozszerzone + znaczniki schematu

en: Advanced SEO
pl: Zaawansowane SEO

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Advanced WooCommerce
pl: Zaawansowane funkcje WooCommerce

en: Advanced support for e-commerce
pl: Zaawansowana obsługa e-handlu

en: Affiliate
pl: Partnerskie

en: Affiliate Links
pl: Odnośniki partnerskie

en: Afghanistan
pl: Afganistan

en: Algeria
pl: Algieria

en: Alias Of
pl: Alias dla

en: All
pl: Wszystko

en: All %1$s Settings
pl: %1$s – wszystkie ustawienia

en: All (recommended)
pl: Wszystkie (zalecane)

en: All AI Crawlers
pl: Wszystkie roboty SI

en: All CSS files appear to be minified.
pl: Wszystkie pliki CSS wydają się zminifikowane.

en: All Checks
pl: Wszystkie sprawdzenia

en: All Content Types
pl: Wszystkie typy treści

en: All Good!
pl: Wszystko w porządku!

en: All Good, I'm already getting it
pl: Wszystko dobrze, już to rozumiem

en: All Groups
pl: Wszystkie grupy

en: All Items
pl: Wszystkie elementy

en: All Javascript files appear to be minified.
pl: Wszystkie pliki Javascript wydają się zminifikowane.

en: All Keywords
pl: Wszystkie słowa kluczowe

en: All Open Graph meta tags found.
pl: Znaleziono wszystkie meta znaczniki Open Graph.

en: All Post Types
pl: Wszystkie rodzaje postów

en: All Settings
pl: Wszystkie ustawienia

en: All URLs
pl: Wszystkie adresy URL

en: All Wheel Drive
pl: Napęd na wszystkie koła

en: All categories that are assigned to the current post, comma-separated.
pl: Wszystkie kategorie przypisane do obecnego wpisu, rozdzielone przecinkami.

en: All errors have been resolved
pl: Wszystkie błędy zostały naprawione

en: All good
pl: Wszystko w porządku

en: All images on the page have alt attributes.
pl: Wszystkie obrazki na stronie mają atrybuty alt.

en: All images on your page have alt attributes.
pl: Wszystkie obrazki na stronie mają atrybuty alt.

en: All in One SEO Team
pl: Zespół All in One SEO

en: All in One SEO is perfect for business owners, bloggers, designers, developers, photographers, and basically everyone else. If you want to optimize your WordPress SEO, then you need to use All in One SEO Pack.
pl: Wtyczka All in One SEO jest idealnym narzędziem dla właścicieli firm, blogerów, projektantów, deweloperów, fotografów – w zasadzie dla każdego. Jeśli chcesz zoptymalizować swoją witrynę na WordPressie pod kątem wyszukiwarek, musisz skorzystać z pakietu All in One SEO.

en: All letters are converted to lower case (small) letters.
pl: Wszystkie litery są konwertowane na małe.

en: All post types are set to noindex or your site does not have any post types registered that are supported by this feature.
pl: Wszystkie typy treści mają ustawienie noindex lub w witrynie nie zarejestrowano typów treści obsługiwanych przez tę funkcję.

en: All taxonomies are set to noindex or your site does not have any taxonomies registered that are supported by this feature.
pl: Wszystkie taksonomie mają ustawienie noindex lub w witrynie nie zarejestrowano taksonomii obsługiwanych przez tę funkcję.

en: All the required Open Graph meta tags have been found.
pl: Znaleziono wszystkie wymagane meta tagi Open Graph.

en: Allow
pl: Zezwól

en: Allowed
pl: Dozwolone

en: Allows you to specify the maximum number of pages per post type/taxonomy in your llms.txt file.
pl: Umożliwia określenie maksymalnej liczby stron na typ treści/taksonomię w pliku llms.txt.

en: Allows you to specify the maximum number of posts for the RSS Sitemap. We recommend an amount of 50 posts.
pl: Pozwala określić maksymalną liczbę wpisów na potrzeby mapy witryny RSS. Zalecamy 50 wpisów.

en: Allows you to specify the maximum number of posts in a sitemap (up to 50,000).
pl: Umożliwia określenie maksymalnej liczby wpisów w mapie witryny (do 50 000).

en: Alphabetical
pl: Alfabetycznie

en: Already purchased? Simply enter your license key below to connect with %1$s!
pl: Już masz kupiony ten plan? Aby się połączyć z %1$s, wpisz poniżej klucz licencyjny!

en: Also, try to include synonyms and relevant terminology in H2 tag text. Search engines are pretty smart - they know which words usually occur together in each niche.
pl: Dodatkowo spróbuj w treści tagu H2 umieścić synonimy i powiązaną terminologię. Wyszukiwarki są całkiem sprytne – wiedzą, jakie słowa w danej niszy zazwyczaj występują razem.

en: Alt Tag
pl: Znacznik alt

en: Alternate Website Name
pl: Alternatywna nazwa witryny

en: Alternatively, you can create an empty index.php file and save it in every directory on your site. That's an approach that WordPress uses and it works well.
pl: Ewentualnie możesz utworzyć pusty plik index.php i zapisać go w każdym katalogu w witrynie. Taką metodę stosuje WordPress i dobrze się ona sprawdza.

en: Alternatively, you can use a CMS plugin to simplify the process - it's a more user-friendly option. WordPress has a host of caching plugins, and most of them give you options to control the caching headers.
pl: Ewentualnie możesz uprościć ten proces przy użyciu wtyczki CMS – jest to metoda bardziej przyjazna dla użytkownika. WordPress udostępnia wiele wtyczek do buforowania i większość z nich zawiera opcje umożliwiające sterowanie nagłówkami buforowania.

en: Alumni Of
pl: Uczelnia

en: American Samoa
pl: Samoa Amerykańskie

en: An XML Sitemap is a list of all your content that search engines use when they crawl your site. This is an essential part of SEO because it contains some important pieces of information that search engines need when crawling your site. The XML Sitemap created by %1$s tells search engines where to find all of the content on your site.
pl: Mapa witryny XML to lista wszystkich twoich treści, z której korzystają wyszukiwarki podczas indeksowania witryny. Jest ona istotnym elementem działań SEO, ponieważ zawiera ważne informacje potrzebne wyszukiwarkom podczas indeksowania witryny. Mapa witryny XML utworzona przez wtyczkę %1$s podpowiada wyszukiwarkom, gdzie znajdą poszczególne treści w witrynie.

en: An alternate name for your site. This could be an acronym or shorter version of your website name.
pl: Alternatywna nazwa witryny. Może to być akronim lub krótsza wersja nazwy witryny.

en: An email was sent out to %1$s.
pl: Wysłano e-mail na adres %1$s.

en: An error occurred while activating the addon. Please upload it manually or contact support for more information.
pl: Podczas włączania dodatku wystąpił błąd. Zaktualizuj dodatek ręcznie lub skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej, aby uzyskać więcej informacji.

en: An error occurred while adding your redirects. Please try again later.
pl: Podczas dodawania przekierowań wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

en: An error occurred while analyzing your site.
pl: Podczas analizowania witryny wystąpił błąd.

en: An error occurred while changing the addon status. Please try again or contact support for more information.
pl: Wystąpił błąd podczas zmiany statusu dodatku. Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z pomocą techniczną, aby uzyskać więcej informacji.

en: An error occurred while fetching keywords. Please try again later.
pl: Wystąpił błąd podczas pobierania słów kluczowych. Spróbuj ponownie później.

en: An error occurred while importing %1$s. Please try again.
pl: Podczas importowania danych %1$s wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

en: An error occurred while trying to add the query arg to the blocklist. Please try again later.
pl: Podczas próby dodania argumentu zapytania do czarnej listy wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

en: An error occurred while trying to delete the query arg. Please try again later.
pl: Podczas próby usunięcia argumentu zapytania wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

en: An error occurred while trying to remove the query arg from the blocklist. Please try again later.
pl: Podczas próby usunięcia argumentu zapytania z czarnej listy wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

en: An error occurred while trying to write to the .htaccess file. Please try again later.
pl: Podczas próby zapisu w pliku .htaccess wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

en: An example of content from your page/post.
pl: Przykładowa treść strony/wpisu.

en: An unknown error occurred, please try again later.
pl: Wystąpił nieznany błąd. Spróbuj ponownie później.

en: An update is available for %1$s. %2$sUpgrade to the latest version%3$s%4$s
pl: Dostępna jest aktualizacja wtyczki %1$s. %2$sUlepsz do najnowszej wersji%3$s%4$s

en: An update is available for %1$s. Upgrade to the latest version to receive all the latest features, bug fixes and security improvements.
pl: Jest dostępna aktualizacja wtyczki %1$s. Ulepsz do najnowszej wersji, aby otrzymać wszystkie najnowsze funkcje, poprawki błędów i udoskonalenia zabezpieczeń.

en: An update is required for this addon to continue to work with %1$s %2$s.
pl: Aby ten dodatek nadal działał z wtyczką %1$s %2$s, konieczna jest jego aktualizacja.

en: An upgrade is required to unlock the following features.
pl: Aby zyskać dostęp do poniższych funkcji, musisz ulepszyć plan.

en: Analytical
pl: Analityczny

en: Analytics
pl: Analityka

en: Analyze
pl: Analizuj

en: Analyze Headline
pl: Przeanalizuj nagłówek

en: Analyze this page
pl: Przeanalizuj tę stronę

en: Analyzing your content with %1$s keywords is only available to licensed %2$s users. %3$s
pl: Funkcja analizy treści przy użyciu słów kluczowych z %1$s jest dostępna tylko dla licencjonowanych użytkowników narzędzia %2$s. %3$s

en: Analyzing...
pl: Analizowanie...

en: Anchor values are not sent to the server and cannot be redirected.
pl: Wartości kotwic nie są wysyłane do serwera i nie można ich przekierować.

en: And many more...
pl: I wiele więcej...

en: Andorra
pl: Andora

en: Animal Shelter
pl: Schronisko dla zwierząt

en: Announcements
pl: Ogłoszenia

en: Annual
pl: Rocznie

en: Antigua & Barbuda
pl: Antigua i Barbuda

en: Any posts that are assigned to these terms will also be excluded from your sitemap.
pl: Ewentualne wpisy przypisane do tych taksonomii również zostaną wykluczone z mapy witryny.

en: Any sitemaps that this URL was listed in, as known by Google. Not guaranteed to be an exhaustive list, especially if Google did not discover this URL through a sitemap. Empty if no entries in sitemaps were found.
pl: Wszelkie mapy witryn, w których ten adres URL został wymieniony, zgodnie z wiedzą Google. Nie gwarantuje się, że jest to wyczerpująca lista, zwłaszcza jeśli Google nie odkryło tego adresu URL za pomocą mapy witryny. Puste, jeśli nie znaleziono żadnych wpisów w mapach witryn.

en: Anyone can see that they are using the %1$s theme.
pl: Każdy może zobaczyć, że w witrynie używany jest motyw %1$s.

en: Anyone can see that you are using the %1$s theme.
pl: Każdy może zobaczyć, że korzystasz z motywu %1$s.

en: Apostrophe (')
pl: Apostrof (')

en: Append Author Bio to Posts
pl: Dołącz biogram autora do wpisów

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Apply Headline
pl: Zastosuj nagłówek

en: Arabic
pl: Arabski

en: Archive
pl: Zarchiwizuj

en: Archive Date
pl: Data archiwum

en: Archive Format
pl: Format archiwum

en: Archive Organization
pl: Organizacja archiwum

en: Archive Title
pl: Tytuł archiwum

en: Archive format
pl: Format archiwum

en: Archives
pl: Archiwa

en: Archives for
pl: Archiwa dotyczące

en: Are you enjoying %1$s?
pl: Czy podoba ci się %1$s?

en: Are you sure you want to activate these addons across the network?
pl: Czy na pewno chcesz włączyć te dodatki w całej sieci?

en: Are you sure you want to activate this addon across the network?
pl: Czy na pewno chcesz włączyć ten dodatek w całej sieci?

en: Are you sure you want to block these query args?
pl: Czy na pewno chcesz zablokować te argumenty zapytania?

en: Are you sure you want to block this query arg?
pl: Czy na pewno chcesz zablokować ten argument zapytania?

en: Are you sure you want to deactivate these addons across the network?
pl: Czy na pewno chcesz wyłączyć te dodatki w całej sieci?

en: Are you sure you want to deactivate this addon across the network?
pl: Czy na pewno chcesz wyłączyć ten dodatek w całej sieci?

en: Are you sure you want to delete all links?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie odnośniki?

en: Are you sure you want to delete these links?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć te odnośniki?

en: Are you sure you want to delete these pages?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć te strony?

en: Are you sure you want to delete these query args?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć te argumenty zapytania?

en: Are you sure you want to delete this backup?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę kopię zapasową?

en: Are you sure you want to delete this link?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten odnośnik?

en: Are you sure you want to delete this page?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę stronę?

en: Are you sure you want to delete this query arg?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten argument zapytania?

en: Are you sure you want to disconnect Google Search Console?
pl: Czy na pewno chcesz odłączyć Google Search Console?

en: Are you sure you want to disconnect from AI Content?
pl: Czy na pewno chcesz rozłączyć się z Treścią SI?

en: Are you sure you want to disconnect from SEOBoost?
pl: Czy na pewno chcesz odłączyć się od SEOBoost?

en: Are you sure you want to permanently delete the following image?
pl: Czy na pewno chcesz trwale usunąć poniższy obrazek?

en: Are you sure you want to reset SEOBoost logins?
pl: Czy na pewno chcesz zresetować loginy SEOBoost?

en: Are you sure you want to reset the selected settings to default?
pl: Czy na pewno chcesz przywrócić wartości domyślne wybranych ustawień?

en: Are you sure you want to restore this backup?
pl: Czy na pewno chcesz przywrócić tę kopię zapasową?

en: Are you sure you want to unblock these query args?
pl: Czy na pewno chcesz odblokować te argumenty zapytania?

en: Are you sure you want to unblock this query arg?
pl: Czy na pewno chcesz odblokować ten argument zapytania?

en: Area Served
pl: Obsługiwany obszar

en: Argentina
pl: Argentyna

en: Article
pl: Artykuł

en: Article Section
pl: Sekcja artykułu

en: Article Tags
pl: Tagi artykułu

en: Article Title
pl: Tytuł artykułu

en: Article Type
pl: Typ artykułu

en: As a valued user you receive %1$s, automatically applied at checkout!
pl: Cenimy współpracę z tobą, dlatego otrzymujesz od nas zniżkę %1$s. Zostanie ona automatycznie zastosowana na etapie płatności!

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Aspect Ratio
pl: Proporcje obrazu

en: Assets are resources like images, stylesheets and scripts.
pl: Aktywa to zasoby takie jak obrazki, arkusze stylów i skrypty.

en: Assets loaded
pl: Wczytano zasoby

en: Associate Degree
pl: Stopień po dwuletnim college'u

en: At least one
pl: Co najmniej jedno

en: At least one paragraph is long. Consider using short paragraphs.
pl: Co najmniej jeden akapit jest długi. Rozważ użycie krótkich akapitów.

en: At this length, it will get cut off in search results. Try reducing it to about 55 characters.
pl: Obecna długość spowoduje obcięcie w wynikach wyszukiwania. Spróbuj zmniejszyć długość do około 55 znaków.

en: Athlete
pl: Sportowiec

en: Atom Feed
pl: Kanał Atom

en: Attached Image
pl: Załączony obrazek

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Attachment Parent
pl: Obiekt nadrzędny załącznika

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Attachments Feed
pl: Kanał załączników

en: Audience
pl: Odbiorcy

en: Author
pl: Autor

en: Author Archives
pl: Archiwa autorów

en: Author Bio Block
pl: Blok biogramu autora

en: Author Biography
pl: Biogram autora

en: Author Display Name
pl: Wyświetlana nazwa autora

en: Author Experience Topics (E-E-A-T)
pl: Obszary doświadczenia autora (E-E-A-T)

en: Author Feeds
pl: Kanały autorów

en: Author First Name
pl: Imię autora

en: Author Info (E-E-A-T)
pl: Informacje o autorze (E-E-A-T)

en: Author Last Name
pl: Nazwisko autora

en: Author Link
pl: Odnośnik do autora

en: Author Link (Alt)
pl: Odnośnik do autora (alt)

en: Author Name
pl: Imię i nazwisko autora

en: Author Pages
pl: Strony autorów

en: Author SEO (E-E-A-T) is a %1$s Feature
pl: Author SEO (E-E-A-T) to funkcja %1$s

en: Author Schema
pl: Schemat autora

en: Author Sitemap
pl: Mapa witryny z autorami

en: Author URL
pl: Adres URL autora

en: Author archive link (link as text).
pl: Odnośnik do autora w archiwum (odnośnik jako tekst).

en: Author archive link (name as text).
pl: Odnośnik do autora w archiwum (nazwisko jako tekst).

en: Auto
pl: Automatycznie

en: Autogenerate %1$s on Upload
pl: Automatycznie wygeneruj element %1$s podczas przesyłania

en: Autogenerate Descriptions
pl: Wygeneruj opisy automatycznie

en: Autogenerate image attributes
pl: Wygeneruj atrybuty obrazków automatycznie

en: Automatic Redirects
pl: Automatyczne przekierowania

en: Automatic Updates
pl: Automatyczne aktualizacje

en: Automatically Generate Article Tags
pl: Automatycznie wygeneruj tagi artykułu

en: Automatically Ping Search Engines
pl: Automatycznie wyślij polecenie ping do wyszukiwarek

en: Automatically add content to your site's RSS feed.
pl: Automatycznie dodaj treść do kanału RSS witryny.

en: Automotive Business
pl: Działalność motoryzacyjna

en: Available as Addon Plugin
pl: Dostępny jako dodatek Plugin

en: Avg. CTR
pl: Śr. klikalność

en: Avg. Position
pl: Śr. pozycja

en: Awesome! Google Search Console is connected to your site. This will help you monitor and maintain your site's presence in Google Search results.
pl: Fantastycznie! Połączono Google Search Console z twoją witryną. Pomoże ci to monitorować i utrzymywać obecność witryny w wynikach wyszukiwania Google.

en: Awesome! These are required for %1$s's Organization schema markup.
pl: Super! Wymaga ich funkcja znaczników schematu organizacji dostępna we wtyczce %1$s.

en: Awesome! These are required for %1$s's Person schema markup.
pl: Super! Wymaga ich funkcja znaczników schematu osoby dostępna we wtyczce %1$s.

en: Azerbaijan
pl: Azerbejdżan

en: Bachelor Degree
pl: Stopień licencjata

en: Back
pl: Wstecz

en: Back to Homepage
pl: Powrót do strony głównej

en: Backup Settings
pl: Ustawienia kopii zapasowej

en: Bad Gateway
pl: Niewłaściwa bramka

en: Bad Request
pl: Niewłaściwe żądanie

en: Bahamas
pl: Bahamy

en: Bahrain
pl: Bahrajn

en: Baidu Verification Code
pl: Kod weryfikacyjny Baidu

en: Baidu Webmaster Tools
pl: Narzędzia Baidu dla webmasterów

en: Band
pl: Zespół

en: Bangladesh
pl: Bangladesz

en: Bar
pl: Pasek

en: Base Directory:
pl: Katalog podstawowy:

en: Base URL:
pl: Podstawowy adres URL:

en: Basic Guide to Google Analytics
pl: Podstawowy przewodnik po Google Analytics

en: Basic Guide to Google Search Console
pl: Podstawowy przewodnik po Google Search Console

en: Basic SEO
pl: Podstawowe SEO

en: Bear-ing down on your image... just a moment!
pl: Skupiam się na Twoim obrazku... za chwilę!

en: Because your headline plays a large role in reader engagement, it's worth spending extra time perfecting it. Many top copywriters spend hours getting their headlines just right - sometimes they spend longer on the headline than the rest of the article!
pl: Ponieważ nagłówek odgrywa ważną rolę w angażowaniu odbiorców, warto poświęcić dodatkowy czas na jego dopracowanie. Wielu najlepszych copywriterów szlifuje nagłówki całymi godzinami – czasami poświęcają na nie więcej czasu niż na pozostałą część artykułu!

en: Begin typing a post ID, title or slug to search...
pl: Zacznij wpisywać identyfikator, tytuł lub uproszczoną nazwę wpisu, aby go wyszukać...

en: Begin typing a term ID or name to search...
pl: Zacznij wpisywać identyfikator lub nazwę taksonomii, aby ją wyszukać...

en: Beginners & Novices
pl: Początkujący i nowicjusze

en: Beginning & Ending Words
pl: Słowa początkowe i końcowe

en: Beginning Words
pl: Słowa początkowe

en: Belarus
pl: Białoruś

en: Belgium
pl: Belgia

en: Below are the TruSEO scores of your published posts. Take some time to improve your TruSEO score to help increase your rankings.
pl: Poniżej znajdują się oceny TruSEO twoich opublikowanych wpisów. Poświęć nieco czasu na poprawę oceny TruSEO, aby polepszyć pozycję w wynikach.

en: Below you can track how your page is performing in search results based on your keyword(s).
pl: Poniżej możesz śledzić, jak twoja strona wypada w wynikach wyszukiwania z uwzględnieniem poszczególnych słów kluczowych.

en: Best Practices for Domains and URLs
pl: Najlepsze praktyki dotyczące domen i adresów URL

en: Billing Support
pl: Obsługa rozliczeń

en: Bing Verification Code
pl: Kod weryfikacyjny Bing

en: Bing Webmaster Tools
pl: Narzędzia Bing dla webmasterów

en: Blank Title Formats Detected
pl: Wykryto puste formaty tytułów

en: Blended
pl: Mieszane

en: Block AI Crawlers
pl: Blokuj roboty SI

en: Block Crawling of Internal Site Search URLs
pl: Blokuj indeksowanie wewnętrznych adresów URL wyszukiwania w witrynie

en: Block Key
pl: Zablokuj klucz

en: Block Key & Value
pl: Zablokuj klucz i wartość

en: Block Query Arg
pl: Zablokuj argument zapytania

en: Block Query Args
pl: Zablokuj argumenty zapytania

en: Block Settings
pl: Ustawienia bloku

en: Block Unwanted Bots
pl: Blokuj niechciane boty

en: Block internal site searches which contain complex and non-alphanumeric characters.
pl: Blokuj wyszukiwania wewnątrz witryny zawierające złożone znaki i znaki niealfanumeryczne.

en: Block internal site searches which match the patterns of known spam attacks.
pl: Blokuj wyszukiwania wewnątrz witryny, które pasują do wzorców znanych ataków spamowych.

en: Blocked
pl: Zablokowane

en: Blocked by regex:
pl: Zablokowane przez wyrażenie regularne:

en: Blocked by robots.txt
pl: Zablokowane przez plik robots.txt

en: Blocked due to access forbidden (403)
pl: Zablokowano z powodu zabronionego dostępu (403)

en: Blocked due to other 4xx issue (not 403, 404)
pl: Zablokowano z powodu innego problemu 4xx (nie 403 czy 404)

en: Blocked due to unauthorized request (401)
pl: Zablokowano z powodu nieautoryzowanego żądania (401)

en: Blocked!
pl: Zablokowano!

en: Blocking robots.txt rule detected
pl: Wykryto blokowanie reguły robots.txt

en: Blog Page Title
pl: Tytuł strony blogu

en: Blog Post
pl: Wpis na blogu

en: Body
pl: Ciało

en: Bolivia
pl: Boliwia

en: Book
pl: Książka

en: Boost your SEO performance by highlighting the professional expertise and trustworthiness of your authors, aligning with Google's E-E-A-T standards.
pl: Zwiększ skuteczność działań SEO, prezentując fachową wiedzę i wiarygodność swoich autorów zgodnie ze standardami E-E-A-T sformułowanymi przez Google.

en: Boost your sales and conversions by up to 15% with real-time social proof notifications. TrustPulse helps you show live user activity and purchases to help convince other users to purchase.
pl: Zwiększ sprzedaż i konwersje nawet o 15% dzięki przesyłanym w czasie rzeczywistym powiadomieniom opartym na teorii społecznego dowodu słuszności. TrustPulse pomaga na bieżąco wyświetlać aktywność użytkowników i dokonywane przez nich zakupy, aby przekonać do zakupu kolejne osoby.

en: Bosnia & Herzegovina
pl: Bośnia i Hercegowina

en: Both the www and non-www versions of the URL are redirected to the same site.
pl: Zarówno wersja adresu URL zawierająca www, jak i jego wersja niezawierająca www są przekierowywane do tej samej witryny.

en: Both the www and non-www versions of your URL are redirected to the same site.
pl: Zarówno wersja adresu URL zawierająca www, jak i jego wersja niezawierająca www są przekierowywane do tej samej witryny.

en: Brazil
pl: Brazylia

en: Breadcrumb Prefix
pl: Prefiks okruszków

en: Breadcrumb Settings
pl: Ustawienia okruszków

en: Breadcrumb Templates
pl: Szablony okruszków

en: Breadcrumb Templates is a %1$s Feature
pl: Szablony okruszków to funkcja %1$s

en: Breadcrumbs
pl: Okruszki

en: Breadcrumbs are an essential part of SEO. By default %1$s will automatically add breadcrumbs to the schema markup that we add to your site and you don't need to make any changes for that to work. Breadcrumbs can also be used as a secondary navigation system that tells users where they are on a website relative to the homepage.
pl: Okruszki są istotnym elementem działań SEO. Domyślnie wtyczka %1$s automatycznie dodaje okruszki do znaczników schematu dodawanych do witryny i działanie tej funkcji nie wymaga wprowadzania żadnych zmian. Okruszki mogą także służyć jako dodatkowy system nawigacji, który informuje użytkownika, w jakim miejscu witryny względem strony głównej użytkownik aktualnie się znajduje.

en: Breadcrumbs are currently disabled, so this block will be rendered empty. You can enable %1$s's breadcrumb functionality under %2$sGeneral Settings > Breadcrumbs%3$s.
pl: Obecnie okruszki są wyłączone, więc ten blok będzie pusty. Funkcję okruszków wtyczki %1$s można włączyć w obszarze %2$sUstawienia ogólne > Okruszki%3$s.

en: Breadcrumbs is a %1$s feature. %2$s
pl: Okruszki to funkcja %1$s. %2$s

en: British Virgin Islands
pl: Brytyjskie Wyspy Dziewicze

en: Broken Link Checker by AIOSEO is an essential tool for ensuring that all internal and external links on your website are functioning correctly. Quickly check your site for broken links and easily fix them to improve SEO.
pl: Broken Link Checker od AIOSEO to niezbędne narzędzie, za pomocą którego można dbać o prawidłowe działanie wszystkich odnośników wewnętrznych i zewnętrznych w witrynie. Szybko sprawdzaj swoją witrynę pod kątem uszkodzonych odnośników i łatwo je naprawiaj, aby polepszyć efekty działań SEO.

en: Browse documentation, reference material, and tutorials for %1$s.
pl: Przejrzyj dokumentację, materiały pomocnicze i poradniki dotyczące wtyczki %1$s.

[ctx: BuddyPress]
en: Activities (%1$s)
pl: Działania (%1$s)

[ctx: BuddyPress]
en: Activity Action
pl: Działanie

[ctx: BuddyPress]
en: Activity Content
pl: Treść działania

[ctx: BuddyPress]
en: Group Description
pl: Opis grupy

[ctx: BuddyPress]
en: Group Name
pl: Nazwa grupy

[ctx: BuddyPress]
en: Group Type Plural Name
pl: Nazwa rodzaju grupy liczby mnogiej

[ctx: BuddyPress]
en: Group Type Singular Name
pl: Nazwa rodzaju grupy liczby pojedyńczej

[ctx: BuddyPress]
en: Groups (%1$s)
pl: Grupy (%1$s)

[ctx: BuddyPress]
en: Members (%1$s)
pl: Członkowie (%1$s)

[ctx: BuddyPress]
en: Sample Activity Action
pl: Przykładowe działanie

[ctx: BuddyPress]
en: Sample Group Name
pl: Przykładowa nazwa grupy

[ctx: BuddyPress]
en: Sample Type Plural
pl: Rodzaj próbki Liczba mnoga

[ctx: BuddyPress]
en: Sample Type Singular
pl: Rodzaj próbki Pojedynczy

[ctx: BuddyPress]
en: Sample activity content
pl: Przykładowa treść aktywności

[ctx: BuddyPress]
en: Sample group description
pl: Przykładowy opis grupy

[ctx: BuddyPress]
en: The activity action.
pl: Działanie aktywności.

[ctx: BuddyPress]
en: The activity content.
pl: Treść aktywności.

[ctx: BuddyPress]
en: The group description.
pl: Opis grupy.

[ctx: BuddyPress]
en: The group name.
pl: Nazwa grupy.

[ctx: BuddyPress]
en: The group type plural name.
pl: Nazwa grupy w liczbie mnogiej.

[ctx: BuddyPress]
en: The group type singular name.
pl: Nazwa grupy w liczbie pojedynczej.

en: Build a Better %1$s
pl: Stwórz lepszą wtyczkę %1$s

en: Bulgaria
pl: Bułgaria

en: Bulk Actions
pl: Działania zbiorcze

en: Bulk Editing
pl: Edycja zbiorcza

en: Business
pl: Firma

en: Business Event
pl: Wydarzenie biznesowe

en: Business Info
pl: Informacje o firmie

en: Business Info and Location blocks, widgets and shortcodes
pl: Bloki, widżety oraz krótkie kody informacji o firmie i lokalizacji

en: Businesses
pl: Firmy

en: Buy Credits
pl: Kup kredyty

en: By allowing us to track usage data we can better help you as we will know which WordPress configurations, themes and plugins we should test.
pl: Jeśli zezwolisz na śledzenie danych o użyciu, będzie nam łatwiej ci pomagać, ponieważ będziemy wiedzieć, jakie konfiguracje, motywy i wtyczki do WordPressa powinniśmy testować.

en: By default Admins have access to %1$sall SEO site settings%2$s
pl: Administratorzy domyślnie mają dostęp do %1$swszystkich ustawień SEO w witrynie%2$s

en: By default Authors have access to %1$sSEO settings for individual pages and posts that they already have permission to edit.%2$s
pl: Autorzy domyślnie mają dostęp do %1$sustawień SEO indywidualnych stron i wpisów, do których edycji już wcześniej otrzymali uprawnienia%2$s

en: By default Contributors have access to %1$sSEO settings for individual pages and posts that they already have permission to edit.%2$s
pl: Współtwórcy domyślnie mają dostęp do %1$sustawień SEO indywidualnych stron i wpisów, do których edycji już wcześniej otrzymali uprawnienia%2$s

en: By default Editors have access to %1$sSEO settings for General Settings, Search Appearance, Social Networks, and Redirects as well as all settings for individual pages and posts.%2$s
pl: Edytorzy domyślnie mają dostęp do %1$sogólnych ustawień SEO, ustawień SEO dotyczących wyglądu w wyszukiwarce, mediów społecznościowych i przekierowań oraz ustawień indywidualnych stron i wpisów%2$s

en: By default SEO Editors have access to %1$sSEO settings for individual pages and posts.%2$s
pl: Edytorzy SEO domyślnie mają dostęp do %1$sustawień SEO indywidualnych stron i wpisów%2$s

en: By default SEO Managers have access to %1$sSEO settings for General Settings, Sitemaps, Link Assistant, Redirects, Local SEO, and individual pages and posts.%2$s
pl: Menedżerowie SEO domyślnie mają dostęp do %1$sogólnych ustawień SEO, ustawień dotyczących map witryny, Asystenta odnośników, przekierowań i SEO lokalnego oraz ustawień indywidualnych stron i wpisów%2$s

en: By default the %1$s role %2$shas no access%3$s to %4$s settings.
pl: Rola %1$s domyślnie %2$snie ma dostępu%3$s do ustawień wtyczki %4$s.

en: By default, only Administrators have permission to manage %1$s within WordPress. With Access Controls, you can easily extend access permissions to other user roles.
pl: Domyślnie tylko administratorzy są upoważnieni do zarządzania wtyczką %1$s w WordPressie. Dzięki funkcji kontroli dostępu można łatwo przyznać uprawnienia dostępu innym rolom.

en: CSS Validator
pl: Weryfikator CSS

en: CSS files appear in many places, including frameworks (like Bootstrap), themes and templates, and third-party plugins.
pl: Pliki CSS występują w wielu miejscach, w tym we frameworkach (takich jak Bootstrap), motywach i szablonach oraz wtyczkach innych firm.

en: CSV example file
pl: Przykładowy plik CSV

en: Cafe
pl: Kawiarnia

en: Cambodia
pl: Kambodża

en: Cameroon
pl: Kamerun

en: Canada
pl: Kanada

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancelled
pl: Anulowano

en: Canonical URL
pl: Kanoniczny adres URL

en: Cape Verde
pl: Republika Zielonego Przylądka

en: Caption
pl: Podpis

en: Caption for the current media file.
pl: Podpis obecnego pliku multimedialnego.

en: Car
pl: Samochód

en: Card Type
pl: Rodzaj karty

en: Casing
pl: Wielkość liter

en: Catalan
pl: Kataloński

en: Categories
pl: Kategorie

en: Category
pl: Kategoria

en: Category Hierarchy
pl: Hierarchia kategorii

en: Category Name
pl: Nazwa kategorii

en: Category Parent
pl: Kategoria nadrzędna

en: Cause
pl: Przyczyna

en: Central African Republic
pl: Republika Środkowoafrykańska

en: Chad
pl: Czad

en: Change Frequency
pl: Częstotliwość zmian

en: Character Count
pl: Liczba znaków

en: Check how your site scores with our SEO analyzer and compare against your competitor's site.
pl: Sprawdź kondycję swojej witryny przy użyciu analizatora SEO i porównaj jej wynik z witryną konkurencyjną.

en: Check this if you want your categories for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
pl: Zaznacz tę opcję, jeśli chcesz używać swoich kategorii jako meta słów kluczowych dla wpisu (oprócz innych słów kluczowych podanych na ekranie Edytuj wpis).

en: Check this if you want your keywords on your Posts page (set in WordPress under Settings, Reading, Front Page Displays) and your archive pages to be dynamically generated from the keywords of the posts showing on that page. If unchecked, it will use the keywords set in the edit page screen for the posts page.
pl: Zaznacz tę opcję, jeśli chcesz, aby słowa kluczowe na stronie z wpisami (ustawionej w WordPressie w obszarze Ustawienia > Czytanie > Strona główna wyświetla) i stronach archiwum były generowane dynamicznie ze słów kluczowych wpisów wyświetlanych na danej stronie. W przypadku niezaznaczenia tej opcji używane będą słowa kluczowe ustawione na ekranie edycji strony z wpisami.

en: Check this if you want your tags for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
pl: Zaznacz tę opcję, jeśli chcesz, aby znaczniki dla danego wpisu były używane jako słowa kluczowe meta dla tego wpisu (oprócz wszelkich słów kluczowych określonych na ekranie Edytuj wpis).

en: Check this if you would like to remove ALL %1$s data upon plugin deletion. All settings and SEO data will be unrecoverable.
pl: Zaznacz tę opcję, jeśli z chwilą usunięcia wtyczki %1$s mają zostać usunięte jej WSZYSTKIE dane. Nie będzie można odzyskać żadnych ustawień ani danych SEO.

en: Checkout Page
pl: Strona płatności

en: Childcare
pl: Opieka nad dziećmi

en: Childrens Event
pl: Impreza dla dzieci

en: Chinese
pl: Chiński

en: Choose Features
pl: Wybierz funkcje

en: Choose Image
pl: Wybierz obrazek

en: Choose a File
pl: Wybierz plik

en: Choose a Person
pl: Wybierz osobę

en: Choose a Post Type
pl: Wybierz typ treści

en: Choose a plugin to import Local SEO directly into %1$s.
pl: Wybierz wtyczkę, aby zaimportować ustawienia SEO lokalnego bezpośrednio do %1$s.

en: Choose a plugin to import SEO data directly into %1$s.
pl: Wybierz wtyczkę, aby zaimportować dane SEO bezpośrednio do %1$s.

en: Choose country
pl: Wybierz kraj

en: Choose whether %1$s should automatically append a compact author bio at the end of every post. You can also manually insert the author bio using the Author Bio block.
pl: Wskaż, czy %1$s ma automatycznie dołączać kompaktowy biogram autora na końcu każdego wpisu. Biogram autora możesz też wstawić ręcznie za pomocą bloku Biogram autora.

en: Choose whether the site represents a person or an organization.
pl: Określ, czy witryna reprezentuje osobę czy organizację.

en: Choose whether you want this table of contents to be standalone or synced. You can change these block settings later from the block panel.
pl: Wybierz, czy chcesz, aby ten spis treści był samodzielny, czy zsynchronizowany. Możesz później zmienić te ustawienia bloku w panelu bloku.

en: Choose whether you want to use the OG data from the Facebook tab in your individual pages/posts by default.
pl: Określ, czy w indywidualnych wpisach / na indywidualnych stronach domyślnie mają być używane dane OG z karty Facebooka.

en: Choose whether your %1$s should be included in search results. If you select "No", then your %1$s will be noindexed and excluded from the sitemap so that search engines ignore them.
pl: Wybierz, czy Twój %1$s ma być uwzględniany w wynikach wyszukiwania. Jeśli wybierzesz „Nie”, Twój %1$s nie zostanie zaindeksowany i zostanie wykluczony z mapy witryny, aby wyszukiwarki go zignorowały.

en: Choose which casing should be applied to the attribute.
pl: Wybierz, jaka wielkość liter ma zostać zastosowana do atrybutu.

en: Cinematic
pl: Kinowy

en: City
pl: Miejscowość

en: Clean uploaded image filenames
pl: Czyszczenie nazw plików przesłanych obrazków

en: Clean-param must start with at least one param which is optionally followed by one path.
pl: Clean-param musi się zaczynać od co najmniej jednego parametru, po którym opcjonalnie następuje jedna ścieżka.

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Click here to learn more
pl: Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej

en: Click on the tags below to insert variables into your %1$s attribute.
pl: Kliknij tagi poniżej, aby wstawić zmienne do atrybutu %1$s.

en: Click on the tags below to insert variables into your description.
pl: Kliknij na poniższe znaczniki, aby wstawić zmienne do opisu.

en: Click on the tags below to insert variables into your home page title.
pl: Kliknij poniższe znaczniki, aby wstawić zmienne do tytułu swojej strony głównej.

en: Click on the tags below to insert variables into your meta description.
pl: Kliknij poniższe znaczniki, aby wstawić zmienne do meta opisu.

en: Click on the tags below to insert variables into your site name.
pl: Kliknij na poniższe znaczniki, aby wstawić zmienne do nazwy swojej witryny.

en: Click on the tags below to insert variables into your site title.
pl: Kliknij na poniższe znaczniki, aby wstawić zmienne do tytułu swojej witryny.

en: Click on the tags below to insert variables into your template.
pl: Kliknij poniższe tagi, aby wstawić zmienne do szablonu.

en: Click on the tags below to insert variables into your title.
pl: Kliknij tagi poniżej, aby wstawić zmienne do tytułu.

en: Click to Copy
pl: Kliknij, aby skopiować

en: Click to Sort...
pl: Kliknij, aby posortować...

en: Clicks
pl: Kliknięcia

en: Close
pl: Zamknij

en: Close and Exit Wizard Without Saving
pl: Zamknij i wyjdź z kreatora bez zapisywania

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Code Snippets
pl: Fragmenty kodu

en: Collapsed Title
pl: Zwinięty tytuł

en: Collapsible
pl: Zwijany

en: Collection Page
pl: Strona kolekcji

en: Colombia
pl: Kolumbia

en: Comedy Event
pl: Wydarzenie komediowe

en: Common Crawl CCBot
pl: Wspólne indeksowanie CCBot

en: Common Spam Patterns
pl: Typowe wzorce spamu

en: Common Words
pl: Słowa typowe

en: Compact Archives
pl: Archiwa kompaktowe

en: Company
pl: Firma

en: Compare Revisions of
pl: Porównaj wersje elementu

en: Compare any two revisions
pl: Porównaj dowolne dwie wersje

en: Compare the percentages of your results to the goal for each category and adjust as necessary.
pl: Porównaj wartości procentowe wyników z celem dla każdej kategorii i wprowadź ewentualne korekty.

en: Competitors
pl: Zawodnicy

en: Complete SEO Checklist
pl: Kompletna lista kontrolna SEO

en: Complete Site Audit Checklist
pl: Kompletna lista kontrolna audytu witryny

en: Complete Support
pl: Pełna obsługa

en: Complete documentation on usage tracking is available %1$shere%2$s.
pl: Pełna dokumentacja funkcji śledzenia użycia jest dostępna %1$stutaj%2$s.

en: Complete support for schema markup so you can get more clicks and traffic with rich snippets.
pl: Pełna obsługa znaczników schematu, dzięki której możesz pozyskiwać więcej kliknięć i ruchu przy użyciu fragmentów rozszerzonych.

en: Concise
pl: Zwięzły

en: Configure Local SEO
pl: Skonfiguruj SEO lokalne

en: Configure Schema Markup for your content. Search engines use structured data to display rich results in SERPs.
pl: Skonfiguruj znaczniki schematu dla swoich treści. Wyszukiwarki wykorzystują uporządkowane dane do wyświetlania rozszerzonych wyników na stronach SERP.

en: Configure Sitemap
pl: Skonfiguruj mapę witryny

en: Configure how your website content will look in Google, Bing and other search engines.
pl: Skonfiguruj wygląd treści swojej witryny w Google, Bing i innych wyszukiwarkach.

en: Conflicting Plugins Detected
pl: Wykryto wtyczki powodujące konflikty

en: Congo - Brazzaville
pl: Kongo - Brazzaville

en: Congo - Kinshasa
pl: Kongo - Kinszasa

en: Congratulations, your site is now SEO ready!
pl: Gratulacje, twoja witryna jest gotowa do działań SEO!

en: Connect
pl: Połącz

en: Connect Your Site to Google Search Console
pl: Połącz witrynę z Google Search Console

en: Connect Your Site with AI Content Generation
pl: Połącz swoją witrynę z generowaniem treści za pomocą SI

en: Connect Your Site with Google Search Console
pl: Połącz witrynę z Google Search Console

en: Connect to AI Content
pl: Połącz się z Treścią SI

en: Connect to AIOSEO
pl: Połącz z AIOSEO

en: Connect to Google Search Console
pl: Połącz z Google Search Console

en: Connect to Google to automatically add sitemaps and keep them in sync.
pl: Połącz z Google, aby mapy witryny były automatycznie dodawane i synchronizowane.

en: Connect to SEOBoost
pl: Połącz z SEOBoost

en: Connect to SEOBoost to get access to the Writing Assistant.
pl: Połącz się z SEOBoost, aby uzyskać dostęp do asystenta pisania.

en: Connect to an Existing Account
pl: Połącz z istniejącym kontem

en: Connect with %1$s
pl: Połącz z %1$s

en: Connect with Google Search Console to track how your site is performing in search rankings and generate reports with actionable insights that help you get the most out of your content. (Elite plan only)
pl: Połącz się z Google Search Console, aby monitorować sukcesy swojej witryny w wynikach wyszukiwania i generować raporty z praktycznymi spostrzeżeniami, które ułatwiają maksymalne wykorzystanie potencjału treści. (Tylko w planie Elite)

en: Connect with your visitors after they leave your website with the leading web push notification software. Over 10,000+ businesses worldwide use PushEngage to send 15 billion notifications each month.
pl: Kontaktuj się z gośćmi, którzy opuścili twoją witrynę, korzystając z czołowej wtyczki do internetowych powiadomień push. Ponad 10 000 firm na całym świecie korzysta z PushEngage, wysyłając każdego miesiąca 15 miliardów powiadomień.

en: Connect your site to Google Search Console to receive insights on how content is being discovered. Identify areas for improvement and drive traffic to your website.
pl: Połącz się z Google Search Console, aby otrzymywać wiedzę na temat sposobu odkrywania treści. Identyfikuj obszary możliwych udoskonaleń i zwiększaj ilość ruchu docierającego do witryny.

en: Connecting...
pl: Łączenie...

en: Consecutive sentences
pl: Kolejne zdania

en: Consolidates WordPress' multiple site search URL formats into the %1$s e.g.,
pl: Konsoliduje wiele formatów adresów URL wyszukiwania w witrynie WordPress w %1$s, np.,

en: Constants
pl: Stałe

en: Contact Info
pl: Informacje kontaktowe

en: Contact Page
pl: Strona kontaktu

en: Contact Page URL
pl: Adres URL strony kontaktu

en: Contact Page URL:
pl: Adres URL strony kontaktu:

en: Content
pl: Treść

en: Content Analysis
pl: Analiza treści

en: Content Decay Tracking
pl: Śledzenie degradacji treści

en: Content Drop
pl: Spadek treści

en: Content Performance
pl: Wyniki treści

en: Content Rankings
pl: Ranking treści

en: Content Summary
pl: Podsumowanie treści

en: Content Types
pl: Rodzaje treści

en: Content length
pl: Długość treści

en: Continue Reading
pl: Czytaj dalej

en: Contractor
pl: Wykonawca

en: Contributor
pl: Współtwórca

en: Control the priority & frequency of each Post, Page, Category, Tag, etc.
pl: Kontroluj priorytet i częstotliwość każdego postu, strony, kategorii, tagu, itp.

en: Control the priority & frequency per Post Type/Taxonomy
pl: Kontroluj priorytet i częstotliwość w zależności od typu wpisu/taksonomii

en: Control the title, alt tag, caption, description and filename of your images (Plus, Pro & Elite plans only)
pl: Kontroluj tytuł, tag alt, podpis, opis i nazwę pliku obrazków (tylko w planach Plus, Pro i Elite)

en: Conversion Tools
pl: Narzędzia do konwersji

en: Convert Posts to Markdown
pl: Konwertuj wpisy do formatu Markdown

en: Convert casing of image attributes
pl: Konwertowanie wielkości liter atrybutów obrazków

en: Converting posts to markdown is a %1$s feature. %2$s
pl: Konwersja wpisów do formatu Markdown jest funkcją %1$s. %2$s

en: Cook Islands
pl: Wyspy Cooka

en: Cookie
pl: Plik ciasteczka

en: Copied!
pl: Skopiowano!

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Copy the error message above and paste it in a message to the %1$s support team.
pl: Skopiuj powyższy komunikat o błędzie i wklej go do wiadomości przeznaczonej dla zespołu pomocy technicznej wtyczki %1$s.

en: Copy to Clipboard
pl: Skopiuj do schowka

en: Cornerstone Content
pl: Treści podstawowe

en: Cornerstone Content is a %1$s feature. %2$s
pl: Treści podstawowe to funkcja %1$s. %2$s

en: Cornerstone content refers to the most  important and informative articles or pages on your website that serve as the foundation for your content strategy. AIOSEO uses cornerstone content for
pl: Treści podstawowe (cornerstone) oznaczają najważniejsze i najbardziej treściwe artykuły lub strony w witrynie, które służą jako podstawa strategii treści. AIOSEO wykorzystuje treści podstawowe na potrzeby

en: Corporation
pl: Duża firma

en: Costa Rica
pl: Kostaryka

en: Could Be Better
pl: Mogłoby być lepiej

en: Could not install upgrade. Please download from %1$s and install manually.
pl: Nie udało się zainstalować ulepszenia. Pobierz je z %1$s i zainstaluj ręcznie.

en: Could you please do us a BIG favor and give it a 5-star rating on WordPress to help us spread the word and boost our motivation?
pl: Mamy do ciebie OGROMNĄ prośbę: czy możesz wystawić naszej wtyczce 5-gwiazdkową ocenę w WordPressie, aby przyczynić się do jej popularyzacji i wzmocnić naszą motywację?

en: Count
pl: Liczba

en: Country
pl: Kraj

en: Country code
pl: Numer kierunkowy kraju

en: Course
pl: Kurs

en: Crawl Cleanup
pl: Oczyszczanie indeksowania

en: Crawl Cleanup changes you should know about
pl: Ważne zmiany w funkcji czyszczenia indeksowania

en: Crawl-delay must be a number starting from 1.
pl: Crawl-delay musi być liczbą zaczynającą się od 1.

en: Crawled As
pl: Indeksowanie jako

en: Crawled As (All)
pl: Indeksowano jako (wszystko)

en: Crawled, Not Indexed
pl: Indeksowano, nieindeksowane

en: Crawling allowed
pl: Indeksowanie dozwolone

en: Crawling blocked
pl: Indeksowanie zablokowane

en: Create Backup
pl: Utwórz kopię zapasową

en: Create Group
pl: Utwórz grupę

en: Create New Post
pl: Utwórz wpis

en: Create a Free Account
pl: Utwórz darmowe konto

en: Creative
pl: Kreatywny

en: Creative & Artistic
pl: Kreatywny i artystyczny

en: Credits
pl: Podziękowania

en: Croatia
pl: Chorwacja

en: Cuba
pl: Kuba

en: Currencies Accepted
pl: Akceptowane waluty

en: Current Date
pl: Obecna data

en: Current Day
pl: Obecny dzień

en: Current Item
pl: Obecna pozycja

en: Current Month
pl: Obecny miesiąc

en: Current Score
pl: Aktualny wynik

en: Current Year
pl: Obecny rok

en: Current or first category title.
pl: Tytuł obecnej lub pierwszej kategorii.

en: Current or first term link (link as text).
pl: Odnośnik do obecnego lub pierwszego terminu (odnośnik jako tekst).

en: Current or first term link (name as text).
pl: Odnośnik do obecnego lub pierwszego terminu (nazwa jako tekst).

en: Custom Breadcrumb Templates
pl: Własne szablony okruszków

en: Custom Field
pl: Pole własne

en: Custom Field Name
pl: Nazwa pola własnego

en: Custom Field Support
pl: Obsługa pól własnych

en: Custom Fields
pl: Pola własne

en: Custom Fields is a %1$s Feature
pl: Pola własne to funkcja %1$s

en: Custom HTML templates
pl: Własne szablony HTML

en: Custom Image
pl: Własny obrazek

en: Custom Marker
pl: Znacznik własny

en: Custom Robots.txt Preview
pl: Podgląd własnego pliku robots.txt

en: Custom Role
pl: Rola własna

en: Custom Rules
pl: Reguły własne

en: Custom Schema
pl: Schemat własny

en: Custom Taxonomies are a PRO Feature
pl: Własne taksonomie to funkcja PRO

en: Custom Taxonomy Support is a %1$s Feature
pl: Obsługa taksonomii własnych to funkcja %1$s

en: Custom field names with spaces detected
pl: Wykryto własne nazwy pól ze spacjami

en: Custom separator:
pl: Separator własny:

en: Customer Data
pl: Dane klienta

en: Customer Support
pl: Obsługa klienta

en: Cyprus
pl: Cypr

en: Czechia
pl: Czechy

en: Côte d’Ivoire
pl: Wybrzeże Kości Słoniowej

en: DRAFT
pl: SZKIC

en: Daily
pl: Codziennie

en: Dance Event
pl: Wydarzenie taneczne

en: Danish
pl: Duński

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Dashboard Widgets
pl: Widżety kokpitu

en: Dashboard Widgets is a %1$s feature. %2$s
pl: Widżety kokpitu to funkcja %1$s. %2$s

en: Dashes (-)
pl: Myślniki (-)

en: Data: %1$.2f MB / Index: %2$.2f MB / Engine: %3$s / Collation: %4$s
pl: Dane: %1$.2f MB / indeks: %2$.2f MB / silnik: %3$s / sortowanie: %4$s

en: Database
pl: Baza danych

en: Database Powered By
pl: Baza danych obsługiwana przez

en: Database Size
pl: Rozmiar bazy danych

en: Database Tools
pl: Narzędzia bazy danych

en: Database Version
pl: Wersja bazy danych

en: Dataset
pl: Zestaw danych

en: Date Archive Pages
pl: Strony archiwum dat

en: Date Archive Sitemap
pl: Mapa witryny z archiwami dat

en: Date Archives
pl: Archiwa dat

en: Day
pl: Dzień

en: Day-by-Day Basis
pl: Dzień po dniu

en: Deactivate
pl: Wyłącz

en: Deactivate All Features
pl: Wyłącz wszystkie funkcje

en: Deactivate License
pl: Dezaktywuj licencję

en: Deactivated
pl: Wyłączono

en: Deactivation failed. Please check permissions and try again.
pl: Wyłączanie się nie powiodło. Sprawdź uprawnienia i spróbuj ponownie.

en: Decide whether you want your site's URLs to include a "www", or if you prefer a plain domain name. There are marketing pros and cons for each choice, but neither one is better or worse for SEO purposes - as long as you're consistent.
pl: Zdecyduj, czy adres URL twojej witryny ma zawierać cząstkę „www” czy wolisz zwykłą nazwę domeny. Każda z tych opcji ma określone zalety i wady z marketingowego punktu widzenia, ale żadna z nich nie jest lepsza ani gorsza z perspektywy SEO – jeśli tylko zachowasz konsekwencję.

en: Dedicated HTML Sitemaps do not work while using "plain" permalinks. Please update your %1$spermalink structure%2$s to use this option.
pl: Odrębne mapy witryny HTML nie działają w przypadku korzystania ze „zwykłych” bezpośrednich odnośników. Aby skorzystać z tej opcji, zaktualizuj %1$sstrukturę bezpośrednich odnośników%2$s.

en: Dedicated Page
pl: Odrębna strona

en: Default
pl: Domyślny

en: Default (Set under Social Networks)
pl: Domyślnie (ustawienie określane w obszarze Media społecznościowe)

en: Default Card Type
pl: Domyślny rodzaj karty

en: Default Image (Set Below)
pl: Domyślny obrazek (ustawiony poniżej)

en: Default Image Source (Set in Social Networks)
pl: Domyślne źródło obrazka (ustawione w obszarze Media społecznościowe)

en: Default Language
pl: Domyślny język

en: Default Object Type (Set in Social Networks)
pl: Domyślny rodzaj obiektu (ustawiony w obszarze Media społecznościowe)

en: Default Post Facebook Image
pl: Domyślny obrazek Facebooka dla wpisu

en: Default Post Image Source
pl: Domyślne źródło obrazka wpisu

en: Default Post Type Object Types
pl: Domyślne rodzaje obiektów typów treści

en: Default Post X Image
pl: Domyślny obrazek X dla wpisu

en: Default Region
pl: Domyślny region

en: Default Social Share Image
pl: Domyślny obrazek do udostępniania w mediach społecznościowych

en: Default Taxonomy Object Types
pl: Domyślne rodzaje obiektów taksonomii

en: Default Taxonomy Object Types is a %1$s feature. %2$s
pl: Domyślne rodzaje obiektów taksonomii to funkcja %1$s. %2$s

en: Default Term Facebook Image
pl: Domyślny obrazek Facebooka dla taksonomii

en: Default Term Image Source
pl: Domyślne źródło obrazka taksonomii

en: Default Term Image Source is a %1$s feature. %2$s
pl: Domyślne źródło obrazka taksonomii to funkcja %1$s. %2$s

en: Default Term X Image
pl: Domyślny obrazek X dla terminu

en: Default settings that just work
pl: Ustawienia domyślne, które po prostu działają

en: Default template for all pages.
pl: Domyślny szablon dla wszystkich stron.

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete All %1$s Links
pl: Usuń wszystkie odnośniki typu %1$s

en: Delete Image
pl: Usuń obrazek

en: Delete Link
pl: Usuń odnośnik

en: Delete Page
pl: Usuń stronę

en: Delete Query Arg
pl: Usuń argument zapytania

en: Delete Query Args
pl: Usuń argumenty zapytania

en: Delete Rule
pl: Usuń regułę

en: Delete Static Files
pl: Usuń pliki statyczne

en: Delete selected pages
pl: Usuwanie zaznaczonych stron

en: Delivery Event
pl: Dostawa

en: Denmark
pl: Dania

en: Dentist
pl: Stomatolog

en: Depending on the amount of content on your site, this process can take some time. You can safely leave this page and check back later.
pl: Zależnie od ilości treści w witrynie ten proces może trochę potrwać. Możesz spokojnie opuścić tę stronę i zajrzeć na nią później.

en: Depending on the number of posts being scanned, this process can take some time. You can safely leave this page and check back later.
pl: Zależnie od liczby skanowanych wpisów ten proces może trochę potrwać. Możesz spokojnie opuścić tę stronę i zajrzeć na nią później.

en: Descending
pl: Malejąco

en: Description
pl: Opis

en: Description Format
pl: Format opisu

en: Description for the current media file.
pl: Opis obecnego pliku multimedialnego.

en: Desktop
pl: Komputer stacjonarny

en: Desktop user agent
pl: Agent użytkownika na komputerze

en: Detailed Address, Contact and Payment Info
pl: Szczegółowe informacje adresowe, kontaktowe i płatnicze

en: Details
pl: Szczegóły

en: Did you know that %1$s Pro allows you to choose a %2$sprimary category%3$s for your posts? This feature works hand in hand with our powerful Breadcrumbs template to give you full navigational control to help improve your search rankings!
pl: Czy wiesz, że wtyczka %1$s Pro umożliwia wybranie %2$spodstawowej kategorii%3$s wpisów? W połączeniu z naszym zaawansowanym szablonem okruszków ta funkcja zapewnia pełną kontrolę nad nawigacją i pomaga w polepszaniu pozycji witryny w wynikach wyszukiwania!

en: Did you know you can automatically add internal links using Link Assistant? %1$s
pl: Czy wiesz, że odnośniki wewnętrzne mogą być dodawane automatycznie przy użyciu Asystenta odnośników? %1$s

en: Didn't expect to see this? Make sure your sitemap is enabled and your content is set to be indexed. %1$sLearn More →%2$s
pl: Czy to nie odpowiada twoim oczekiwaniom? Upewnij się, że mapa witryny jest włączona i że jest ustawione indeksowanie treści. %1$sDowiedz się więcej →%2$s

en: Diff
pl: Różny

en: Directive
pl: Dyrektywa

en: Director
pl: Reżyser

en: Directory Listing seems to be disabled on the server.
pl: Wydaje się, że funkcja dostępu do pozycji katalogu jest wyłączona na serwerze.

en: Directory Listing seems to be disabled on your server.
pl: Wydaje się, że funkcja dostępu do pozycji katalogu jest wyłączona na serwerze.

en: Directory Listing seems to be enabled on the server.
pl: Wydaje się, że funkcja dostępu do pozycji katalogu jest włączona na serwerze.

en: Directory Listing seems to be enabled on your server.
pl: Wydaje się, że funkcja dostępu do pozycji katalogu jest włączona na serwerze.

en: Disabled
pl: Wyłączono

en: Disabling Unnecessary RSS Feeds
pl: Wyłączanie niepotrzebnych kanałów RSS

en: Disabling the global RSS feed is NOT recommended. This will prevent users from subscribing to your content and can hurt your SEO rankings.
pl: NIE zaleca się wyłączania globalnego kanału RSS. Uniemożliwiłoby to użytkownikom subskrybowanie twoich treści i mogłoby zaszkodzić pozycji witryny w wynikach wyszukiwania.

en: Disabling unnecessary RSS feeds can help save search engine crawl quota and speed up content indexing for larger sites. If you choose to disable any feeds, those feed links will automatically redirect to your homepage or applicable archive page. %2$s
pl: Wyłączenie niepotrzebnych kanałów RSS może pomóc zaoszczędzić limit indeksowania przez wyszukiwarkę i przyspieszyć indeksowanie treści w przypadku większych witryn. Jeśli zdecydujesz się wyłączyć jakiekolwiek kanały, łącza do kanałów zostaną automatycznie przekierowane do Twojej strony głównej lub odpowiedniej strony archiwum. %2$s

en: Disabling unnecessary features can help save search engine crawl quota and speed up content indexing for larger sites.
pl: Wyłączenie niepotrzebnych funkcji może pomóc w zmniejszeniu limitu indeksowania przez wyszukiwarkę i przyspieszyć indeksowanie treści w przypadku większych witryn.

en: Disallow
pl: Zabroń

en: Discard Changes
pl: Odrzuć zmiany

en: Disconnect
pl: Rozłącz

en: Discover which posts and terms on your site are facing common SEO issues so you can quickly resolve them in order to get your content back on track.
pl: Dowiedz się, które wpisy i terminy na Twojej stronie sprawiają problemy z SEO, dzięki czemu będziesz mógł je szybko rozwiązać, a Twoje treści znów będą działać prawidłowo.

en: Discovered, Not Indexed
pl: Odkryto, nieindeksowane

en: Dismiss
pl: Odrzuć

en: Dismiss All
pl: Odrzuć wszystkie

en: Dismissed Notifications
pl: Odrzucone powiadomienia

en: Display Block
pl: Wyświetl blok

en: Display HTML Sitemap
pl: Wyświetl mapę witryny HTML

en: Display Info
pl: Wyświetl informacje

en: Display Opening Hours
pl: Wyświetl godziny otwarcia

en: Display complete category hierarchy even if not selected on each individual post.
pl: Wyświetl pełną hierarchię kategorii, nawet jeśli nie zostały wybrane w przypadku każdego wpisu.

en: Display the current page breadcrumb.
pl: Wyświetl okruszek obecnej strony.

en: Display the sitemap on a dedicated page:
pl: Wyświetl mapę witryny na odrębnej stronie:

en: Displayed when the business is closed.
pl: Wyświetlane, gdy firma jest zamknięta.

en: Displayed when the business is open all day long.
pl: Wyświetlane, gdy firma jest otwarta przez całą dobę.

en: Dive into your top-performing pages with %1$s and uncover growth opportunities.
pl: Poznaj szczegółowo swoje najskuteczniejsze strony dzięki wtyczce %1$s i odkryj możliwości rozwoju.

en: Djibouti
pl: Dżibuti

en: Do you get a blank sitemap or 404 error?
pl: Masz pustą mapę witryny lub błąd 404?

en: Do you have multiple authors?
pl: Masz wielu autorów?

en: Docs
pl: Dokumenty

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Domain
pl: Domena

en: Domain Activations
pl: Włączenie w domenach

en: Domain Activations is an %1$s Feature
pl: Włączenie w domenach to funkcja %1$s

en: Domains Report
pl: Raport o domenach

en: Dominica
pl: Dominika

en: Dominican Republic
pl: Republika Dominikańska

en: Don't try to force keywords into sub-headings if they feel unnatural. It will send the wrong message to your readers, possibly driving them away.
pl: Nie umieszczaj na siłę słów kluczowych w podnagłówkach, jeśli wyglądają tam nienaturalnie. Może to wywrzeć złe wrażenie na odbiorcach, a nawet ich zniechęcić.

en: Don't update the modified date
pl: Nie aktualizuj daty modyfikacji

en: Done
pl: Gotowe

en: Down
pl: Dół

en: Download Sample CSV File
pl: Pobierz przykładowy plik CSV

en: Download System Info File
pl: Pobierz plik informacji o systemie

en: Dreaming up something special… stay tuned!
pl: Wymyślasz coś wyjątkowego… bądź na bieżąco!

en: Drink
pl: Napój

en: Driving Directions
pl: Wskazówki dojazdu

en: Drop (%)
pl: Spadek (%)

en: Dry Cleaning/Laundry
pl: Pralnia

en: Due to a bug in the previous version of %1$s, your homepage title and description may have changed. Please take a minute to review your homepage settings to verify that they are correct.
pl: Ze względu na błąd występujący w poprzedniej wersji wtyczki %1$s tytuł i opis strony głównej mogły ulec zmianie. Poświęć chwilę na sprawdzenie, czy ustawienia strony głównej są poprawne.

en: Due to some changes in how our Open Graph integration works, your Facebook Titles and Descriptions may have changed. You were using the following options that have been removed:
pl: Ze względu na pewne zmiany w sposobie działania naszej integracji z protokołem Open Graph tytuły i opisy Facebooka mogły ulec zmianie. Wcześniej używane były następujące opcje, które zostały usunięte:

en: Duplicate Open Graph meta tags found.
pl: Znaleziono zduplikowane meta znaczniki Open Graph.

en: Duplicate Open Graph meta tags were found.
pl: Znaleziono zduplikowane meta tagi Open Graph.

en: Duplicate Open Graph meta tags were found. This means that another plugin on your site or your current theme is generating social meta tags for Facebook (Open Graph) that are also generated by AIOSEO, and there are two sets of Open Graph tags present on your website. You'll want to deactivate this setting in your theme or the plugin that's causing this to avoid issues when sharing content on Facebook, LinkedIn, WhatsApp, or Instagram.
pl: Znaleziono zduplikowane meta znaczniki Open Graph. Oznacza to, że inna wtyczka w Twojej witrynie lub bieżący motyw generuje meta znaczniki społecznościowe dla Facebooka (Open Graph), które są również generowane przez AIOSEO, a w Twojej witrynie znajdują się dwa zestawy znaczników Open Graph. Będziesz chciał wyłączyć to ustawienie w swoim motywie lub wtyczce, która to powoduje, aby uniknąć problemów podczas udostępniania treści na Facebooku, LinkedIn, WhatsApp lub Instagramie.

en: Dutch
pl: Holenderski

en: Dynamically Generate
pl: Wygeneruj dynamicznie

en: Dynamically Generate Meta Keywords
pl: Wygeneruj dynamicznie meta słowa kluczowe

en: Dynamically creates the XML Sitemap instead of using a static file.
pl: Powoduje dynamiczne utworzenie mapy witryny XML zamiast korzystania z pliku statycznego.

en: E-E-A-T for Higher Rankings
pl: E-E-A-T dla wyższych pozycji w wynikach

en: Each AI Assistant request costs %1$s credits.
pl: Każde żądanie Asystenta SI kosztuje %1$s kredytów.

en: Each ToC block acts independently, showing the same headings across all blocks for a unified navigation.
pl: Każdy blok spisu treści działa niezależnie, wyświetlając te same nagłówki we wszystkich blokach, co zapewnia ujednoliconą nawigację.

en: Easily create and manage redirects for your broken links to avoid confusing search engines and users, as well as losing valuable backlinks.
pl: Łatwo twórz i obsługuj przekierowania uszkodzonych odnośników, aby nie wprowadzać w błąd wyszukiwarek i użytkowników oraz nie tracić cennych odnośników zwrotnych.

en: Easily display Facebook content on your WordPress site without writing any code. Comes with multiple templates, ability to embed albums, group content, reviews, live videos, comments, and reactions.
pl: Łatwo wyświetlaj treści z Facebooka w swojej witrynie w WordPressie, nie pisząc żadnego kodu. Zawiera wiele szablonów, możliwość osadzania albumów, obsługę treści z grup, oceny, filmy na żywo, komentarze i reakcje.

en: Easily display Instagram content on your WordPress site without writing any code. Comes with multiple templates, ability to show content from multiple accounts, hashtags, and more. Trusted by 1 million websites.
pl: Łatwo wyświetlaj treści z Instagrama w swojej witrynie w WordPressie, nie pisząc żadnego kodu. Zawiera wiele szablonów, możliwość wyświetlania treści z wielu kont, hashtagi i inne funkcje. Narzędzie używane w ponad milionie witryn.

en: Easily display Twitter content in WordPress without writing any code. Comes with multiple layouts, ability to combine multiple Twitter feeds, Twitter card support, tweet moderation, and more.
pl: Łatwo wyświetlaj treści z Twittera w swojej witrynie w WordPressie, nie pisząc żadnego kodu. Zawiera wiele układów, możliwość łączenia różnych kanałów Twittera, obsługę kart Twittera, moderację tweetów i inne funkcje.

en: Easily display YouTube videos on your WordPress site without writing any code. Comes with multiple layouts, ability to embed live streams, video filtering, ability to combine multiple channel videos, and more.
pl: Łatwo wyświetlaj filmy z YouTube w swojej witrynie w WordPressie, nie pisząc żadnego kodu. Zawiera wiele układów, możliwość osadzania transmisji strumieniowych na żywo, filtrowanie filmów, możliwość łączenia filmów z różnych kanałów i inne funkcje.

en: Easily generate unlimited schema markup for your content to help you rank higher in search results. Our schema validator ensures your schema works out of the box.
pl: Łatwo generuj nieograniczoną ilość znaczników schematu do swoich treści, aby ułatwić poprawę pozycji swojej witryny w wynikach wyszukiwania. Nasz weryfikator schematu sprawi, że twój schemat będzie działać bezpośrednio po utworzeniu.

en: Easy to manage revisions
pl: Łatwe zarządzanie wersjami

en: Ecuador
pl: Ekwador

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit %1$s
pl: Edytuj: %1$s

en: Edit .htaccess
pl: Edytuj .htaccess

en: Edit Breadcrumbs
pl: Edytuj okruszki

en: Edit Facebook Meta Data
pl: Edytuj metadane Facebooka

en: Edit Group(s)
pl: Edytuj grupy

en: Edit HTML Anchor:
pl: Edytuj kotwicę HTML:

en: Edit Image
pl: Edytuj obrazek

en: Edit SEO
pl: Edytuj SEO

en: Edit Snippet
pl: Edytuj fragment

en: Edit Title and Description
pl: Edytuj tytuł i opis

en: Edit User
pl: Edytuj użytkownika

en: Edit X Meta Data
pl: Edytuj metadane X

en: Edit Your Meta Description
pl: Edytuj meta opis

en: Edit Your Page
pl: Edytuj stronę

en: Edit Your Page Title
pl: Edytuj tytuł strony

en: Edit Your Robots.txt
pl: Edytuj swój plik Robots.txt

en: Edit Your Settings
pl: Edytuj swoje ustawienia

en: Edit the selected image by describing the changes you want to make.
pl: Edytuj wybrany obrazek, opisując zmiany, które chcesz wprowadzić.

en: Edit with AI
pl: Edytuj ze SI

en: Editor
pl: Edytor

en: Education Event
pl: Wydarzenie edukacyjne

en: Educational
pl: Edukacyjny

en: Egypt
pl: Egipt

en: El Salvador
pl: Salwador

en: Elevate your SEO with AIOSEO Writing Assistant
pl: Podnieś swoje SEO dzięki AIOSEO Writing Assistant

en: Email
pl: Adres e-mail

en: Email Address
pl: Adres e-mail

en: Email Debug Information
pl: Wyślij informacje o debugowaniu e-mailem

en: Email Reports
pl: Raporty o e-mailach

en: Emergency Service
pl: Usługi awaryjne lub ratunkowe

en: Emojis and Other Special Characters
pl: Emoji i inne znaki specjalne

en: Emotional Words
pl: Słowa emocjonalne

en: Emotionally triggered headlines are likely to drive more clicks.
pl: Nagłówki o wydźwięku emocjonalnym często powodują więcej kliknięć.

en: Empathetic
pl: Empatyczny

en: Employer
pl: Pracodawca

en: Employment Agency
pl: Agencja zatrudnienia

en: Empty Content or Post ID
pl: Pusty identyfikator treści lub wpisu

en: Empty Post ID
pl: Pusty identyfikator wpisu

en: Empty progress and result.
pl: Pusty postęp i wynik.

en: Empty response from service
pl: Pusta odpowiedź z usługi

en: Enable Author Info
pl: Włącz informacje o autorze

en: Enable Author SEO (E-E-A-T) on Your Site
pl: Włącz Author SEO (E-E-A-T) w swojej witrynie

en: Enable Breadcrumbs
pl: Włącz okruszki

en: Enable Custom Robots.txt
pl: Włącz własny plik robots.txt

en: Enable Email Reports
pl: Włącz raporty e-mail

en: Enable Email reports?
pl: Włączyć raporty e-mail?

en: Enable Open Graph Markup
pl: Włącz znaczniki Open Graph

en: Enable Post Types
pl: Włącz typy treści

en: Enable RSS Feed settings
pl: Włącz ustawienia kanału RSS

en: Enable Schema Markup
pl: Włącz znaczniki schematu

en: Enable Sitemap
pl: Włącz mapę witryny

en: Enable Sitemap Indexes
pl: Włącz indeksy map witryny

en: Enable Standalone
pl: Włącz samodzielny

en: Enable Synced
pl: Włącz synchronizację

en: Enable X Card
pl: Włącz kartę X

en: Enable email reports to receive a digest of the most important SEO updates for your site, right in your inbox.
pl: Włącz raporty e-mail, aby bezpośrednio do skrzynki odbiorczej otrzymywać podsumowanie najważniejszych aktualizacji SEO dotyczących swojej witryny.

en: Enable llms-full.txt
pl: Włącz llms-full.txt

en: Enable llms.txt
pl: Włącz llms.txt

en: Enable our Headline Analyzer to help you write irresistible headlines and rank better in search results.
pl: Włącz narzędzie Analizator nagłówków, który ułatwia pisanie atrakcyjnych nagłówków i poprawianie pozycji w wynikach wyszukiwania.

en: Enable our TruSEO score to help you optimize your content for maximum traffic.
pl: Włącz ocenę TruSEO, która pomaga optymalizować treści pod kątem maksymalizacji ruchu.

en: Enable this feature if you want Facebook and other social media to display a preview with images and a text excerpt when a link to your site is shared.
pl: Włącz tę funkcję, jeśli w przypadku dodania odnośnika do twojej witryny na Facebooku i w innych mediach społecznościowych był wyświetlany podgląd z obrazkami i zajawką tekstową.

en: Enable this feature if you want X to display a preview card with images and a text excerpt when a link to your site is shared.
pl: Włącz tę funkcję, jeśli chcesz, aby w przypadku udostępnienia odnośnika do twojej witryny w serwisie X była wyświetlana karta podglądu z obrazkami i zajawką tekstową.

en: Enable this option to show additional X data on your posts and pages (i.e., who the post was written by and how long it might take to read the article).
pl: Włącz tę opcję, aby we wpisach i na stronach wyświetlać dodatkowe dane serwisu X (np. na temat autora wpisu i orientacyjnego czasu potrzebnego na przeczytanie artykułu).

en: Enabled
pl: Włączono

en: Enables advanced settings that help to prevent spammers from abusing your internal site search.
pl: Włącza zaawansowane ustawienia, które pomagają zapobiegać nadużyciom wewnętrznej wyszukiwarki witryny przez spamerów.

en: End Date
pl: Data końcowa

en: Ending Words
pl: Słowa końcowe

en: English
pl: Angielski

en: Ensure your most important keywords appear in the H1 tag - don't force it, use them in a natural way that makes sense to human readers.
pl: Zadbaj o to, aby najważniejsze słowa kluczowe znalazły się w znaczniku H1 – nie wymuszaj tego, stosuj je w sposób naturalny, który ma sens dla ludzkich czytelników.

en: Ensure your page's title includes your target keywords, and design it to encourage users to click.
pl: Zadbaj, aby tytuł strony zawierał docelowe słowa kluczowe, i sformułuj go tak, by zachęcał użytkowników do kliknięcia.

en: Enter Competitor URL
pl: Wpisz adres URL konkurenta

en: Enter License Key
pl: Wpisz klucz licencyjny

en: Enter Your Headline
pl: Wpisz nagłówek

en: Enter a Locale Code, e.g.: en_GB, es_ES
pl: Wpisz kod ustawień regionalnych, np. pl_PL, en_GB

en: Enter a URL and press enter
pl: Wpisz adres URL i naciśnij Enter

en: Enter a URL or start by typing a page or post title, slug or ID.
pl: Wpisz adres URL lub zacznij od wpisania tytułu, uproszczonej nazwy albo identyfikatora strony lub wpisu.

en: Enter a URL to change the default Canonical URL
pl: Wpisz adres URL, aby zmienić domyślny adres kanoniczny

en: Enter a WordPress Filter Name
pl: Wpisz nazwę filtru WordPressa

en: Enter a comma-separated list of post IDs.
pl: Wpisz rozdzieloną przecinkami listę identyfikatorów wpisów.

en: Enter a comma-separated list of term IDs.
pl: Wpisz rozdzieloną przecinkami listę identyfikatorów taksonomii.

en: Enter a custom field/taxonomy name...
pl: Wpisz nazwę pola własnego / taksonomii własnej...

en: Enter a different headline than your post title to see how it compares.
pl: Wpisz nagłówek różniący się od tytułu wpisu, aby móc je porównać.

en: Enter a page URL, e.g. %1$s
pl: Wpisz adres URL strony, np. %1$s

en: Enter a relative URL to redirect from or start by typing in page or post title, slug or ID. You can also use regex (%1$s)
pl: Wpisz względny adres URL, z którego chcesz wykonać przekierowanie, lub zacznij od wpisania tytułu, uproszczonej nazwy albo identyfikatora strony lub wpisu. Możesz też użyć wyrażenia regularnego (%1$s)

en: Enter an IP Address
pl: Wpisz adres IP

en: Enter one or multiple values
pl: Wpisz jedną lub wiele wartości

en: Enter the Server Name
pl: Wpisz nazwę serwera

en: Enter the primary phone number for your business. Don’t have a business phone number? %1$sSee this guide on how to get one.%2$s
pl: Wpisz główny numer telefonu swojej firmy. Nie masz firmowego numeru telefonu? %1$sZobacz ten przewodnik, w którym wyjaśniono, jak go uzyskać.%2$s

en: Enter your %1$s License Key
pl: Wpisz klucz licencyjny wtyczki %1$s

en: Enter your Facebook Admin ID here. You can enter multiple Facebook Admin IDs by separating them with a comma.
pl: Wpisz tutaj identyfikator administratora na Facebooku. Możesz wpisać więcej takich identyfikatorów, rozdzielając je przecinkami.

en: Enter your answer
pl: Wpisz odpowiedź

en: Enter your verification codes below to activate webmaster tools.
pl: Wpisz poniżej kody weryfikacyjne, aby włączyć narzędzia dla webmasterów.

en: Entertainment Business
pl: Działalność rozrywkowa

en: Episode
pl: Odcinek

en: Equivalent to rule #%1$s%2$s. The trailing wildcard is ignored.
pl: Odpowiednik reguły nr %1$s%2$s. Końcowy symbol wieloznaczny jest ignorowany.

en: Error
pl: Błąd

en: Error in the SeoBoost service. Please contact support.
pl: Błąd w usłudze SeoBoost. Skontaktuj się z pomocą techniczną.

en: Est. reading time
pl: Szac. czas czytania

en: Ethiopia
pl: Etiopia

en: Event
pl: Wydarzenie

en: Every page on your site should have a <link> tag with a 'rel="canonical"' attribute. The link tag should go inside the page's head tag, and it should contain the page's "correct" URL.
pl: Każda strona w Twojej witrynie powinna mieć znacznik <link> z atrybutem 'rel="canonical". Znacznik link powinien znajdować się wewnątrz znacznika head strony i zawierać „poprawny” adres URL strony.

en: Exact match all parameters in any order
pl: Znajdź dokładne dopasowanie wszystkich parametrów w dowolnej kolejności

en: Example
pl: Przykład

en: Example search string
pl: Przykładowy ciąg wyszukiwania

en: Excellent!
pl: Znakomicie!

en: Exclude Images
pl: Wyklucz obrazki

en: Exclude Images from your sitemap.
pl: Wyklucz obrazki z mapy witryny.

en: Exclude Pages/Posts
pl: Wykluczanie stron/wpisów

en: Exclude Posts / Pages
pl: Wyklucz wpisy/strony

en: Exclude Terms
pl: Wyklucz taksonomie

en: Exhibition Event
pl: Wystawa

en: Expanded Title
pl: Rozszerzony tytuł

en: Experience the power of AI-driven writing assistance seamlessly integrated into SEOBoost. Login to enhance your content creation process and boost your search rankings.
pl: Poznaj moc pomocy w pisaniu opartej na sztucznej inteligencji, płynnie zintegrowanej z SEOBoost. Zaloguj się, aby usprawnić proces tworzenia treści i poprawić swoje rankingi wyszukiwania.

en: Explore Sample Reports
pl: Przeglądaj przykładowe raporty

en: Export All Post Types
pl: Wyeksportuj wszystkie typy treści

en: Export All Settings
pl: Wyeksportuj wszystkie ustawienia

en: Export All Taxonomies
pl: Eksportuj wszystkie taksonomie

en: Export As
pl: Eksportuj jako

en: Export Content
pl: Eksportuj treść

en: Export Settings
pl: Ustawienia eksportu

en: Export as JSON
pl: Eksportuj do formatu JSON

en: Exporting Terms is a %1$s Feature
pl: Eksportowanie terminów to funkcja %1$s

en: External
pl: Zewnętrzne

en: External Links
pl: Odnośniki zewnętrzne

en: External links
pl: Odnośniki zewnętrzne

en: External:
pl: Zewnętrzne:

en: Extract and summarize the key points from your content to provide quick insights and improve readability.
pl: Wyodrębnij i podsumuj najważniejsze punkty swojej treści, aby zapewnić szybki wgląd w jej treść i poprawić jej czytelność.

en: FAQ
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: FAQ Options
pl: Opcje często zadawanych pytań

en: FAQ Page
pl: Strona często zadawanych pytań

en: FAQ schema is a Pro feature.
pl: Schemat często zadawanych pytań to funkcja Pro.

en: FAQs
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: FUTURE
pl: PRZYSZŁY

en: Facebook Admin ID
pl: Identyfikator administratora na Facebooku

en: Facebook App ID
pl: Identyfikator aplikacji Facebooka

en: Facebook Author URL
pl: Adres URL autora na Facebooku

en: Facebook Description
pl: Opis na Facebooku

en: Facebook Image
pl: Obrazek na Facebooku

en: Facebook Post
pl: Wpis na Facebooku

en: Facebook Preview
pl: Podgląd na Facebooku

en: Facebook Title
pl: Tytuł na Facebooku

en: Fact Check
pl: Sprawdzenie faktów

en: Failed to send email to %1$s. Make sure the address is correct and that your site is configured correctly to send emails.
pl: Nie udało się wysłać e-maila na adres %1$s. Upewnij się, że adres jest poprawny i że twoja witryna jest poprawnie skonfigurowana do wysyłania e-maili.

en: Fantastic! By updating to the latest version, you have access to all the latest features, bug fixes and security improvements.
pl: Fantastycznie! Najnowsza wersja zapewnia dostęp do wszystkich najnowszych funkcji, poprawek błędów i ulepszeń zabezpieczeń.

en: Fast Server Redirects
pl: Szybkie przekierowania serwera

en: Fax
pl: Faks

en: Fax Number
pl: Numer faksu

en: Feature Manager
pl: Menedżer funkcji

en: Featured Image
pl: Obrazek wyróżniający

en: Features:
pl: Cechy:

en: Feeds
pl: Kanały

en: Female
pl: Kobieta

en: Festival
pl: Festiwal

en: Fiji
pl: Fidżi

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Filter
pl: Filtruj

en: Filter Search
pl: Filtruj wyszukiwanie

en: Filter by Group
pl: Filtruj według grupy

en: Financial Service
pl: Usługi finansowe

en: Fine-tune your site with our powerful tools including Robots.txt editor, import/export and more.
pl: Szczegółowo dopracuj swoją witrynę przy użyciu naszych zaawansowanych narzędzi, takich jak edytor pliku robots.txt, import/eksport i nie tylko.

en: Finish Setup and Go to the Dashboard
pl: Zakończ konfigurację i przejdź do kokpitu

en: Finland
pl: Finlandia

en: First Available Image
pl: Pierwszy dostępny obrazek

en: First Image in Content
pl: Pierwszy obrazek w treści

en: Fix Errors
pl: Napraw błędy

en: Fix Now
pl: Napraw teraz

en: Fix Sitemap Errors
pl: Napraw błędy w mapie witryny

en: Flesch reading ease
pl: Łatwość czytania według Flescha

en: Flesch reading ease N/A
pl: Łatwość czytania Flescha brak

en: Focus Keyword
pl: Skupione słowo kluczowe

en: Focus Keyword Analysis
pl: Analiza skupionych słów kluczowych

en: Focus Keyword at the beginning of SEO Title
pl: Umieść skupione słowo kluczowe na początku tytułu SEO

en: Focus Keyword doesn't appear at the beginning of SEO title.
pl: Skupione słowo kluczowe nie pojawia się na początku tytułu SEO.

en: Focus Keyword found in SEO title.
pl: Znaleziono skupione słowo kluczowe w tytule SEO.

en: Focus Keyword found in content.
pl: Znaleziono skupione słowo kluczowe w treści.

en: Focus Keyword in SEO title
pl: Skupione słowo kluczowe w tytule SEO

en: Focus Keyword in Subheadings
pl: Skup się na słowach kluczowych w podnagłówkach

en: Focus Keyword in URL
pl: Adres URL skupionego słowa kluczowego

en: Focus Keyword in content
pl: Skupione słowo kluczowe w treści

en: Focus Keyword not found in SEO title.
pl: Nie znaleziono skupionego słowa kluczowego w tytule SEO.

en: Focus Keyword not found in content.
pl: Nie znaleziono skupionego słowa kluczowego w treści.

en: Focus Keyword not found in the URL.
pl: Nie znaleziono skupionego słowa kluczowego w adresie URL.

en: Focus Keyword used at the beginning of SEO title.
pl: Skupione słowo kluczowe używane na początku tytułu SEO.

en: Focus Keyword used in the URL.
pl: Skupione słowo kluczowe użyte w adresie URL.

en: Focus keyword
pl: Skupione słowo kluczowe

en: Follow on X (Twitter)
pl: Obserwuj na X (Twitterze)

en: Follow on YouTube
pl: Obserwuj na YouTube

en: Food
pl: Żywność

en: Food Establishment
pl: Obiekt gastronomiczny

en: Food Event
pl: Wydarzenie gastronomiczne

en: For best results, you should strive for %1$d and above.
pl: Aby uzyskać optymalne wyniki, warto się postarać o ocenę %1$d lub wyższą.

en: For best results, you should strive for %1$s%3$d and above%2$s.
pl: Aby uzyskać optymalne wyniki, warto się postarać o ocenę %1$s%3$d lub wyższą%2$s.

en: For some crawlers, encountering conflicting "Crawl-delay" might lead to unpredictable behavior.
pl: W przypadku niektórych robotów indeksujących konflikt dyrektywy „Crawl-delay” może prowadzić do nieprzewidywalnego zachowania.

en: For the best user experience there should be exactly one H1 tag on each page.
pl: Aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenia, na każdej stronie powinien znajdować się dokładnie jeden znacznik H1.

en: Forbidden
pl: Zabronione

en: Forever
pl: Zawsze

en: Formal
pl: Formalny

en: Format the label used for archives page.
pl: Określ format etykiety używanej na stronie archiwów.

en: Format the label used for the 404 error page.
pl: Określ format etykiety używanej na stronie błędu 404.

en: Format the label used for the search results page.
pl: Określ format etykiety używanej na stronie wyników wyszukiwania.

en: Fortunately, every popular web server has options to prevent directory listings. They'll show a "403 forbidden" message instead.
pl: Na szczęście każdy popularny serwer WWW udostępnia opcje zapobiegające dostępowi do pozycji katalogu. Wyświetlany jest wówczas komunikat „403 dostęp zabroniony”.

en: Found
pl: Znaleziono

en: Founding Date
pl: Data założenia

en: Four Wheel Drive
pl: Napęd na cztery koła

en: France
pl: Francja

en: Free
pl: Bezpłatna

en: Free Plugins
pl: Bezpłatne wtyczki

en: French
pl: Francuski

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: Friday
pl: Piątek

en: Friendly
pl: Przyjazny

en: From
pl: Od

en: Front Page
pl: Strona główna

en: Front Page Info
pl: Informacje o stronie głównej

en: Front Wheel Drive
pl: Napęd na przednie koła

en: Full Site Redirect
pl: Przekierowanie całej witryny

en: Full Site Redirects
pl: Przekierowania całej witryny

en: Full Time
pl: Pełny etat

en: Future proof your WordPress customizations with the most popular code snippet management plugin for WordPress. Trusted by over 1,500,000+ websites for easily adding code to WordPress right from the admin area.
pl: Przygotuj funkcje dostosowywania swojej witryny na przyszłe wyzwania przy użyciu najpopularniejszej wtyczki do WordPressa umożliwiającej zarządzanie fragmentami kodu. Cieszy się ona zaufaniem administratorów ponad 1 500 000 witryn internetowych, ponieważ umożliwia łatwe dodawanie kodu do WordPressa bezpośrednio z obszaru administratora.

en: Game
pl: Gra

en: Gateway Timeout
pl: Limit czasu bramki

en: General
pl: Ogólne

en: General Facebook Settings
pl: Ogólne ustawienia Facebooka

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: General Sitemap
pl: Ogólna mapa witryny

en: Generate
pl: Generuj

en: Generate AI-powered images from text prompts to visually enhance your content and capture attention.
pl: Generuj obrazki wspomagane sztuczną inteligencją na podstawie podpowiedzi tekstowych, aby wzbogacić wizualnie swoje treści i przyciągnąć uwagę czytelników.

en: Generate Content
pl: Generuj treść

en: Generate FAQs
pl: Generuj FAQ

en: Generate Image
pl: Wygeneruj obrazek

en: Generate Image (%1$s credits)
pl: Wygeneruj obrazek (%1$s kredytów)

en: Generate Key Points
pl: Generuj punkty kluczowe

en: Generate Meta Descriptions
pl: Generuj meta opisy

en: Generate Report
pl: Wygeneruj raport

en: Generate SEO Titles
pl: Generuj tytuły SEO

en: Generate Schema
pl: Wygeneruj schemat

en: Generate Social Posts
pl: Generuj wpisy społecznościowe

en: Generate a New Report
pl: Wygeneruj nowy raport

en: Generate a Report
pl: Utwórz Raport

en: Generate a compelling SEO title for your post to improve click-through rates and search engine visibility.
pl: Wygeneruj atrakcyjny tytuł SEO dla swojego wpisu, aby zwiększyć współczynnik klikalności i widoczność w wyszukiwarkach.

en: Generate a detailed llms-full.txt file to help AI engines index all of your site’s content quickly without straining your server’s resources.
pl: Wygeneruj szczegółowy plik llms-full.txt, aby pomóc silnikom SI szybko indeksować całą zawartość Twojej witryny bez obciążania zasobów Twojego serwera.

en: Generate a markdown version of your posts when `.md` is appended to their permalink. This provides AI engines with clean version of your pages that can be crawled more quickly.
pl: Generuj wersje swoich wpisów w formacie Markdown, dodając do ich bezpośredniego odnośnika końcówkę `.md`. Dzięki temu silniki SI otrzymują czystą wersję stron, którą można szybciej indeksować.

en: Generate an XML Sitemap specifically for videos on your site to help search engines find them.
pl: Wygeneruj specjalną mapę witryny w formacie XML dotyczącą zawartych w niej filmów, aby ułatwić ich znalezienie wyszukiwarkom.

en: Generate an llms.txt file to help AI engines discover the content on your site more easily.
pl: Wygeneruj plik llms.txt, aby ułatwić silnikom SI odkrywanie treści na Twojej stronie.

en: Generate helpful FAQs based on your content to enhance user engagement and boost SEO.
pl: Twórz pomocne często zadawane pytania na podstawie swoich treści, aby zwiększyć zaangażowanie użytkowników i poprawić pozycję w wyszukiwarkach.

en: Generate posts you can easily share on social media so you can reach a broader audience.
pl: Twórz wpisy, którymi możesz łatwo udostępniać się w mediach społecznościowych, dzięki czemu dotrzesz do szerszego grona odbiorców.

en: Generate with AI
pl: Wygeneruj ze SI

en: Generate your first image
pl: Wygeneruj swój pierwszy obrazek

en: Generated by
pl: To jest wygenerowana za pomocą

en: Generated by %1$s v%2$s, this is an %3$s file, used by LLMs to index the site.
pl: Wygenerowany przez %1$s v%2$s, jest to plik %3$s używany przez LLM do indeksowania witryny.

en: Generating Image
pl: Generowanie obrazka

en: Generating Report For
pl: Generowanie raportu dla

en: Generating Report...
pl: Generowanie raportów...

en: Georgia
pl: Gruzja

en: German
pl: Niemiecki

en: Germany
pl: Niemcy

en: Get %1$s %2$s and Unlock all the Powerful Features
pl: Przejdź na %1$s %2$s i uzyskaj dostęp do wszystkich zaawansowanych funkcji

en: Get %1$s %2$s and Unlock all the Powerful Features.
pl: Przejdź na %1$s %2$s i uzyskaj dostęp do wszystkich zaawansowanych funkcji.

en: Get Additional Keywords
pl: Uzyskaj dodatkowe słowa kluczowe

en: Get Additional Keywords with %1$s!
pl: Uzyskaj dodatkowe słowa kluczowe za %1$s!

en: Get More Reports
pl: Uzyskaj więcej raportów

en: Get Started with Google Analytics for Free
pl: Zacznij korzystać z Google Analytics bezpłatnie

en: Get Support
pl: Uzyskaj pomoc

en: Get additional keywords and many more modules! %1$s
pl: Pobierz dodatkowe słowa kluczowe i wiele innych modułów! %1$s

en: Get advanced AI suggestions for meta tags, social media posts, FAQs, key points, and more — all perfectly tailored to your content.
pl: Uzyskaj zaawansowane sugestie AI dotyczące meta znaczników, wpisów w mediach społecznościowych, często zadawanych pytań, punktów kluczowych i nie tylko — wszystko idealnie dopasowane do Twoich treści.

en: Get all the right tools to make sure your website shows up in Google Search.
pl: Uzyskaj wszystkie potrzebne narzędzia, aby twoja witryna pojawiła się w wynikach wyszukiwania Google.

en: Get helpful suggestions from %1$s on how to optimize your website content, so you can rank higher in search results.
pl: Uzyskaj we wtyczce %1$s przydatne sugestie na temat tego, jak zoptymalizować treść witryny, aby polepszyć jej pozycję w wynikach wyszukiwania.

en: Get improved features and faster fixes by sharing non-sensitive data via usage tracking that shows us how %1$s is being used. No personal data is tracked or stored.
pl: Uzyskaj udoskonalone funkcje i szybsze poprawki dzięki udostępnianiu danych niewrażliwych za pomocą funkcji śledzenia użycia, która pokazuje nam, jak jest używana wtyczka %1$s. Nie obejmuje to śledzenia ani przechowywania żadnych danych osobowych.

en: Get more features in %1$s %2$s:
pl: %1$s %2$s udostępnia więcej funkcji:

en: Get out the word!
pl: Przekaż innym!

en: Get relevant suggestions for adding internal links to all your content as well as finding any orphaned posts that have no internal links.
pl: Uzyskaj wartościowe sugestie ułatwiające dodanie odnośników wewnętrznych do całej treści i znalezienie ewentualnych osieroconych wpisów, które nie zawierają odnośników wewnętrznych.

en: Get relevant suggestions for adding internal links to older content as well as finding any orphaned posts that have no internal links.
pl: Uzyskaj wartościowe sugestie ułatwiające dodanie odnośników wewnętrznych do starszej treści i znalezienie ewentualnych osieroconych wpisów, które nie zawierają odnośników wewnętrznych.

en: Get the #1 analytics plugin to see how people find and use your website. Simply put, see stats that matter.
pl: Uzyskaj najlepszą wtyczkę analityczną, aby wiedzieć, jak użytkownicy znajdują twoją witrynę i jak z niej korzystają. Tylko istotne statystyki.

en: Get the #1 conversion optimization plugin to convert your growing website traffic into subscribers, leads and sales.
pl: Uzyskaj najlepszą wtyczkę do optymalizacji konwersji, aby przekształcać nowych gości twojej witryny w subskrybentów, potencjalnych klientów i konkretne transakcje.

en: Get the best tool to monitor your site for broken links and easily fix them to improve your SEO.
pl: Wybierz najlepsze narzędzie do monitorowania witryny pod kątem uszkodzonych odnośników i łatwo je naprawiaj, aby polepszyć swoje wskaźniki SEO.

en: Get the most out of %1$s by upgrading to Pro and unlocking all of the powerful features.
pl: Wykorzystaj w pełni możliwości wtyczki %1$s – kup Pro i uzyskaj dostęp do wszystkich zaawansowanych funkcji.

en: Get your Baidu verification code in %1$s.
pl: Kod weryfikacyjny Baidu znajdziesz tutaj: %1$s.

en: Get your Bing verification code in %1$s.
pl: Kod weryfikacyjny Bing znajdziesz tutaj: %1$s.

en: Get your Google Tag Manager ID in your %1$s.
pl: Uzyskaj swój identyfikator Menedżera znaczników Google w %1$s.

en: Get your Google verification code in %1$s.
pl: Kod weryfikacyjny Google znajdziesz tutaj: %1$s.

en: Get your Pinterest verification code in your %1$s.
pl: Kod weryfikacyjny Pinterest znajdziesz tutaj: %1$s.

en: Get your Yandex verification code in %1$s.
pl: Kod weryfikacyjny Yandex znajdziesz tutaj: %1$s.

en: Getting Started
pl: Pierwsze kroki

en: Getting There
pl: Dotarcie tam

en: Getting started? Read the Beginners Guide
pl: Dopiero zaczynasz? Przeczytaj przewodnik dla początkujących

en: Give feedback
pl: Przekaż uwagi

en: Give the dog a hat, change the background to a sunset... You can make any changes you want!
pl: Daj psu czapkę, zmień tło na zachód słońca... Możesz dokonać wszelkich zmian, jakie chcesz!

en: Give us a 5-star rating!
pl: Daj nam 5-gwiazdkową ocenę!

en: Global Comments RSS Feed
pl: Globalny kanał RSS komentarzy

en: Global RSS Feed
pl: Globalny kanał RSS

en: Global Robots Meta
pl: Globalne meta tagi robots

en: Global Settings
pl: Ustawienia globalne

en: Globally control the Title attribute and Alt text for images in your content. These attributes are essential for both accessibility and SEO.
pl: Globalnie kontroluj atrybut tytułu i tekst alt obrazków w swojej treści. Atrybuty te są niezbędne z punktu widzenia ułatwień dostępu i działań SEO.

en: Globally control the title, alt text, description and filename for attachment pages & images that are embedded in your content.
pl: Globalnie kontroluj tytuł, tekst alternatywny, opis i nazwę pliku stron załączników oraz obrazków osadzanych w treści witryny.

en: Go Back
pl: Wróć

en: Go back to the Dashboard
pl: Wróć do kokpitu

en: Go to Plugins
pl: Przejdź do wtyczek

en: Go to Schema Settings
pl: Przejdź do ustawień schematu

en: Go to Settings > General
pl: Przejdź do obszaru Ustawienia > Ogólne

en: Go to Settings > Reading
pl: Przejdź do obszaru Ustawienia > Czytanie

en: Go to Social Networks
pl: Przejdź do obszaru Media społecznościowe

en: Go to editor
pl: Przejdź do edytora

en: Go to the Advanced tab to add/edit meta keywords
pl: Przejdź do karty Zaawansowane, aby dodać/zmodyfikować meta słowa kluczowe

en: Goal:
pl: Cel:

en: Goal:
pl: Cel:

en: Gone
pl: Usunięty

en: Good
pl: Dobrze

en: Good Results
pl: Dobre wyniki

en: Good job!
pl: Dobra robota!

en: Good 🙂
pl: Dobrze 🙂

en: Good!
pl: Dobrze!

en: Google Analytics Dashboard + Real Time Stats
pl: Kokpit Google Analytics i statystyki w czasie rzeczywistym

en: Google Analytics Enhanced Ecommerce Tracking
pl: Udoskonalone śledzenie e-handlu w Google Analytics

en: Google Analytics is now handled by %1$s.
pl: Narzędzie Google Analytics jest obecnie obsługiwane przez wtyczkę %1$s.

en: Google Gemini & Vertex AI Bots
pl: Boty Google Gemini i Vertex SI

en: Google Maps API Key
pl: Klucz API Map Google

en: Google Page Speed Test
pl: Test szybkości strony Google

en: Google Places Support
pl: Obsługa Google Places

en: Google Reviews
pl: Opinie w Google

en: Google Rich Results Test
pl: Test wyników z elementami rozszerzonymi Google

en: Google Safe browsing shows warnings and alerts to users if they visit a suspicious website. If you are flagged by Google Safe Browsing, you should take immediate steps to fix that.
pl: Bezpieczne przeglądanie Google wyświetla ostrzeżenia i alarmy użytkownikom odwiedzającym podejrzane witryny. Jeśli twoja witryna zostanie oflagowana przez funkcję bezpiecznego przeglądania Google, niezwłocznie podejmij kroki, by to naprawić.

en: Google Search Console Integration
pl: Integracja z konsolą wyszukiwania Google

en: Google Search Console Metrics
pl: Wskaźniki Google Search Console

en: Google Search Console is Connected
pl: Połączono z Google Search Console

en: Google Search Console is Connected.
pl: Połączono z Google Search Console.

en: Google Tag Manager Container ID
pl: Identyfikator kontenera menedżera znaczników Google

en: Google Tag Manager account
pl: Konto Menedżera znaczników Google

en: Google Verification Code
pl: Kod weryfikacyjny Google

en: Google has not flagged this site for malware.
pl: Wyszukiwarka Google nie oflagowała tej witryny z powodu złośliwego oprogramowania.

en: Google has not flagged your site for malware!
pl: Wyszukiwarka Google nie oflagowała twojej witryny z powodu złośliwego oprogramowania!

en: Google recommends you making sure that the image looks how you intend it to look on a purely white background.
pl: Google zaleca, aby upewnić się, że obrazek wygląda tak, jak chcesz, na idealnie białym tle.

en: Google, Bing and other search engines use specific data from your schema markup to output data in their Knowledge Panels. This data is known as the Knowledge Graph. Use these settings to change how that data looks.
pl: Google, Bing i inne wyszukiwarki używają określonych danych ze znaczników schematu, aby przedstawić dane w swoim panelu wiedzy. Dane te są nazywane grafem wiedzy. Za pomocą dostępnych tutaj ustawień możesz zmienić wygląd tych danych.

en: Google-Selected Canonical
pl: Wybrane przez Google kanoniczne

en: Got It!
pl: Rozumiem!

en: Government Office
pl: Urząd

en: Grade
pl: Stopień

en: Grade Summary
pl: Podsumowanie ocen

en: Granular control over the template for each post type, taxonomy and archive.
pl: Granularna kontrola nad szablonem dla każdego typu postu, taksonomii i archiwum.

en: Granular controls per role
pl: Szczegółowa kontrola w ramach każdej roli

en: Great Scott! Where'd they all go?
pl: O, nie! Gdzie one się podziały?

en: Great choice! Get started with MonsterInsights today to see how people find and use your website.
pl: Świetny wybór! Już dziś rozpocznij korzystanie z MonsterInsights, aby wiedzieć, jak użytkownicy znajdują twoją witrynę i jak z niej korzystają.

en: Great job!
pl: Świetna robota!

en: Great! These are required for %1$s's schema markup and are often used as fallback values for various other features.
pl: Świetnie! Są one wymagane przez znaczniki schematu wtyczki %1$s i często służą jako wartości awaryjne wielu innych funkcji.

en: Great! You are linking to external resources.
pl: Super! Masz odnośniki do zasobów zewnętrznych.

en: Greater transparency and accountability
pl: Większa przejrzystość i odpowiedzialność

en: Greece
pl: Grecja

en: Greenland
pl: Grenlandia

en: Group
pl: Grupa

en: Grouped
pl: Zgrupowane

en: Groups
pl: Grupy

en: Guatemala
pl: Gwatemala

en: Gutenberg Block
pl: Blok Gutenberga

en: Gutenberg Blocks
pl: Bloki Gutenberga

en: Guyana
pl: Gujana

en: H2 tags were found on the page.
pl: Na stronie znaleziono znaczniki H2.

en: H2 tags were found on your page.
pl: Na Twojej stronie znaleziono znaczniki H2.

en: HTML Sitemap
pl: Mapa witryny HTML

en: HTML Sitemap Settings
pl: Ustawienia mapy witryny HTML

en: HTML Validator
pl: Weryfikator HTML

en: HTTP Header
pl: Nagłówek HTTP

en: HTTP Version Not Supported
pl: Nieobsługiwana wersja protokołu HTTP

en: Have you connected your site to Google Search Console?
pl: Czy twoja witryna jest połączona z Google Search Console?

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Heading Presence
pl: Obecność na nagłówku

en: Heading Presence (Highest)
pl: Obecność na nagłówku (najwyższy)

en: Heading Presence (Lowest)
pl: Obecność na nagłówku (najniższy)

en: Heading presence
pl: Obecność nagłówka

en: Headline Analyzer
pl: Analizator nagłówków

en: Headline Score
pl: Ocena nagłówka

en: Headline Type
pl: Rodzaj nagłówka

en: Headlines are more likely to be clicked on in search results if they have about 6 words.
pl: W wynikach wyszukiwania częściej są klikane nagłówki zawierające około 6 słów.

en: Headlines that are about 55 characters long will display fully in search results and tend to get more clicks.
pl: Nagłówki o długości około 55 znaków są wyświetlane w wynikach wyszukiwania w całości i zazwyczaj są częściej klikane.

en: Headlines that are lists and how-to get more engagement on average than other types of headlines. %1$s%2$sLearn More%3$s →
pl: Nagłówki będące listami i typu „jak to zrobić” zazwyczaj bardziej angażują odbiorców niż nagłówki innych rodzajów. %1$s%2$sDowiedz się więcej%3$s →

en: Headlines that are strongly positive or negative tend to get more engagement than neutral ones.
pl: Nagłówki o zdecydowanie pozytywnym lub negatywnym wydźwięku zazwyczaj bardziej angażują odbiorców niż neutralne.

en: Headlines with 20-30% common words are more likely to get clicks.
pl: Nagłówki zawierające 20–30% typowych słów zazwyczaj są częściej klikane.

en: Headlines with power words are more likely to get clicks.
pl: Nagłówki zawierająca słowa mocy zazwyczaj są częściej klikane.

en: Headlines with uncommon words are more likely to get clicks.
pl: Nagłówki zawierające nietypowe słowa zazwyczaj są częściej klikane.

en: Heads up!
pl: Uwaga!

en: Health & Beauty Business
pl: Biznes zdrowotny i kosmetyczny

en: Height
pl: Wysokość

en: Help make %1$s better for everyone
pl: Pomóż nam ulepszać wtyczkę %1$s

en: Help us improve
pl: Pomóż nam w ulepszeniach

en: Here is how your headline will look like in Google search results page.
pl: Tak będzie wyglądał twój nagłówek na stronie wyników wyszukiwania Google.

en: Here you can add a redirect or view your existing redirects from this page. Click on the button below to view the Redirects panel.
pl: Tutaj możesz dodać przekierowanie lub sprawdzić istniejące przekierowania z tej strony. Kliknij poniższy przycisk, aby wyświetlić panel Przekierowania.

en: Here you can view an overview of your existing links as well as find suggestions for new internal links. Click on the button below to view the Link Assistant panel.
pl: Tutaj możesz sprawdzić istniejące odnośniki i znaleźć sugestie dotyczące nowych odnośników wewnętrznych. Kliknij poniższy przycisk, aby wyświetlić panel Asystent odnośników.

en: Here you can view and edit the thumbnail, title and description that will be displayed when your site is shared on social media. Click on the button below to view and edit the preview.
pl: Tutaj możesz obejrzeć i zmodyfikować miniaturę, tytuł oraz opis, które zostaną wyświetlone w przypadku udostępnienia twojej witryny w mediach społecznościowych. Kliknij poniższy przycisk, aby zobaczyć i zmodyfikować podgląd.

en: Here's what to do next:
pl: Oto następne kroki:

en: Hey, we noticed you have been using %1$s for some time - that’s awesome! Could you please do us a BIG favor and give it a 5-star rating on WordPress to help us spread the word and boost our motivation?
pl: Hej! Widzimy, że od jakiegoś czasu korzystasz z wtyczki %1$s – to wspaniale! Mamy do ciebie OGROMNĄ prośbę: czy możesz wystawić naszej wtyczce 5-gwiazdkową ocenę w WordPressie, aby przyczynić się do jej popularyzacji i wzmocnić naszą motywację?

en: Hi there!
pl: Witaj!

en: Hidden
pl: Ukryte

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hide Table of Contents
pl: Ukryj spis treści

en: High
pl: Wysoki

en: High School
pl: Szkoła średnia

en: Highlight sections in the Editor
pl: Wyróżniaj sekcje w edytorze

en: Highlighting is disabled for current view
pl: W obecnym widoku wyróżnianie jest wyłączone

en: Hindi
pl: Hinduski

en: Historical record of optimization efforts
pl: Historyczny zapis działań optymalizacyjnych

en: Hits
pl: Odsłony

en: Home
pl: Strona domowa

en: Home & Construction Business
pl: Dom i firma budowlana

en: Home Page
pl: Strona główna

en: Home Page Image
pl: Obrazek strony głównej

en: Home Page Meta Description
pl: Meta opis strony głównej

en: Home Page Settings
pl: Ustawienia strony głównej

en: Home Page Title
pl: Tytuł strony głównej

en: Home URL
pl: Adres URL strony głównej

en: Homepage Link
pl: Odnośnik do strony głównej

en: Homepage label
pl: Etykieta strony głównej

en: Hong Kong
pl: Hongkong

en: Hour
pl: Godzina

en: Hours
pl: Godziny

en: How To
pl: Jak to zrobić

en: How to Control Search Results
pl: Jak kontrolować wyniki wyszukiwania

en: How to Get Started
pl: Jak rozpocząć

en: How to get your Facebook Admin ID
pl: Jak uzyskać identyfikator administratora na Facebooku

en: How to get your Facebook App ID
pl: Jak uzyskać identyfikator aplikacji Facebooka

en: How to get your Facebook Author URL
pl: Jak uzyskać adres URL autora na Facebooku

en: How-To
pl: Jak to zrobić

en: Humorous
pl: Humorystyczny

en: Hungary
pl: Węgry

en: I already did
pl: Już zrobione

en: I couldn't get the plugin to work
pl: Nie udało mi się skłonić wtyczki do działania

en: I have two sets of opening hours per day
pl: Mam dwa przedziały godzin pracy w ciągu doby

en: I no longer need the plugin
pl: Już nie potrzebuję tej wtyczki

en: I'll do it later
pl: Zrobię to później

en: I'm a Teapot
pl: Jestem czajnikiem

en: I'm switching to a different plugin
pl: Przechodzę na inną wtyczkę

en: ID
pl: Identyfikator

en: IDs
pl: Identyfikatory

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Iceland
pl: Islandia

en: If you aren't using an SSL certificate for your site that means you are losing a lot of potential traffic. We recommend getting an SSL certificate installed immediately.
pl: Jeśli w witrynie nie korzystasz z certyfikatu SSL, tracisz znaczną ilość potencjalnego ruchu. Zalecamy jak najszybsze zainstalowanie certyfikatu SSL.

en: If you don't already have a project on %1$s, create a project %2$shere%3$s.
pl: Jeśli jeszcze nie masz projektu na %1$s, utwórz go %2$stutaj%3$s.

en: If you have a moment, please share why you are deactivating %1$s:
pl: Jeśli masz chwilę, wskaż, dlaczego wyłączasz wtyczkę %1$s:

en: If you have already confirmed your website with Pinterest, you can skip the step below.
pl: Jeśli twoja witryna już została potwierdzona w serwisie Pinterest, możesz pominąć poniższy krok.

en: If you use the Apache or NGINX web servers, you can edit the configuration files to set the "expires" header for all image files. For Apache, you can also use a ".htaccess" file to change the settings for each folder.
pl: Jeśli korzystasz z serwera WWW Apache lub NGINX, możesz zmodyfikować pliki konfiguracji i ustawić nagłówek „expires” dla wszystkich plików obrazków. W przypadku serwera Apache możesz także użyć pliku „.htaccess”, aby zmienić ustawienia poszczególnych katalogów.

en: If you want to continue to improve your response time, the simplest and fastest fix is to use a caching plugin. Caching plugins keep a cached version of each page on your site. Instead of building the page from scratch, the server will send the cached copy.
pl: Jeśli chcesz jeszcze bardziej poprawić czas odpowiedzi, najprostszym i najszybszym sposobem jest skorzystanie z wtyczki buforującej. Wtyczka buforująca zachowuje buforowaną wersję każdej strony zawartej w witrynie. Zamiast tworzyć stronę od podstaw, serwer wyśle jej buforowaną kopię.

en: If you've republished an article from another source (such as another site or a different section of your own site) then you need to pick which URL is the "correct" one and use that!
pl: Jeśli określony artykuł został pierwotnie opublikowany w innym źródle (na przykład pochodzi z innej witryny lub innej sekcji twojej witryny), musisz wybrać „poprawny” adres URL i użyć właśnie jego!

en: Ignore
pl: Ignoruj

en: Ignore & pass parameters to the target
pl: Zignoruj i przekaż parametry do obiektu docelowego

en: Ignore Case
pl: Zignoruj wielkość liter

en: Ignore Slash
pl: Zignoruj ukośnik

en: Ignore all parameters
pl: Zignoruj wszystkie parametry

en: Ignore all parameters except UTM
pl: Zignoruj wszystkie parametry oprócz UTM

en: Illustration
pl: Ilustracja

en: Image
pl: Obrazek

en: Image Alt Tag
pl: Znacznik alt obrazka

en: Image Generator
pl: Generator obrazków

en: Image Options
pl: Opcje obrazka

en: Image SEO
pl: SEO obrazków

en: Image SEO Optimization
pl: Optymalizacja SEO obrazków

en: Image SEO is a %1$s Feature
pl: SEO obrazków to funkcja %1$s

en: Image Source
pl: Źródło obrazka

en: Image Title
pl: Tytuł obrazka

en: Image from Custom Field
pl: Obrazek z pola własnego

en: Images
pl: Obrazki

en: Images are important for SEO and improve user experience & engagement. Images should be optimized (relevant filename, alt text, small file size) so they can also rank separately in image search results.
pl: Obrazki są ważne dla SEO i poprawiają doświadczenia użytkowników oraz zaangażowanie. Obrazki powinny być zoptymalizowane (odpowiednia nazwa pliku, tekst alternatywny, mały rozmiar pliku), aby mogły być również oddzielnie pozycjonowane w wynikach wyszukiwania obrazków.

en: Images have alt text.
pl: Obrazki mają tekst alternatywny.

en: Images have no alt text.
pl: Obrazki nie mają tekstu alternatywnego.

en: Images/videos in content
pl: Obrazki/filmy w treści

en: Images:
pl: Obrazki:

en: Import
pl: Importuj

en: Import / Export
pl: Import/eksport

en: Import / Restore %1$s Settings or Content
pl: Importuj/przywróć ustawienia %1$s lub treść

en: Import Additional Pages
pl: Zaimportuj dodatkowe strony

en: Import Data and Continue
pl: Zaimportuj dane i kontynuuj

en: Import Local SEO From Other Plugins
pl: Zaimportuj SEO lokalne z innych wtyczek

en: Import Robots.txt
pl: Zaimportuj plik robots.txt

en: Import Settings From Other Plugins
pl: Zaimportuj ustawienia z innych wtyczek

en: Import and Delete
pl: Zaimportuj i usuń

en: Import data from your current plugins
pl: Zaimportuj dane z obecnych wtyczek

en: Import from CSV
pl: Zaimportuj z pliku CSV

en: Import from CSV file...
pl: Zaimportuj z pliku CSV...

en: Import from URL
pl: Zaimportuj z adresu URL

en: Import from a JSON, CSV or INI file...
pl: Importuj z pliku JSON, CSV lub INI...

en: Import your Local SEO settings and locations from other plugins.
pl: Zaimportuj ustawienia SEO lokalnego oraz lokalizacje z innych wtyczek.

en: Import/Export
pl: Import/eksport

en: Importance
pl: Znaczenie

en: Importance (Highest)
pl: Znaczenie (najwyższe)

en: Importance (Lowest)
pl: Znaczenie (najniższe)

en: Important Issues
pl: Ważne problemy

en: Imported will overwrite existing data and will not be merged.
pl: Zaimportowane dane zastąpią istniejące dane i nie zostaną scalone.

en: Impressions
pl: Odsłon

en: Improve
pl: Ulepsz

en: Improve SEO Rankings
pl: Popraw pozycję w wynikach

en: Improve local SEO rankings with schema for business address, open hours, contact, and more.
pl: Popraw pozycję witryny w lokalnych wynikach wyszukiwania dzięki schematowi obejmującemu adres firmy, godziny otwarcia, dane kontaktowe i nie tylko.

en: Improve your SEO rankings with additional keywords.
pl: Popraw swoją pozycję w wynikach SEO dzięki dodatkowym słowom kluczowym.

en: Improve your WordPress email deliverability and make sure that your website emails reach user’s inbox with the #1 SMTP plugin for WordPress. Over 3 million websites use it to fix WordPress email issues.
pl: Najlepsza wtyczka SMTP do WordPressa, za pomocą której można zwiększyć skuteczność dostarczania e-maili z witryny internetowej do skrzynek użytkowników. Dzięki niej ponad 3 miliony witryn rozwiązuje problemy z e-mailami w WordPressie.

en: Improved SEO strategy
pl: Ulepszona strategia SEO

en: In order to continue searching for additional keywords, you'll need to upgrade. %1$s
pl: Aby kontynuować wyszukiwanie dodatkowych słów kluczowych, musisz dokonać aktualizacji. %1$s

en: In order to reduce page size, remove any unnecessary tags from your markup. This includes developer comments, which are invisible to your users - search engines ignore the text in comments, too.
pl: Aby zmniejszyć rozmiar strony, usuń ze znaczników wszelkie zbędne tagi. Obejmują one komentarze dewelopera, które są niewidoczne dla użytkowników – wyszukiwarki również ignorują treść komentarzy.

en: In order to submit a News Sitemap to Google, you must have added your site to Google’s Publisher Center and had it approved.
pl: Aby przesłać do Google mapę witryny z wiadomościami, należy dodać witrynę do Centrum wydawców Google i uzyskać jej zatwierdzenie.

en: Inactive Plugins
pl: Wyłączone wtyczki

en: Inbound
pl: Przychodzące

en: Inbound Internal
pl: Przychodzące wewnętrzne

en: Inbound Links
pl: Odnośniki przychodzące

en: Inbound Suggestions
pl: Sugerowane odnośniki przychodzące

en: Include
pl: Uwzględnij

en: Include All Post Type Archives
pl: Uwzględnij archiwa wszystkich typów treści

en: Include All Post Types
pl: Uwzględnij wszystkie typy treści

en: Include All Taxonomies
pl: Uwzględnij wszystkie taksonomie

en: Include Author Archives in your sitemap.
pl: Dołącz archiwa autorów do mapy witryny.

en: Include Date Archives in your sitemap.
pl: Dołącz archiwa dat do mapy witryny.

en: Include all post types
pl: Uwzględnij wszystkie rodzaje wpisów

en: Included as Pro Feature
pl: Dostępne jako funkcja Pro

en: Increase Rankings
pl: Polepszanie pozycji w wynikach

en: Index Now
pl: IndexNow

en: Index Status
pl: Status indeksu

en: Index Status Result
pl: Wynik statusu indeksu

en: IndexNow API Key
pl: Klucz API IndexNow

en: IndexNow is a %1$s feature. %2$s
pl: IndexNow to funkcja %1$s. %2$s

en: Indexed
pl: Zindeksowano

en: Indexing Allowed?
pl: Indeksowanie dozwolone?

en: Indexing allowed
pl: Indeksowanie dozwolone

en: Indexing not allowed
pl: Indeksowanie niedozwolone

en: India
pl: Indie

en: Indicates the index status of the page in Search Statistics. This is the verdict result for the analysis.
pl: Wskazuje status indeksu strony w statystykach wyszukiwania. Jest to wynik werdyktu w związku z analizą.

en: Indicates whether Google crawled the page as a mobile or desktop user agent. This is important because Google uses mobile-first indexing for most websites.
pl: Wskazuje, czy wyszukiwarka Google zindeksowała stronę jako agenta użytkownika na urządzeniu mobilnym, czy na komputerze. Jest to istotne, ponieważ Google stosuje indeksowanie zgodnie z zasadą „mobile-first” w przypadku większości witryn internetowych.

en: Indicates whether Google successfully fetched the page during its last visit.
pl: Wskazuje, czy wyszukiwarka Google pomyślnie pobrała stronę podczas swojej ostatniej wizyty.

en: Indonesia
pl: Indonezja

en: Indonesian
pl: Indonezyjski

en: Infants
pl: Niemowlęta

en: Informal
pl: Nieformalny

en: Informative
pl: Informacyjny

en: Insert
pl: Wstaw

en: Insert FAQ Block | Insert FAQ Blocks
pl[0]: Wstaw blok FAQ
pl[1]: Wstaw bloki FAQ
pl[2]: Wstaw bloki FAQ

en: Insert Image
pl: Wstaw obrazek

en: Insert Key Points Block | Insert Key Points Blocks
pl[0]: Wstaw blok punktów kluczowych
pl[1]: Wstaw bloki punktów kluczowych
pl[2]: Wstaw bloki punktów kluczowych

en: Insert keyword that you want to rank for.
pl: Wstaw słowo kluczowe, dla którego chcesz uzyskać ranking.

en: Insert/edit link
pl: Wstaw/edytuj odnośnik

en: Inspect in Google Search Console
pl: Sprawdź w Google Search Console

en: Instagram Post
pl: Wpis na Instagramie

en: Install
pl: Zainstaluj

en: Install %1$s
pl: Zainstaluj %1$s

en: Install Free Plugin
pl: Zainstaluj bezpłatną wtyczkę

en: Install WPCode
pl: Zainstaluj WPCode

en: Installation failed. Please check permissions and try again.
pl: Instalacja się nie powiodła. Sprawdź uprawnienia i spróbuj ponownie.

en: Installing %1$s %2$s
pl: Instalowanie wtyczki %1$s %2$s

en: Installs AIOSEO Author SEO (E-E-A-T)
pl: Instaluje AIOSEO Author SEO (E-E-A-T)

en: Installs AIOSEO Image SEO
pl: Instaluje funkcję SEO obrazków wtyczki AIOSEO

en: Installs AIOSEO Index Now
pl: Instaluje funkcję AIOSEO Index Now

en: Installs AIOSEO Link Assistant
pl: Instaluje Asystenta odnośników wtyczki AIOSEO

en: Installs AIOSEO Local SEO
pl: Instaluje funkcję SEO lokalnego wtyczki AIOSEO

en: Installs AIOSEO News Sitemap
pl: Instaluje funkcję mapy witryny z wiadomościami wtyczki AIOSEO

en: Installs AIOSEO REST API
pl: Instaluje interfejs REST API wtyczki AIOSEO

en: Installs AIOSEO Video Sitemap
pl: Instaluje funkcję mapy witryny z filmami wtyczki AIOSEO

en: Installs Broken Link Checker
pl: Instaluje narzędzie Broken Link Checker

en: Installs MonsterInsights Free
pl: Instaluje wtyczkę MonsterInsights Free

en: Installs OptinMonster
pl: Instaluje OptinMonster

en: Instantly get more subscribers, leads, and sales with the #1 conversion optimization toolkit. Create high converting popups, announcement bars, spin a wheel, and more with smart targeting and personalization.
pl: Najlepszy zestaw narzędzi do optymalizacji konwersji, dzięki któremu możesz błyskawicznie zwiększyć liczbę subskrybentów i potencjalnych klientów oraz wielkość sprzedaży. Twórz skuteczne okna pop-up, paski ogłoszeń, „koła fortuny” oraz inne elementy z inteligentnymi funkcjami targetowania i personalizacji.

en: Integrate seamlessly with SEOBoost via AIOSEO to supercharge your WordPress content.
pl: Płynnie zintegruj się z SEOBoost za pośrednictwem AIOSEO, aby doładować swoje treści WordPress.

en: Integrating with Google Maps will allow your users to find exactly where your business is located. Our interactive maps let them see your Google Reviews and get directions directly from your site. Create multiple maps for use with multiple locations.
pl: Dzięki integracji z Mapami Google użytkownicy będą mogli dokładnie ustalić, gdzie znajduje się twoja firma. Za sprawą naszych interaktywnych map widzą oni opinie o twojej firmie w Google i mogą uzyskać wskazówki dojazdu pochodzące bezpośrednio z twojej witryny. Możesz utworzyć wiele map dotyczących różnych lokalizacji (oddziałów) firmy.

en: Intern
pl: Stażysta

en: Internal Links
pl: Odnośniki wewnętrzne

en: Internal Server Error
pl: Wewnętrzny błąd serwera

en: Internal Site Search Cleanup
pl: Wewnętrzne czyszczenie wyszukiwania w witrynie

en: Internal error
pl: Błąd wewnętrzny

en: Internal links
pl: Odnośniki wewnętrzne

en: Internal links are links that point to other pages on your site. They help search engines understand the structure of your site, discover new pages and improve your site's authority. We recommend adding at least 1 internal link per 500 words of content.
pl: Odnośniki wewnętrzne to odnośniki prowadzące do innych stron w witrynie. Pomagają wyszukiwarkom zrozumieć strukturę witryny, odkrywać nowe strony i podnosić jej autorytet. Zalecamy dodanie co najmniej 1 odnośnika wewnętrznego na 500 słów treści.

en: Internal vs External vs Affiliate Links
pl: Zestawienie odnośników wewnętrznych, zewnętrznych i partnerskich

en: Internal:
pl: Wewnętrzne:

en: Internet Cafe
pl: Kawiarenka internetowa

en: Invalid Description Format
pl: Nieprawidłowy format opisu

en: Invalid Phone Number for Knowledge Graph
pl: Nieprawidłowy numer telefonu do grafu wiedzy

en: Invalid URL
pl: Nieprawidłowy adres URL

en: Invalid robots.txt URL.
pl: Nieprawidłowy adres URL pliku robots.txt.

en: Iraq
pl: Irak

en: Ireland
pl: Irlandia

en: Is the site under construction or live (ready to be indexed)?
pl: Czy witryna jest w budowie czy już działa (i jest gotowa do indeksowania)?

en: Isle of Man
pl: Wyspa Man

en: Israel
pl: Izrael

en: Issues
pl: Problemy

en: It appears that your server is running on %1$s, so the fix should be as simple as checking the %2$scorrect .htaccess implementation on wordpress.org%3$s.
pl: Wygląda na to, że korzystasz z serwera %1$s, więc do rozwiązania problemu powinno wystarczyć sprawdzenie %2$spoprawnej implementacji pliku .htaccess na stronie wordpress.org%3$s.

en: It appears that your server is running on nginx, so the fix will most likely require adding the correct rewrite rules to our nginx configuration. %1$sCheck our documentation for more information%2$s.
pl: Wygląda na to, że korzystasz z serwera nginx, więc do rozwiązania problemu prawdopodobnie będzie wymagane dodanie poprawnych reguł przepisywania do naszej konfiguracji nginx. %1$sAby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z dokumentacją%2$s.

en: It looks like this site has been added to one of Google's malwares lists.
pl: Wygląda na to, że ta witryna została dodana do jednej z list Google dotyczących złośliwego oprogramowania.

en: It looks like you are accessing our analyzer from a local install. Our SEO analyzer does not work on local installs because we are unable to access it. Please try again once the site has been published.
pl: Wygląda na to, że uzyskujesz dostęp do naszego analizatora z instalacji lokalnej. Nasz analizator SEO nie działa w instalacjach lokalnych, ponieważ nie mamy wówczas do niego dostępu. Spróbuj ponownie po opublikowaniu witryny.

en: It looks like you are missing the proper rewrite rules for the robots.txt file.
pl: Wygląda na to, że brakuje prawidłowych reguł przepisywania dotyczących pliku robots.txt.

en: It looks like you haven't selected any post types yet!
pl: Wygląda na to, że nie wybrano jeszcze żadnych typów treści!

en: It looks like your site has been added to one of Google's malwares lists.
pl: Wygląda na to, że twoja witryna została dodana do jednej z list Google dotyczących złośliwego oprogramowania.

en: It seems there is no content yet to be displayed.
pl: Wygląda na to, że nie ma jeszcze treści do wyświetlenia.

en: It should be easy to include your main and supporting keywords in the H2 tags - after all, these keywords describe your content! If it's hard to work the keywords into your subheadings, it could be a sign that the keywords aren't closely related to your content.
pl: Umieszczenie głównych i pomocniczych słów kluczowych w tagach H2 powinno ci przyjść z łatwością – w końcu to słowa opisujące treść twojej witryny! Jeśli masz trudności z zawarciem słów kluczowych w podnagłówkach, to być może słowa te niezbyt dobrze pasują do treści witryny.

en: It's a great idea to try and hide the plugins you have visible. From time to time vulnerabilities are found in plugins and if your site is not updated in a timely fashion, outdated plugins and themes can be exploited.
pl: Zalecamy ukrycie widocznych wtyczek. Od czasu do czasu we wtyczkach są znajdowane luki i jeśli twoja witryna nie będzie na bieżąco aktualizowana, hakerzy mogą wykorzystać przestarzałe wtyczki i motywy.

en: It's a great idea to try and hide the theme you have visible. From time to time vulnerabilities are found in themes and if your site is not updated in a timely fashion, outdated plugins and themes can be exploited.
pl: Zalecamy ukrycie widocznego motywu. Od czasu do czasu w motywach są znajdowane luki i jeśli twoja witryna nie będzie na bieżąco aktualizowana, hakerzy mogą wykorzystać przestarzałe wtyczki i motywy.

en: It's a temporary deactivation
pl: Jest to wyłączenie tymczasowe

en: It's impossible to cover every aspect of a subject on a single page, but your readers may be fascinated by some detail you barely touch on. If you link to a resource where they can learn more, they'll be grateful. What's more, you'll be rewarded with higher rankings!
pl: Na jednej stronie trudno jest wyczerpująco omówić dany temat, ale odbiorców mogą zafascynować aspekty, które zostały przez ciebie ledwie wspomniane. Jeśli umieścisz odnośnik do źródła, w którym znajdą więcej informacji, na pewno będą ci wdzięczni. Na dodatek w ten sposób polepszysz pozycję witryny w wynikach wyszukiwania!

en: Italian
pl: Włoski

en: Italy
pl: Włochy

en: Item Page
pl: Strona pozycji

en: Jamaica
pl: Jamajka

en: Japan
pl: Japonia

en: Japanese
pl: Japoński

en: JavaScript files appear in many places, including frameworks (like Bootstrap), themes and templates, and third-party plugins.
pl: Pliki JavaScript występują w wielu miejscach, w tym we frameworkach (takich jak Bootstrap), motywach i szablonach oraz wtyczkach innych firm.

en: Job Posting
pl: Ogłoszenie o pracy

en: Join Our Community
pl: Dołącz do naszej społeczności

en: Join on Facebook
pl: Dołącz na Facebooku

en: Join our Community
pl: Dołącz do naszej społeczności

en: Just like WordPress, %1$s generates a dynamic file so there is no static file to be found on your server.  The content of the robots.txt file is stored in your WordPress database.
pl: Podobnie jak WordPress wtyczka %1$s generuje plik dynamiczny, więc na serwerze nie ma pliku statycznego. Treść pliku robots.txt jest przechowywana w bazie danych WordPressa.

en: Kazakhstan
pl: Kazachstan

en: Kenya
pl: Kenia

en: Key
pl: Klucz

en: Key Points
pl: Punkty kluczowe

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Keyword Cannibilization
pl: Kanibalizacja słów kluczowych

en: Keyword Performance
pl: Wyniki słów kluczowych

en: Keyword Performance Tracking
pl: Śledzenie skuteczności słów kluczowych

en: Keyword Positions
pl: Pozycje słów kluczowych

en: Keyword Rank Tracker
pl: Śledzenie pozycji dla słów kluczowych

en: Keyword Ranking Pages
pl: Strony rankingu słów kluczowych

en: Keyword Rankings
pl: Pozycje słów kluczowych

en: Keyword Tracking is a %1$s Feature
pl: Śledzenie słów kluczowych to funkcja %1$s

en: Keyword not found or not ready
pl: Słowo kluczowe nie zostało znalezione lub nie jest gotowe

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Kids
pl: Dzieci

en: Kilometers
pl: Kilometry

en: Knowledge Graph
pl: Graf wiedzy

en: Koala-ty pixels in progress… give us a moment.
pl: Piksele koali w toku… dajcie nam chwilę.

en: Korean
pl: Koreański

en: Kuwait
pl: Kuwejt

en: Kyrgyzstan
pl: Kirgistan

en: LLMs.txt Settings
pl: Ustawienia LLMs.txt

en: Label
pl: Etykieta

en: Label used for homepage link (first item) in breadcrumbs.
pl: Etykieta używana dla odnośnika do strony głównej (pierwsza pozycja) w okruszkach.

en: Label:
pl: Etykieta:

en: Labels
pl: Etykiety

en: Landmark
pl: Punkt orientacyjny

en: Landscape (3:2)
pl: Krajobraz (3:2)

en: Language
pl: Język

en: Large
pl: Duży

en: Last 28 Days
pl: Ostatnie 28 dni

en: Last 3 Months
pl: Ostatnie 3 miesięcy

en: Last 6 Months
pl: Ostatnie 6 miesiące

en: Last 7 Days
pl: Ostatnie 7 dni

en: Last Accessed
pl: Ostatni dostęp

en: Last Crawl
pl: Ostatnie indeksowanie

en: Last Modified
pl: Ostatnia zmiana

en: Last Updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Last Updated Date
pl: Data ostatniej aktualizacji

en: Last Updated On
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Latest version:
pl: Najnowsza wersja:

en: Latvia
pl: Łotwa

en: Launch Setup Wizard
pl: Uruchom kreator konfiguracji

en: Launch the Setup Wizard
pl: Uruchom kreatora konfiguracji

en: Leading WordPress backup & site migration plugin. Over 1,500,000+ smart website owners use Duplicator to make reliable and secure WordPress backups to protect their websites. It also makes website migration really easy.
pl: Czołowa wtyczka do WordPressa służąca do tworzenia kopii zapasowych i migracji witryn. Ponad 1 500 000 rozsądnych właścicieli witryn internetowych w WordPressie używa wtyczki Duplicator do ochrony witryn przez tworzenie ich kopii zapasowych. Wtyczka znacznie ułatwia też migrację witryn internetowych.

en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

en: Learn More about WPCode Snippets
pl: Dowiedz się więcej o WPCode Snippets

en: Learn how to %1$sdisable%2$s it.
pl: Dowiedz się, jak %1$swyłączyć%2$s tę funkcję.

en: Learn how to get your Pinterest Verification Code
pl: Dowiedz się, jak uzyskać kod weryfikacyjny Pinterest

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

en: Learn more about Author SEO (E-E-A-T)
pl: Dowiedz się więcej o dodatku Author SEO (E-E-A-T)

en: Learn more about Smart Tags
pl: Dowiedz się więcej o tagach inteligentnych

en: Learn more about all features
pl: Dowiedz się więcej o wszystkich funkcjach

en: Lebanon
pl: Liban

en: Legal Service
pl: Usługi prawne

en: Less than %1$s of your H2 and H3 subheadings reflect the topic of your copy. That's too few.
pl: Mniej niż %1$s podnagłówków H2 i H3 odzwierciedla tematykę twojej treści. To zbyt mało.

en: Let's Get Started
pl: Zaczynajmy

en: Let's take a look at how your site has performed in search results this month.
pl: Sprawdźmy, jak twoja witryna wypadała w wynikach wyszukiwania w tym miesiącu.

en: Let's take a look at how your site has performed in search results this week.
pl: Sprawdźmy, jak twoja witryna wypadała w wynikach wyszukiwania w tym tygodniu.

en: Let's take a look at your SEO updates and content progress this month.
pl: Sprawdźmy twoje aktualności dotyczące SEO i postępy w zakresie treści w tym miesiącu.

en: Let's take a look at your SEO updates and content progress this week.
pl: Sprawdźmy twoje aktualności dotyczące SEO i postępy w zakresie treści w tym tygodniu.

en: Leverage AI to generate high-quality, relevant content for your post quickly and efficiently.
pl: Wykorzystaj sztuczną inteligencję, aby szybko i wydajnie generować wysokiej jakości, istotne treści do swoich wpisów.

en: Libraries
pl: Biblioteki

en: Library
pl: Biblioteka

en: Libya
pl: Libia

en: License
pl: Licencja

en: License Key
pl: Klucz licencyjny

en: Limit the length of internal site search queries to reduce the impact of spam attacks and confusing URLs.
pl: Ogranicz długość zapytań wyszukiwania w obrębie witryny, aby zmniejszyć ryzyko ataków spamowych i mylących adresów URL.

en: Limited Support
pl: Ograniczona obsługa

en: Link Assistant
pl: Asystent odnośników

en: Link Assistant is a %1$s Feature
pl: Asystent odnośników to funkcja %1$s

en: Link Suggestions
pl: Sugestie odnośników

en: Link current item
pl: Utwórz odnośnik do obecnej pozycji

en: Link has been inserted.
pl: Odnośnik został wstawiony.

en: Link selected.
pl: Wybrano odnośnik.

en: Link suggestions are being processed.
pl: Trwa przetwarzanie sugestii dotyczących odnośników.

en: LinkedIn Post
pl: Wpis na LinkedIn

en: Linking Opportunities
pl: Możliwości dotyczące odnośników

en: Links & Suggestions for "%1$s"
pl: Odnośniki i sugestie dla „%1$s”

en: Links Per Sitemap
pl: Odnośniki w mapie witryny

en: Links Report
pl: Raport o odnośnikach

en: List
pl: Lista

en: List Style
pl: Styl listy

en: List of custom field names to include as post content for tags and the SEO Page Analysis. Add one per line.
pl: Lista nazw pól własnych, które należy uwzględnić jako treść wpisu na potrzeby tagów i analizy stron pod kątem SEO. Dodaj każdą nazwę w osobnym wierszu.

en: Lite vs. Pro
pl: Lite vs Pro

en: Literary Event
pl: Wydarzenie literackie

en: Lithuania
pl: Litwa

en: Live Site
pl: Działa

en: Loading %1$s Content
pl: Wczytywanie treści %1$s

en: Loading new report data...
pl: Wczytywanie nowych danych raportu...

en: Loading...
pl: Wczytywanie...

en: Local Business SEO
pl: SEO firmy lokalnej

en: Local Business Schema
pl: Schemat firmy lokalnej

en: Local Business schema (multiple locations supported) + Business Info & Location blocks, widgets & shortcodes (Plus, Pro & Elite plans only)
pl: Schemat firm lokalnych (obsługa wielu lokalizacji) + bloki, widżety i kody skrócone z informacjami o firmie i lokalizacji (tylko plany Plus, Pro i Elite)

en: Local Business schema markup enables you to tell Google about your business, including your business name, address and phone number, opening hours and price range. This information may be displayed as a Knowledge Graph card or business carousel.
pl: Korzystając ze znaczników schematu firmy lokalnej, możesz przekazać wyszukiwarce Google informacje o swojej firmie, w tym jej nazwę, adres i numer telefonu, godziny otwarcia oraz przedział cen. Te informacje mogą być wyświetlane w postaci karuzeli firmy lub karty grafu wiedzy.

en: Local Business schema markup informs Google about your business details like name, address, phone number, hours, and price range, which can appear in a Knowledge Graph card or business carousel.
pl: Znaczniki schematu Firma lokalna przekazują wyszukiwarce Google dane o twojej firmie – takie jak nazwa, adres, numer telefonu, godziny pracy i zakres cen – które mogą być wyświetlane w postaci karuzeli firmy lub karty grafu wiedzy.

en: Local SEO
pl: SEO lokalne

en: Local SEO is a %1$s Feature
pl: SEO lokalne to funkcja %1$s

en: Locale
pl: Ustawienia regionalne

en: Locations
pl: Lokalizacje

en: Lodging Business
pl: Zakwaterowanie

en: Logged In
pl: Zalogowano

en: Logged Out
pl: Wylogowano

en: Login Status
pl: Status logowania

en: Login to SEOBoost
pl: Zaloguj się do SEOBoost

en: Logs
pl: Dzienniki

en: Logs Retention
pl: Przechowywanie dzienników

en: Looking for meta keywords?
pl: Szukasz meta słów kluczowych?

en: Looks Good! 👍👍
pl: Wygląda dobrze! 👍👍

en: Loss
pl: Strata

en: Lots of traffic comes from bots crawling the web. Some can benefit your site or business, while other bots don't. Blocking unwanted bots can save server resources, help with site performance, and protect copyrighted content.
pl: Dużo ruchu pochodzi z botów indeksujących sieć. Niektóre mogą być korzystne dla Twojej witryny lub firmy, podczas gdy inne nie. Blokowanie niechcianych botów może oszczędzać zasoby serwera, pomagać w wydajności witryny i chronić treści chronione prawem autorskim.

en: Low
pl: Niski

en: Lower Case
pl: Małe litery

en: Luxembourg
pl: Luksemburg

en: Madagascar
pl: Madagaskar

en: Made with ♥ by the AIOSEO Team
pl: Stworzona z ♥ przez zespół AIOSEO

en: Major words are capitalized and minor words remain in their original casing.
pl: Słowa główne są pisane wielką literą, a w przypadku słów drugorzędnych jest zachowywana oryginalna wielkość liter.

en: Make longer
pl: Wydłuż

en: Make shorter
pl: Skróć

en: Make sure every image has an alt tag, and add useful descriptions to each image. Add your keywords or synonyms - but do it in a natural way.
pl: Dopilnuj, aby każdy obrazek miał tag alt, i dodaj do każdego obrazka przydatny opis. Dodaj słowa kluczowe lub synonimy – byle naturalnie.

en: Make sure that you only block parts you don't want to be indexed.
pl: Zablokuj tylko te części, które nie mają być indeksowane.

en: Make sure you have a good balance of H2 tags to plain text in your content. Break the content down into logical sections, and use headings to introduce each new topic.
pl: Dopilnuj, aby twoja treść cechowała się dobrym stosunkiem tagów H2 i zwykłego tekstu. Podziel treść na logiczne sekcje, a każdy nowy temat wprowadzaj za pomocą nagłówka.

en: Malaysia
pl: Malezja

en: Maldives
pl: Malediwy

en: Male
pl: Mężczyzna

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Manage Google Analytics
pl: Zarządzaj usługą Google Analytics

en: Manage all of your sitemap settings, including XML, Video, News and more.
pl: Zarządzaj wszystkimi ustawieniami mapy witryny, takimi jak XML, filmy, wiadomości i nie tylko.

en: Manage existing links, get relevant suggestions for adding internal links to older content, discover orphaned posts and more.
pl: Zarządzaj istniejącymi odnośnikami, uzyskuj trafne sugestie ułatwiające dodawanie odnośników wewnętrznych do starszych treści, odkrywaj osierocone wpisy i nie tylko.

en: Manage your post and term SEO meta via the WordPress REST API. This addon also works seamlessly with headless WordPress installs.
pl: Zarządzaj metadanymi SEO wpisów i taksonomii za pośrednictwem interfejsu WordPress REST API. Ten dodatek płynnie współpracuje też z instalacjami WordPressa typu headless.

en: Manage your post and term SEO meta via the WordPress REST API. This addon also works seamlessly with headless WordPress installs. (Plus, Pro & Elite plans only)
pl: Zarządzaj metadanymi SEO wpisów i taksonomii za pośrednictwem interfejsu WordPress REST API. Ten dodatek płynnie współpracuje też z instalacjami WordPressa typu headless. (Tylko w planach Plus, Pro i Elite).

en: Manual Redirects
pl: Przekierowania ręczne

en: Manually Enter Person
pl: Ręcznie wpisz osobę

en: Manually Enter Type
pl: Ręcznie wpisz rodzaj

en: Map
pl: Mapa

en: Map Display
pl: Wyświetlanie mapy

en: Map Preview
pl: Podgląd mapy

en: Maps
pl: Mapy

en: Mark as Cornerstone
pl: Oznacz jako podstawowe

en: Marketing Email
pl: E-mail marketingowy

en: Max Image Preview
pl: Maks. podgląd obrazka

en: Max Snippet
pl: Maks. fragment

en: Max Video Preview
pl: Maks. podgląd filmu

en: Max. Number of Characters
pl: Maksymalna liczba znaków

en: Media Caption
pl: Podpis multimediów

en: Media Description
pl: Opis multimediów

en: Medical Business
pl: Działalność medyczna

en: Medical Page
pl: Strona medyczna

en: Medium
pl: Średni

en: Memory Usage
pl: Użycie pamięci

en: Meta Description
pl: Meta opis

en: Meta Descriptions
pl: Meta opisy

en: Meta Keywords
pl: Meta słowa kluczowe

en: Meta Tag Validation
pl: Walidacja meta znacznika

en: Meta Tags
pl: Meta znaczniki

en: Meta description length
pl: Długość meta opisu

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Micronesia
pl: Mikronezja

en: Miles
pl: Mile

en: Minimalist
pl: Minimalistyczny

en: Minimum size: 112px x 112px, The image must be in JPG, PNG, GIF, SVG, or WEBP format.
pl: Rozmiar minimalny: 112 px x 112 px. Obrazek musi mieć format JPG, PNG, GIF, SVG lub WEBP.

en: Minimum size: 144px x 144px, ideal ratio 1:1, 5MB max. JPG, PNG, WEBP and GIF formats only.
pl: Rozmiar minimalny: 144 px x 144 px, idealny współczynnik 1:1, maks. 5 MB. Tylko formaty JPG, PNG, WEBP i GIF.

en: Minimum size: 200px x 200px, ideal ratio 1.91:1, 5MB max. (eg: 1640px x 856px or 3280px x 1712px for Retina screens). JPG, PNG, WEBP and GIF formats only.
pl: Minimalny rozmiar: 200 px x 200 px, idealne proporcje 1,91:1, maks. 5 MB (np.: 1640 px x 856 px lub 3280 px x 1712 px dla ekranów Retina). Tylko formaty JPG, PNG, WEBP i GIF.

en: Minimum size: 200px x 200px, ideal ratio 1.91:1, 8MB max. (eg: 1640px x 856px or 3280px x 1712px for Retina screens). JPG, PNG, WEBP and GIF formats only.
pl: Rozmiar minimalny: 200 px x 200 px, idealny współczynnik 1,91:1, maks. 8 MB (np. 1640 px x 856 px lub 3280 px x 1712 px w przypadku ekranów Retina). Tylko formaty JPG, PNG, WEBP i GIF.

en: Minimum size: 300px x 157px, ideal ratio 2:1, 5MB max. JPG, PNG, WEBP and GIF formats only.
pl: Rozmiar minimalny: 300 px x 157 px, idealny współczynnik 2:1, maks. 5 MB. Tylko formaty JPG, PNG, WEBP i GIF.

en: Minor Only
pl: Tylko drobne

en: Miscellaneous Verification
pl: Weryfikacja innego rodzaju

en: Missing access token
pl: Brakujący token dostępowy

en: Missing data to generate a report
pl: Brak danych do wygenerowania raportu

en: Missing parameters
pl: Brakujące parametry

en: Missing social markup!
pl: Brak znaczników mediów społecznościowych!

en: Mobile
pl: Urządzenie mobilne

en: Mobile Snapshot
pl: Migawka mobilna

en: Mobile user agent
pl: Agent użytkownika na urządzeniu mobilnym

en: Modal Content
pl: Treść okna modalnego

en: Moderate
pl: Umiarkowany

en: Modified Posts
pl: Zmodyfikowane wpisy

en: Moldova
pl: Mołdawia

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: Montenegro
pl: Czarnogóra

en: Month
pl: Miesiąc

en: Monthly
pl: Co miesiąc

en: More than %1$s of your H2 and H3 subheadings reflect the topic of your copy. That's too much. Don't over-optimize!
pl: Więcej niż %1$s podnagłówków H2 i H3 odzwierciedla tematykę twojej treści. To zbyt dużo. Nie przesadzaj z optymalizacją!

en: More than 20 requests can result in slow page loading.
pl: Przekroczenie 20 żądań może wydłużyć czas wczytywania strony.

en: More than one H1 tag found.
pl: Znaleziono więcej niż jeden znacznik H1.

en: Morocco
pl: Maroko

en: Most Linked to Domains
pl: Domeny z największą liczbą odnośników

en: Most Recent Published
pl: Ostatnio opublikowane

en: Most readers only look at the first and last 3 words of a headline before deciding whether to click.
pl: Większość odbiorców patrzy jedynie na pierwsze i ostatnie 3 słowa nagłówka, zanim zdecyduje, czy go kliknie.

en: Motivational
pl: Motywacyjny

en: Moved Online
pl: Przeniesiono online

en: Moved Permanently
pl: Przeniesiono trwale

en: Movie
pl: Film

en: Mozambique
pl: Mozambik

en: Multiple Locations
pl: Wiele lokalizacji

en: Multiple ToC blocks working together, pointing to different sections of your content with their own headings.
pl: Wiele bloków spisu treści współpracuje ze sobą i wskazuje różne sekcje treści, mając własne nagłówki.

en: Multisite
pl: Sieć witryn

en: Music
pl: Muzyka

en: Music Album
pl: Album muzyczny

en: Music Event
pl: Wydarzenie muzyczne

en: Music Group
pl: Grupa muzyczna

en: Musician
pl: Muzyk

en: Must-Use Plugins
pl: Obowiązkowe wtyczki

en: Myanmar (Burma)
pl: Myanmar (Birma)

en: N/A
pl: Nie dotyczy

en: NEW
pl: NOWOŚĆ

en: NEW!
pl: NOWOŚĆ!

en: NOTE: Enabling this setting may cause conflicts with third-party plugins/themes. %1$s
pl: UWAGA: włączenie tego ustawienia może doprowadzić do konfliktów z wtyczkami/motywami innych firm. %1$s

en: Name
pl: Nazwa

en: Needs Improvement
pl: Wymaga poprawy

en: Needs improvement
pl: Wymaga poprawy

en: Needs%1$sImprovement!
pl: Wymaga%1$spoprawy!

en: Negative
pl: Negatywny

en: Negative headlines are attention-grabbing and tend to perform better than neutral ones.
pl: Nagłówki o wydźwięku negatywnym przyciągają uwagę i zwykle są skuteczniejsze od neutralnych.

en: Netherlands
pl: Holandia

en: Network Activated
pl: Włączono sieć

en: Network Admin (no site)
pl: Administrator sieci (bez witryny)

en: Network Settings
pl: Ustawienia sieci

en: Network Tools
pl: Narzędzia sieciowe

en: Network Tools is a %1$s Feature
pl: Narzędzia sieciowe to funkcja %1$s

en: Neutral
pl: Neutralny/-a

en: Neutral Sentiment
pl: Sentyment neutralny

en: Never
pl: Nigdy

en: New
pl: Nowe

en: New Notifications
pl: Nowe powiadomienia

en: New Score
pl: Nowa ocena

en: New Zealand
pl: Nowa Zelandia

en: New: %1$s %2$s integration
pl: Nowość: integracja %1$s z wtyczką %2$s

en: Newborns
pl: Noworodki

en: News & Video Sitemap
pl: Mapa witryny z wiadomościami i filmami

en: News Article
pl: Artykuł z wiadomościami

en: News Channel
pl: Kanał wiadomości

en: News Sitemap
pl: Mapa witryny z wiadomościami

en: News Sitemaps is a %1$s Feature
pl: Mapy witryny z wiadomościami to funkcja %1$s

en: Next
pl: Następny

en: Nicaragua
pl: Nikaragua

en: No
pl: Nie

en: No %1$s found
pl: Nie znaleziono elementów typu %1$s

en: No %1$s markup will be output for your post because it is currently disabled. You can enable %1$s markup in the Social Networks settings. %2$s
pl: Dla twojego wpisu nie zostaną wyprowadzone znaczniki %1$s, ponieważ są obecnie wyłączone. Możesz włączyć znaczniki %1$s w ustawieniach mediów społecznościowych. %2$s

en: No %1$s was set. Set a %1$s in order to calculate your SEO score.
pl: Nie ustawiono elementu %1$s. Ustaw element %1$s, aby obliczyć ocenę SEO.

en: No Archive
pl: Brak archiwum

en: No Focus Keyword!
pl: Brak skupionego słowa kluczowego!

en: No Follow
pl: Nie podążaj

en: No Follow Paginated
pl: Nie podążaj po stronicowaniu

en: No H1 tag found.
pl: Nie znaleziono znacznika H1.

en: No H1 tag was found.
pl: Nie znaleziono znacznika H1.

en: No H2 tags were found on the page.
pl: Na stronie nie znaleziono żadnych znaczników H2.

en: No H2 tags were found on your page.
pl: Na Twojej stronie nie znaleziono żadnych znaczników H2.

en: No Image Index
pl: Brak indeksu obrazka

en: No Index
pl: Brak indeksu

en: No Index Paginated
pl: Brak indeksu po stronicowaniu

en: No Index RSS Feeds
pl: Kanały RSS noindex

en: No ODP
pl: Brak ODP

en: No Pagination for Canonical URLs
pl: Bez stronicowania kanonicznych adresów URL

en: No Results Yet
pl: Brak wyników

en: No SEO title found.
pl: Nie znaleziono tytułu SEO.

en: No Schema.org data was found on the page.
pl: Na stronie nie znaleziono danych Schema.org.

en: No Schema.org data was found on your page.
pl: Na twojej stronie nie znaleziono danych Schema.org.

en: No Snippet
pl: Brak fragmentu

en: No Translate
pl: Brak tłumaczenia

en: No TruSEO Score Yet
pl: Brak TruSEO Score Yet

en: No User-agent found in the content beginning.
pl: Nie znaleziono informacji o agencie użytkownika na początku treści.

en: No author bio found.
pl: Nie znaleziono biografii autora.

en: No canonical link found.
pl: Nie znaleziono odnośnika kanonicznego.

en: No canonical link tag found on the page.
pl: Na stronie nie znaleziono żadnego kanonicznego znacznika odnośnika.

en: No canonical link tag found on your page.
pl: Na Twojej stronie nie znaleziono żadnego kanonicznego znacznika odnośnika.

en: No content added yet.
pl: Jeszcze nie dodano treści.

en: No content found.
pl: Nie znaleziono treści.

en: No content yet
pl: Jeszcze nie ma treści

en: No data yet
pl: Jeszcze nie ma danych

en: No date archives could be found.
pl: Nie można znaleźć archiwów dat.

en: No featured image found.
pl: Nie znaleziono obrazka wyróżniającego.

en: No focus keyword found.
pl: Nie znaleziono skupionych słów kluczowych.

en: No images found.
pl: Nie znaleziono obrazków.

en: No internal links found.
pl: Nie znaleziono odnośników wewnętrznych.

en: No internal links were found on the page.
pl: Na stronie nie znaleziono odnośników wewnętrznych.

en: No internal links were found on your page.
pl: Na twojej stronie nie znaleziono odnośników wewnętrznych.

en: No issues
pl: Brak problemów

en: No items found.
pl: Nie znaleziono pozycji.

en: No keyword found
pl: Nie znaleziono słowa kluczowego

en: No meta description found.
pl: Nie znaleziono meta opisu.

en: No meta description has been specified. Search engines will display copy from the page instead. Make sure to write one!
pl: Nie określono meta opisu. Zamiast niego wyszukiwarki będą wyświetlać tekst ze strony. Koniecznie napisz meta opis!

en: No meta description was found for the page.
pl: Nie znaleziono meta opisu strony.

en: No meta description was found for your page.
pl: Nie znaleziono meta opisu twojej strony.

en: No outbound links were found. Link out to external resources.
pl: Nie znaleziono odnośników wychodzących. Zamieść odnośniki do zasobów zewnętrznych.

en: No post types available.
pl: Brak dostępnych typów treści.

en: No posts/terms could be found.
pl: Nie znaleziono wpisów/taksonomii.

en: No product schema found.
pl: Nie znaleziono schematu produktu.

en: No results
pl: Brak wyników

en: No results found for your search. Try again!
pl: Nie znaleziono wyników wyszukiwania. Spróbuj ponownie!

en: No results found.
pl: Niczego nie znaleziono.

en: No results yet
pl: Brak wyników

en: No schema data found.
pl: Nie znaleziono danych schematu.

en: No schema found.
pl: Nie znaleziono schematu.

en: No subheadings found.
pl: Nie znaleziono podtytułów.

en: No taxonomies available.
pl: Brak dostępnych taksonomii.

en: No thanks
pl: Nie, dziękuję

en: No title has been specified. Make sure to write one!
pl: Nie określono tytułu. Koniecznie go napisz!

en: No, I changed my mind
pl: Nie, już nie chcę

en: No, I need to make a backup
pl: Nie, muszę utworzyć kopię zapasową

en: Nofollowed content
pl: Treść nofollow

en: Noindexed content
pl: Treść noindex

en: Noindexed content will not be displayed in your sitemap.
pl: Treść oznaczona jako noindex nie będzie wyświetlana w mapie witryny.

en: Non-Profit
pl: Non profit

en: None
pl: Brak

en: None of the sentences contain transition words. Use some.
pl: Żadne ze zdań nie zawiera słów przejściowych. Użyj takich słów.

en: Nope, maybe later
pl: Nie, być może później

en: North Macedonia
pl: Macedonia Północna

en: Norway
pl: Norwegia

en: Norwegian
pl: Norweski

en: Not Available
pl: Niedostępne

en: Not Enough Words
pl: Za mało słów

en: Not Enough Words 🙃
pl: Za mało słów 🙃

en: Not Found
pl: Nie znaleziono

en: Not Implemented
pl: Nie zaimplementowano

en: Not Installed
pl: Nie zainstalowano

en: Not Looking Great
pl: Nie wygląda zbyt dobrze

en: Not Modified
pl: Nie zmodyfikowano

en: Not Really...
pl: Raczej nie...

en: Not Set
pl: Nie ustawiono

en: Not a fan of these options? You can set your own tone/audience directly in your prompt.
pl: Nie podobają Ci się te opcje? Możesz ustawić własny ton/grupę odbiorców bezpośrednio w swoim komunikacie.

en: Not found (404)
pl: Nie znaleziono (404)

en: Not set
pl: Nie ustawiono

en: Not sure what keywords are used for? Check out our documentation for more information. %1$s
pl: Nie wiesz, do czego służą słowa kluczowe? Sprawdź naszą dokumentację, aby uzyskać więcej informacji. %1$s

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Now Connect to Your SEOBoost Account
pl: Połącz się teraz ze swoim kontem SEOBoost

en: Now Integrated into SEOBoost
pl: Teraz zintegrowany z SEOBoost

en: Now you're ready to harness the power of data-driven insights. Create your first report and discover how to optimize your content for better search visibility and engagement.
pl: Teraz jesteś gotowy, aby wykorzystać moc spostrzeżeń opartych na danych. Stwórz swój pierwszy raport i dowiedz się, jak zoptymalizować swoje treści pod kątem lepszej widoczności w wyszukiwarce i zaangażowania.

en: Number of Employees
pl: Liczba pracowników

en: Number of Posts
pl: Liczba wpisów

en: Numbers (0-9)
pl: Cyfry (0–9)

en: OR
pl: LUB

en: Object Type
pl: Rodzaj obiektu

en: Off
pl: Wyłącz

en: Ok, you deserve it
pl: OK, zasługujesz na to

en: Okay
pl: W porządku

en: On
pl: Włącz

en: One H1 tag was found on the page.
pl: Na stronie znaleziono jeden znacznik H1.

en: One H1 tag was found on your page.
pl: Znaleziono jeden znacznik H1 na Twojej stronie.

en: Online Store
pl: Sklep online

en: Only %1$s of the sentences contain transition words, which is not enough. Use more of them.
pl: Tylko %1$s zdań zawiera słowa przejściowe, a to za mało. Użyj więcej takich słów.

en: Only ever use noindex meta tag or header on pages you want to keep out of the reach of search engines!
pl: Nagłówka lub meta tagu noindex należy używać wyłącznie na stronach, do których wyszukiwarki mają nie docierać!

en: Onsite
pl: Stacjonarne

en: Ooops! It Appears JavaScript Didn’t Load
pl: Ups! Wygląda na to, że kod JavaScript się nie wczytał

en: Oops! It looks like an error occurred while saving the changes. Please try again or %1$scontact our support team%2$s.
pl: Ups! Wygląda na to, że podczas zapisywania zmian wystąpił błąd. Spróbuj ponownie lub %1$sskontaktuj się z pomocą techniczną%2$s.

en: Open 24/7
pl: Otwarte 24/7

en: Open 24h
pl: Otwarte 24 h na dobę

en: Open Graph (OG) tags are used to enhance how your website content appears when shared on social media platforms, allowing you to control the title, description, and image displayed. This results in more engaging and informative previews, which can lead to increased click-through rates and better social media engagement.
pl: Znaczniki Open Graph (OG) służą do poprawy wyglądu treści witryny udostępnianych w mediach społecznościowych, umożliwiając kontrolę nad wyświetlanym tytułem, opisem i obrazkiem. Efektem są bardziej angażujące i informacyjne podglądy, co może prowadzić do wzrostu współczynnika klikalności i większego zaangażowania w mediach społecznościowych.

en: Open Graph meta tags are used to control how your page appears when shared on social media and can help increase click-through rates.
pl: Meta znaczniki Open Graph służą do kontrolowania sposobu wyświetlania Twojej strony po udostępnieniu jej w mediach społecznościowych. Mogą one pomóc w zwiększeniu współczynnika klikalności.

en: Open Graph meta tags are used to control how your page appears when shared on social media and can help increase click-through rates. Duplicate Open Graph meta tags can lead to conflicts and unexpected results. We recommend identifying which other plugin or theme is outputting them and disabling it.
pl: Meta znaczniki Open Graph służą do kontrolowania wyglądu strony udostępnianej w mediach społecznościowych i mogą pomóc w zwiększeniu współczynnika klikalności. Duplikacja meta znaczników Open Graph może prowadzić do konfliktów i nieoczekiwanych rezultatów. Zalecamy zidentyfikowanie innej wtyczki lub motywu, która je generuje, i wyłączenie jej.

en: Open Graph meta tags missing.
pl: Brak meta znaczników Open Graph.

en: Open HTML Sitemap
pl: Otwórz mapę witryny HTML

en: Open Link Assistant
pl: Otwórz Asystenta odnośników

en: Open News Sitemap
pl: Otwórz mapę witryny z wiadomościami

en: Open RSS Sitemap
pl: Otwórz mapę witryny RSS

en: Open Redirects
pl: Otwórz przekierowania

en: Open Report %1$s
pl: Otwórz raport %1$s

en: Open Robots.txt
pl: Otwórz plik robots.txt

en: Open SEO Revisions
pl: Otwarte wersje SEO

en: Open Sitemap
pl: Otwórz mapę witryny

en: Open Video Sitemap
pl: Otwórz mapę witryny z filmami

en: Open Your Atom Feed
pl: Otwórz kanał Atom

en: Open Your Comments RSS Feed
pl: Otwórz kanał RSS z komentarzami

en: Open Your RDF Feed
pl: Otwórz kanał RDF

en: Open Your RSS Feed
pl: Otwórz kanał RSS

en: Open Your Static Posts Page RSS Feed
pl: Otwórz kanał RSS statycznej strony wpisów

en: Open in Keyword Rank Tracker
pl: Otwórz w obszarze Śledzenie pozycji dla słów kluczowych

en: Open llms-full.txt
pl: Otwórz llms-full.txt

en: Open llms.txt
pl: Otwórz llms.txt

en: Opening Hours
pl: Godziny pracy

en: Opening Hours Settings
pl: Ustawienia godzin otwarcia

en: Opening Hours block, widget and shortcode
pl: Blok, widżet i krótki kod godzin otwarcia

en: Operating System
pl: System operacyjny

en: Optimization Wizard
pl: Kreator optymalizacji

en: Optimize UTM Parameters
pl: Optymalizacja parametrów UTM

en: Optimize your site for Google's E-E-A-T ranking factor by proving your writer's expertise through author schema markup and new UI elements.
pl: Zoptymalizuj swoją witrynę pod kątem wprowadzonego przez Google czynnika rankingowego E-E-A-T, udowadniając wiedzę fachową swojego autora za pomocą znaczników schematu autora i nowych elementów interfejsu użytkownika.

en: Optimized Search Appearance
pl: Zoptymalizowany wygląd w wyszukiwarce

en: Optimizing individual content for SEO is a low-hanging fruit of opportunity because it can often be done quickly and easily with a relatively small time investment. By making sure that each piece of content on your website is optimized for relevant keywords and follows best practices for on-page SEO, you can improve the visibility and ranking of that content in the search results. This can drive more traffic to your website and help you achieve better overall SEO results.
pl: Optymalizacja poszczególnych treści pod kątem SEO ma wiele zalet, a można ją bez trudu wykonać, przeznaczając na to stosunkowo mało czasu. Dbając o to, aby każdy element treści umieszczony w witrynie (wpis, strona itp.) był zoptymalizowany pod kątem odpowiednich słów kluczowych oraz zgodny z najlepszymi praktykami z zakresu pozycjonowania stron internetowych, można poprawić widoczność i pozycję tych treści w wynikach wyszukiwania. To z kolei może przyciągnąć do witryny więcej ruchu i pomóc w osiąganiu lepszych ogólnych wyników działań SEO.

en: Optimizing your Content Headings
pl: Optymalizowanie nagłówków treści

en: Or
pl: Lub

en: Or upgrade to Pro to unlock additional AI credits.
pl: Możesz też ulepszyć do Pro, aby odblokować dodatkowe punkty AI.

en: Organization
pl: Organizacja

en: Organization Description
pl: Opis organizacji

en: Organization Name
pl: Nazwa organizacji

en: Organizations
pl: Organizacje

en: Organize sitemap entries into distinct files in your sitemap. We recommend you enable this setting if your sitemap contains more than 1,000 URLs.
pl: Uporządkuj wpisy mapy witryny w odrębne pliki w ramach mapy. Zalecamy włączenie tego ustawienia, jeśli mapa witryny zawiera ponad 1000 adresów URL.

en: Orphaned Posts
pl: Osierocone wpisy

en: Orphaned posts are posts that have no inbound internal links yet and may be more difficult to find by search engines.
pl: Osierocone wpisy to takie wpisy, które jeszcze nie mają przychodzących odnośników wewnętrznych i wyszukiwarki mogą mieć większe trudności z ich znalezieniem.

en: Other
pl: Inna

en: Other Options
pl: Inne opcje

en: Other, Not Indexed
pl: Inne, nieindeksowane

en: Other:
pl: Inna:

en: Our Google News Sitemap lets you control which content you submit to Google News and only contains articles that were published in the last 48 hours. In order to submit a News Sitemap to Google, you must have added your site to Google’s Publisher Center and had it approved.
pl: Mapa witryny dla Wiadomości Google pozwala określić, które treści są przesyłane do usługi Wiadomości Google, i zawiera tylko artykuły opublikowane w ciągu ostatnich 48 godzin. Aby przesłać do Google mapę witryny z wiadomościami, należy dodać witrynę do Centrum wydawców Google i uzyskać jej zatwierdzenie.

en: Our Headline Analyzer tool enables you to write irresistible SEO headlines%1$sthat drive traffic, shares, and rank better in search results.
pl: Narzędzie Analizator nagłówków umożliwia pisanie atrakcyjnych nagłówków SEO,%1$sktóre przyciągają ruch, zachęcają do udostępniania i polepszają pozycję witryny w wynikach wyszukiwania.

en: Our Local SEO addon enables you to tell Google about your business (name, address, opening hours, contact info & more) and further enhances your Knowledge Graph schema markup.
pl: Dzięki naszemu dodatkowi Local SEO możesz przekazać wyszukiwarce Google informacje o swojej firmie (nazwę, adres, godziny otwarcia, dane kontaktowe itd.), dodatkowo wzbogacając znaczniki schematu Graf wiedzy.

en: Our Opening Hours:
pl: Nasze godziny pracy:

en: Our Redirection Manager lets you easily create and manage redirects for broken links to avoid confusing search engines and users and prevents losing backlinks.
pl: Menedżer przekierowań umożliwia łatwe tworzenie i modyfikowanie przekierowań uszkodzonych odnośników, dzięki czemu minimalizuje ryzyko wprowadzenia w błąd wyszukiwarek i użytkowników oraz utraty odnośników zwrotnych.

en: Our SEO News widget provides helpful links that enable you to get the most out of your SEO and help you continue to rank higher than your competitors in search results.
pl: Widżet Aktualności SEO zawiera przydatne odnośniki, które ułatwiają maksymalizację działań w obszarze SEO i pomagają w zachowaniu lepszej pozycji od konkurentów w wynikach wyszukiwania.

en: Our SEO Overview widget helps you determine which posts or pages you should focus on for content updates to help you rank higher in search results.
pl: Widżet Przegląd SEO pomaga określić, na których wpisach i stronach należy się skupić w zakresie aktualizowania treści, aby polepszyć pozycję witryny w wynikach wyszukiwania.

en: Our SEO Setup Wizard dashboard widget helps you remember to finish setting up some initial crucial settings for your site to help you rank higher in search results. Once the setup wizard is completed this widget will automatically disappear.
pl: Dostępny w kokpicie widżet Kreator konfiguracji SEO przypomina o konieczności dokończenia pewnych ważnych ustawień witryny, które przyczyniają się do poprawy jej pozycji w wynikach wyszukiwania. Po ukończeniu wszystkich kroków kreatora konfiguracji widżet automatycznie znika.

en: Our goal is to take the pain out of optimizing your website for search engines.
pl: Naszym celem jest ułatwienie optymalizacji twojej witryny pod kątem wyszukiwarek.

en: Our location:
pl: Nasza lokalizacja:

en: Our powerful revisions feature provides a valuable record of SEO updates, allowing you to monitor the effectiveness of your SEO efforts and make informed decisions.
pl: Nasza zaawansowana funkcja wersji udostępnia cenny zapis aktualizacji SEO, umożliwiając monitorowanie skuteczności działań SEO i podejmowanie świadomych decyzji.

en: Our template editor will allow you to easily customize how breadcrumbs are displayed on your site based on each post type or taxonomy.
pl: Nasz edytor szablonów umożliwia łatwe dostosowanie sposobu wyświetlania okruszków w witrynie na podstawie poszczególnych typów lub taksonomii treści.

en: Outbound Internal
pl: Wychodzące wewnętrzne

en: Outbound Suggestions
pl: Sugerowane odnośniki wychodzące

en: Over the years, we found that most other WordPress SEO plugins were bloated, buggy, slow, and very hard to use. So we designed our plugin as an easy and powerful tool.
pl: Na przestrzeni lat zaobserwowaliśmy, że większość innych wtyczek SEO do WordPressa jest rozdęta, najeżona błędami, powolna i bardzo trudna w użyciu. Dlatego zaprojektowaliśmy naszą wtyczkę jako narzędzie łączące łatwą obsługę i zaawansowane możliwości.

en: Overall Score
pl: Ocena ogólna

en: Override the default template for breadcrumbs on your site using our easy-to-use template editor.
pl: Zastąp domyślny szablon okruszków w swojej witrynie za pomocą naszego łatwego w obsłudze edytora szablonów.

en: Overview
pl: Przegląd

en: PAYG AI Credits
pl: Kredyty PAYG AI

en: PENDING
pl: OCZEKIWANIE

en: PHP Code
pl: Kod PHP

en: PHP Exif Support
pl: Obsługa Exif w PHP

en: PHP IPTC Support
pl: Obsługa IPTC w PHP

en: PHP Max Post Size
pl: Maksymalny rozmiar wpisu w PHP

en: PHP Max Script Execution Time
pl: Maks. czas wykonywania skryptu PHP

en: PHP Max Upload Size
pl: Maksymalny rozmiar przesyłanych danych w PHP

en: PHP Memory Limit
pl: Limit pamięci PHP

en: PHP Version
pl: Wersja PHP

en: PHP XML Support
pl: Obsługa XML w PHP

en: Page
pl: Strona

en: Page Analysis
pl: Analiza strony

en: Page Fetch
pl: Pobranie strony

en: Page Fetch (All)
pl: Pobieranie stron (wszystkie)

en: Page Number
pl: Numer strony

en: Page URL
pl: Adres URL strony

en: Paged Format
pl: Format stronicowania

en: Paginated Content
pl: Treść podzielona na strony

en: Paginated RSS Feeds
pl: Kanały RSS stronicowania

en: Paid
pl: Płatne

en: Palestine
pl: Palestyna

en: Papua New Guinea
pl: Papua-Nowa Gwinea

en: Paragraphs length
pl: Długość akapitów

en: Paraguay
pl: Paragwaj

en: Parent Term
pl: Taksonomia nadrzędna

en: Parent Title
pl: Tytuł nadrzędny

en: Parents & Families
pl: Rodzice i rodziny

en: Parsing Block Data...
pl: Analizowanie danych blokowych...

en: Part Time
pl: Część etatu

en: Partially Free
pl: Częściowo bezpłatne

en: Pass through
pl: Transparentne

en: Passive voice
pl: Strona bierna

en: Passive voice is not supported in your current language.
pl: Strona bierna nie jest obsługiwana w obecnym języku.

en: Paste Robots.txt text
pl: Wklej tekst pliku robots.txt

en: Paste your image URL or select a new image
pl: Wklej adres URL obrazka lub wybierz nowy obrazek

en: Paste your license key here
pl: Wklej tutaj klucz licencyjny

en: Path
pl: Ścieżka

en: Path:
pl: Ścieżka:

en: Pawsing for perfection… your image is coming!
pl: Dążymy do perfekcji… Twój obrazek nadchodzi!

en: Payment Info
pl: Informacje płatnicze

en: Payment Methods Accepted
pl: Akceptowane metody płatności

en: Peak
pl: Szczyt

en: People
pl: Osoby

en: Perform in-depth SEO Analysis of your competitor's website.
pl: Wykonaj pogłębioną analizę SEO konkurencyjnej witryny internetowej.

en: Performance SEO
pl: Wydajność SEO

en: Performance Score
pl: Ocena efektywności

en: Permalink
pl: Bezpośredni odnośnik

en: Permalink Structure
pl: Struktura bezpośredniego odnośnika

en: Permalinks are not currently supported.
pl: Bezpośrednie odnośniki obecnie nie są obsługiwane.

en: Permanent Redirect
pl: Przekierowanie trwałe

en: Person
pl: Osoba

en: Person Name
pl: Imię i nazwisko osoby

en: Person or Organization
pl: Osoba lub organizacja

en: Personal Options
pl: Opcje osobiste

en: Persuasive
pl: Przekonywający

en: Philippines
pl: Filipiny

en: Phone
pl: Telefon

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Phone/Fax Country Code
pl: Numer kierunkowy kraju telefonu/faksu

en: Phrase
pl: Fraza

en: Physical Robots.txt File Detected
pl: Wykryto fizyczny plik robots.txt

en: Pinterest Site Verification
pl: Weryfikacja witryny w serwisie Pinterest

en: Pinterest Verification Code
pl: Kod weryfikacyjny Pinterest

en: Pinterest account
pl: Konto Pinterest

en: Pinterest uses Open Graph metadata just like Facebook, so be sure to keep Open Graph enabled on the Facebook tab checked if you want to optimize your site for Pinterest.
pl: Pinterest korzysta z metadanych Open Graph podobnie jak Facebook, więc jeśli chcesz zoptymalizować witrynę pod kątem serwisu Pinterest, dopilnuj, aby opcja Open Graph na karcie Facebook była zaznaczona.

en: Pitcairn Islands
pl: Wyspy Pitcairn

en: Places
pl: Miejsca

en: Playful
pl: Figlarny

en: Please Activate WPCode to load the AIOSEO Snippet Library
pl: Włącz WPCode, aby wczytać bibliotekę fragmentów AIOSEO

en: Please Install WPCode to load the AIOSEO Snippet Library
pl: Zainstaluj WPCode, aby wczytać bibliotekę fragmentów AIOSEO

en: Please Update WPCode to load the AIOSEO Snippet Library
pl: Zaktualizuj WPCode, aby wczytać bibliotekę fragmentów AIOSEO

en: Please add a title first.
pl: Najpierw dodaj tytuł.

en: Please add some content first.
pl: Najpierw dodaj treść.

en: Please configure the map for this location: %1$s
pl: Skonfiguruj mapę dla tej lokalizacji: %1$s

en: Please enable multiple locations before using this block.
pl: Zanim użyjesz tego bloku, włącz wiele lokalizacji.

en: Please enter a number between %1$s and %2$s.
pl: Proszę wprowadzić liczbę pomiędzy %1$s i %2$s.

en: Please enter a valid URL.
pl: Wpisz prawidłowy adres URL.

en: Please enter a valid email.
pl: Wpisz prawidłowy adres e-mail.

en: Please enter a valid headline.
pl: Wpisz prawidłowy nagłówek.

en: Please enter a valid relative source URL.
pl: Wpisz prawidłowy względny źródłowy adres URL.

en: Please enter your license key to connect.
pl: Wpisz klucz licencyjny, aby się połączyć.

en: Please keep only one %1$s plugin active, otherwise, you might lose your rankings and traffic. %2$sClick here to Deactivate.%3$s
pl: Zadbaj, aby była włączona tylko jedna wtyczka %1$s, ponieważ w przeciwnym razie możesz utracić swoją pozycję w wynikach i ruch. %2$sKliknij tutaj, aby wyłączyć.%3$s

en: Please note that if you are importing post/term meta from %1$s v3.7.1 or below, this will only be successful if the post/term IDs of this site are identical to those of the source site.
pl: Zwróć uwagę, że jeśli importujesz metadane wpisów/taksonomii z wtyczki %1$s 3.7.1 lub wcześniejszej, operacja ta powiedzie się tylko wtedy, gdy identyfikatory wpisów/taksonomii z tej witryny są identyczne z identyfikatorami z witryny źródłowej.

en: Please note that selecting a higher image quality will increase the credit cost and processing time.
pl: Należy pamiętać, że wybranie wyższej jakości obrazka zwiększy koszt kredytu i wydłuży czas przetwarzania.

en: Please rate %1$s %2$s on %3$s to help us spread the word. Thank you!
pl: Wystaw wtyczce %1$s ocenę %2$s na %3$s, aby przyczynić się do jej popularyzacji. Dziękujemy!

en: Please select an option
pl: Wybierz opcję

en: Please share the reason
pl: Wskaż powód

en: Please share which plugin
pl: Prosimy wskaż, jaka to wtyczka

en: Plugin installed & activated.
pl: Zainstalowano i włączono wtyczkę.

en: Plugin is missing required dependencies. Please contact support for more information.
pl: Wtyczce brakuje wymaganych zależności. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej.

en: Plugin update failed. Please check permissions and try again.
pl: Aktualizacja wtyczki się nie powiodła. Sprawdź uprawnienia i spróbuj ponownie.

en: Plugins from the website are publicly visible.
pl: Wtyczki z witryny są publicznie widoczne.

en: Plugins from your website are publicly visible.
pl: Wtyczki z twojej witryny są publicznie widoczne.

en: Poland
pl: Polska

en: Politician
pl: Polityk

en: Portrait (2:3)
pl: Portret (2:3)

en: Portugal
pl: Portugalia

en: Portuguese
pl: Portugalski

en: Position
pl: Pozycja

en: Position History
pl: Historia pozycji

en: Positive
pl: Pozytywne

en: Positive headlines tend to get better engagement than neutral or negative ones.
pl: Nagłówki o wydźwięku pozytywnym zazwyczaj osiągają lepsze wskaźniki zaangażowania niż nagłówki neutralne i negatywne.

en: Post
pl: Wpis

en: Post Archive
pl: Archiwum wpisów

en: Post Author Image
pl: Obrazek autora wpisu

en: Post Comment Feeds
pl: Kanały komentarzy do wpisów

en: Post Custom Field Name
pl: Nazwa pola własnego wpisu

en: Post Detail
pl: Szczegóły wpisu

en: Post Index Status
pl: Status indeksu wpisów

en: Post Meta
pl: Metadane wpisu

en: Post Optimizations
pl: Optymalizacje wpisu

en: Post Report
pl: Raport wpisu

en: Post Title
pl: Tytuł wpisu

en: Post Tracking is a %1$s Feature
pl: Śledzenie wpisów to funkcja %1$s

en: Post Type Archive Feeds
pl: Kanały archiwów typów treści

en: Post Type Columns
pl: Kolumny typów treści

en: Post Type Name
pl: Nazwa typu treści

en: Post Type Priority Score
pl: Ocena priorytetu typów treści

en: Post Types
pl: Typy treści

en: Post Types:
pl: Typy treści:

en: Post link (link as anchor text).
pl: Odnośnik do wpisu (odnośnik jako tekst kotwicy).

en: Post link (name as anchor text).
pl: Odnośnik do wpisu (nazwa jako tekst kotwicy).

en: Post/Term ID
pl: Identyfikator wpisu/taksonomii

en: Postgraduate Degree
pl: Stopień ze studiów podyplomowych

en: Postponed
pl: Przełożono

en: Posts Crawled
pl: Przeszukane wpisy

en: Posts to Optimize
pl: Wpisy do optymalizacji

en: Posts, Pages and custom Post Types only
pl: Tylko wpisy, strony i własne typy treści

en: Posts, Pages, Categories and Tags only
pl: Tylko wpisy, strony, kategorie i znaczniki

en: Posts, Pages, Categories, Tags + Breadcrumb Navigation + advanced graphs (Product, FAQ Page, Recipe, etc.)
pl: Wpisy, Strony, Kategorie, Tagi + Nawigacja Breadcrumb + zaawansowane wykresy (Produkt, Strona FAQ, Przepis, itp.)

en: Posts, Pages, custom Post Types + Categories, Tags and custom Taxonomies
pl: Wpisy, strony, własne typy treści + kategorie, znaczniki i własne taksonomie

en: Pound (#)
pl: Krzyżyk (#)

en: Power Words
pl: Słowa mocy

en: Prefix for breadcrumb path.
pl: Prefiks ścieżki okruszków.

en: Presence on Google
pl: Obecność w Google

en: Press enter to create a keyword
pl: Naciśnij Enter, aby utworzyć słowo kluczowe

en: Press enter to create a value
pl: Naciśnij Enter, aby utworzyć wartość

en: Press enter to create an article tag
pl: Naciśnij Enter, aby utworzyć znacznik artykułu

en: Press enter to insert a URL
pl: Naciśnij Enter, aby wstawić adres URL

en: Preview
pl: Podgląd

en: Preview & Edit
pl: Wyświetl podgląd i edytuj

en: Preview Snippet Editor
pl: Wyświetl podgląd edytora fragmentów

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Previous Results
pl: Poprzednie wyniki

en: Previous Scores
pl: Poprzednie oceny

en: Price Indicator
pl: Wskaźnik ceny

en: Priority
pl: Priorytet

en: Priority Score
pl: Ocena priorytetu

en: Priority Score is a %1$s feature. %2$s
pl: Ocena priorytetu to funkcja %1$s. %2$s

en: Priority Support
pl: Priorytetowe wsparcie

en: Pro version is already installed.
pl: Już jest zainstalowana wersja Pro.

en: Product
pl: Produkt

en: Product Attribute
pl: Atrybut produktu

en: Product Attributes
pl: Atrybuty produktu

en: Product Review
pl: Opinia o produkcie

en: Product Short Description
pl: Krótki opis produktu

en: Product schema is a type of structured data that helps search engines understand your product. Google and other search engines use product schema for rich snippets (e.g. price and star rating) and other features.
pl: Schemat produktu to rodzaj ustrukturyzowanych danych, które pomagają wyszukiwarkom zrozumieć Twój produkt. Google i inne wyszukiwarki używają schematu produktu do tworzenia rozbudowanych fragmentów (np. ceny i oceny w gwiazdkach) oraz innych funkcji.

en: Products & Entertainment
pl: Produkty i rozrywka

en: Professional
pl: Profesjonalny

en: Professional Certificate
pl: Certyfikat zawodowy

en: Professional Service
pl: Usługi profesjonalne

en: Profile
pl: Profil

en: Profile Page
pl: Strona profilu

en: Prompt
pl: Podpowiedź

en: Pros and cons include
pl: Zalety i wady obejmują

en: Public Figure
pl: Osoba publiczna

en: Publication Date
pl: Data publikacji

en: Publication Event
pl: Publikacja

en: Publication Name
pl: Nazwa publikacji

en: Publish Date
pl: Data publikacji

en: Published on %1$s.
pl: Opublikowano %1$s.

en: Puerto Rico
pl: Portoryko

en: Punctuation Characters to Keep:
pl: Znaki interpunkcyjne do zachowania:

en: Purchase License
pl: Kup licencję

en: Purchase and Install Now
pl: Kup i zainstaluj

en: Qatar
pl: Katar

en: Quality
pl: Jakość

en: Query Arg Monitoring
pl: Monitorowanie argumentów zapytań

en: Question
pl: Pytanie

en: Quick & Easy Google Analytics Setup
pl: Szybka i łatwa konfiguracja Google Analytics

en: Quick Feedback
pl: Szybka opinia

en: Quick Links
pl: Szybkie odnośniki

en: Quicklinks
pl: Szybkie odnośniki

en: Quickly verify ownership in Google Search Console and automatically submit sitemaps with one click. Speed up indexing, increase visibility and optimize your site's performance to effortlessly attract more organic traffic.
pl: Szybko weryfikuj własność w Google Search Console i automatycznie przesyłaj mapy witryny jednym kliknięciem. Przyspiesz indeksowanie, zwiększ widoczność i zoptymalizuj wydajność swojej witryny, aby bez trudu przyciągać więcej ruchu organicznego.

en: RDF/RSS 1.0 Feed
pl: Kanał RDF/RSS 1.0

en: REST API support
pl: Obsługa interfejsu REST API

en: RSS After Content
pl: RSS po treści

en: RSS Before Content
pl: RSS przed treścią

en: RSS Content
pl: Treść RSS

en: RSS Content Settings
pl: Ustawienia treści RSS

en: RSS Feed
pl: Kanał RSS

en: RSS Feeds
pl: Kanały RSS

en: RSS Sitemap
pl: Mapa witryny RSS

en: Radio Station
pl: Stacja radiowa

en: Rank Tracker
pl: Śledzenie pozycji

en: Rate %1$s
pl: Oceń narzędzie %1$s

en: Rating
pl: Ocena

en: Read Only
pl: Tylko do odczytu

en: Read our Step By Step Guide to Improve your SEO Rankings
pl: Przeczytaj nasz przewodnik krok po kroku, aby poprawić swoją pozycję w wynikach wyszukiwania

en: Read the %1$s user guide
pl: Przeczytaj przewodnik użytkownika wtyczki %1$s

en: Read the Setup Guide
pl: Przeczytaj przewodnik po konfiguracji

en: Read the Ultimate WordPress SEO Guide
pl: Przeczytaj autorytatywny przewodnik po SEO na WordPressie

en: Readability
pl: Czytelność

en: Real Estate Agent
pl: Agencja nieruchomości

en: Real Estate Listing
pl: Wizytówka nieruchomości

en: Rear Wheel Drive
pl: Napęd na tylne koła

en: Recipe
pl: Przepis kulinarny

en: Recommended Improvements
pl: Zalecane udoskonalenia

en: Reconnect
pl: Połącz ponownie

en: Reconnect Google Search Console
pl: Połącz ponownie z Google Search Console

en: Recycling Center
pl: Punkt recyklingu

en: Redirect Attachment URLs
pl: Przekieruj adresy URL załączników

en: Redirect Monitoring
pl: Monitorowanie przekierowań

en: Redirect Pretty to "RAW" URLs
pl: Przekieruj Ładny do adresów URL „RAW”

en: Redirect attachment pages?
pl: Przekierować strony załączników?

en: Redirection Manager
pl: Menedżer przekierowań

en: Redirection error
pl: Błąd przekierowania

en: Redirects
pl: Przekierowania

en: Reduce Word Count
pl: Zmniejsz liczbę słów

en: Reduce Word Count 🙂
pl: Zmniejsz liczbę słów 🙂

en: Referrer
pl: Strona odsyłająca

en: Referring URLs
pl: Odsyłające adresy URL

en: Refresh Results
pl: Odśwież wyniki

en: Refresh Status
pl: Odśwież status

en: Refreshing data
pl: Odświeżanie danych

en: Regenerate
pl: Zregeneruj

en: Regenerate (%1$s credits)
pl: Regeneracja (%1$s kredytów)

en: Regenerate (5 credits)
pl: Regeneracja (5 punktów)

en: Regenerate API Key
pl: Wygeneruj ponownie klucz API

en: Regex
pl: Wyrażenie regularne

en: Related Keywords
pl: Powiązane słowa kluczowe

en: Relaunch Setup Wizard
pl: Uruchom ponownie kreator konfiguracji

en: Remember to enable the %1$s option if this is a regular expression.
pl: Jeśli jest to wyrażenie regularne, pamiętaj, aby włączyć opcję %1$s.

en: Remind Me Later
pl: Przypomnij później

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove Category Base Prefix
pl: Usuń podstawowy prefiks kategorii

en: Remove Smart Tag
pl: Usuń tag inteligentny

en: Remove from Group
pl: Usuń z grupy

en: Remove from KRT
pl: Usuń z KRT

en: Removing white space can also have an impact on your HTML page's size. White space characters like carriage returns and tabs are ignored by the browser, but they make the markup easier for developers to read. So you should always strip them from your templates or themes before you use them in a production environment.
pl: Usunięcie znaków odstępu również może wpłynąć na rozmiar strony HTML. Takie znaki odstępu jak końce wierszy i tabulatory są ignorowane przez przeglądarki, ale ułatwiają deweloperom czytanie znaczników. Dlatego zawsze należy usunąć takie znaki z szablonu czy motywu, zanim się go użyje w środowisku produkcyjnym.

en: Reorder
pl: Zmień kolejność

en: Replaces %1$s tracking parameters for Google Analytics with the (more performant) %2$s equivalent, via a %3$s redirect. e.g., %4$s %5$s will be redirected to %6$s. This also helps to prevent duplicate URLs in search results.
pl: Zastępuje parametry śledzenia %1$s dla Google Analytics (bardziej wydajnym) odpowiednikiem %2$s, poprzez przekierowanie %3$s. np. %4$s %5$s zostanie przekierowane do %6$s. Pomaga to również zapobiegać duplikowaniu adresów URL w wynikach wyszukiwania.

en: Report Defaults
pl: Domyślne ustawienia raportu

en: Report Details
pl: Szczegóły raportu

en: Report History
pl: Historia raportów

en: Report Keyword
pl: Słowo kluczowe raportu

en: Reports
pl: Raporty

en: Rescheduled
pl: Zmieniono termin

en: Reservations
pl: Rezerwacje

en: Reset / Restore Settings
pl: Zresetuj/przywróć ustawienia

en: Reset SEOBoost Logins
pl: Zresetuj loginy SEOBoost

en: Reset Selected Settings to Default
pl: Przywróć wartości domyślne wybranych ustawień

en: Resolve This Issue
pl: Rozwiąż ten problem

en: Restaurant
pl: Restauracja

en: Restore
pl: Przywróć

en: Results of the Google Rich Results Test. These are the different schema graphs that are added to the post. Empty if no rich results were found.
pl: Wyniki testu wyników wzbogaconych Google. Oto różne wykresy schematów, które są dodawane do wpisu. Puste, jeśli nie znaleziono wyników wzbogaconych.

en: Reveals the canonical URL chosen by Googlebot. Sometimes, Googlebot may select a different canonical URL than the user-declared one.
pl: Umożliwia wyświetlenie kanonicznego adresu URL wybranego przez Googlebota. Googlebot może wybrać inny kanoniczny adres URL niż ten zadeklarowany przez użytkownika.

en: Review Now
pl: Sprawdź

en: Review Your Facebook Open Graph Titles and Descriptions
pl: Sprawdź tytuły i opisy Open Graph Facebooka

en: Review Your Homepage Title & Description
pl: Sprawdź tytuł i opis strony głównej

en: Reviewed By Schema
pl: Schemat recenzenta

en: Rich Result Types
pl: Rodzaje wzbogaconych wyników

en: Rich Results
pl: Wzbogacone wyniki

en: Robots Meta
pl: Meta robotów

en: Robots Meta Settings
pl: Ustawienia meta tagów robots

en: Robots meta:
pl: Meta robotów:

en: Robots.txt (All)
pl: Robots.txt (wszystkie)

en: Robots.txt Editor
pl: Edytor pliku robots.txt

en: Romania
pl: Rumunia

en: Romanian
pl: Rumuński

en: Run Action
pl: Uruchom działanie

en: Run Shortcodes
pl: Uruchom krótkie kody

en: Run Shortcodes in Description
pl: Uruchom krótkie kody w opisie

en: Run Shortcodes in Title
pl: Uruchom krótkie opisy w tytule

en: Russia
pl: Rosja

en: SEO Analysis
pl: Analiza SEO

en: SEO Changes Performance Tracking
pl: Śledzenie efektywności zmian SEO

en: SEO Editor
pl: Edytor SEO

en: SEO Editor Role
pl: Rola edytora SEO

en: SEO Inspector
pl: Kontroler SEO

en: SEO Manager
pl: Menedżer SEO

en: SEO Manager Role
pl: Rola menedżera SEO

en: SEO Meta Import In Progress
pl: Import metadanych SEO w toku

en: SEO Milestones
pl: Ważne osiągnięcia dotyczące SEO

en: SEO News
pl: Nowości SEO

en: SEO Overview
pl: Przegląd SEO

en: SEO Plugin Import Failed
pl: Import z wtyczki SEO się nie powiódł

en: SEO Preview
pl: Podgląd SEO

en: SEO Report
pl: Raport dotyczący SEO

en: SEO Revisions
pl: Wersje SEO

en: SEO Revisions Comparison
pl: Porównanie wersji SEO

en: SEO Revisions is a %1$s Feature
pl: Wersje SEO to funkcja %1$s

en: SEO Revisions provide a historical record of SEO updates, allowing you to monitor the effectiveness of your SEO efforts and make informed decisions. (Plus, Pro & Elite plans only)
pl: Wersje SEO zapewniają historyczny zapis aktualizacji SEO, umożliwiając monitorowanie skuteczności działań SEO i podejmowanie świadomych decyzji. (Tylko w planach Plus, Pro i Elite).

en: SEO Settings
pl: Ustawienia SEO

en: SEO Setup
pl: Konfiguracja SEO

en: SEO Setup Wizard
pl: Kreator konfiguracji SEO

en: SEO Site Score
pl: Ocena SEO witryny

en: SEO Statistics
pl: Statystyki SEO

en: SEO Title
pl: Tytuł SEO

en: SEO Title length
pl: Długość tytułu SEO

en: SEO Title/Description
pl: Tytuł/opis SEO

en: SEO Titles
pl: Tytuły SEO

en: SEO for Categories, Tags and Custom Taxonomies
pl: SEO dla kategorii, tagów i taksonomii własnych

en: SEO for WordPress. Features like XML Sitemaps, SEO for custom post types, SEO for blogs, business sites, ecommerce sites, and much more. More than 100 million downloads since 2007.
pl: SEO do WordPressa. Funkcje takie jak mapy witryny XML, SEO dla własnych typów treści, SEO dla blogów, witryn firmowych, witryn e-handlowych i nie tylko. Ponad 100 milionów pobrań od 2007 r.

en: SEOBoost CTA
pl: Wezwanie do działania SEOBoost

en: SEOBoost logins have been reset.
pl: Loginy SEOBoost zostały zresetowane.

en: SERP Preview
pl: Podgląd SERP

en: SERP: Search Engine Results Page preview. Your site's potential appearance in Google search results. Final display may vary, but this preview closely resembles it.
pl: SERP: podgląd strony wyników wyszukiwania. Potencjalny wygląd twojej witryny w wynikach wyszukiwania Google. Ostateczny wygląd może się różnić, ale ten podgląd bardzo go przypomina.

en: SQL Mode
pl: Tryb SQL

en: Sale Event
pl: Wydarzenie sprzedażowe

en: Sales
pl: Sprzedaż

en: Same As URLs
pl: Tak samo jak adresy URL

en: Sample Archive Title
pl: Przykładowy tytuł archiwum

en: Sample Category 1, Sample Category 2
pl: Przykładowa kategoria 1, przykładowa kategoria 2

en: Sample Crumb
pl: Przykładowy okruszek

en: Sample Custom Field Value
pl: Przykładowa wartość pola własnego

en: Sample Parent
pl: Przykładowy obiekt nadrzędny

en: Sample Parent Term Name
pl: Przykładowa nazwa taksonomii nadrzędnej

en: Sample Post
pl: Przykładowy wpis

en: Sample Taxonomy Name Value
pl: Przykładowa wartość nazwy taksonomii

en: Sample Taxonomy Title
pl: Przykładowy tytuł taksonomii

en: Sample author biography
pl: Przykładowy biogram autora

en: Sample caption for media.
pl: Przykładowy podpis multimediów.

en: Sample data is available for you to explore. Connect your site to Google Search Console to receive insights on how content is being discovered. Identify areas for improvement and drive traffic to your website.
pl: Udostępniono przykładowe dane do przeglądania. Połącz się z Google Search Console, aby zdobywać wiedzę na temat sposobu odkrywania treści. Identyfikuj obszary możliwych udoskonaleń i zwiększaj ilość ruchu docierającego do witryny.

en: Sample description for media.
pl: Przykładowy opis multimediów.

en: Sample excerpt from a page/post.
pl: Przykładowa zajawka ze strony/wpisu.

en: Sample featured image
pl: Przykładowy obrazek wyróżniający

en: Sample short description for your product.
pl: Przykładowy krótki opis produktu.

en: Sample taxonomy description
pl: Przykładowy opis taksonomii

en: Saturday
pl: Sobota

en: Saudi Arabia
pl: Arabia Saudyjska

en: Save
pl: Zapisz

en: Save (Don't Modify Date)
pl: Zapisz (nie modyfikuj daty)

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save and Continue
pl: Zapisz i kontynuuj

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Scheduled
pl: Zaplanowano

en: Schema
pl: Schemat

en: Schema Catalog
pl: Katalog schematu

en: Schema Generator
pl: Generator schematów

en: Schema Generator is a %1$s Feature
pl: Generator schematów to funkcja %1$s

en: Schema In Use
pl: Schemat w użyciu

en: Schema Markup
pl: Znaczniki schematu

en: Schema Markup Generator is a %1$s Feature
pl: Generator znaczników schematu to funkcja %1$s

en: Schema Rich Snippets
pl: Wzbogacone fragmenty schematu

en: Schema Templates
pl: Szablony schematu

en: Schema Type
pl: Rodzaj schematu

en: Schema Validation
pl: Weryfikacja schematu

en: Schema, also referred to as structured data, helps search engines understand the content on your page. Search engines also use schema to display rich snippets in search results, such as star ratings and prices. which improves user experience and click-through rates.
pl: Schemat, nazywany również danymi strukturalnymi, pomaga wyszukiwarkom zrozumieć treść strony. Wyszukiwarki używają go również do wyświetlania rozbudowanych fragmentów w wynikach wyszukiwania, takich jak oceny w postaci gwiazdek i ceny, co poprawia komfort użytkowania i współczynnik klikalności.

en: School
pl: Szkoła

en: School, college, or university URL
pl: Adres URL szkoły, uczelni lub uniwersytetu

en: Score
pl: Ocena

en: Screening Event
pl: Projekcja filmu

en: Search
pl: Wyszukaj

en: Search Appearance
pl: Wygląd w wyszukiwarce

en: Search Appearance > Advanced
pl: Wygląd w wyszukiwarce > Zaawansowane

en: Search Clicks
pl: Kliknięcia w wynikach wyszukiwania

en: Search Console
pl: Konsola wyszukiwania

en: Search Engine Optimization (SEO)
pl: Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO)

en: Search Engine Visibility
pl: Widoczność dla wyszukiwarek

en: Search Engines Blocked
pl: Zablokowane wyszukiwarki

en: Search Engines Blocked!
pl: Zablokowano wyszukiwarki!

en: Search Feed
pl: Kanał wyszukiwania

en: Search Impressions
pl: Odsłony w wyszukiwarce

en: Search Page
pl: Strona wyszukiwania

en: Search Preview
pl: Podgląd wyszukiwania

en: Search Result Format
pl: Format wyników wyszukiwania

en: Search Results Page
pl: Strona wyników wyszukiwania

en: Search Results for
pl: Wyniki wyszukiwania frazy

en: Search Schema
pl: Schemat wyszukiwania

en: Search Statistics
pl: Statystyki wyszukiwania

en: Search Statistics is a %1$s Feature
pl: Statystyki wyszukiwania to funkcja %1$s

en: Search String
pl: Ciąg wyszukiwania

en: Search Term
pl: Szukany termin

en: Search URLs
pl: Wyszukaj adresy URL

en: Search for Features...
pl: Wyszukaj funkcje...

en: Search for an item...
pl: Wyszukaj pozycję...

en: Search result format
pl: Format wyników wyszukiwania

en: Search statistics are being fetched.
pl: Trwa pobieranie statystyk wyszukiwania.

en: Search traffic insights
pl: Wgląd w ruch z wyszukiwarek

en: Security
pl: Zabezpieczenia

en: Security SEO
pl: Bezpieczeństwo SEO

en: See Advanced Settings
pl: Zobacz ustawienia zaawansowane

en: See Affiliate Links
pl: Zobacz odnośniki partnerskie

en: See All
pl: Zobacz wszystkie

en: See All %1$s %2$s Links
pl: Zobacz wszystkie odnośniki typu %2$s (%1$s)

en: See All Linking Opportunities
pl: Zobacz wszystkie możliwości dotyczące odnośników

en: See All Resources
pl: Zobacz wszystkie zasoby

en: See All SEO Statistics
pl: Zobacz wszystkie statystyki SEO

en: See Dismissed Notifications
pl: Zobacz odrzucone powiadomienia

en: See Examples
pl: Zobacz przykłady

en: See Orphaned Posts
pl: Zobacz osierocone wpisy

en: See Other
pl: Zobacz inne

en: See a Full Domains Report
pl: Zobacz pełny raport o domenach

en: See a Full Links Report
pl: Zobacz pełny raport o odnośnikach

en: See all dismissed notifications.
pl: Zobacz wszystkie odrzucone powiadomienia.

en: See all features
pl: Zobacz wszystkie funkcje

en: See our full documentation
pl: Zobacz całą dokumentację

en: Select Roles
pl: Wybierz role

en: Select Rule
pl: Wybierz regułę

en: Select Settings
pl: Wybierz ustawienia

en: Select Site
pl: Wybierz witrynę

en: Select Status
pl: Wybierz status

en: Select a %1$s
pl: Wybierz element typu %1$s

en: Select a Value or Add a New One
pl: Wybierz wartość lub dodaj nową

en: Select a category to help us narrow down the SEO options that work best for you and your site.
pl: Wybierz kategorię, aby ułatwić nam wybór opcji SEO, które najlepiej sprawdzą się w twojej witrynie.

en: Select a plugin...
pl: Wybierz wtyczkę...

en: Select language
pl: Wybierz język

en: Select media to generate content for
pl: Wybierz media, dla których chcesz wygenerować treść

en: Select settings that you would like to reset:
pl: Wybierz ustawienia, które chcesz zresetować:

en: Select the post types for which you want to automatically inject an author bio.
pl: Wybierz typy treści, w których chcesz automatycznie wstawiać biogram autora.

en: Select the post types you want the Writing Assistant to be available.
pl: Wybierz rodzaje wpisów, dla których ma być dostępny asystent pisania.

en: Select tone and audience
pl: Wybierz ton i odbiorców

en: Select which %1$s widgets to display on the dashboard.
pl: Wybierz widżety %1$s, które mają być wyświetlane w kokpicie.

en: Select which Post Types appear in your sitemap.
pl: Wybierz typy treści, które mają się znaleźć w mapie witryny.

en: Select which Post Types to include in the llms.txt file.
pl: Wybierz, które typy treści mają zostać uwzględnione w pliku llms.txt.

en: Select which Post Types you want to use the %1$s columns with.
pl: Wybierz typy treści, z którymi chcesz używać kolumn %1$s.

en: Select which Taxonomies appear in your sitemap.
pl: Wybierz taksonomie, które mają się znaleźć w mapie witryny.

en: Select which Taxonomies should include an RSS feed.
pl: Wybierz taksonomie, które powinny zawierać kanał RSS.

en: Select which Taxonomies to include in the llms.txt file.
pl: Wybierz taksonomie, które mają zostać uwzględnione w pliku llms.txt.

en: Select which Taxonomies you want to use the %1$s columns with.
pl: Wybierz taksonomie, z którymi chcesz używać kolumn %1$s.

en: Select which post type archives should include an RSS feed. This only applies to post types that include an archive page.
pl: Wybierz archiwa typów treści, które powinny zawierać kanał RSS. Dotyczy to tylko tych typów treści, które obejmują stronę archiwum.

en: Select your timezone
pl: Wybierz strefę czasową

en: Select your timezone:
pl: Wybierz strefę czasową:

en: Self Storage
pl: Magazyn samoobsługowy

en: Send Test Email
pl: Wyślij e-mail testowy

en: Sending summaries to additional email addresses is a %1$s feature. %2$s
pl: Wysyłanie podsumowań na dodatkowe adresy e-mail to funkcja %1$s. %2$s

en: Sentence Case
pl: Jak w zdaniu

en: Sentence length is looking great!
pl: Długość zdań wygląda znakomicie!

en: Sentences length
pl: Długość zdań

en: Sentiment
pl: Wydźwięk

en: Separator Character
pl: Znak separatora

en: Serious
pl: Poważny

en: Server
pl: Serwer

en: Server Info
pl: Informacje o serwerze

en: Server error (5xx)
pl: Błąd serwera (5xx)

en: Service
pl: Usługa

en: Service Unavailable
pl: Usługa niedostępna

en: Set Publication Name
pl: Ustawianie nazwy publikacji

en: Set custom SEO meta, social meta and more for individual terms.
pl: Zdefiniuj własne metadane SEO, metadane mediów społecznościowych i inne ustawienia poszczególnych terminów.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Setup %1$s
pl: Skonfiguruj wtyczkę %1$s

en: Setup Open Graph for Facebook, X (Twitter), etc. to show the right content / thumbnail preview.
pl: Skonfiguruj Open Graph dla Facebooka, X (Twittera) itp., aby wyświetlać właściwy podgląd treści/miniatur.

en: Setup Site Analyzer + Smart Recommendations
pl: Skonfiguruj analizator witryny + inteligentne zalecenia

en: Setup Webmaster Tools
pl: Skonfiguruj narzędzia dla webmasterów

en: Setup Wizard
pl: Kreator konfiguracji

en: Seychelles
pl: Seszele

en: Share your content on your favorite social media platforms to drive engagement and increase your SEO.
pl: Udostępniaj treści w ulubionych mediach społecznościowych, aby pobudzać zaangażowanie i polepszać wyniki SEO.

en: Shopping Center
pl: Centrum handlowe

en: Shortcode
pl: Krótki kod

en: Shortcodes
pl: Krótkie kody

en: Show
pl: Pokaż

en: Show %1$s Meta Box
pl: Pokaż meta pole wtyczki %1$s

en: Show %1$s Thumbnail in Google Custom Search
pl: Pokaż miniaturę elementu %1$s w wyszukiwaniu własnym Google

en: Show Blog Home
pl: Pokaż stronę główną blogu

en: Show Breadcrumbs on Your Website
pl: Pokaż okruszki w witrynie

en: Show Facebook Author
pl: Pokaż autora na Facebooku

en: Show Icons
pl: Pokaż ikonki

en: Show Labels
pl: Pokaż etykiety

en: Show Less
pl: Pokaż mniej

en: Show More
pl: Pokaż więcej

en: Show Opening Hours
pl: Pokaż godziny otwarcia

en: Show Previous Results
pl: Pokaż poprzednie wyniki

en: Show Publication Date
pl: Pokaż datę publikacji

en: Show Results For:
pl: Pokaż wyniki dla:

en: Show Table of Contents
pl: Pokaż spis treści

en: Show Tax ID
pl: Pokaż identyfikator podatkowy

en: Show Title
pl: Pokaż tytuł

en: Show VAT ID
pl: Pokaż identyfikator VAT

en: Show X Author
pl: Pokaż autora na X

en: Show current item
pl: Pokaż obecną pozycję

en: Show icon
pl: Pokaż ikonkę

en: Show icons
pl: Pokaż ikonki

en: Show in Search Results
pl: Pokaż w wynikach wyszukiwania

en: Show label
pl: Pokaż etykietę

en: Show labels
pl: Pokaż etykiety

en: Show more
pl: Pokaż więcej

en: Show your location to your visitors using an interactive Google Map. Create multiple maps for use with multiple locations.
pl: Pokaż lokalizację gościom za pomocą interaktywnej Mapy Google. Utwórz wiele map przeznaczonych dla wielu lokalizacji.

en: Showing %1$s of %2$s
pl: Wyświetlono %1$s z %2$s

en: Shows the canonical URL specified by you (the website owner). Canonical URLs help indicate the preferred version of a page, especially for duplicate content.
pl: Umożliwia pokazanie kanonicznego adresu URL określonego przez ciebie (właściciela witryny internetowej). Kanoniczne adresy URL umożliwiają wskazanie preferowanej wersji strony, zwłaszcza w przypadku zduplikowanych treści.

en: Singapore
pl: Singapur

en: Site Aliases
pl: Aliasy witryny

en: Site Audit Report
pl: Raport z audytu witryny

en: Site Audit is a %1$s Feature
pl: Audyt witryny to funkcja %1$s

en: Site Audit is being processed.
pl: Przeprowadzany jest audyt witryny.

en: Site Description
pl: Opis witryny

en: Site Language
pl: Język witryny

en: Site Link
pl: Odnośnik do witryny

en: Site Link (Alt)
pl: Odnośnik do witryny (alt)

en: Site Name
pl: Nazwa witryny

en: Site Overview
pl: Przegląd witryny

en: Site Title
pl: Tytuł witryny

en: Site URL
pl: Adres URL witryny

en: Site link (link as text).
pl: Odnośnik do witryny (odnośnik jako tekst).

en: Site link (name as text).
pl: Odnośnik do witryny (nazwa jako tekst).

en: Sitemap
pl: Mapa witryny

en: Sitemap Errors
pl: Błędy w mapach witryny

en: Sitemap Index
pl: Indeks map witryny

en: Sitemap Settings
pl: Ustawienia mapy witryny

en: Sitemaps
pl: Mapy witryny

en: Sitemaps are a list of all your content that search engines use when they crawl your site.
pl: Mapa witryny to lista wszystkich zawartych w niej treści, z której korzystają wyszukiwarki podczas indeksowania witryny.

en: Skip %1$s Deactivate
pl: Pomiń %1$s Wyłącz

en: Skip this Step
pl: Pomiń ten krok

en: Slovakia
pl: Słowacja

en: Slovenia
pl: Słowenia

en: Slowly Recovering
pl: Powolna odbudowa

en: Slug:
pl: Uproszczona nazwa:

en: Small Offline Business
pl: Niewielka firma fizyczna

en: Smart Recommendations
pl: Inteligentne zalecenia

en: Smart Schema
pl: Inteligentny schemat

en: Social
pl: Społeczności

en: Social Event
pl: Wydarzenie towarzyskie

en: Social Media
pl: Media społecznościowe

en: Social Meta
pl: Metadane mediów społecznościowych

en: Social Meta (Open Graph Markup)
pl: Metadane mediów społecznościowych (znaczniki Open Graph)

en: Social Networks
pl: Media społecznościowe

en: Social Posts
pl: Wpisy społecznościowe

en: Social Profiles
pl: Profile społecznościowe

en: Social meta for Categories, Tags and Custom Taxonomies
pl: Metadane mediów społecznościowych dotyczące kategorii, tagów i taksonomii własnych

en: Software
pl: Oprogramowanie

en: Solomon Islands
pl: Wyspy Salomona

en: Some CSS files don't seem to be minified.
pl: Wydaje się, że niektóre pliki CSS nie są zminifikowane.

en: Some Javascript files don't seem to be minified.
pl: Wydaje się, że niektóre pliki Javascript nie są zminifikowane.

en: Some Open Graph meta tags are missing.
pl: Brakuje niektórych meta tagów Open Graph.

en: Some images on the page have no alt attribute.
pl: Niektóre obrazki na stronie nie mają atrybutu alt.

en: Some images on your page have no alt attribute.
pl: Niektóre obrazki na twojej stronie nie mają atrybutu alt.

en: Some servers may be configured to serve file resources directly, preventing a redirect occurring.
pl: Niektóre serwery mogą być skonfigurowane tak, aby udostępniać zasoby plikowe bezpośrednio, co zapobiega przekierowaniu.

en: Sometimes inline CSS is a culprit. A little inline CSS can help your page render faster. Too much will bloat the HTML file and increase the page loading time.
pl: Czasami przyczyną problemu jest wbudowany kod CSS. Niewielka ilość takiego kodu może pomóc w szybszym renderowaniu strony. Jeśli jednak kodu jest zbyt dużo, plik HTML również jest zbyt duży, co wydłuża czas wczytywania strony.

en: Song
pl: Piosenka

en: Sort By
pl: Sortuj według

en: Sort Direction
pl: Kierunek sortowania

en: Sort Order
pl: Kolejność sortowania

en: Source URL
pl: Źródłowy adres URL

en: Source URLs
pl: Źródłowe adresy URL

en: South Africa
pl: Republika Południowej Afryki

en: South Korea
pl: Korea Południowa

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Speed tests for individual pages/posts
pl: Testy szybkości indywidualnych stron/wpisów

en: Sports Activity Location
pl: Obiekt sportowy

en: Sports Event
pl: Wydarzenie sportowe

en: Sports League
pl: Liga sportowa

en: Sports Team
pl: Drużyna sportowa

en: Square (1:1)
pl: Kwadrat (1:1)

en: St. Helena
pl: Święta Helena

en: St. Vincent & Grenadines
pl: Saint Vincent i Grenadyny

en: Stale content found.
pl: Znaleziono nieaktualną treść.

en: Stand out in search results with a meta description that sparks curiosity and drives clicks to your content.
pl: Wyróżnij się w wynikach wyszukiwania dzięki meta opisowi, który rozbudzi ciekawość i zachęci do kliknięcia w Twoją treść.

en: Standalone
pl: Samodzielny

en: Standard
pl: Standardowy

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: Start Date and End Date must be different.
pl: Data początkowa i data końcowa muszą być różne.

en: State
pl: Stan

en: State/Province
pl: Województwo/powiat

en: Static Posts Page Feed
pl: Kanał statycznej strony wpisów

en: Static sitemap files detected
pl: Wykryto statyczne pliki mapy witryny

en: Stats
pl: Statystyki

en: Status (All)
pl: Status (wszystkie)

en: Stay ahead in SEO with our new email digest! Get the latest tips, trends, and tools delivered right to your inbox, helping you optimize smarter and faster. Enable it today and never miss an update that can take your rankings to the next level.
pl: Bądź na bieżąco z SEO dzięki naszemu newsletterowi! Otrzymuj najnowsze wskazówki, trendy i narzędzia bezpośrednio do skrzynki odbiorczej, co pomoże Ci zoptymalizować działania mądrzej i szybciej. Włącz go już dziś i nigdy nie przegap aktualizacji, które mogą przenieść Twoje rankingi na wyższy poziom.

en: Step %1$s of %2$s
pl: Krok %1$s z %2$s

en: Stock Photo
pl: Zdjęcie stockowe

en: Stop
pl: Zatrzymaj

en: Store
pl: Sklep

en: Storytelling
pl: Opowiadanie historii

en: Strip Punctuation
pl: Usuń interpunkcję

en: Strip punctuation from image attributes
pl: Usuń interpunkcję z atrybutów obrazków

en: Style
pl: Styl

en: Subheading distribution
pl: Dystrybucja podnagłówków

en: Subheadings (H2, H3, H4, H5, H6, etc.) are important for SEO and user experience. They help break up the content and make it more readable. At least one subheading should have the focus keyword.
pl: Podtytuły (H2, H3, H4, H5, H6 itd.) są ważne dla SEO i doświadczenia użytkownika. Pomagają rozdzielić treść i uczynić ją bardziej czytelną. Przynajmniej jeden podtytuł powinien zawierać słowo kluczowe.

en: Subheadings do not include your focus keyword.
pl: Podtytuły nie zawierają słów kluczowych.

en: Subheadings include your focus keyword.
pl: Podtytuły zawierają najważniejsze słowa kluczowe.

en: Subject
pl: Temat

en: Submit
pl: Prześlij

en: Submit %1$s Deactivate
pl: Prześlij %1$s Wyłącz

en: Submit a Support Ticket
pl: Prześlij zgłoszenie

en: Submit a ticket and our world class support team will be in touch soon.
pl: Prześlij zgłoszenie, a nasz światowej klasy zespół pomocy technicznej wkrótce się z Tobą skontaktuje.

en: Submit articles to Google News that were published in the last 48 hours.
pl: Przesyłaj do Wiadomości Google artykuły opublikowane w ciągu ostatnich 48 godzin.

en: Submit your latest news stories to Google News (Pro & Elite plans only)
pl: Prześlij swoje najnowsze wiadomości do Google News (tylko plany Pro i Elite)

en: Submit your videos to search engines (Pro & Elite plans only)
pl: Prześlij swoje filmy do wyszukiwarek (tylko plany Pro i Elite)

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: Success
pl: Powodzenie

en: Success!
pl: Powodzenie!

en: Success! The backup was deleted.
pl: Sukces! Kopia zapasowa została usunięta.

en: Success! The backup was restored.
pl: Sukces! Kopia zapasowa została przywrócona.

en: Success! Your settings have been imported.
pl: Sukces! Ustawienia zostały zaimportowane.

en: Successful
pl: Pomyślny

en: Suggest a Feature
pl: Zaproponuj funkcję

en: Summarize
pl: Podsumuj

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Summary with Large Image
pl: Podsumowanie z dużym obrazkiem

en: Sunday
pl: Niedziela

en: Super-charge your SEO with Link Assistant! Get relevant suggestions for adding internal links to older content as well as finding any orphaned posts that have no internal links. Use our reporting feature to see all link suggestions or add them directly from any page or post.
pl: Zapewnij swojemu SEO turbodoładowanie za pomocą Asystenta odnośników! Uzyskuj przydatne sugestie dodania odnośników wewnętrznych do starszych treści i wykrywaj wszelkie osierocone wpisy, do których nie ma żadnych odnośników wewnętrznych. Skorzystaj z funkcji raportowania, aby zobaczyć wszystkie sugestie odnośników, lub dodaj je bezpośrednio z dowolnej strony bądź wpisu.

en: Support
pl: Pomoc techniczna

en: Support & Docs
pl: Pomoc techniczna i dokumenty

en: Suriname
pl: Surinam

en: Sweden
pl: Szwecja

en: Swedish
pl: Szwedzki

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: Sync your site with Google Search Console and get valuable insights right inside your WordPress dashboard. Track keyword rankings and search performance for individual posts with actionable insights to help you rank higher in search results!
pl: Zsynchronizuj swoją witrynę z Google Search Console i uzyskaj cenne informacje bezpośrednio w panelu WordPress. Śledź rankingi słów kluczowych i wydajność wyszukiwania dla poszczególnych postów dzięki praktycznym informacjom, które pomogą Ci uzyskać wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania!

en: Synced
pl: Zsynchronizowane

en: Synced Table of Contents
pl: Zsynchronizowany spis treści

en: Syncing table of contents enables you to build one unified table of contents for documents with multiple sections, even using separate ToC blocks.
pl: Synchronizacja spisu treści umożliwia utworzenie jednego, ujednoliconego spisu treści dla dokumentów składających się z wielu sekcji, nawet przy użyciu oddzielnych bloków spisu treści.

en: System Status
pl: Status systemu

en: System Status Info
pl: Informacje o statusie systemu

en: São Tomé & Príncipe
pl: Wyspy Świętego Tomasza i Książęca

en: TV Show
pl: Program telewizyjny

en: Table of Contents Settings
pl: Ustawienia spisu treści

en: Tagline
pl: Slogan

en: Taiwan
pl: Tajwan

en: Tajikistan
pl: Tadżykistan

en: Target URL
pl: Docelowy adres URL

en: Tax ID
pl: Identyfikator podatkowy

en: Tax ID:
pl: Identyfikator podatkowy:

en: Taxonomies
pl: Taksonomie

en: Taxonomy Columns
pl: Kolumny taksonomii

en: Taxonomy Columns is a %1$s feature. %2$s
pl: Kolumny taksonomii to funkcja %1$s. %2$s

en: Taxonomy Feeds
pl: Kanały taksonomii

en: Taxonomy Name
pl: Nazwa taksonomii

en: Taxonomy Priority Score
pl: Ocena priorytetu taksonomii

en: Technical
pl: Techniczny

en: Technical Support
pl: Pomoc techniczna

en: Television Station
pl: Stacja telewizyjna

en: Tell Google about your business for display as a Knowledge Graph card or business carousel.
pl: Przekaż wyszukiwarce Google informacje o swojej firmie, które mają być wyświetlane w postaci karuzeli firmy lub karty grafu wiedzy.

en: Temporarily unable to load feed.
pl: Tymczasowo nie można wczytać kanału.

en: Temporary
pl: Tymczasowy

en: Temporary Redirect
pl: Przekierowanie tymczasowe

en: Term
pl: Taksonomia

en: Term (A-Z)
pl: Taksonomia (A-Z)

en: Term (Z-A)
pl: Taksonomia (Z-A)

en: Term Custom Field Name
pl: Nazwa pola własnego taksonomii

en: Term Meta
pl: Metadane taksonomii

en: Test with Google
pl: Testuj z Google

en: Thailand
pl: Tajlandia

en: Thank you for choosing the best WordPress SEO plugin. %1$s default settings works great out of the box. We created the setup wizard to guide you through some important configuration settings & custom-tailored SEO best practices for your site to help you improve rankings.
pl: Dziękujemy za wybranie najlepszej wtyczki SEO do WordPressa. Domyślne ustawienia wtyczki %1$s sprawdzają się znakomicie. Opracowaliśmy kreator konfiguracji, który przeprowadzi cię przez ważne ustawienia i najlepsze praktyki z obszaru SEO specjalnie dobrane dla twojej witryny, które pomogą ci polepszyć jej pozycję w wynikach wyszukiwania.

en: That's Awesome!
pl: Fantastycznie!

en: That's awesome! Could you please do us a BIG favor and give it a 5-star rating on WordPress to help us spread the word and boost our motivation?
pl: To wspaniale! Mamy do ciebie OGROMNĄ prośbę: czy możesz wystawić naszej wtyczce 5-gwiazdkową ocenę w WordPressie, aby przyczynić się do jej popularyzacji i wzmocnić naszą motywację?

en: The "Allow" rule takes precedence.
pl: Reguła „Allow” ma pierwszeństwo.

en: The "Block key" blocks both the key and all of its values, while "Block Key & values" lets you selectively block only certain values, without blocking the entire key.
pl: Opcja „Zablokuj klucz” powoduje zablokowanie zarówno klucza, jak i wszystkich jego wartości, natomiast opcja „Zablokuj klucz i wartości” pozwala wybrać wartości do zablokowania, nie powodując zablokowania całego klucza.

en: The #1 Stripe payments plugin for WordPress. Start accepting one-time and recurring payments on your WordPress site without setting up a shopping cart. No code required.
pl: Najlepsza wtyczka do WordPressa umożliwiająca obsługę płatności Stripe. Zacznij przyjmować płatności jednorazowe i cykliczne w swojej witrynie w WordPressie, nie zakładając koszyka. Nie musisz pisać żadnego kodu.

en: The #1 affiliate management plugin for WordPress. Easily create an affiliate program for your eCommerce store or membership site within minutes and start growing your sales with the power of referral marketing.
pl: Najlepsza wtyczka do WordPressa służąca do zarządzania partnerami. Łatwo utwórz program partnerski do swojego sklepu internetowego lub witryny członkowskiej w czasie rzędu minut i zacznij powiększać sprzedaż dzięki potędze marketingu rekomendacji.

en: The %1$s SKU.
pl: SKU %1$s.

en: The %1$s Team
pl: Zespół %1$s

en: The %1$s brand.
pl: Marka obiektu %1$s.

en: The %1$s price.
pl: Cena %1$s.

en: The %1$s title.
pl: Tytuł obiektu %1$s.

en: The %1$saverage click-through rate of your content in search results%2$s within the selected timeframe.
pl: %1$sŚrednia klikalność twoich treści w wynikach wyszukiwania%2$s w wybranym okresie.

en: The %1$saverage click-through rate of your tracked keywords in search results%2$s within the selected timeframe.
pl: %1$sŚrednia klikalność twoich śledzonych słów kluczowych w wynikach wyszukiwania%2$s w wybranym okresie.

en: The %1$saverage position of your content in search results%2$s within the selected timeframe.
pl: %1$sŚrednia pozycja twoich treści w wynikach wyszukiwania%2$s w wybranym okresie.

en: The %1$stotal number of clicks that your website received from search results%2$s within the selected timeframe.
pl: %1$sŁączna liczba kliknięć uzyskanych przez witrynę z poziomu wyników wyszukiwania%2$s w wybranym okresie.

en: The %1$stotal number of clicks your tracked keywords have aggregated from search results%2$s within the selected timeframe.
pl: %1$sŁączna liczba kliknięć twoich śledzonych słów kluczowych w wynikach wyszukiwania%2$s w wybranym okresie.

en: The %1$stotal number of impressions your tracked keywords have aggregated in search results%2$s within the selected timeframe.
pl: %1$sŁączna liczba odsłon twoich śledzonych słów kluczowych w wynikach wyszukiwania%2$s w wybranym okresie.

en: The %1$stotal number of keywords that are being tracked%2$s for your website.
pl: %1$sŁączna liczba słów kluczowych śledzonych%2$s w przypadku twojej witryny.

en: The %1$stotal number of keywords that your website ranks for in search results%2$s within the selected timeframe.
pl: %1$sŁączna liczba słów kluczowych, w związku z którymi twoja witryna jest notowana w wynikach wyszukiwania%2$s w wybranym okresie.

en: The %1$stotal number of times your website appeared in search results%2$s within the selected timeframe.
pl: %1$sŁączna liczba wystąpień twojej witryny w wynikach wyszukiwania%2$s w wybranym okresie.

en: The 404 error format.
pl: Format błędu 404.

en: The Best Google Analytics Plugin for WordPress
pl: Najlepsza wtyczka Google Analytics do WordPressa

en: The Content Rankings report provides valuable insights into the performance of your content in search results and helps you optimize your posts for better results. This report is generated on a monthly basis, covering the past 12 months leading up to the current month. By regularly reviewing this report, you can identify trends in your post rankings and make informed decisions to improve your content's visibility and ultimately increase rankings in search results.
pl: Raport Ranking treści zawiera wartościową wiedzę na temat tego, jak twoje treści radzą sobie w wynikach wyszukiwania, i pomaga zoptymalizować wpisy w celu poprawy wyników. Raport jest generowany co miesiąc i obejmuje dane z ostatnich 12 miesięcy aż do miesiąca bieżącego. Dzięki regularnemu zaglądaniu do tego raportu możesz identyfikować trendy dotyczące pozycji osiąganych przez Twoje wpisy i podejmować świadome decyzje nakierowane na poprawę widoczności treści, a docelowo – na polepszenie ich pozycji w wynikach wyszukiwania.

en: The ExactMetrics Google Analytics for WordPress plugin helps you properly setup all the powerful Google Analytics tracking features without writing any code or hiring a developer.
pl: Wtyczka ExactMetrics Google Analytics for WordPress ułatwia prawidłowe skonfigurowanie wszystkich zaawansowanych funkcji śledzenia dostępnych w Google Analytics bez pisania kodu czy zatrudniania dewelopera.

en: The Facebook App ID of the site's app. In order to use Facebook Insights, you must add the App ID to your page. Insights lets you view analytics for traffic to your site from Facebook. Find the App ID in your App Dashboard.
pl: Identyfikator aplikacji Facebooka skojarzony z aplikacją witryny. Aby korzystać z funkcji Facebook Insights, należy dodać identyfikator aplikacji do strony. Funkcja Insights umożliwia przeglądanie danych analitycznych dotyczących ruchu przepływającego do twojej witryny z Facebooka. Identyfikator aplikacji znajdziesz w obszarze Dashboard.

en: The Google News Sitemap lets you control which content you submit to Google News and only contains articles that were published in the last 48 hours.
pl: Mapa witryny dla Wiadomości Google pozwala określić, które treści są przesyłane do usługi Wiadomości Google, i zawiera tylko artykuły opublikowane w ciągu ostatnich 48 godzin.

en: The H1 tag does not include your focus keyword.
pl: Znacznik H1 nie zawiera głównego słowa kluczowego.

en: The H1 tag includes your focus keyword.
pl: Znacznik H1 zawiera najważniejsze słowo kluczowe.

en: The H1 tag is the main heading on the page and signals the topic of your page to search engines. It should be clear and include your focus keyword.
pl: Znacznik H1 to główny nagłówek strony, który sygnalizuje wyszukiwarkom temat Twojej strony. Powinien być jasny i zawierać główne słowo kluczowe.

en: The H1 tag is the main heading on the page and signals the topic of your page to search engines. You should only have a single H1 tag on your page.
pl: Znacznik H1 to główny nagłówek strony, który sygnalizuje wyszukiwarkom temat Twojej strony. Na stronie powinien znajdować się tylko jeden znacznik H1.

en: The HTML anchor allows %1$s to link directly to your header from this table of contents block. Feel free to edit if you want, but an anchor is required. For headings without an anchor, %1$s will automatically generate them.
pl: Dzięki kotwicy HTML %1$s może utworzyć bezpośredni odnośnik do nagłówka z tego bloku spisu treści. Spokojnie możesz zmodyfikować kotwicę, ale jest ona wymagana. W przypadku napotkania nagłówków bez kotwic %1$s wygeneruje je automatycznie.

en: The HTML tag that is used for the label of each section. Defaults to %1$s.
pl: Tag HTML używany w etykiecie każdej sekcji. Wartość domyślna to %1$s.

en: The Image SEO module is a premium feature that enables you to globally control the title, alt tag, caption, description and filename of the images on your site.
pl: Moduł SEO obrazków jest funkcją premium, która umożliwia globalne kontrolowanie tytułów, tagów alt, podpisów, opisów i nazw plików obrazków zawartych w witrynie.

en: The IndexNow addon is required to use this feature.
pl: Do korzystania z tej funkcji jest wymagany dodatek IndexNow.

en: The IndexNow addon requires an update. %1$s %2$s requires a minimum version of %3$s for the %4$s addon. You currently have %5$s installed.
pl: Dodatek IndexNow wymaga aktualizacji. Wtyczka %1$s %2$s wymaga dodatku %4$s w wersji minimum %3$s. Obecnie masz zainstalowaną wersję %5$s.

en: The Pro version installed correctly, but it needs to be activated from the Plugins page inside your WordPress admin.
pl: Wersja Pro została zainstalowana poprawnie, ale wymaga włączenia z poziomu strony Wtyczki w panelu administracyjnym WordPressa.

en: The SEO analysis failed due to an unknown error. Please wait a moment and try again. If the issue continues to occur, then please contact our support team.
pl: Analiza SEO nie powiodła się z powodu nieznanego błędu. Poczekaj chwilę i spróbuj ponownie. Jeśli problem nie ustąpi, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej.

en: The SEO title does not include the focus keyword.
pl: Tytuł SEO nie zawiera głównego słowa kluczowego.

en: The SEO title includes the focus keyword.
pl: Tytuł SEO zawiera główne słowo kluczowe.

en: The SEO title is %1$d characters long, which is higher than our recommended range of 40-60 characters.
pl: Tytuł SEO ma długość %1$d znaków, co jest wartością większą od zalecanego przez nas zakresu 40–60 znaków.

en: The SEO title is %1$d characters long, which is lower than our recommended range of 40-60 characters.
pl: Tytuł SEO ma długość %1$d znaków, co jest wartością mniejszą od zalecanego przez nas zakresu 40–60 znaków.

en: The SEO title is %1$d characters long, which is too long.
pl: Długość tytułu SEO w znakach wynosi %1$d. To oznacza, że tytuł SEO jest zbyt długi.

en: The SEO title is %1$d characters long, which is within our recommended range of 40-60 characters.
pl: Tytuł SEO ma długość %1$d znaków, co mieści się w zalecanym przez nas zakresie 40–60 znaków.

en: The SEO title is of good length.
pl: Tytuł SEO ma odpowiednią długość.

en: The SEO title is only %1$d characters long, which is too short.
pl: Długość tytułu SEO w znakach wynosi zaledwie %1$d. To oznacza, że tytuł SEO jest zbyt krótki.

en: The SEO title is set and is %1$d characters long.
pl: Tytuł SEO został ustawiony, a jego długość w znakach wynosi %1$d.

en: The SEO title is the title of your page that appears in search results. It should be 40 to 60 characters long, include your focus keyword and incentivize readers to click through to your page.
pl: Tytuł SEO to tytuł Twojej strony, który pojawia się w wynikach wyszukiwania. Powinien mieć od 40 do 60 znaków, zawierać kluczowe słowo kluczowe i zachęcać czytelników do kliknięcia i przejścia na Twoją stronę.

en: The SEO title is too long.
pl: Tytuł SEO jest za długi.

en: The SEO title is too short.
pl: Tytuł SEO jest za krótki.

en: The Start Date must be lower than the End Date.
pl: Data początkowa musi być wcześniejsza niż data końcowa.

en: The Title of the Page or Site you are Sharing
pl: Tytuł udostępnianej strony lub witryny

en: The URL does not include the focus keyword.
pl: Adres URL nie zawiera słowa kluczowego.

en: The URL includes the focus keyword.
pl: Adres URL zawiera skupione słowo kluczowe.

en: The URL is %1$d characters long, it should be less than 50 characters.
pl: Adres URL ma długość %1$d znaków, powinien być krótszy niż 50 znaków.

en: The URL is of good length.
pl: Adres URL ma odpowiednią długość.

en: The URL is the address of your page that appears in search results. It should be 50 characters or less and include your focus keyword to help search engines understand the topic of your page.
pl: Adres URL to adres Twojej strony, który pojawia się w wynikach wyszukiwania. Powinien mieć maksymalnie 50 znaków i zawierać główne słowo kluczowe, aby ułatwić wyszukiwarkom zrozumienie tematu Twojej strony.

en: The URL is too long.
pl: Adres URL jest za długi.

en: The URL of the author page.
pl: Adres URL strony autora.

en: The URL of the item the author knows about (e.g. "https://amazon.com").
pl: Adres URL elementu, o którym wie autor (np. "https://amazon.com").

en: The URL of the school, college, or university where the author studied.
pl: Adres URL szkoły, uczelni lub uniwersytetu, w którym autor studiował.

en: The URL provided is invalid.
pl: Podany adres URL jest nieprawidłowy.

en: The Video Sitemap generates an XML Sitemap for video content on your site. Search engines use this information to display rich snippet information in search results.
pl: Funkcja mapy witryny z filmami generuje mapę witryny w formacie XML odpowiadającą treściom wideo zawartym w witrynie. Wyszukiwarki używają tych informacji do wyświetlania fragmentów rozszerzonych w wynikach wyszukiwania.

en: The Video Sitemap works in much the same way as the XML Sitemap module, it generates an XML Sitemap specifically for video content on your site. Search engines use this information to display rich snippet information in search results.
pl: Mapa witryny z filmami działa bardzo podobnie jak moduł mapy witryny XML: funkcja ta generuje mapę witryny w formacie XML odpowiadającą treściom wideo zawartym w witrynie. Wyszukiwarki używają tych informacji do wyświetlania fragmentów rozszerzonych w wynikach wyszukiwania.

en: The archive format.
pl: Format archiwum.

en: The archive post type name.
pl: Nazwa typu treści archiwum.

en: The attachments feed allows users to subscribe to any changes to your site made to media file categories.
pl: Kanał załączników umożliwia subskrybowanie wszystkich zmian w witrynie wprowadzonych w kategoriach plików multimedialnych.

en: The author bio is the text that appears below the author's name on the page. It should be included to help search engines understand the author of the page and improve user experience. Experience, Expertise, Authoritativeness, and Trustworthiness (E-E-A-T) is a ranking factor.
pl: Biografia autora to tekst wyświetlany pod nazwiskiem autora na stronie. Powinien być dodany, aby pomóc wyszukiwarkom zrozumieć autora strony i poprawić komfort użytkowania. Doświadczenie, Wiedza, Autorytatywność i Wiarygodność (E-E-A-T) to czynnik rankingowy.

en: The author bio was found.
pl: Znaleziono biografię autora.

en: The author's display name.
pl: Wyświetlana nazwa autora.

en: The author's first name.
pl: Imię autora.

en: The author's last name.
pl: Nazwisko autora.

en: The authors feed allows your users to subscribe to any new content written by a specific author.
pl: Kanał autora umożliwia subskrybowanie wszystkich nowych treści napisanych przez określonego autora.

en: The best WordPress eCommerce plugin for selling digital downloads. Start selling eBooks, software, music, digital art, and more within minutes. Accept payments, manage subscriptions, advanced access control, and more.
pl: Najlepsza wtyczka e-handlu do WordPressa, służąca do sprzedawania pobieranych treści cyfrowych. Zacznij sprzedawać e-booki, oprogramowanie, muzykę, sztukę cyfrową i inne treści w ciągu minut. Możesz przyjmować płatności, zarządzać subskrypcjami, szczegółowo kontrolować dostęp i nie tylko.

en: The best drag & drop WordPress form builder. Easily create beautiful contact forms, surveys, payment forms, and more with our 1000+ form templates. Trusted by over 6 million websites as the best forms plugin.
pl: Najlepszy kreator formularzy kontaktowych do WordPressa oparty na technice przeciągania elementów. Łatwo twórz piękne formularze kontaktowe, ankiety, formularze płatności i nie tylko przy użyciu ponad 1000 szablonów. Najlepsza wtyczka formularzy, której zaufali właściciele ponad 6 milionów witryn internetowych.

en: The biography of the author.
pl: Biogram autora.

en: The blog page title.
pl: Tytuł strony blogu.

en: The canonical link tag tells search engines which version of a page to index. This helps prevent duplicate content issues and improves search engine indexing.
pl: Znacznik odnośnika kanonicznego informuje wyszukiwarki, którą wersję strony indeksować. Pomaga to zapobiegać duplikacji treści i usprawnia indeksowanie w wyszukiwarkach.

en: The canonical link was found.
pl: Znaleziono odnośnik kanoniczny.

en: The caret %1$s should be at the start. For example: %2$s
pl: Daszek %1$s powinien się znajdować na początku. Na przykład: %2$s

en: The code above will be added between the %1$s tags on every page on your website.
pl: Powyższy kod zostanie dodany między tagami %1$s na każdej stronie witryny.

en: The content is %1$d words long, which is too short. We recommend adding at least 300 words of content.
pl: Treść ma długość %1$d słów, co jest za mało. Zalecamy dodanie co najmniej 300 słów.

en: The content is below the minimum of words. Add more content.
pl: Treść nie zawiera minimalnej liczby słów. Dodaj trochę treści.

en: The content is long enough.
pl: Treść jest wystarczająco długa.

en: The content is more than 2 years old and may be outdated. Stale content can hurt rankings if it is outdated or irrelevant. Search engines favor fresh, updated content—especially for topics that change over time. If your content stays accurate and useful, freshness matters less.
pl: Treść ma ponad 2 lata i może być nieaktualna. Nieaktualna lub nieistotna treść może negatywnie wpłynąć na pozycję w wynikach wyszukiwania. Wyszukiwarki preferują świeże, aktualne treści – zwłaszcza w przypadku tematów, które zmieniają się z czasem. Jeśli Twoje treści są aktualne i przydatne, świeżość ma mniejsze znaczenie.

en: The content is the main body of text on your page that provides information to your visitors. It should be at least 300 words long. Articles that are too short lack depth and are less likely to rank well because search engines prefer longer, more informative content.
pl: Treść to główna część tekstu na stronie, która dostarcza informacji odwiedzającym. Powinna mieć co najmniej 300 słów. Zbyt krótkie artykuły są pozbawione głębi i mają mniejsze szanse na uzyskanie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania, ponieważ wyszukiwarki preferują dłuższe, bardziej informacyjne treści.

en: The content is too short.
pl: Treść jest zbyt krótka.

en: The content is up to date and fresh. Search engines favor fresh, updated content—especially for topics that change over time. If your content stays accurate and useful, freshness matters less.
pl: Treści są aktualne i świeże. Wyszukiwarki preferują świeże, aktualne treści – zwłaszcza w przypadku tematów, które zmieniają się z czasem. Jeśli Twoje treści są aktualne i przydatne, świeżość ma mniejsze znaczenie.

en: The content is up to date.
pl: Treść jest aktualna.

en: The content length is ok. Good job!
pl: Długość treści jest prawidłowa. Dobra robota!

en: The content of your page/post.
pl: Treść strony/wpisu.

en: The copy scores %1$s in the test, which is considered %2$s to read.
pl: W teście treść uzyskała wynik %1$s, co w skali czytelności oznacza ocenę „%2$s”.

en: The copy scores %1$s in the test, which is considered %2$s to read. %3$s
pl: W teście treść uzyskała wynik %1$s, co w skali czytelności oznacza ocenę „%2$s”. %3$s

en: The crumb separator.
pl: Separator okruszków.

en: The current date, localized.
pl: Bieżąca data, zlokalizowana.

en: The current day of the month, localized.
pl: Obecny dzień miesiąca w postaci zlokalizowanej.

en: The current month, localized.
pl: Obecny miesiąc w postaci zlokalizowanej.

en: The current year, localized.
pl: Obecny rok w postaci zlokalizowanej.

en: The date of the current archive, localized.
pl: Data obecnego archiwum w postaci zlokalizowanej.

en: The date when the page/post was published, localized.
pl: Data publikacji strony/wpisu w postaci zlokalizowanej.

en: The day of the month when the page/post was published, localized.
pl: Dzień miesiąca publikacji strony/wpisu w postaci zlokalizowanej.

en: The day.
pl: Dzień.

en: The default audience that typically reads your content.
pl: Domyślna grupa odbiorców, która zazwyczaj czyta Twoją treść.

en: The default image aspect ratio that is used by the AI Image Generator.
pl: Domyślny współczynnik proporcji obrazu używany przez Generator obrazków SI.

en: The default image quality that is used by the AI Image Generator.
pl: Domyślna jakość obrazka używana przez Generator obrazków SI.

en: The default image style that is used by the AI Image Generator.
pl: Domyślny styl obrazka używany przez Generator obrazków SI.

en: The default tone that characterizes your content.
pl: Domyślny ton charakteryzujący Twoją treść.

en: The description for your site.
pl: Opis witryny.

en: The description of the primary term, first assigned term or the current term.
pl: Opis podstawowego terminu, pierwszego przypisanego terminu lub obecnego terminu.

en: The description should stimulate reader interest and get them to click on the article. Think of it as a mini-advertisement for your content.
pl: Opis powinien wzbudzać zainteresowanie odbiorców i zachęcać ich do kliknięcia artykułu. Potraktuj go jako minireklamę swoich treści.

en: The display name of the post author.
pl: Nazwa wyświetlana autora wpisu.

en: The dollar symbol %1$s should be at the end. For example: %2$s
pl: Symbol dolara %1$s powinien się znajdować na końcu. Na przykład: %2$s

en: The excerpt defined on your page/post.
pl: Zajawka zdefiniowana na stronie / we wpisie.

en: The excerpt defined on your page/post. Will not fall back to the post content.
pl: Zajawka zdefiniowana na stronie / we wpisie. Bez awaryjnego wyświetlania treści wpisu.

en: The fastest drag & drop landing page builder for WordPress. Create custom landing pages without writing code, connect them with your CRM, collect subscribers, and grow your audience. Trusted by 1 million sites.
pl: Najszybszy kreator stron docelowych do WordPressa oparty na technice przeciągania elementów. Twórz własne strony docelowe bez pisania kodu, łącz je ze swoim systemem CRM, zdobywaj subskrybentów i powiększaj grono odbiorców. Narzędzie używane w milionie witryn.

en: The featured image is the main image that represents your page. They grab attention, improve click-through rates on social and search results, and provide context to both users and search engines.
pl: Obrazek wyróżniający to główny obrazek reprezentujący Twoją stronę. Przyciąga uwagę, poprawia współczynnik klikalności w wynikach wyszukiwania i mediach społecznościowych oraz dostarcza kontekstu zarówno użytkownikom, jak i wyszukiwarkom.

en: The featured image of the current page/post.
pl: Obrazek wyróżniający obecnej strony / obecnego wpisu.

en: The featured image was found.
pl: Znaleziono obrazek wyróżniający.

en: The fields below contain important SEO information from %1$s that may effect your site.
pl: Poniższe pola zawierają ważne informacje SEO z wtyczki %1$s, które mogą mieć wpływ na twoją witrynę.

en: The fields below provide structured information for search engines about the current author. By filling out these fields, you will enhance your online presence and improve search engine visibility. This increases the chances of your author details appearing prominently in search results, making it easier for readers, publishers, and media representatives to discover and connect with you.
pl: Poniższe pola dostarczają wyszukiwarkom uporządkowane informacje o obecnym autorze. Wypełniając te pola, wzmocnisz swoją obecność w Internecie i poprawisz widoczność w wyszukiwarkach. Zwiększy to szanse na to, że dane twojego autora pojawią się w wynikach wyszukiwania, ułatwiając czytelnikom, wydawcom oraz przedstawicielom mediów znalezienie ciebie i nawiązanie kontaktu.

en: The file that you've currently selected is not a CSV file.
pl: Obecnie wybrany plik nie jest plikiem CSV.

en: The first name of the post author.
pl: Imię autora wpisu.

en: The first paragraph does not include the focus keyword.
pl: Pierwszy akapit nie zawiera skupionego słowa kluczowego.

en: The first paragraph includes the focus keyword.
pl: Pierwszy akapit zawiera skupione słowo kluczowe.

en: The first paragraph on the page should include your focus keyword. This helps search engines quickly understand what the page is about and signals relevance.
pl: Pierwszy akapit na stronie powinien zawierać skupione słowo kluczowe. Pomaga to wyszukiwarkom szybko zrozumieć, czego dotyczy strona i sygnalizuje jej trafność.

en: The first word of each sentence starts with a capital.
pl: Pierwsze słowo każdego zdania zaczyna się wielką literą.

en: The focus keyword is targeted by multiple pages.
pl: Skupione słowo kluczowe jest celem wielu stron.

en: The focus keyword is targeted only by this page.
pl: Skupione słowo kluczowe jest widoczne tylko na tej stronie.

en: The focus keyword is the main keyword that the page is ranking for. It should be unique to the page. If multiple pages are targeting the same focus keyword, they will all compete for the same traffic and perform worse. This is known as keyword cannibalization.
pl: Skupione słowo kluczowe to główne słowo kluczowe, na które strona jest pozycjonowana. Powinno być unikatowe dla danej strony. Jeśli wiele stron jest ukierunkowanych na to samo słowo kluczowe, będą one konkurować o ten sam ruch i osiągać gorsze wyniki. Nazywa się to kanibalizacją słów kluczowych.

en: The focus keyword is the main keyword that you want this page to rank for. It should be unique to the page and not used on other pages. It should be 2 to 5 words long.
pl: Skupione słowo kluczowe to główne słowo kluczowe, na które chcesz, aby ta strona się pozycjonowała. Powinno być unikatowe dla danej strony i nieużywane na innych stronach. Powinno mieć od 2 do 5 słów.

en: The focus keyword was found.
pl: Znaleziono skupione słowo kluczowe.

en: The following %1$s addons will be installed: %2$s
pl: Zostaną zainstalowane następujące dodatki %1$s: %2$s

en: The following Open Graph meta tags are duplicated:
pl: Następujące meta znaczniki Open Graph są duplikowane:

en: The following Open Graph meta tags are missing:
pl: Brakuje następujących meta znaczników Open Graph:

en: The following SEO Statistics graphs are useful metrics for understanding the visibility of your website or pages in search results and can help you identify trends or changes over time.
pl: Poniższe wykresy statystyk SEO są przydatnymi wskaźnikami, które pomagają ustalić widoczność witryny lub stron w wynikach wyszukiwania oraz zidentyfikować trendy lub zmiany zachodzące w czasie.

en: The following SEO Statistics graphs are useful metrics for understanding the visibility of your website or pages in search results and can help you identify trends or changes over time.<br /><br />Note: This data is capped at the top 100 keywords per day to speed up processing and to help you prioritize your SEO efforts, so while the data may seem inconsistent with Google Search Console, this is intentional.
pl: Poniższe wykresy statystyk SEO są przydatnymi wskaźnikami, które pomagają ustalić widoczność witryny lub stron w wynikach wyszukiwania oraz zidentyfikować trendy lub zmiany zachodzące w czasie.<br /><br />Uwaga: przedstawione dane ograniczono do 100 głównych słów kluczowych dziennie, aby przyspieszyć przetwarzanie i pomóc w określaniu priorytetów związanych z SEO. Dlatego ewentualna niespójność tych danych z Google Search Console nie jest przypadkowa.

en: The following addons cannot be used, because they require %1$s%2$s %3$s%4$s to work:
pl: Nie można użyć następujących dodatków, ponieważ do ich działania jest wymagana wtyczka %1$s%2$s %3$s%4$s:

en: The following function arguments can be used to override the default settings:
pl: Następujących argumentów funkcji można użyć do zastąpienia ustawień domyślnych:

en: The following pages on your site are competing for the same keyword:
pl: Następujące strony w Twojej witrynie konkurują o to samo słowo kluczowe:

en: The following plugins and %1$s addons will be installed: %2$s
pl: Zostaną zainstalowane następujące wtyczki i dodatki %1$s: %2$s

en: The following plugins will be installed: %1$s
pl: Zostaną zainstalowane następujące wtyczki: %1$s

en: The following settings will be added directly to an author's schema meta data via the %1$sknowsAbout%2$s property. This property helps with the Experience aspect of Google's E-E-A-T guidelines. After setting the global options here, you can add them directly in an authors profile page.
pl: Poniższe ustawienia zostaną dodane bezpośrednio do metadanych schematu autora za pośrednictwem właściwości %1$sknowsAbout%2$s. Ta właściwość przydaje się w aspekcie doświadczenia wchodzącego w skład wytycznych E-E-A-T firmy Google. Gdy ustawisz tutaj opcje globalne, możesz je dodać bezpośrednio na stronie profilu autora.

en: The following shortcode attributes can be used to override the default settings:
pl: Można użyć następujących atrybutów krótkiego kodu, aby zastąpić ustawienia domyślne:

en: The function accepts an associative array with the following arguments that can be used to override the default settings:
pl: Ta funkcja przyjmuje tablicę asocjacyjną z następującymi argumentami, których można użyć do zastąpienia ustawień domyślnych:

en: The geographic area where a service or offered item is provided.
pl: Obszar geograficzny, na którym świadczona jest usługa lub oferowany jest produkt.

en: The global RSS feed is how users subscribe to any new content that has been created on your site.
pl: Globalny kanał RSS umożliwia subskrybowanie wszystkich nowych treści tworzonych w witrynie.

en: The global comments feed allows users to subscribe to any new comments added to your site.
pl: Globalny kanał komentarzy umożliwia subskrybowanie wszystkich nowych komentarzy dodawanych do witryny.

en: The internal site search feature can create lots of confusing URLs for search engines, and can even be used by SEO spammers to attack your site. Most sites benefit from these protections and optimizations, even if internal search has been disabled.
pl: Funkcja wyszukiwania w witrynie wewnętrznej może tworzyć wiele mylących adresów URL dla wyszukiwarek i może być nawet wykorzystywana przez spamerów SEO do atakowania witryny. Większość witryn korzysta z tych zabezpieczeń i optymalizacji, nawet jeśli wyszukiwanie wewnętrzne zostało wyłączone.

en: The keyword is being processed. This can take a couple of minutes.
pl: Słowo kluczowe jest przetwarzane. Może to potrwać kilka minut.

en: The label.
pl: Etykieta.

en: The last name of the post author.
pl: Nazwisko autora wpisu.

en: The leading WordPress analytics plugin that shows you how people find and use your website, so you can make data driven decisions to grow your business. Properly set up Google Analytics without writing code.
pl: Czołowa wtyczka analityczna do WordPressa, która pokazuje, jak goście znajdują twoją witrynę i jak z niej korzystają, dzięki czemu możesz podejmować oparte na danych decyzje dotyczące rozwijania działalności. Teraz możesz prawidłowo skonfigurować usługę Google Analytics bez pisania kodu.

en: The license key provided cannot be used for this domain as it has been disabled. Please use a different key to continue receiving automatic updates, or contact our support team for more information. (Error Code RW94KXEO54I2)
pl: Podany klucz licencyjny nie może być użyty dla tej domeny, ponieważ został wyłączony. Użyj innego klucza, aby nadal otrzymywać automatyczne aktualizacje, lub skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia, aby uzyskać więcej informacji. (Kod błędu RW94KXEO54I2)

en: The license key provided has been suspended. Please use a different key to continue receiving automatic updates. (Error Code AH12BGDT45D9)
pl: Podany klucz licencyjny został zawieszony. Użyj innego klucza, aby kontynuować otrzymywanie automatycznych aktualizacji. (Kod błędu AH12BGDT45D9)

en: The license key provided is invalid. Please use a different key to continue receiving automatic updates.
pl: Podany klucz licencyjny jest nieprawidłowy. Użyj innego klucza, aby nadal otrzymywać automatyczne aktualizacje.

en: The llms-full.txt is a %1$s feature. %2$s
pl: Plik llms-full.txt jest funkcją %1$s. %2$s

en: The llms.txt is a specialized file designed to help AI engines (such as language models) discover the content on your site more easily. Similar to how XML sitemaps assist search engines, the llms.txt file guides AI crawlers by providing important details about the available site content, improving visibility and discoverability across AI-driven tools.
pl: Plik llms.txt to specjalistyczny plik, który ma ułatwić wyszukiwarkom internetowym (takim jak modele językowe) wyszukiwanie treści w witrynie. Podobnie jak mapy witryn XML wspomagają wyszukiwarki, plik llms.txt kieruje robotami indeksującymi SI, dostarczając istotnych informacji o dostępnej zawartości witryny, co poprawia widoczność i łatwość wyszukiwania w narzędziach opartych na sztucznej inteligencji.

en: The meta description does not include the focus keyword.
pl: Meta opis nie zawiera słowa kluczowego.

en: The meta description for the current page/post.
pl: Meta opis obecnej strony / obecnego wpisu.

en: The meta description includes the focus keyword.
pl: Meta opis zawiera słowo kluczowe.

en: The meta description is %1$d characters long, which is higher than our recommended range of 120-160 characters.
pl: Meta opis ma długość %1$d znaków, co jest wartością większą od zalecanego przez nas zakresu 120–160 znaków.

en: The meta description is %1$d characters long, which is lower than our recommended range of 120-160 characters.
pl: Meta opis ma długość %1$d znaków, co jest wartością mniejszą od zalecanego przez nas zakresu 120–160 znaków.

en: The meta description is %1$d characters long, which is too long.
pl: Długość meta opisu w znakach wynosi %1$d. To oznacza, że meta opis jest zbyt długi.

en: The meta description is %1$d characters long, which is within our recommended range of 120-160 characters.
pl: Meta opis ma długość %1$d znaków, co mieści się w zalecanym przez nas zakresie 120–160 znaków.

en: The meta description is a summary of your page that appears in search results.
pl: Meta opis to podsumowanie Twojej strony, które pojawia się w wynikach wyszukiwania.

en: The meta description is a summary of your page that appears in search results. It should be 120 to 160 characters long, include your focus keyword and incentivize readers to click through to your page.
pl: Meta opis to podsumowanie Twojej strony, które pojawia się w wynikach wyszukiwania. Powinien mieć od 120 do 160 znaków, zawierać kluczowe słowo kluczowe i zachęcać czytelników do kliknięcia i przejścia na Twoją stronę.

en: The meta description is of good length.
pl: Meta opis ma odpowiednią długość.

en: The meta description is only %1$d characters long, which is too short.
pl: Długość meta opisu w znakach wynosi zaledwie %1$d. To oznacza, że meta opis jest zbyt krótki.

en: The meta description is over 160 characters.
pl: Meta opis ma ponad 160 znaków.

en: The meta description is set and is %1$d characters long.
pl: Meta opis został ustawiony, a jego długość w znakach wynosi %1$d.

en: The meta description is too long.
pl: Meta opis jest za długi.

en: The meta description is too short.
pl: Meta opis jest zbyt krótki.

en: The month when the page/post was published, localized.
pl: Miesiąc publikacji strony/wpisu w postaci zlokalizowanej.

en: The month.
pl: Miesiąc.

en: The most advanced WordPress search plugin. Customize your WordPress search algorithm, reorder search results, track search metrics, and everything you need to leverage search to grow your business.
pl: Najbardziej zaawansowana wtyczka wyszukiwania do WordPressa. Umożliwia dostosowywanie algorytmu wyszukiwania w WordPressie, zmianę kolejności wyników wyszukiwania i śledzenie wskaźników wyszukiwania oraz udostępnia wszystkie funkcje potrzebne do rozwijania działalności przy użyciu wyszukiwarki.

en: The name of the first term of a given taxonomy that is assigned to the current page/post.
pl: Nazwa pierwszego terminu z danej taksonomii, która jest przypisana do obecnej strony / obecnego wpisu.

en: The name of the item the author knows about (e.g. "Amazon").
pl: Nazwa przedmiotu, na którym autor się zna (np. „Amazon”).

en: The name of the parent term of the current term.
pl: Nazwa taksonomii nadrzędnej wobec obecnej taksonomii.

en: The network rule takes precedence.
pl: Reguła sieciowa ma pierwszeństwo.

en: The noindex tag tells search engines not to index this page. As a result, this page will not appear in search results and will not generate any traffic.
pl: Znacznik noindex informuje wyszukiwarki, aby nie indeksowały tej strony. W rezultacie strona ta nie pojawi się w wynikach wyszukiwania i nie wygeneruje żadnego ruchu.

en: The number must be between 1 and 50.
pl: Liczba musi zawierać się w przedziale od 1 do 50.

en: The options below are disabled because you are using %1$s to manage your SEO. They can be changed in the %2$sSearch Appearance menu%3$s.
pl: Poniższe opcje są wyłączone, ponieważ zarządzasz działaniami SEO za pomocą wtyczki %1$s. Opcje te można zmienić w %2$smenu Wygląd w wyszukiwarce%3$s.

en: The organization the author works for.
pl: Organizacja, w której lub dla której autor pracuje.

en: The original title of the current post.
pl: Oryginalny tytuł obecnego wpisu.

en: The page can be indexed.
pl: Stronę można indeksować.

en: The page cannot be indexed.
pl: Nie można zindeksować strony.

en: The page contains a noindex header or meta tag.
pl: Strona zawiera nagłówek lub meta tag noindex.

en: The page does not contain any noindex header or meta tag.
pl: Strona nie zawiera nagłówka ani meta tagu noindex.

en: The page has a correct number of internal and external links.
pl: Strona zawiera poprawną liczbę odnośników wewnętrznych i zewnętrznych.

en: The page is using the canonical link tag.
pl: Strona wykorzystuje kanoniczny znacznik odnośnika.

en: The page makes %1$d requests.
pl: Liczba żądań wykonywanych przez stronę wynosi %1$d.

en: The page number for the current paginated page.
pl: Numer strony aktualnej strony paginacji.

en: The page number.
pl: Numer strony.

en: The page that you have entered is invalid or already exists. Please enter a page with a unique slug.
pl: Wpisana strona jest nieprawidłowa lub już istnieje. Wpisz stronę z unikatową uproszczoną nazwą.

en: The paginated RSS feeds are for any posts or pages that are paginated.
pl: Kanały RSS stronicowania dotyczą wszelkich wpisów lub stron objętych stronicowaniem.

en: The permalink for the current page/post.
pl: Bezpośredni odnośnik do bieżącej strony/wpisu.

en: The permalink for this post just changed! This could result in 404 errors for your site visitors.
pl: Bezpośredni odnośnik do tego wpisu właśnie uległ zmianie! Może to doprowadzić do błędu 404 u gości witryny.

en: The permalink.
pl: Bezpośredni odnośnik.

en: The phone number that you previously entered for your Knowledge Graph schema markup is invalid. As it needs to be internationally formatted, please enter it (%1$s) again with the country code, e.g. +1 (555) 555-1234.
pl: Numer telefonu, który został uprzednio wpisany na potrzeby znaczników schematu grafu wiedzy, jest nieprawidłowy. Ponieważ wymagany jest format międzynarodowy, wpisz numer (%1$s) ponownie wraz z numerem kierunkowym kraju, np. +1 (555) 555-1234.

en: The post comments feed allows your users to subscribe to any new comments on a specific page or post.
pl: Kanał komentarzy do wpisu umożliwia subskrybowanie wszystkich nowych komentarzy do określonej strony lub wpisu.

en: The post types (by slug, comma-separated) that are included in the sitemap.
pl: Typy treści (według uproszczonej nazwy, rozdzielone przecinkami), które są uwzględniane w mapie witryny.

en: The product schema was found.
pl: Znaleziono schemat produktu.

en: The purpose of breadcrumb navigation is to help users navigate around your website. It also helps search engines understand the structure and hierarchy of links on a web page.
pl: Nawigacja okruszkowa ma pomagać użytkownikom w poruszaniu się po witrynie. Ponadto dzięki niej wyszukiwarki mogą poznać strukturę i hierarchię odnośników na określonej stronie internetowej.

en: The query arg has been successfully added to the blocklist.
pl: Argument zapytania został dodany do czarnej listy.

en: The query arg has been successfully deleted.
pl: Argument zapytania został usunięty.

en: The query arg has been successfully unblocked.
pl: Argument zapytania został odblokowany.

en: The query arg you've entered is already being blocked.
pl: Wpisany argument zapytania już jest blokowany.

en: The ratio of internal links to external links is uneven.
pl: Stosunek odnośników wewnętrznych do zewnętrznych jest nierówny.

en: The regex syntax is invalid.
pl: Składnia wyrażenia regularnego jest nieprawidłowa.

en: The request was unsuccessful. Status code:
pl: Żądanie nie powiodło się. Kod statusu:

en: The response time is under 0.2 seconds.
pl: Czas odpowiedzi jest krótszy niż 0,2 s.

en: The response time of the page is %1$f seconds. It is recommended to keep it equal to or below 0.2 seconds.
pl: Czas odpowiedzi strony wynosi %1$f s. Zaleca się, aby nie przekraczał 0,2 s.

en: The response time of your page is %1$f seconds. It is recommended to keep it equal to or below 0.2 seconds.
pl: Czas odpowiedzi twojej strony wynosi %1$f s. Zaleca się, aby nie przekraczał 0,2 s.

en: The results for this post may be inaccurate or vary slightly until the post is published.
pl: Wyniki uzyskane dla tego wpisu mogą być niedokładne lub nieznacznie różnić się do momentu opublikowania wpisu.

en: The robots.txt editor in %1$s allows you to set up a robots.txt file for your site that will override the default robots.txt file that WordPress creates. By creating a robots.txt file with %2$s you have greater control over the instructions you give web crawlers about your site.
pl: Za pomocą dostępnego we wtyczce %1$s edytora pliku robots.txt możesz skonfigurować plik robots.txt dotyczący witryny, który zastąpi domyślny plik robots.txt tworzony przez WordPressa. Tworząc plik robots.txt przy użyciu wtyczki %2$s, masz większą kontrolę nad instrukcjami dotyczącymi witryny, które są skierowane do robotów indeksujących.

en: The robots.txt file is missing or unavailable.
pl: Brak pliku robots.txt lub plik jest niedostępny.

en: The schema data was found.
pl: Znaleziono dane schematu.

en: The school, college, or university where the author studied.
pl: Szkoła, uczelnia lub uniwersytet, w którym autor studiował.

en: The search feed allows visitors to subscribe to your content based on a specific search term.
pl: Kanał wyszukiwania umożliwia subskrybowanie treści na podstawie konkretnego szukanego terminu.

en: The search result format.
pl: Format wyników wyszukiwania.

en: The search string.
pl: Ciąg wyszukiwania.

en: The separator defined in the search appearance settings.
pl: Separator zdefiniowany w ustawieniach wyglądu w wyszukiwarce.

en: The server is not using "expires" headers for the images.
pl: Serwer nie używa nagłówków „expires” w przypadku obrazków.

en: The server is using "expires" headers for the images.
pl: Serwer używa nagłówków „expires” w przypadku obrazków.

en: The site has a robots.txt file which includes one or more "disallow" directives.
pl: Witryna ma plik robots.txt, który zawiera co najmniej jedną dyrektywę „disallow”.

en: The site has a robots.txt file.
pl: Witryna ma plik robots.txt.

en: The site is not using a secure transfer protocol (https).
pl: Witryna nie korzysta z protokołu zabezpieczającego przesyłanie danych (https).

en: The site is using a secure transfer protocol (https).
pl: Witryna korzysta z protokołu zabezpieczającego przesyłanie danych (https).

en: The size of the HTML document is %1$d KB.
pl: Rozmiar dokumentu HTML wynosi %1$d KB.

en: The sort direction. The supported values are %1$s and %2$s.
pl: Kierunek sortowania. Obsługiwane są wartości %1$s i %2$s.

en: The sort order. The supported values are %1$s, %2$s, %3$s and %4$s.
pl: Kolejność sortowania. Obsługiwane są wartości %1$s, %2$s, %3$s i %4$s.

en: The source URL should probably start with a %1$s
pl: Źródłowy adres URL prawdopodobnie powinien się zaczynać od %1$s

en: The static posts page feed allows users to subscribe to any new content added to your blog page.
pl: Kanał statycznej strony wpisów umożliwia subskrybowanie wszystkich nowych treści dodawanych do strony bloga.

en: The table below shows the index status of each of your posts, along with any extra information from Google that may be relevant as to why they are not indexed.
pl: Poniższa tabela pokazuje status indeksu każdego z Twoich wpisów, a także wszelkie dodatkowe informacje od Google, które mogą być istotne i mogą wyjaśnić, dlaczego nie zostały one zindeksowane.

en: The tagline for your site, set in the general settings.
pl: Slogan witryny określony w ustawieniach ogólnych.

en: The taxonomies (by slug, comma-separated) that are included in the sitemap.
pl: Taksonomie (według uproszczonej nazwy, rozdzielone przecinkami), które są uwzględniane w mapie witryny.

en: The term the user is searching for.
pl: Termin szukany przez użytkownika.

en: The text contains at least %1$d consecutive sentences starting with the same word. Try to mix things up!
pl: Tekst zawiera %1$d lub więcej kolejnych zdań zaczynających się od tego samego słowa. Spróbuj unikać takich powtórzeń!

en: The theme is not visible.
pl: Motyw jest niewidoczny.

en: The title is over 60 characters.
pl: Tytuł ma ponad 60 znaków.

en: The title is too short.
pl: Tytuł jest zbyt krótki.

en: The title of the current archive.
pl: Tytuł obecnego archiwum.

en: The title of the llms.txt file.
pl: Tytuł pliku llms.txt.

en: The title of the parent post of the current page/post.
pl: Tytuł wpisu nadrzędnego wobec obecnej strony / obecnego wpisu.

en: The title of the primary term, first assigned term or the current term.
pl: Tytuł podstawowego terminu, pierwszego przypisanego terminu lub obecnego terminu.

en: The way your site is displayed in search results is very important. Take some time to look over these settings and tweak as needed.
pl: Sposób wyświetlania witryny w wynikach wyszukiwania jest bardzo ważny. Poświęć nieco czasu na przejrzenie tych ustawień i w razie potrzeby je dostosuj.

en: The www and non-www versions of the URL are not redirected to the same site.
pl: Wersja adresu URL zawierająca www i jego wersja niezawierająca www nie są przekierowywane do tej samej witryny.

en: The www and non-www versions of your URL are not redirected to the same site.
pl: Wersja twojego adresu URL zawierająca www i jego wersja niezawierająca www nie są przekierowywane do tej samej witryny.

en: The year when the page/post was published, localized.
pl: Rok publikacji strony/wpisu w postaci zlokalizowanej.

en: The year.
pl: Rok.

en: Theater Event
pl: Wydarzenie teatralne

en: There are no active addons at the moment.
pl: W tej chwili nie ma aktywnych dodatków.

en: There are no new notifications at this moment.
pl: Obecnie nie ma nowych powiadomień.

en: There are no posts here
pl: Tutaj nie ma wpisów

en: There are no visible plugins.
pl: Brak widocznych wtyczek.

en: There are server-side tools (including WordPress plugins) to automatically minify CSS files.
pl: Istnieją narzędzia po stronie serwera (w tym wtyczki do WordPressa), które automatycznie minifikują pliki CSS.

en: There are server-side tools (including WordPress plugins) to automatically minify JavaScript files.
pl: Istnieją narzędzia po stronie serwera (w tym wtyczki do WordPressa), które automatycznie minifikują pliki JavaScript.

en: There are sitemaps with errors
pl: Występują mapy witryny z błędami

en: There is enough variety in your sentences. That's great!
pl: Twoje zdania są wystarczająco zróżnicowane.  Świetnie!

en: There seems to be an issue running JavaScript on your website. %1$s%2$s is built with JavaScript to give you the best experience possible.
pl: Wygląda na to, że wystąpił problem z uruchomieniem kodu JavaScript w witrynie. %1$sWtyczka %2$s wykorzystuje kod JavaScript w celu zapewnienia optymalnego komfortu obsługi.

en: There was an error connecting to the licensing API. Please try again later.
pl: Podczas łączenia z interfejsem API licencjonowania wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

en: There was an error deleting the physical robots.txt file.
pl: Podczas usuwania fizycznego pliku robots.txt wystąpił błąd.

en: There was an error importing the robots.txt content from the URL.
pl: Podczas importowania treści pliku robots.txt z adresu URL wystąpił błąd.

en: There was an error importing the static robots.txt file.
pl: Podczas importowania statycznego pliku robots.txt wystąpił błąd.

en: There was an error importing your file. Please make sure you are uploading the correct file or it is in the proper format.
pl: Podczas importowania pliku wystąpił błąd. Upewnij się, że przesyłasz prawidłowy plik i że ma on właściwy format.

en: These are the results our SEO Analzyer has generated after analyzing the homepage of your website.
pl: Oto wyniki wygenerowane przez Analizatora SEO po przeanalizowaniu strony głównej twojej witryny.

en: These are the results our SEO Analzyer has generated after analyzing the pages of your website.
pl: Oto wyniki, które wygenerował nasz Analizator SEO po przeanalizowaniu stron Twojej witryny.

en: These credits will reset when your license renews on %1$s.
pl: Te kredyty zostaną zresetowane, gdy Twoja licencja zostanie odnowiona %1$s.

en: These credits will reset when your license renews. Your license details can be found in the Network Admin area.
pl: Te kredyty zostaną zresetowane, gdy Twoja licencja zostanie odnowiona. Szczegóły Twojej licencji można znaleźć w obszarze Administrator sieci.

en: These custom robots.txt rules will apply globally to your entire network. To adjust the robots.txt rules for an individual site, please choose it in the list above.
pl: Własne reguły pliku robots.txt będą obowiązywać globalnie w całej sieci. Aby dostosować reguły pliku robots.txt w odniesieniu do określonej witryny, wybierz ją na powyższej liście.

en: These custom robots.txt rules will apply globally to your entire network. To adjust the robots.txt rules for an individual site, please visit the dashboard for that site directly and update the settings there.
pl: Własne reguły pliku robots.txt będą obowiązywać globalnie w całej sieci. Aby dostosować reguły pliku robots.txt w odniesieniu do określonej witryny, przejdź bezpośrednio do kokpitu tej witryny i tam zaktualizuj ustawienia.

en: These lists can be useful for understanding the performance of specific keywords and identifying opportunities for improvement. For example, the top winning keywords may be good candidates for further optimization or promotion, while the top losing keywords may need to be reevaluated and potentially modified or replaced.<br /><br />Note: This data is capped at the top 100 keywords per day to speed up processing and to help you prioritize your SEO efforts.
pl: Za pomocą tych list można łatwiej określić, jak radzą sobie określone słowa kluczowe, oraz zidentyfikować możliwe obszary do poprawy. Przykładowo słowa kluczowe wymienione jako największe awanse mogą być dobrymi kandydatami do dalszej optymalizacji lub promocji, a słowa kluczowe wymienione jako największe spadki warto poddać ponownej ocenie i ewentualnie zmodyfikować lub zastąpić innymi.<br /><br />Uwaga: przedstawione dane ograniczono do 100 głównych słów kluczowych dziennie, aby przyspieszyć przetwarzanie i pomóc w określaniu priorytetów związanych z SEO.

en: These lists can be useful for understanding the performance of specific pages or posts and identifying opportunities for improvement. For example, the top winning content may be good candidates for further optimization or promotion, while the top losing may need to be reevaluated and potentially updated.
pl: Za pomocą tych list można łatwiej określić, jak radzą sobie określone strony lub wpisy, oraz zidentyfikować możliwe obszary do poprawy. Przykładowo treści wymienione jako największe awanse mogą być dobrymi kandydatami do dalszej optymalizacji lub promocji, a treści wymienione jako największe spadki warto poddać ponownej ocenie i ewentualnie zaktualizować.

en: These settings will affect all the breadcrumbs displayed by %1$s throughout your site.
pl: Te ustawienia wpłyną na wszystkie okruszki wyświetlane przez wtyczkę %1$s w całej witrynie.

en: This Headline Analyzer is part of %1$s to help you increase your traffic. %2$sAnalyze your site further here%3$s →%4$s
pl: Ten analizator nagłówków jest elementem wtyczki %1$s, który pomaga w zwiększaniu ilości ruchu. %2$sPrzeanalizuj swoją witrynę bardziej szczegółowo tutaj%3$s →%4$s

en: This URL was unreachable when the report was run and could not be analyzed with the rest of the articles.
pl: Ten adres URL był nieosiągalny podczas uruchamiania raportu i nie mógł być analizowany z pozostałymi artykułami.

en: This action cannot be undone.
pl: Tego działania nie można cofnąć.

en: This action cannot be undone. Before taking this action, we recommend that you make a %1$sfull website backup first%2$s.
pl: Tego działania nie można cofnąć. Zanim je wykonasz, zalecamy utworzenie %1$spełnej kopii zapasowej witryny%2$s.

en: This action will block the selected query args.
pl: To działanie spowoduje zablokowanie wybranych argumentów zapytania.

en: This action will block this query arg.
pl: To działanie spowoduje zablokowanie tego argumentu zapytania.

en: This action will disconnect %1$s from AI Content. By disconnecting from AI Content, you will no longer be able to use the AI Content features.
pl: Ta akcja rozłączy %1$s z Treścią AI. Rozłączając się z Treścią AI, nie będziesz już mógł korzystać z funkcji Treść AI.

en: This action will disconnect %1$s from Google Search Console. By disconnecting from Google Search Console, you will no longer receive valuable insights on how your content is being discovered.
pl: To działanie spowoduje odłączenie wtyczki %1$s od Google Search Console. Po jej odłączeniu od Google Search Console przestaniesz otrzymywać wartościową praktyczną wiedzę na temat sposobu odkrywania twoich treści.

en: This action will disconnect %1$s from SEOBoost. By disconnecting from SEOBoost, you will no longer be able to get actionable insights for your target keywords to help your content rank better in SERPs.
pl: Ta akcja spowoduje odłączenie %1$s od SEOBoost. Odłączając się od SEOBoost, nie będziesz już w stanie uzyskać przydatnych informacji na temat docelowych słów kluczowych, które pomogą twoim treściom uzyskać lepszą pozycję w SERP.

en: This action will permanently remove the selected query args.
pl: To działanie spowoduje trwałe usunięcie wybranych argumentów zapytania.

en: This action will permanently remove this query arg.
pl: To działanie spowoduje trwałe usunięcie tego argumentu zapytania.

en: This action will unblock the selected query args.
pl: To działanie spowoduje odblokowanie wybranych argumentów zapytania.

en: This action will unblock this query arg.
pl: To działanie spowoduje odblokowanie tego argumentu zapytania.

en: This addon requires an update. %1$s %2$s requires a minimum version of %3$s for the %4$s addon. You currently have %5$s installed.
pl: Ten dodatek wymaga aktualizacji. Wtyczka %1$s %2$s wymaga dodatku %4$s w wersji minimum %3$s. Obecnie masz zainstalowaną wersję %5$s.

en: This adds %1$s to the admin toolbar for easy access to your SEO settings.
pl: Ta funkcja dodaje wtyczkę %1$s do paska narzędzi administratora, umożliwiając łatwy dostęp do ustawień SEO.

en: This allows you to edit the .htaccess file for your site. All WordPress sites on an Apache server have a .htaccess file and we have provided you with a convenient way of editing it. Care should always be taken when editing important files from within WordPress as an incorrect change could cause WordPress to become inaccessible. %1$sBe sure to make a backup before making changes and ensure that you have FTP access to your web server and know how to access and edit files via FTP.%2$s
pl: Ta funkcja umożliwia edytowanie pliku .htaccess witryny. Wszystkie witryny WordPressa na serwerze Apache zawierają plik .htaccess, a my oferujemy wygodną metodę jego edycji. W przypadku edytowania ważnych plików z poziomu WordPressa zawsze należy zachować ostrożność, ponieważ niepoprawna zmiana może spowodować utratę dostępu do WordPressa. %1$sPrzed wprowadzeniem zmian koniecznie utwórz kopię zapasową i upewnij się, że masz dostęp do serwera WWW przez FTP oraz wiesz, jak otwierać i edytować pliki za pośrednictwem FTP.%2$s

en: This allows you to hide plugin announcements and update details in the Notification Center.
pl: Ta opcja pozwala ukryć ogłoszenia dotyczące wtyczki i szczegóły aktualizacji w Centrum powiadomień.

en: This email was auto-generated and sent from %1$s.
pl: Ten e-mail został wygenerowany automatycznie i wysłany z witryny %1$s.

en: This feature allows you to log all query arguments that are used on your site and block them. This will help prevent search engines from crawling every variation of your pages with unrecognized query arguments and help save search engine crawl quota.
pl: Ta funkcja umożliwia rejestrowanie wszystkich argumentów zapytań używanych w witrynie i ich blokowanie. Pomaga to zapobiegać sytuacji, w której wyszukiwarki indeksują każdą odmianę twoich stron z nierozpoznanymi argumentami zapytań, i ułatwia optymalne wykorzystanie limitu indeksowania, jakim dysponują wyszukiwarki.

en: This feature is used to automatically add content to your site's RSS feed. More specifically, it allows you to add links back to your blog and your blog posts so scrapers will automatically add these links too. This helps search engines identify you as the original source of the content.
pl: Ta funkcja służy do automatycznego dodawania treści do kanału RSS witryny. Konkretnie umożliwia ona dodawanie odnośników prowadzących do bloga i zamieszczanych w nim wpisów, co powoduje, że narzędzia do scrapingu również automatycznie dodają te odnośniki. Ułatwia to wyszukiwarkom zidentyfikowanie twojej witryny jako pierwotnego źródła treści.

en: This feature requires one of the following plans:
pl: Ta funkcja wymaga jednego z następujących planów:

en: This feature requires the following plan:
pl: Ta funkcja wymaga następującego planu:

en: This functionality relies on widget support, which is not available in your current theme.
pl: Ta funkcja jest zależna od obsługi widżetu, która nie jest dostępna w obecnym motywie.

en: This graph is a visual representation of how well <strong>keywords are ranking in search results over time</strong> based on their position and average CTR. This can help you understand the performance of keywords and identify any trends or fluctuations.
pl: Ten wykres przedstawia w postaci graficznej <strong>wyniki uzyskiwane przez słowa kluczowe w wyszukiwarce w czasie</strong> na podstawie ich pozycji i średniego współczynnika klikalności. Pomaga to ustalić skuteczność słów kluczowych oraz zidentyfikować ewentualne trendy i wahania.

en: This is a %1$s Feature
pl: To jest funkcja %1$s

en: This is a duplicate of a URL you are already adding. You can only add unique source URLs.
pl: To jest duplikat adresu URL, który już dodajesz. Możesz dodawać tylko unikatowe źródłowe adresy URL.

en: This is a global feed of your site output in the Atom format. %1$s
pl: To jest globalny kanał danych wyjściowych witryny w formacie Atom. %1$s

en: This is a global feed of your site output in the RDF/RSS 1.0 format. %1$s
pl: To jest globalny kanał danych wyjściowych witryny w formacie RDF/RSS 1.0. %1$s

en: This is a network-wide change.
pl: Ta zmiana dotyczy całej sieci.

en: This is far below the recommended minimum of words.
pl: Słów jest znacznie mniej od zalecanego minimum.

en: This is over our recommendation of 50 KB.
pl: Ta wartość przekracza zalecane 50 KB.

en: This is the default graph for this post type. All data for this graph will be automatically generated.
pl: To jest domyślny wykres dla tego typu treści. Wszystkie dane do tego wykresu są generowane automatycznie.

en: This is under the average of 33 KB.
pl: Ta wartość jest mniejsza od średniej wynoszącej 33 KB.

en: This is what your page configured with %1$s will look like when shared via Facebook. The site title and description will be automatically added.
pl: Tak będzie wyglądać twoja strona skonfigurowana przy użyciu wtyczki %1$s po udostępnieniu za pośrednictwem Facebooka. Tytuł witryny i opis zostaną dodane automatycznie.

en: This license key has reached the maximum number of activations. Please deactivate it from another site, or upgrade your license to continue receiving automatic updates. (Error Code ZL53IPPJ80RF)
pl: Ten klucz licencyjny osiągnął maksymalną liczbę aktywacji. Dezaktywuj go z innej witryny lub uaktualnij licencję, aby nadal otrzymywać automatyczne aktualizacje. (Kod błędu ZL53IPPJ80RF)

en: This notice will automatically disappear as soon as the import has completed. Meanwhile, everything should continue to work as expected.
pl: To powiadomienie zniknie automatycznie po ukończeniu importu. Do tego czasu wszystko powinno działać nadal zgodnie z oczekiwaniami.

en: This notice will automatically disappear as soon as the migration has completed. Meanwhile, everything should continue to work as expected.
pl: To powiadomienie zniknie automatycznie po ukończeniu migracji. Do tego czasu wszystko powinno działać nadal zgodnie z oczekiwaniami.

en: This option allows you to control whether %1$s should parse shortcodes when generating data such as the SEO title/meta description. Enabling this setting may cause conflicts with third-party plugins/themes. %2$s
pl: Za pomocą tej opcji można określić, czy wtyczka %1$s powinna analizować krótkie kody podczas generowania takich danych jak tytuł / meta opis SEO. Włączenie tego ustawienia może doprowadzić do konfliktów z wtyczkami/motywami innych firm. %2$s

en: This option allows you to toggle the use of Meta Keywords throughout the whole of the site.
pl: Ta opcja umożliwia przełączanie używania meta słów kluczowych w całej witrynie.

en: This option will generate a separate RSS Sitemap which can be submitted to Google, Bing and any other search engines that support this type of sitemap. The RSS Sitemap contains an RSS feed of the latest updates to your site content. It is not a full sitemap of all your content.
pl: Ta opcja spowoduje wygenerowanie osobnej mapy witryny w formacie RSS, którą można przesłać do Google, Bing lub innej wyszukiwarki obsługującej tego rodzaju mapy witryn. Mapa witryny RSS zawiera kanał RSS z najnowszymi aktualizacjami treści witryny. Nie jest ona pełną mapą witryny zawierającą jej wszystkie treści.

en: This redirect is supported using the Relocate Site feature under Full Site Redirect tab.
pl: To przekierowanie jest obsługiwane przy użyciu funkcji Zmień lokalizację witryny dostępnej na karcie Przekierowanie całej witryny.

en: This rule conflicts with rule #%1$s%2$s.%3$s
pl: Ta reguła jest sprzeczna z regułą nr %1$s%2$s.%3$s

en: This rule is a duplicate of rule #%1$s%2$s.
pl: Ta reguła jest duplikatem reguły nr %1$s%2$s.

en: This rule overrides the default rule #%1$s%2$s.
pl: Ta reguła zastępuje domyślną regułę nr %1$s%2$s.

en: This setting allows you to toggle between the regular sitemap or the compact date archive sitemap. %1$s
pl: Za pomocą tego ustawienia można przełączać między zwykłą mapą witryny i mapą witryny z kompaktowymi archiwami dat. %1$s

en: This setting can also be managed under the Robots.txt Editor and will continue to work even if Crawl Cleanup is disabled.
pl: To ustawienie można również zmienić w edytorze pliku Robots.txt. Będzie ono działać nawet po wyłączeniu funkcji Czyszczenie indeksowania.

en: This setting only applies to posts and pages.
pl: To ustawienie dotyczy tylko wpisów i stron.

en: This shows the date and time when Google's crawler (Googlebot) last visited and crawled the page.
pl: Pokazuje czas (datę i godzinę) ostatniej wizyty i zindeksowania strony przez robota indeksującego Google (Googlebota).

en: This site is running in a sub-directory of your main site located at %1$s. Your robots.txt file should only appear in the root directory of that site.
pl: Ta witryna jest uruchomiona w podkatalogu witryny głównej zlokalizowanej pod adresem %1$s. Plik robots.txt powinien znajdować się wyłącznie w katalogu głównym tamtej witryny.

en: This site runs in a sub-directory. The robots.txt file must be located at the root of the website host to which it applies.
pl: Ta witryna działa w podkatalogu. Plik robots.txt musi się znajdować w katalogu głównym hosta witryny, której dotyczy.

en: This sitemap contains
pl: Ta mapa witryny zawiera

en: This sitemap index contains
pl: Ten indeks map witryny zawiera

en: This sitemap was %1$s generated on %2$s at %3$s by %4$s %5$s - the original SEO plugin for WordPress.
pl: Ta mapa witryny została wygenerowana %1$s %2$s o %3$s przez wtyczkę %4$s %5$s – oryginalną wtyczkę SEO do WordPressa.

en: This specifies whether your website's robots meta tag allows Googlebot to index the page.
pl: Określa, czy meta znacznik robots Twojej witryny pozwala robotowi Googlebot na indeksowanie strony.

en: This specifies whether your website's robots.txt file allows Googlebot to crawl the page.
pl: Umożliwia określenie, czy plik robots.txt witryny internetowej zezwala Googlebotowi na przeszukanie danej strony.

en: This string gets appended to the titles and descriptions of paginated pages (like term or archive pages).
pl: Ten ciąg jest dołączany do tytułów i opisów stron objętych stronicowaniem (takich jak strony taksonomii i archiwów).

en: This table displays the performance of keywords that your site ranks for over time, including metrics such as impressions, click-through rate, and average position in search results. It allows for easy analysis of how keywords are performing and identification of any underperforming keywords that may need to be optimized or replaced.
pl: Ta tabela przedstawia skuteczność słów kluczowych, dla których witryna jest notowana w wynikach wyszukiwania – w tym takie wskaźniki jak odsłony, klikalność i średnia pozycja w wynikach – w ujęciu czasowym. Umożliwia ona łatwą analizę skuteczności słów kluczowych oraz identyfikację ewentualnych słów, które spisują się słabo i mogą wymagać optymalizacji lub zmiany.

en: This will permanently remove the selected pages from the additional pages sitemap.
pl: To spowoduje trwałe usunięcie wybranych stron z mapy witryny z dodatkowymi stronami.

en: This will permanently remove this page from the additional pages sitemap.
pl: To spowoduje trwałe usunięcie tej strony z mapy witryny z dodatkowymi stronami.

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Timor-Leste
pl: Timor Wschodni

en: Title
pl: Tytuł

en: Title & Description
pl: Tytuł i opis

en: Title Attribute Format
pl: Format atrybutu tytułu

en: Title Case
pl: Jak Nazwy Własne

en: Title Separator
pl: Separator tytułu

en: Title Wrapper
pl: Obwoluta tytułu

en: Title:
pl: Tytuł:

en: To
pl: Do

en: To add this block, edit a page or post and search for the "%1$s - Breadcrumbs" block. %2$s
pl: Aby dodać ten blok, zmodyfikuj stronę lub wpis i wyszukaj blok „%1$s – okruszki”. %2$s

en: To add this block, edit a page or post and search for the %1$s"%2$s - HTML Sitemap"%3$s block.
pl: Aby dodać ten blok, zmodyfikuj stronę lub wpis i wyszukaj blok %1$s„%2$s – mapa witryny HTML”%3$s.

en: To add this widget, visit the %1$swidgets page%2$s and look for the "%3$s" widget.
pl: Aby dodać ten widżet, przejdź na %1$sstronę widżetów%2$s i poszukaj widżetu „%3$s”.

en: To continue using awesome AI Content features such as FAQs, Key Points, and Social Posts, you must purchase additional credits or connect to an existing account.
pl: Aby nadal korzystać z niesamowitych funkcji treści opartych na AI, takich jak FAQ, punkty kluczowe i wpisy w mediach społecznościowych, musisz zakupić dodatkowe kredyty lub połączyć się z istniejącym kontem.

en: To let search engines know which profiles are associated with this site, enter them below:
pl: Aby poinformować wyszukiwarki, jakie profile są powiązane z tą witryną, wpisz je poniżej:

en: To let search engines know which profiles are associated with this user, enter them below:
pl: Aby poinformować wyszukiwarki, jakie profile są powiązane z tym użytkownikiem, wpisz je poniżej:

en: To prevent a greedy regular expression you can use %1$s to anchor it to the start of the Query Arg. For example: %2$s
pl: Aby zapobiec zachłannemu wyrażeniu regularnemu, możesz je zakotwiczyć na początku argumentu zapytania przy użyciu elementu %1$s. Na przykład: %2$s

en: To prevent a greedy regular expression you can use %1$s to anchor it to the start of the URL. For example: %2$s
pl: Aby zapobiec zachłannemu wyrażeniu regularnemu, możesz je zakotwiczyć na początku adresu URL przy użyciu elementu %1$s. Na przykład: %2$s

en: To unlock additional credits, %1$s or %2$s.
pl: Aby odblokować dodatkowe kredyty, %1$s lub %2$s.

en: To unlock additional credits, %1$s.
pl: Aby odblokować dodatkowe kredyty, %1$s.

en: To unlock more features, consider %1$s.
pl: Aby uzyskać dostęp do większej liczby funkcji, rozważ %1$s.

en: To unlock the selected features, please %1$s and enter your license key below.
pl: Aby uzyskać dostęp do wybranych funkcji, %1$s i wpisz poniżej klucz licencyjny.

en: To unlock the selected features, please enter your license key below.
pl: Aby uzyskać dostęp do wybranych funkcji, wpisz poniżej klucz licencyjny.

en: To use this feature, first add a focus keyword.
pl: Aby skorzystać z tej funkcji, najpierw dodaj słowo kluczowe.

en: To view the llms-full.txt file, enable the setting, save changes and wait a minute for the file to be generated.
pl: Aby wyświetlić plik llms-full.txt, włącz ustawienie, zapisz zmiany i poczekaj minutę, aż plik zostanie wygenerowany.

en: To view the llms.txt file, enable the setting, save changes and wait a minute for the file to be generated.
pl: Aby wyświetlić plik llms.txt, włącz ustawienie, zapisz zmiany i poczekaj minutę, aż plik zostanie wygenerowany.

en: To view the new sitemap, first save changes.
pl: Aby zobaczyć nową mapę witryny, najpierw zapisz zmiany.

en: To view the sitemap, enter a URL and save changes.
pl: Aby zobaczyć mapę witryny, wpisz adres URL i zapisz zmiany.

en: Toddlers
pl: Maluchy

en: Tone
pl: Ton

en: Too Long
pl: Za dużo

en: Too Long 😑
pl: Za dużo 😑

en: Too Many Words
pl: Za dużo słów

en: Too Many Words 😑
pl: Za dużo słów 😑

en: Too Short
pl: Za mało

en: Too Short 🙃
pl: Za mało 🙃

en: Too few internal links found.
pl: Znaleziono zbyt mało odnośników wewnętrznych.

en: Too few internal links on the page.
pl: Za mało odnośników wewnętrznych na stronie.

en: Too few internal links on your page.
pl: Za mało odnośników wewnętrznych na twojej stronie.

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Top 10 Ways to Increase Traffic
pl: 10 najlepszych sposobów na zwiększenie ruchu

en: Top 3 Position
pl: Pozycja w pierwszej trójce

en: Top Competitor Content
pl: Treść dla najlepszych konkurentów

en: Top Content Discovery
pl: Odkrywanie najlepszych treści

en: Top Domain Reports
pl: Raporty dotyczące głównych domen

en: Top Keywords
pl: Główne słowa kluczowe

en: Top Losing
pl: Największe spadki

en: Top Losing Keywords
pl: Słowa kluczowe z największymi spadkami

en: Top Losing Posts
pl: Wpisy z największymi spadkami

en: Top Pages
pl: Najpopularniejsze strony

en: Top Positions
pl: Najwyższe pozycje

en: Top Winning
pl: Największe awanse

en: Top Winning Keywords
pl: Słowa kluczowe z największymi awansami

en: Top Winning Posts
pl: Wpisy z największymi awansami

en: Top-rated WordPress donation and fundraising plugin. Over 10,000+ non-profit organizations and website owners use Charitable to create fundraising campaigns and raise more money online.
pl: Wysoko oceniana wtyczka do WordPressa służąca do obsługi darowizn i zbiórek pieniężnych. Ponad 10 000 organizacji non profit i właścicieli witryn internetowych używa Charitable do tworzenia kampanii fundraisingowych i zbierania pieniędzy online.

en: Total %1$s
pl: %1$s ogółem

en: Total Checks
pl: Łączna liczba kontroli

en: Total Clicks
pl: Kliknięcia ogółem

en: Total External Links
pl: Odnośniki zewnętrzne ogółem

en: Total Keywords
pl: Słowa kluczowe ogółem

en: Total Links
pl: Odnośniki ogółem

en: Total Posts
pl: Łącznie wpisów

en: Tourist Information Center
pl: Punkt informacji turystycznej

en: Track how well keywords are ranking in search results over time based on their position and average CTR. This can help you understand the performance of keywords and identify any trends or fluctuations.
pl: Śledź wyniki uzyskiwane przez słowa kluczowe w wyszukiwarce na podstawie ich pozycji i średniego współczynnika klikalności w czasie. Pomaga to ustalić skuteczność słów kluczowych oraz zidentyfikować ewentualne trendy i wahania.

en: Track how your site is performing in search rankings and generate reports with actionable insights.
pl: Śledź pozycję swojej witryny w wynikach wyszukiwania i generuj raporty z przydatną wiedzą praktyczną.

en: Track keyword rankings
pl: Śledzenie pozycji słów kluczowych

en: Track page rankings
pl: Śledzenie pozycji stron

en: Tracking
pl: Śledzenie

en: Transition words
pl: Słowa przejściowe

en: Translate
pl: Przetłumacz

en: Travel Agency
pl: Biuro podróży

en: Trial Credits
pl: Kredyty próbne

en: Trinidad & Tobago
pl: Trynidad i Tobago

en: TruSEO Score
pl: Ocena TruSEO

en: TruSEO Score & Content
pl: Ocena TruSEO i treść

en: TruSEO cannot analyze the post while you are using the Code Editor. Please switch back to the Visual Editor to view your results.
pl: TruSEO nie może analizować wpisu podczas korzystania z Edytora kodu. Przełącz się z powrotem do Edytora wizualnego, aby wyświetlić wyniki.

en: TruSEO scoring can imrove your search engine rankings. To see TruSEO scores for your published posts, enable at least one post type by turning on "Show in Search Results" in the Search Appearance settings.
pl: Punktacja TruSEO może poprawić Twoją pozycję w wyszukiwarkach. Aby zobaczyć punkty TruSEO dla opublikowanych wpisów, włącz co najmniej jeden typ treści, włączając opcję „Pokaż w wynikach wyszukiwania” w ustawieniach wyglądu w wyszukiwarce.

en: Try Again
pl: Spróbuj ponownie

en: Try New Headline
pl: Wypróbuj nowy nagłówek

en: Try to replace embedded objects with HTML5 alternatives.
pl: Spróbuj zastąpić obiekty osadzone ich alternatywami w formacie HTML5.

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Tunisia
pl: Tunezja

en: Turkey
pl: Turcja

en: Turkish
pl: Turecki

en: Turn your website visitors into brand ambassadors! Easily grow your email list, website traffic, and social media followers with the most powerful giveaways & contests plugin for WordPress.
pl: Zmień osoby odwiedzające twoją witrynę internetową w ambasadorów marki! Łatwo powiększaj listę adresów e-mail, ruch w witrynie oraz grono obserwujących w mediach społecznościowych przy użyciu najwydajniejszej wtyczki losowań i konkursów do WordPressa.

en: Type
pl: Rodzaj

en: Type to search...
pl: Wpisz, aby wyszukać...

en: Typical
pl: Typowy

en: Typical Top
pl: Typowy top

en: U.S. Virgin Islands
pl: Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych

en: URL
pl: Adres URL

en: URL Count
pl: Liczba adresów URL

en: URL already exists.
pl: Adres URL już istnieje.

en: URL is indexed
pl: Adres URL jest indeksowany

en: URL not indexed
pl: Adres URL nie został zindeksowany

en: URLs
pl: Adresy URL

en: URLs per Post Type / Taxonomy
pl: Adresy URL według typu treści / taksonomii

en: URLs that link to the inspected URL, directly and indirectly.
pl: Adresy URL bezpośrednio i pośrednio odsyłające do sprawdzanego adresu URL.

en: Ukraine
pl: Ukraina

en: Unable to read CSV file. Please check if the file is valid and try again.
pl: Nie można odczytać pliku CSV. Sprawdź, czy plik jest prawidłowy, i spróbuj ponownie.

en: Unauthorized
pl: Brak autoryzacji

en: Unavailable for Legal Reasons
pl: Niedostępne z przyczyn prawnych

en: Unblock
pl: Odblokuj

en: Unblock Query Arg
pl: Odblokuj argument zapytania

en: Unblock Query Args
pl: Odblokuj argumenty zapytania

en: Unblocked
pl: Odblokowane

en: Uncommon Words
pl: Słowa nietypowe

en: Under Construction
pl: W budowie

en: Underscores (_)
pl: Podkreślenia (_)

en: Unfortunately, there was an error importing your SEO plugin settings. This could be due to an incompatibility in the version installed. Make sure you are on the latest version of the plugin and try again.
pl: Niestety, podczas importowania ustawień wtyczki SEO wystąpił błąd. Przyczyną może być niezgodność zainstalowanej wersji. Upewnij się, że masz najnowszą wersję wtyczki, i spróbuj ponownie.

en: Uninstall %1$s
pl: Odinstaluj wtyczkę %1$s

en: United Arab Emirates
pl: Zjednoczone Emiraty Arabskie

en: United Kingdom
pl: Wielka Brytania

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: Universal Analytics V3 Deprecation Notice
pl: Powiadomienie o przestarzałej wersji Universal Analytics V3

en: Universal Tracking for AMP and Instant Articles
pl: Uniwersalne śledzenie AMP i Instant Articles

en: University
pl: Uniwersytet

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Unknown fetch state
pl: Nieznany stan pobierania

en: Unknown indexing status
pl: Nieznany status indeksowania

en: Unknown user agent
pl: Nieznany agent użytkownika

en: Unlimited Schema
pl: Schemat bez ograniczeń

en: Unlock Access Control
pl: Uzyskaj dostęp do funkcji kontroli dostępu

en: Unlock All Features
pl: Uzyskaj dostęp do wszystkich funkcji

en: Unlock Author SEO (E-E-A-T)
pl: Uzyskaj dostęp do Author SEO (E-E-A-T)

en: Unlock Breadcrumb Templates
pl: Uzyskaj dostęp do szablonów okruszków

en: Unlock Custom Fields
pl: Uzyskaj dostęp do pól własnych

en: Unlock Custom Taxonomies
pl: Uzyskaj dostęp do taksonomii własnych

en: Unlock Domain Activations
pl: Uzyskaj dostęp do funkcji włączenia w domenach

en: Unlock Image SEO
pl: Uzyskaj dostęp do SEO obrazków

en: Unlock Keyword Tracking
pl: Uzyskaj dostęp do śledzenia słów kluczowych

en: Unlock Link Assistant
pl: Uzyskaj dostęp do Asystenta odnośników

en: Unlock Local SEO
pl: Uzyskaj dostęp do SEO lokalnego

en: Unlock Network Tools
pl: Uzyskaj dostęp do narzędzi sieciowych

en: Unlock News Sitemaps
pl: Uzyskaj dostęp do map witryny z wiadomościami

en: Unlock Post Tracking
pl: Uzyskaj dostęp do śledzenia wpisów

en: Unlock Redirects
pl: Uzyskaj dostęp do przekierowań

en: Unlock SEO Revisions
pl: Uzyskaj dostęp do wersji SEO

en: Unlock Schema Generator
pl: Uzyskaj dostęp do generatora schematów

en: Unlock Schema Markup Generator
pl: Uzyskaj dostęp do generatora znaczników schematu

en: Unlock Search Statistics
pl: Uzyskaj dostęp do statystyk wyszukiwania

en: Unlock Site Audit
pl: Odblokuj audyt witryny

en: Unlock Video Sitemaps
pl: Uzyskaj dostęp do map witryny z filmami

en: Unlock network-level tools to manage all your sites from one easy-to-use location. Manage your license key activations for each individual domain.
pl: Uzyskaj dostęp do narzędzi na poziomie sieci, które umożliwiają wygodne zarządzanie wszystkimi witrynami z poziomu jednej lokalizacji. Zarządzaj włączeniem klucza licencyjnego dla każdej domeny osobno.

en: Unlock network-level tools to manage all your sites from one easy-to-use location. Migrate data or create backups without the need to visit each dashboard.
pl: Uzyskaj dostęp do narzędzi na poziomie sieci, które umożliwiają wygodne zarządzanie wszystkimi witrynami z jednej lokalizacji. Migruj dane i twórz kopie zapasowe bez przechodzenia do kokpitów poszczególnych witryn.

en: Unwanted Bots
pl: Niechciane boty

en: Up
pl: W górę

en: Update
pl: Zaktualizuj

en: Update (Don't Modify Date)
pl: Zaktualizuj (nie modyfikuj daty)

en: Update Addon
pl: Zaktualizuj dodatek

en: Update Author SEO (E-E-A-T)
pl: Zaktualizuj Author SEO (E-E-A-T)

en: Update IndexNow
pl: Zaktualizuj IndexNow

en: Update Options
pl: Zaktualizuj ustawienia

en: Update Page
pl: Zaktualizuj stronę

en: Update WPCode
pl: Zaktualizuj WPCode

en: Update to version
pl: Zaktualizuj do wersji

en: Upgrade
pl: Ulepsz

en: Upgrade %1$s to Pro and Unlock all Features!
pl: Ulepsz %1$s do Pro i odblokuj wszystkie funkcje!

en: Upgrade Your Plan
pl: Ulepsz plan

en: Upgrade to %1$s
pl: Ulepsz do %1$s

en: Upgrade to %1$s %2$s
pl: Ulepsz do %1$s %2$s

en: Upgrade to %1$s Today
pl: Ulepsz do %1$s już dziś

en: Upgrade to %1$s and Save %2$s
pl: Ulepsz do %1$s i zaoszczędź %2$s

en: Upgrade to Pro
pl: Ulepsz do Pro

en: Upgrade to Pro Today!
pl: Ulepsz do Pro już dziś!

en: Upgrade to Pro to Unlock Powerful SEO Features
pl: Ulepsz do Pro, aby odblokować potężne funkcje SEO

en: Upgrade to Pro to unlock Search Statistics and sync your site with Google Search Console. Get valuable insights right inside your WordPress dashboard, track keyword rankings and search performance for individual posts with actionable insights to help you rank higher in search results!
pl: Kup Pro, aby zyskać dostęp do statystyk wyszukiwania, synchronizować witrynę z Google Search Console i mieć wgląd w cenne informacje bezpośrednio w kokpicie WordPressa. Śledź pozycje słów kluczowych i skuteczność poszczególnych wpisów z perspektywy wyszukiwania dzięki przydatnym w praktyce informacjom, które pomogą ci uzyskać wyższą pozycję witryny w wynikach wyszukiwania!

en: Upload Directory Info
pl: Informacje o katalogu przesyłania

en: Upload or Select Image
pl: Prześlij lub wybierz obrazek

en: Urgent
pl: Pilny

en: Url:
pl: Adres URL:

en: Uruguay
pl: Urugwaj

en: Usage Examples
pl: Przykłady użycia

en: Usage Tracking
pl: Śledzenie użycia

en: Use 24h format
pl: Użyj formatu 24-godzinnego

en: Use AI Generator
pl: Użyj generatora AI

en: Use Categories for Meta Keywords
pl: Użyj kategorii jako meta słów kluczowych

en: Use Categories in Article Tags
pl: Użyj kategorii w znacznikach artykułu

en: Use Content for Autogenerated Descriptions
pl: Użyj treści na potrzeby automatycznie generowanych opisów

en: Use Data from Facebook Tab
pl: Użyj danych z karty Facebooka

en: Use Default Settings
pl: Użyj ustawień domyślnych

en: Use Defaults
pl: Użyj ustawień domyślnych

en: Use Keywords in Article Tags
pl: Użyj słów kluczowych w znacznikach artykułu

en: Use Meta Keywords
pl: Użyj meta słów kluczowych

en: Use Post Tags in Article Tags
pl: Użyj znaczników wpisu w znacznikach artykułu

en: Use Range
pl: Użyj zakresu

en: Use Snippet
pl: Użyj fragmentu

en: Use Tags for Meta Keywords
pl: Użyj znaczników jako meta słów kluczowych

en: Use a default template
pl: Użyj szablonu domyślnego

en: Use our configuration wizard to properly set up %1$s with your WordPress website.
pl: Użyj naszego kreatora konfiguracji, aby prawidłowo skonfigurować wtyczkę %1$s ze swoją witryną w WordPressie.

en: Use our powerful Schema Generator to configure Schema Markup for your content. Search Engines use structured data to better understand what your site is about as well as to display rich snippets in search results. %1$s
pl: Za pomocą naszego zaawansowanego generatora schematów możesz skonfigurować znaczniki schematu dla swoich treści. Wykorzystując uporządkowane dane, wyszukiwarki lepiej poznają tematykę witryny i wyświetlają fragmenty rozszerzone w wynikach wyszukiwania. %1$s

en: Use the following PHP code anywhere in your theme (in the loop) to display the breadcrumbs. %1$s
pl: Użyj poniższego kodu PHP w dowolnym miejscu motywu (w pętli) w celu wyświetlenia okruszków. %1$s

en: Use the following PHP code anywhere in your theme to display the sitemap. %1$s
pl: Użyj poniższego kodu PHP w dowolnym miejscu motywu w celu wyświetlenia mapy witryny. %1$s

en: Use the following PHP code anywhere in your theme's post templates or author archive template to display a bio for the author.
pl: Użyj poniższego kodu PHP w dowolnym miejscu wchodzących w skład motywu szablonów wpisów lub szablonu archiwum autora, aby wyświetlić biogram autora.

en: Use the following PHP code anywhere in your theme's post templates to display a bio for the post author.
pl: Użyj poniższego kodu PHP w dowolnym miejscu szablonów wpisów wchodzących w skład motywu, aby wyświetlić biogram autora wpisu.

en: Use the following PHP code anywhere in your theme's post templates to display a bio for the post reviewer.
pl: Użyj poniższego kodu PHP w dowolnym miejscu szablonów wpisów wchodzących w skład motywu, aby wyświetlić biogram recenzenta wpisu.

en: Use the following shortcode to display the HTML Sitemap. %1$s
pl: Użyj poniższego krótkiego kodu, aby wyświetlić mapę witryny HTML. %1$s

en: Use the following shortcode to display the author bio.
pl: Użyj poniższego krótkiego kodu, aby wyświetlić biogram autora.

en: Use the following shortcode to display the author name.
pl: Użyj poniższego krótkiego kodu, aby wyświetlić nazwisko autora.

en: Use the following shortcode to display the current breadcrumbs. %1$s
pl: Użyj poniższego krótkiego kodu, aby wyświetlić obecne okruszki. %1$s

en: Use the following shortcode to display the reviewer name.
pl: Użyj poniższego krótkiego kodu, aby wyświetlić nazwisko recenzenta.

en: Use the home page description
pl: Użyj opisu strony głównej

en: Use the home page title
pl: Użyj tytułu strony głównej

en: Use the same username for multiple social networks
pl: Użyj tej samej nazwy użytkownika w wielu mediach społecznościowych

en: Use your Focus Keyword more in your H2 and H3 subheadings.
pl: Używaj częściej słów kluczowych w nagłówkach H2 i H3.

en: Used
pl: Używane

en: User Access Control
pl: Kontrola dostępu użytkowników

en: User Agent
pl: Agent użytkownika

en: User Count
pl: Liczba użytkowników

en: User Language
pl: Język użytkownika

en: User-Declared Canonical
pl: Kanoniczny zadeklarowany przez użytkownika

en: Uses
pl: Zastosowania

en: Uses (Highest)
pl: Zastosowania (najwyższe)

en: Uses (Lowest)
pl: Zastosowania (najniższe)

en: Using WPCode you can install AIOSEO code snippets with 1-click directly from this page or the WPCode library inside the WordPress admin.
pl: Za pomocą WPCode możesz jednym kliknięciem instalować fragmenty kodu AIOSEO bezpośrednio z poziomu tej strony lub z biblioteki WPCode dostępnej w panelu administracyjnym WordPressa.

en: Using the custom-built tools below, you can add an HTML sitemap to your website and help visitors discover all your content. Adding an HTML sitemap to your website may also help search engines find your content more easily.
pl: Za pomocą poniższych specjalnych narzędzi możesz dodać do witryny mapę w formacie HTML i pomóc odwiedzającym w odkryciu wszystkich swoich treści. Dodanie mapy witryny HTML może także ułatwić znajdowanie treści wyszukiwarkom.

en: VAT ID
pl: Identyfikator VAT

en: VAT ID:
pl: Identyfikator VAT:

en: Validate Schema
pl: Zweryfikuj schemat

en: Validate with Google
pl: Weryfikacja w Google

en: Value
pl: Wartość

en: Vat ID
pl: Identyfikator VAT

en: Venezuela
pl: Wenezuela

en: Version
pl: Wersja

en: Very Good!
pl: Bardzo dobrze!

en: Vibrant
pl: Wibrujący

en: Video
pl: Film

en: Video Sitemap
pl: Mapa witryny z filmami

en: Video Sitemaps is a %1$s Feature
pl: Mapy witryny z filmami to funkcja %1$s

en: Video Tutorials
pl: Poradniki filmowe

en: Video URL
pl: Adres URL filmu

en: Video and News Sitemaps
pl: Mapy witryny z filmami i wiadomościami

en: Vietnam
pl: Wietnam

en: View
pl: Zobacz

en: View %1$s
pl: Zobacz: %1$s

en: View All
pl: Zobacz wszystko

en: View All Documentation
pl: Zobacz całą dokumentację

en: View Documentation
pl: Zobacz dokumentację

en: View Previous Results
pl: Wyświetl poprzednie wyniki

en: View all tags
pl: Zobacz wszystkie znaczniki

en: View all video tutorials
pl: Zobacz wszystkie poradniki filmowe

en: View at a glance how many of your posts have been indexed and discovered by Google.
pl: Zobacz na pierwszy rzut oka, ile Twoich wpisów zostało zaindeksowanych i odkrytych przez Google.

en: View detailed link & domain reports, manage existing links and discover new internal linking opportunities through smart suggestions (Pro & Elite plans only)
pl: Przeglądaj szczegółowe raporty linków i domen, zarządzaj istniejącymi linkami i odkrywaj nowe możliwości linkowania wewnętrznego dzięki inteligentnym sugestiom (tylko plany Pro i Elite)

en: View full list
pl: Zobacz pełną listę

en: View in Google
pl: Zobacz w Google

en: View robots.txt
pl: Wyświetl plik robots.txt

en: View supported browsers
pl: Zobacz obsługiwane przeglądarki

en: View the Changelog
pl: Zobacz dziennik zmian

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Visible
pl: Widoczne

en: Visit Site
pl: Przejdź do witryny

en: Visual Arts Event
pl: Wydarzenie z obszaru sztuk wizualnych

en: Visual Breadcrumb Trails
pl: Wizualne ścieżki okruszków

en: Volume
pl: Objętość

en: Volunteer
pl: Wolontariusz

en: WP Roles (Editor, Author)
pl: Role WP (edytor, autor)

en: Want to get the most out of Clarity? Integrate Clarity with Google Analytics using MonsterInsights today!
pl: Chcesz maksymalnie wykorzystać platformę Clarity? Już dziś zintegruj ją z Google Analytics przy użyciu MonsterInsights!

en: Warning: %1$s has detected other active SEO or sitemap plugins. We recommend that you deactivate the following plugins to prevent any conflicts:
pl: Ostrzeżenie: wtyczka %1$s wykryła inne aktywne wtyczki SEO lub map witryn. Zalecamy wyłączenie następujących wtyczek w celu uniknięcia konfliktów:

en: Warning: %1$s has detected that you are blocking access to search engines. You can change this in Settings > Reading if this was unintended.
pl: Ostrzeżenie: wtyczka %1$s wykryła, że dostęp do wyszukiwarek jest zablokowany. Jeśli to ustawienie jest niezgodne z twoimi zamiarami, możesz je zmienić w obszarze Ustawienia > Czytanie.

en: Warning: %1$s has detected that you may have an invalid description format. This could lead to descriptions not being properly applied to your content.
pl: Ostrzeżenie: wtyczka %1$s wykryła, że możesz mieć nieprawidłowy format opisu. Może to spowodować nieprawidłowe stosowanie opisów do treści.

en: Warning: You have disabled Autogenerate Descriptions and are using the default description format. %1$s will not output a description unless you enter a custom one. You can enable Autogenerate Descriptions under %2$s.
pl: Ostrzeżenie: Wyłączono automatyczne generowanie opisów i jest używany domyślny format opisu. %1$s nie wyświetli opisu, jeśli nie wpiszesz własnego. Automatyczne generowanie opisów można włączyć w obszarze %2$s.

en: Warnings
pl: Ostrzeżenia

en: Watch our Guided Tour of %1$s
pl: Obejrzyj prezentację wtyczki %1$s

en: Watch video tutorials
pl: Zobacz poradniki filmowe

en: We are unable to retrieve the content for your site. This could be due to a number of reasons, but most likely the connection timed out while our analyzer was trying to access it. Please try again soon.
pl: Nie możemy pobrać treści twojej witryny. Przyczyny mogą być różne, ale najprawdopodobniej upłynął limit czasu połączenia, gdy nasz analizator próbował uzyskać do niej dostęp. Spróbuj ponownie niebawem.

en: We couldn't analyze your title, please try again later.
pl: Nie udało się przeanalizować tytułu. Spróbuj ponownie później.

en: We couldn't connect to the site, please try again later.
pl: Nie udało się połączyć z witryną. Spróbuj ponownie później.

en: We couldn't find an SEO Title.
pl: Nie znaleziono tytułu SEO.

en: We couldn't find any internal links in your content. Add internal links in your content.
pl: Nie znaleziono w treści odnośników wewnętrznych. Dodaj do treści odnośniki wewnętrzne.

en: We detected that your site has been removed from Google Search Console. If this was done in error, click below to re-sync and resolve this issue.
pl: Wykryliśmy, że twoja witryna została usunięta z Google Search Console. Jeśli nastąpiło to przez pomyłkę, kliknij poniżej, aby ponownie ją zsynchronizować i rozwiązać ten problem.

en: We detected that your sitemap has errors. The last fetch was on %1$s. Click below to resolve this issue.
pl: Wykryliśmy, że mapa witryny zawiera błędy. Ostatnie pobranie miało miejsce %1$s. Kliknij poniżej, aby rozwiązać ten problem.

en: We do not support importing from the currently installed version of %1$s (%2$s). Please upgrade to the latest version and try again.
pl: Importowanie danych z obecnie zainstalowanej wersji wtyczki %1$s (%2$s) nie jest obsługiwane. Ulepsz do najnowszej wersji i spróbuj ponownie.

en: We don't have any data to export.
pl: Brak danych do wyeksportowania.

en: We encountered an error loading the code snippets, please try again later.
pl: Napotkaliśmy błąd podczas wczytywania fragmentów kodu. Spróbuj ponownie później.

en: We found Schema.org data on the page.
pl: Znaleźliśmy na stronie dane Schema.org.

en: We found Schema.org data on your page.
pl: Znaleźliśmy na twojej stronie dane Schema.org.

en: We had a problem when exporting data.
pl: Podczas eksportowania danych wystąpił problem.

en: We have already selected our recommended features based on your site category, but you can use the following features to fine-tune your site.
pl: Już wybraliśmy zalecane funkcje na podstawie kategorii twojej witryny, ale możesz użyć poniższych funkcji, aby ją dostosować.

en: We have detected other SEO plugins installed on your website. Select which plugins you would like to import data to %1$s.
pl: Wykryliśmy, że w twojej witrynie są zainstalowane inne wtyczki SEO. Wybierz wtyczki, których dane chcesz zaimportować do wtyczki %1$s.

en: We have detected that you are currently using the %1$s Page Builder. Please click %2$shere%3$s to use the %1$s editor for a most accurate result.
pl: Wykryliśmy, że obecnie korzystasz z kreatora stron %1$s. Kliknij %2$stutaj%3$s, aby użyć edytora %1$s w celu uzyskania jak najdokładniejszych wyników.

en: We have detected you are running %1$s. Upgrade to %2$s to unlock our advanced eCommerce SEO features, including SEO for Product Categories and more.
pl: Wykryliśmy, że korzystasz z %1$s. Kup %2$s, aby zyskać dostęp do zaawansowanych funkcji SEO dla e-handlu, w tym związanych z kategoriami produktów i nie tylko.

en: We ran into an error. Please try again or contact support if it persists.
pl: Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z pomocą techniczną, jeśli problem będzie się powtarzał.

en: We recommend entering a number between 1 and 50 characters.
pl: Zalecamy wprowadzenie liczby składającej się z 1 do 50 znaków.

en: We recommend setting the amount of URLs per sitemap index to 1,000 or less. The more links, the longer it will take for the sitemap to load.
pl: Zalecamy, aby ustawiona liczba adresów URL w jednym indeksie mapy witryny nie przekraczała 1000. Im więcej odnośników, tym dłużej trwa wczytywanie mapy witryny.

en: We recommend tracking down where the un-minified CSS files come from.
pl: Zalecamy sprawdzenie, skąd pochodzą niezminifikowane pliki CSS.

en: We recommend tracking down where the un-minified JavaScript files come from
pl: Zalecamy sprawdzenie, skąd pochodzą niezminifikowane pliki JavaScript

en: We recommend using the %1$sFree ExactMetrics%2$s plugin to get the most out of Google Analytics.
pl: Zalecamy użycie %1$sbezpłatnej wtyczki ExactMetrics%2$s w celu pełnego wykorzystania możliwości narzędzia Google Analytics.

en: We recommend using the %1$sFree MonsterInsights%2$s plugin to get the most out of Google Analytics.
pl: Zalecamy użycie %1$sbezpłatnej wtyczki MonsterInsights%2$s w celu pełnego wykorzystania możliwości narzędzia Google Analytics.

en: We recommended redirecting attachment URLs back to the attachment since the default WordPress attachment pages have little SEO value.
pl: Zalecamy przekierowanie adresów URL załączników z powrotem do załączników, ponieważ domyślne strony załączników WordPressa mają niewielką wartość z perspektywy SEO.

en: We were unable to import the phone number that you previously entered for your Knowledge Graph schema markup.
    					As it needs to be internationally formatted, please enter it (%1$s) with the country code, e.g. +1 (555) 555-1234.
pl: Nie udało się zaimportować numeru telefonu, który został uprzednio wpisany na potrzeby znaczników schematu grafu wiedzy.
    					Ponieważ wymagany jest format międzynarodowy, wpisz numer (%1$s) wraz z numerem kierunkowym kraju, np. +1 (555) 555-1234.

en: We were unable to parse the content for this site.
pl: Nie udało się przeanalizować treści tej witryny.

en: We were unable to save the .htaccess file because the file was not writable. Please check the file permissions and try again.
pl: Nie udało się zapisać pliku .htaccess, ponieważ nie umożliwiał on zapisu. Sprawdź uprawnienia do pliku i spróbuj ponownie.

en: We were unable to save the .htaccess file due to syntax errors. Please check the code below and try again.
pl: Nie udało się zapisać pliku .htaccess z powodu błędów składni. Sprawdź kod poniżej i spróbuj ponownie.

en: We're adding rules to your robots.txt file to block certain bots from crawling your website. This can help improve website performance and protect sensitive information. %1$s
pl: Dodajemy reguły do ​​pliku robots.txt, aby zablokować niektórym botom możliwość indeksowania Twojej witryny. Może to pomóc w poprawie wydajności witryny i ochronie poufnych informacji. %1$s

en: We're sorry to hear you aren't enjoying %1$s. We would love a chance to improve. Could you take a minute and let us know what we can do better?
pl: Przykro nam słyszeć, że nie podoba ci się wtyczka %1$s. Chcielibyśmy ją udoskonalić. Czy poświęcisz trochę czasu, aby nam powiedzieć, co można w niej ulepszyć?

en: We've got some%1$swork to do!
pl: Mamy trochę%1$spracy!

en: We've made some significant changes to how we monitor Query Args for our Crawl Cleanup feature. Instead of DISABLING all query args and requiring you to add individual exceptions, we've now changed it to ALLOW all query args by default with the option to easily block unrecognized ones through our new log table.
pl: Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w sposobie monitorowania argumentów zapytań w ramach funkcji czyszczenia indeksowania. Zamiast WYŁĄCZYĆ wszystkie argumenty zapytań i wymagać od użytkownika dodania indywidualnych wyjątków, obecnie wszystkie argumenty zapytań są DOZWOLONE i dostępna jest możliwość łatwego zablokowania nierozpoznanych argumentów przy użyciu nowej tabeli.

en: Web Page
pl: Strona internetowa

en: Web Server
pl: Serwer WWW

en: Webmaster Tools
pl: Narzędzia dla webmasterów

en: Webmaster Tools Verification
pl: Weryfikacja narzędzi dla webmasterów

en: Website
pl: Witryna internetowa

en: Website Name
pl: Nazwa witryny internetowej

en: Website URL
pl: Adres URL witryny

en: Website URL:
pl: Adres URL witryny:

en: Websites
pl: Witryny internetowe

en: Wednesday
pl: Środa

en: Week
pl: Tydzień

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Welcome
pl: Witamy

en: Welcome to %1$s
pl: Witamy w %1$s

en: Welcome to %1$s, the original SEO plugin for WordPress. At %2$s, we build software that helps you rank your website in search results and gain organic traffic.
pl: Witamy w %1$s, oryginalnej wtyczce SEO do WordPressa. W %2$s tworzymy oprogramowanie, które ułatwia plasowanie witryn w wynikach wyszukiwania i pozyskiwanie ruchu organicznego.

en: Welcome to the %1$s Setup Wizard!
pl: Witamy w kreatorze konfiguracji wtyczki %1$s!

en: Well done!
pl: Brawo!

en: What's New
pl: Co nowego

en: Whether the compact author bio should be output or not. Defaults to %1$s.
pl: Określa, czy powinien być wyświetlany kompaktowy biogram autora. Wartość domyślna to %1$s.

en: Whether the labels should be shown or not. Defaults to %1$s.
pl: Określa, czy etykiety powinny być widoczne. Wartość domyślna to %1$s.

en: Whether the publication date of posts should be shown.
pl: Określa, czy data publikacji wpisów powinna być widoczna.

en: Whether the regular sitemap or compact date archive sitemap is output.
pl: Określa, czy jest wyprowadzana zwykła mapa witryny czy mapa witryny z kompaktowymi archiwami dat.

en: Whether to display the "Reviewed By" label or not. Defaults to %1$s.
pl: Określa, czy ma być wyświetlana etykieta „Recenzent”. Wartość domyślna to %1$s.

en: Whether to display the "Written By" label or not. Defaults to %1$s.
pl: Określa, czy ma być wyświetlana etykieta „Autor”. Wartość domyślna to %1$s.

en: Whether to display the author image or not. Defaults to %1$s.
pl: Określa, czy ma być wyświetlany obrazek autora. Wartość domyślna to %1$s.

en: Whether to display the popup when someone hovers over the name or not. Defaults to %1$s.
pl: Określa, czy po wskazaniu nazwiska kursorem ma być wyświetlane wyskakujące okienko. Wartość domyślna to %1$s.

en: Whether to display the reviewer image or not. Defaults to %1$s.
pl: Określa, czy ma być wyświetlany obrazek recenzenta. Wartość domyślna to %1$s.

en: Whether your business has multiple locations, or just one, %1$s makes it easy to configure and display relevant information about your local business. You can use the custom-built tools below, or you can use the Locations custom post type (multiple locations only) to generate relevant and necessary information for search engines or for your customers.
pl: Niezależnie od tego, czy twoja firma lokalna działa w wielu punktach czy tylko w jednym, %1$s umożliwia łatwe skonfigurowanie i wyświetlanie odpowiednich informacji na jej temat. Możesz skorzystać ze specjalnie opracowanych narzędzi dostępnych poniżej albo użyć własnego typu treści Lokalizacje (tylko w przypadku wielu punktów prowadzenia działalności), aby wygenerować wymagane i adekwatne informacje na potrzeby wyszukiwarek lub klientów.

en: Which SEO features do you want to enable?
pl: Jakie funkcje SEO chcesz włączyć?

en: Which category best describes your website?
pl: Jaka kategoria najlepiej opisuje twoją witrynę?

en: Whoops!
pl: Ups!

en: Widget
pl: Widżet

en: Widgets
pl: Widżety

en: Width
pl: Szerokość

en: Will be overriden if the Facebook author URL is present in the individual User Profile.
pl: Ta wartość zostanie zastąpiona, jeśli adres URL autora na Facebooku występuje w indywidualnym profilu użytkownika.

en: Will default opening hours set globally
pl: Domyślnie zostaną użyte godziny otwarcia ustawione globalnie

en: Winning / Losing
pl: Awanse/spadki

en: With our powerful revisions feature for all your SEO data, never lose the exact SEO title or description (and more!) that helped you rank higher in search results and restore it back in a single click.
pl: Dzięki naszej zaawansowanej funkcji wersji, obejmującej wszystkie dane SEO, już nigdy ci nie umknie dokładne brzmienie tytułu lub opisu SEO (albo innego elementu!), który polepszył pozycję twojej witryny w wynikach wyszukiwania – teraz możesz je przywrócić jednym kliknięciem.

en: WooCommerce Integration
pl: Integracja WooCommerce

en: WooCommerce Products only
pl: Tylko produkty WooCommerce

en: WooCommerce Products, Product Categories, Product Tags, Product Attributes + WooCommerce smart tags (price, brand, etc.)
pl: Produkty WooCommerce, kategorie produktów, tagi produktów, atrybuty produktów + inteligentne tagi WooCommerce (cena, marka, itp.)

en: Word Balance
pl: Równowaga słów

en: Word Count
pl: Liczba słów

en: Word balance
pl: Równowaga słów

en: WordPress Filter
pl: Filtr WordPressa

en: WordPress User Roles
pl: Role użytkowników WordPressa

en: WordPress sites usually insert the page or post title as an H1 tag (although custom themes can change this behavior).
pl: Witryny WordPress zazwyczaj wstawiają tytuł strony lub wpisu jako znacznik H1 (choć niestandardowe motywy mogą zmienić to zachowanie).

en: Words
pl: Słowa

en: Words to Strip
pl: Słowa do usunięcia

en: Would you like to purchase and install the following features now?
pl: Czy chcesz teraz kupić i zainstalować poniższe funkcje?

en: Write a blog about... Generate a table for...
pl: Napisz blog o... Wygeneruj tabelę dla...

en: Write a meta description for your page. Use your target keywords (in a natural way) and write with human readers in mind. Summarize the content - describe the topics your article discusses.
pl: Napisz meta opis swojej strony. Użyj docelowych słów kluczowych (w naturalny sposób) i pamiętaj, że opis będą czytać ludzie. Przedstaw w skrócie treść artykułu – opisz poruszone w nim zagadnienia.

en: Write a question...
pl: Napisz pytanie...

en: Write an answer...
pl: Napisz odpowiedź...

en: Write your post title to see the analyzer data. This Headline Analyzer tool enables you to write irresistible SEO headlines that drive traffic, shares, and rank better in search results.
pl: Napisz tytuł wpisu, aby zobaczyć dane analizatora. Narzędzie Analizator nagłówków umożliwia pisanie atrakcyjnych nagłówków SEO, które przyciągają ruch, zachęcają do udostępniania i polepszają pozycję witryny w wynikach wyszukiwania.

en: Writing Assistant
pl: Asystent ds. pisania

en: Writing compelling titles is both a science and an art. There are automated tools that can analyze your title against known metrics for readability and click-worthiness. You also need to understand the psychology of your target audience.
pl: Pisanie atrakcyjnych tytułów to połączenie nauki i sztuki. Istnieją zautomatyzowane narzędzia, które analizują tytuły z zastosowaniem znanych wskaźników czytelności i klikalności. Warto także znać cechy psychologiczne docelowej grupy odbiorców.

en: Written by
pl: Autor

en: X (Twitter Post)
pl: X (wpis na Twitterze)

en: X (Twitter) Card Settings
pl: Ustawienia karty X (Twittera)

en: X (Twitter) Preview
pl: Podgląd na X (Twitterze)

en: X Card Type
pl: Rodzaj karty X

en: X Description
pl: Opis na X

en: X Image
pl: Obrazek na X

en: X Title
pl: Tytuł na X

en: X cards by default will use the data defined below. If no data is set, X will instead pick up the data set on the Facebook tab.
pl: Na kartach X domyślnie będą używane dane zdefiniowane poniżej. W przypadku nieokreślenia danych X zamiast nich użyje danych zdefiniowanych na karcie Facebooka.

en: XML Sitemap
pl: Mapa XML witryny

en: Yandex Verification Code
pl: Kod weryfikacyjny Yandex

en: Yandex Webmaster Tools
pl: Narzędzia Yandex dla webmasterów

en: Year
pl: Rok

en: Yearly
pl: Co rok

en: Yes
pl: Tak

en: Yes I love it
pl: Tak, bardzo

en: Yes, I have a backup and want to reset the settings
pl: Tak, mam kopię zapasową i chcę zresetować ustawienia

en: Yes, I love it!
pl: Tak, bardzo!

en: Yes, I want to delete all links
pl: Tak, chcę usunąć wszystkie odnośniki

en: Yes, I want to delete these links
pl: Tak, chcę usunąć te odnośniki

en: Yes, I want to delete this backup
pl: Tak, chcę usunąć tę kopię zapasową

en: Yes, I want to delete this link
pl: Tak, chcę usunąć ten odnośnik

en: Yes, I want to disconnect
pl: Tak, chcę odłączyć

en: Yes, I want to restore this backup
pl: Tak, chcę przywrócić tę kopię zapasową

en: Yes, count me in
pl: Tak, chętnie

en: Yes, count me in!
pl: Tak, chętnie!

en: Yes, process this network change
pl: Tak, przeprowadź tę zmianę dotyczącą sieci

en: Yoast SEO
pl: SEO Yoasta

en: You Ran Out of Trial Credits!
pl: Skończyły Ci się kredyty próbne!

en: You are getting bugfixes and security updates, but not major features.
pl: Otrzymujesz poprawki błędów i aktualizacje zabezpieczeń, ale nie główne funkcje.

en: You are getting the latest features, bugfixes, and security updates as they are released.
pl: Otrzymujesz najnowsze funkcje, poprawki błędów i aktualizacje zabezpieczeń, gdy tylko zostaną udostępnione.

en: You are linking to other resources on your website which is great.
pl: Masz odnośniki do innych zasobów witrynie – to bardzo dobrze.

en: You are not allowed to install plugins.
pl: Nie masz uprawnień do instalowania wtyczek.

en: You are not licensed.
pl: Nie masz licencji.

en: You are not using any subheadings, although your text is rather long. Try and add some subheadings.
pl: Nie korzystasz z żadnych podnagłówków, choć twój tekst jest dość długi. Spróbuj dodać podnagłówki.

en: You are not using any subheadings, but your text is short enough and probably doesn't need them.
pl: Nie zastosowano żadnych podnagłówków, ale tekst jest dość krótki i prawdopodobnie nie wymaga ich użycia.

en: You are not using rich media like images or videos.
pl: Nie korzystasz z takich multimediów jak obrazki czy filmy.

en: You are using a browser which is no longer supported by %1$s. Please update or use another browser in order to access the plugin settings.
pl: Korzystasz z przeglądarki, której wtyczka %1$s już nie obsługuje. Aby wyświetlić ustawienia wtyczki, zaktualizuj obecną przeglądarkę lub użyj innej.

en: You are using a static home page which is found under Pages. You can %1$sedit your home page settings%2$s directly to change the title and description.
pl: Korzystasz ze statycznej strony głównej, którą można znaleźć w obszarze Strony. Możesz bezpośrednio %1$szmodyfikować ustawienia strony głównej%2$s, aby zmienić tytuł i opis.

en: You are using a static home page which is found under Pages. You can %1$sedit your home page settings%2$s directly to change the title, meta description and image.
pl: Korzystasz ze statycznej strony głównej, która znajduje się w sekcji Strony. Możesz bezpośrednio %1$szmodyfikować ustawienia strony głównej%2$s, aby zmienić tytuł, meta opis i obrazek.

en: You are using short paragraphs.
pl: Korzystasz z krótkich akapitów.

en: You can add additional social profile URLs here, separated by a new line.
pl: Tutaj możesz dodać adresy URL dodatkowych profili społecznościowych, umieszczając każdy z nich w osobnym wierszu.

en: You can choose to hide this block on the front-end of your site so that visitors won't see it but search engines will still see it.
pl: Możesz się zdecydować na ukrycie tego bloku we front-endzie witryny, co spowoduje, że goście nie będą go widzieć, ale pozostanie on widoczny dla wyszukiwarek.

en: You can customize your breadcrumb trail under
pl: Możesz dostosować ścieżkę nawigacyjną pod

en: You can edit the "Focus Keyword" and view information about "Page Analysis" on the admin side.
pl: Możesz edytować „Słowo kluczowe” i przeglądać informacje na temat „Analizy strony” po stronie administratora.

en: You can find more information about RSS Sitemaps at %1$ssitemaps.org%2$s.
pl: Więcej informacji na temat map witryn RSS można znaleźć na stronie %1$ssitemaps.org%2$s.

en: You can find more information about XML Sitemaps at %1$ssitemaps.org%2$s.
pl: Więcej informacji na temat map witryn XML można znaleźć na stronie %1$ssitemaps.org%2$s.

en: You can get an even greater boost in speed with a content delivery network service. These services host a copy of your content on multiple servers spread out across the globe. A user's request is handled by the edge server that's closest to their physical location, so the content arrives incredibly fast.
pl: Aby dodatkowo zwiększyć szybkość, możesz skorzystać z sieciowej usługi dostarczania treści. Takie usługi utrzymują kopię treści na wielu serwerach rozsianych po całym świecie. Żądania użytkowników są obsługiwane przez serwer brzegowy znajdujący się najbliżej ich fizycznej lokalizacji, dzięki czemu treść jest dostarczana wyjątkowo szybko.

en: You can import additional page URL's to your sitemap using a CSV file. The following 4 columns are required: %1$sPage URL, Priority, Frequency, Date Modified.%2$s
pl: Do mapy witryny można zaimportować adresy URL dodatkowych stron, korzystając z pliku CSV. Wymagane są następujące 4 kolumny: %1$sAdres URL strony, Priorytet, Częstotliwość, Data modyfikacji.%2$s

en: You can manage your default settings under <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">General Settings > AI Content</a>.
pl: Możesz zarządzać swoimi domyślnymi ustawieniami w <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Ustawieniach ogólnych > Treść SI</a>.

en: You can manually create a robots.txt file and upload it to your site's web root. A simpler option is to use a plugin for your CMS platform.
pl: Możesz ręcznie utworzyć plik robots.txt i przesłać go do głównego katalogu WWW witryny. Prostszym rozwiązaniem jest użycie wtyczki przeznaczonej do używanej platformy CMS.

en: You can manually set an API key here, but if left blank a new one will be auto-generated. %1$s
pl: Możesz tutaj ręcznie zdefiniować klucz API, ale jeśli pozostawisz puste pole, zostanie automatycznie wygenerowany nowy klucz. %1$s

en: You can now manage your SEO settings inside of %1$s via %2$s before you publish your post!
pl: Teraz możesz zarządzać ustawieniami SEO w %1$s za pośrednictwem wtyczki %2$s przed opublikowaniem wpisu!

en: You can reduce CSS repetition with HTML class and ID attributes. Often the same rules will be repeated across many page elements, embedded in each tag's "style" attribute. You can extract them into a single "style" tag and use classes and ID's to target each element.
pl: Aby ograniczyć powtórzenia w arkuszu CSS, możesz skorzystać z atrybutów class i ID dostępnych w języku HTML. Często się zdarza, że te same reguły powtarzają się w wielu elementach strony – są osadzone w atrybucie „style” każdego tagu. Możesz je umieścić w jednym tagu „style”, a następnie obsłużyć poszczególne elementy przy użyciu klas i identyfikatorów.

en: You can try out our AI features for free, enjoy! To unlock additional AI credits, %1$s or %2$s.
pl: Możesz wypróbować nasze funkcje AI za darmo, ciesz się! Aby odblokować dodatkowe kredyty AI, %1$s lub %2$s.

en: You can upgrade to the Pro plan today and
pl: Już dziś możesz kupić plan Pro i

en: You can use these quicklinks to quickly access our settings pages to adjust your site's SEO settings.
pl: Za pomocą tych szybkich odnośników możesz szybko przechodzić do stron ustawień w celu dostosowywania ustawień SEO witryny.

en: You can use this section to add any URLs to your sitemap which aren't a part of your WordPress installation. For example, if you have a contact form that you would like to be included on your sitemap you can enter the information manually.
pl: W tej sekcji możesz dodać do mapy witryny ewentualne adresy URL, które nie wchodzą w skład twojej instalacji WordPressa. Jeśli na przykład masz formularz kontaktowy, który chcesz uwzględnić w mapie witryny, możesz ręcznie wpisać informacje na jego temat.

en: You currently don't have permission to activate this addon. Please ask a site administrator to activate first.
pl: Obecnie nie masz uprawnień do włączania tego dodatku. Najpierw poproś administratora witryny, aby go włączył.

en: You currently don't have permission to update this addon. Please ask a site administrator to update.
pl: Obecnie nie masz uprawnień do aktualizowania tego dodatku. Poproś administratora witryny, aby go zaktualizował.

en: You do not have permission to use the AI Assistant.
pl: Nie masz uprawnień do korzystania z Asystenta SI.

en: You don't have any keywords yet.
pl: Jeszcze nie ma słów kluczowych.

en: You have %1$s more notifications
pl: Masz więcej powiadomień (%1$s)

en: You have %1$s%2$s without a Focus Keyword%3$s. Adding one can help you optimize your content for your target keyword.
pl: Masz %1$s%2$s bez słowa kluczowego %3$s. Dodanie jednego może pomóc Ci zoptymalizować treść pod kątem słowa kluczowego docelowego.

en: You have 1 more notification
pl: Masz jeszcze 1 powiadomienie

en: You have been using the %2$s Google Analytics V3 (Universal Analytics) integration which has been deprecated by Google and is no longer supported. This may affect your website's data accuracy and performance.%1$sTo ensure a seamless analytics experience, we recommend migrating to %3$s, a powerful analytics solution.%1$s%3$s offers advanced features such as real-time tracking, enhanced e-commerce analytics, and easy-to-understand reports, helping you make informed decisions to grow your online presence effectively.%1$sClick the button below to be redirected to the %3$s setup process, where you can start benefiting from its robust analytics capabilities immediately.
pl: Korzystasz z integracji wtyczki %2$s z platformą Google Analytics V3 (Universal Analytics), która została wycofana przez Google i już nie jest obsługiwana. Może to wpływać na dokładność danych i wydajność twojej witryny.%1$sAby zapewnić bezproblemowe korzystanie z funkcji analitycznych, zalecamy migrację do %3$s, wydajnego rozwiązania analitycznego.%1$s%3$s oferuje takie zaawansowane funkcje jak śledzenie w czasie rzeczywistym, rozszerzona analityka e-handlu i przystępne raporty, dzięki czemu pomaga podejmować świadome decyzje w celu skutecznego rozwijania obecności w Internecie.%1$sKliknij poniższy przycisk, aby przejść do procesu konfiguracji wtyczki %3$s, co pozwoli ci natychmiast zacząć korzystać z jej rozbudowanych możliwości analiz.

en: You have exceeded the limit for requests. Please try again later.
pl: Przekroczono limit żądań. Spróbuj ponownie później.

en: You have exceeded the number of requests allowed by your %1$s plan.
pl: Przekroczono limit żądań dozwolonych w planie %1$s.

en: You have new notifications!
pl: Masz nowe powiadomienia!

en: You have no new notifications.
pl: Nie ma nowych powiadomień.

en: You have no reports left.
pl: Nie masz już żadnych raportów.

en: You have no saved backups.
pl: Nie ma zapisanych kopii zapasowych.

en: You have no visible plugins!
pl: Nie ma widocznych wtyczek!

en: You have not added any schema yet. You can add any schema graphs you like via the Schema Generator below.
pl: Jeszcze nie dodano schematu. Za pomocą poniższego Generatora schematów możesz dodać grafy dowolnych schematów.

en: You have not yet added a valid license key.
pl: Jeszcze nie dodano prawidłowego klucza licencyjnego.

en: You have reached the maximum number of allowed characters.
pl: Osiągnięto maksymalną liczbę dozwolonych znaków.

en: You have reached the maximum of %1$s additional keywords.
pl: Osiągnięto maksymalną liczbę %1$s dodatkowych słów kluczowych.

en: You have space to add more keywords and power words to boost your rankings and click-through rate.
pl: Masz miejsce na dodanie słów kluczowych i słów mocy w celu polepszenia pozycji i zwiększenia klikalności.

en: You must first add content before the score can be determined.
pl: Przed wyświetleniem wyniku musisz najpierw dodać treść.

en: You selected to install the free %1$s plugin during the setup of %2$s, but there was an issue during installation. Click below to manually install.
pl: W trakcie konfigurowania wtyczki %2$s wybrano instalację bezpłatnej wtyczki %1$s, ale podczas instalacji wystąpił błąd. Kliknij poniżej, aby przeprowadzić tę instalację ręcznie.

en: You should use HTTP redirections (301 permanent redirects) to pass PageRank from the "wrong" URLs to the standard (canonical) ones. That way, your content will still benefit from backlinks if someone makes a mistake and uses the wrong URL.
pl: Powinieneś używać przekierowań HTTP (stałych przekierowań 301), aby przekazać PageRank z „błędnych” adresów URL do standardowych (kanonicznych). W ten sposób Twoja treść nadal będzie korzystać z odnośników zwrotnych, nawet jeśli ktoś popełni błąd i użyje niewłaściwego adresu URL.

en: You should write as if your readers are selfish people with short attention spans (because that describes a large percentage of the world's population). Readers visit websites for selfish reasons - they're not there to make you happy.
pl: Podczas pisania wyobraź sobie, że twoi odbiorcy są samolubni i nie potrafią na długo skupić uwagi (ponieważ takie cechy ma spory odsetek ludności świata). Ludzie wchodzą na strony internetowe z egoistycznych pobudek – nie chodzi im o to, by sprawić ci radość.

en: You will need to manually update everything.
pl: Wszystko trzeba będzie aktualizować ręcznie.

en: You won't have access to this functionality until the extensions have been purchased and installed.
pl: Nie będziesz mieć dostępu do tych funkcji do czasu zakupu i zainstalowania rozszerzeń.

en: You're almost there! Once you complete the SEO setup your site will be optimized to rank in search engine results!
pl: Prawie gotowe! Po zakończeniu konfiguracji SEO twoja witryna będzie zoptymalizowana pod kątem obecności w wynikach wyszukiwania!

en: You're connected to SEOBoost!
pl: Jesteś połączony z SEOBoost!

en: You're good to go!
pl: Wszystko gotowe!

en: You're using %1$s - no license needed. Enjoy!
pl: Korzystasz z %1$s – do tego nie potrzeba licencji. Powodzenia!

en: You're using %1$s. To unlock more features, consider %2$s
pl: Korzystasz z wtyczki %1$s. Aby uzyskać dostęp do dodatkowych funkcji, rozważ %2$s

en: You're using enough active voice. That's great!
pl: W wystarczającym stopniu używasz strony czynnej. Świetnie!

en: Your %1$s appears in the first paragraph. Well done!
pl: %1$s występuje w pierwszym akapicie. Brawo!

en: Your %1$s does not appear in the first paragraph. Make sure the topic is clear immediately.
pl: %1$s nie występuje w pierwszym akapicie. Zadbaj o to, aby temat od razu był jasny.

en: Your %1$s will be noindexed and excluded from the sitemap so that search engines ignore them. You can still control how their page title looks like below.
pl: Elementy typu %1$s otrzymają tag noindex i zostaną wykluczone z mapy witryny, aby wyszukiwarki mogły je ignorować. Poniżej wciąż możesz określić wygląd odpowiadającego im tytułu strony.

en: Your Account is Connected to SEOBoost! 🎉
pl: Twoje konto jest połączone z SEOBoost! 🎉

en: Your Bluesky URL is invalid. Please check the format and try again.
pl: Twój adres URL Bluesky jest nieprawidłowy. Sprawdź format i spróbuj ponownie.

en: Your Content
pl: Twoja treść

en: Your Email Address
pl: Twój adres e-mail

en: Your Facebook URL is invalid. Please check the format and try again.
pl: Twój adres URL na Facebooku jest nieprawidłowy. Sprawdź jego format i spróbuj ponownie.

en: Your H2 and H3 subheadings reflects the topic of your copy. Good job!
pl: Podnagłówki H2 i H3 odzwierciedlają tematykę treści. Brawo!

en: Your H2 or H3 subheading reflects the topic of your copy. Good job!
pl: Podnagłówek H2 lub H3 odzwierciedla tematykę treści. Brawo!

en: Your Homepage Score:
pl: Wynik Twojej strony domowej:

en: Your Instagram URL is invalid. Please check the format and try again.
pl: Twój adres URL na Instagramie jest nieprawidłowy. Sprawdź jego format i spróbuj ponownie.

en: Your LinkedIn URL is invalid. Please check the format and try again.
pl: Twój adres URL na LinkedIn jest nieprawidłowy. Sprawdź jego format i spróbuj ponownie.

en: Your Monthly SEO Email Summary
pl: E-mail z miesięcznym podsumowaniem SEO

en: Your MySpace URL is invalid. Please check the format and try again.
pl: Twój adres URL na MySpace jest nieprawidłowy. Sprawdź jego format i spróbuj ponownie.

en: Your Organization Name and Logo are set
pl: Ustawiono nazwę organizacji oraz jej logo

en: Your Organization Name and/or Logo are blank
pl: Brak nazwy organizacji i/lub logo

en: Your Organization Name and/or Logo are blank. These values are required for %1$s's Organization schema markup.
pl: Nazwa organizacji i/lub logo są puste. Wartości tych wymaga funkcja znaczników schematu organizacji dostępna we wtyczce %1$s.

en: Your Person Name and Image are set
pl: Twoje imię i nazwisko oraz obrazek są ustawione

en: Your Person Name and/or Image are blank
pl: Twoje imię i nazwisko i/lub obrazek są puste

en: Your Person Name and/or Image are blank. These values are required for %1$s's Person schema markup.
pl: Twoje imię i nazwisko i/lub obrazek są puste. Wartości tych wymaga funkcja znaczników schematu osoby we wtyczce %1$s.

en: Your Pinterest URL is invalid. Please check the format and try again.
pl: Twój adres URL w serwisie Pinterest jest nieprawidłowy. Sprawdź jego format i spróbuj ponownie.

en: Your RSS feed has been disabled. Disabling the global RSS feed is NOT recommended. This will prevent users from subscribing to your content and can hurt your SEO rankings. You can re-enable the global RSS feed in the %1$scrawl content settings%2$s.
pl: Kanał RSS został wyłączony. NIE zaleca się wyłączenia globalnego kanału RSS. Uniemożliwi to użytkownikom subskrybowanie twoich treści i może zaszkodzić wynikom SEO witryny. Globalny kanał RSS możesz włączyć ponownie w %1$sustawieniach indeksowania treści %2$s.

en: Your SEO Performance Report for %1$s
pl: Raport nt. skuteczności działań SEO w okresie %1$s

en: Your SEO title is %1$d characters long, which is too long.
pl: Długość twojego tytułu SEO w znakach wynosi %1$d. To oznacza, że tytuł SEO jest zbyt długi.

en: Your SEO title is only %1$d characters long, which is too short.
pl: Długość twojego tytułu SEO w znakach wynosi zaledwie %1$d. To oznacza, że tytuł SEO jest zbyt krótki.

en: Your SEO title is set and is %1$d characters long.
pl: Twój tytuł SEO został ustawiony, a jego długość w znakach wynosi %1$d.

en: Your Site Title and Tagline are set
pl: Tytuł witryny i slogan są ustawione

en: Your Site Title and/or Tagline are blank
pl: Tytuł witryny i/lub slogan jest pusty

en: Your Site Title and/or Tagline are blank. We recommend setting both of these values as %1$s requires these for various features, including our schema markup
pl: Tytuł witryny i/lub slogan jest pusty. Zalecamy ustawienie obu tych wartości, ponieważ wymagają ich różne funkcje wtyczki %1$s, w tym znaczniki schematu

en: Your Social Profiles
pl: Twoje profile społecznościowe

en: Your SoundCloud URL is invalid. Please check the format and try again.
pl: Twój adres URL w serwisie SoundCloud jest nieprawidłowy. Sprawdź jego format i spróbuj ponownie.

en: Your Templates
pl: Szablony

en: Your Threads URL is invalid. Please check the format and try again.
pl: Twój adres URL Threads jest nieprawidłowy. Sprawdź format i spróbuj ponownie.

en: Your TikTok URL is invalid. Please check the format and try again.
pl: Twój adres URL na TikToku jest nieprawidłowy. Sprawdź jego format i spróbuj ponownie.

en: Your Tumblr URL is invalid. Please check the format and try again.
pl: Twój adres URL w serwisie Tumblr jest nieprawidłowy. Sprawdź jego format i spróbuj ponownie.

en: Your URL appears to contain a domain inside the path: %1$s. Did you mean to use %2$s instead?
pl: Wydaje się, że adres URL zawiera domenę w ścieżce: %1$s. Czy tak naprawdę chodziło ci o %2$s?

en: Your URL is invalid.
pl: Adres URL jest nieprawidłowy.

en: Your URL is invalid. Please check the format and try again.
pl: Adres URL jest nieprawidłowy. Sprawdź jego format i spróbuj ponownie.

en: Your Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Your Weekly SEO Email Summary
pl: E-mail z tygodniowym podsumowaniem SEO

en: Your Wikipedia URL is invalid. Please check the format and try again.
pl: Twój adres URL na Wikipedii jest nieprawidłowy. Sprawdź jego format i spróbuj ponownie.

en: Your WordPress URL is invalid. Please check the format and try again.
pl: Twój adres URL w WordPressie jest nieprawidłowy. Sprawdź jego format i spróbuj ponownie.

en: Your X (Twitter) URL is invalid. Please check the format and try again.
pl: Twój adres URL na X (Twitterze) jest nieprawidłowy. Sprawdź jego format i spróbuj ponownie.

en: Your Yelp URL is invalid. Please check the format and try again.
pl: Twój adres URL w serwisie Yelp jest nieprawidłowy. Sprawdź jego format i spróbuj ponownie.

en: Your YouTube URL is invalid. Please check the format and try again.
pl: Twój adres URL na YouTube jest nieprawidłowy. Sprawdź jego format i spróbuj ponownie.

en: Your account is connected at the network level of your WordPress multisite.
pl: Twoje konto jest połączone na poziomie sieciowym z Twoją wielowitrynową WordPressa.

en: Your account is connected!
pl: Twoje konto jest połączone!

en: Your browser version is not supported
pl: Masz nieobsługiwaną wersję przeglądarki

en: Your connection with Google Search Console has expired or is invalid. Please check that your site is verified in Google Search Console and try to reconnect. If the problem persists, please contact our support team.
pl: Połączenie z Google Search Console wygasło lub jest nieprawidłowe. Sprawdź, czy twoja witryna jest zweryfikowana w Google Search Console i spróbuj ponownie nawiązać połączenie. Jeśli problem nie ustąpi, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej.

en: Your content contains images and/or video(s).
pl: Twoja treść zawiera obrazki i/lub filmy.

en: Your email is needed so you can receive SEO recommendations. This email will also be used to connect your site with our SEO API.
pl: Twój adres e-mail jest potrzebny do odbierania zaleceń dotyczących SEO. Adres ten umożliwi także połączenie twojej witryny z naszym interfejsem API SEO.

en: Your entire site is set to globally nofollow content.
pl: Cała treść twojej witryny jest objęta globalnym ustawieniem nofollow.

en: Your entire site is set to globally noindex content.
pl: Cała treść twojej witryny jest objęta globalnym ustawieniem noindex.

en: Your headline doesn’t use enough words. You have more space to add keywords and power words to improve your SEO and get more engagement.
pl: Nagłówek zawiera za mało słów. Masz więcej miejsca na dodanie słów kluczowych i słów mocy w celu polepszenia wskaźników SEO oraz zwiększenia zaangażowania.

en: Your headline has a negative sentiment.
pl: Nagłówek ma negatywny wydźwięk.

en: Your headline has a neutral sentiment.
pl: Nagłówek ma neutralny wydźwięk.

en: Your headline has a positive sentiment.
pl: Nagłówek ma pozytywny wydźwięk.

en: Your headline has the right amount of words. Headlines are more likely to be clicked on in search results if they have about 6 words.
pl: Nagłówek zawiera odpowiednią liczbę słów. Prawdopodobieństwo kliknięcia nagłówka w wynikach wyszukiwania jest większe, jeśli ma on około 6 słów.

en: Your headline has too many words. Long headlines will get cut off in search results and won’t get as many clicks.
pl: Nagłówek zawiera za dużo słów. Długie nagłówki są obcinane w wynikach wyszukiwania i rzadziej klikane.

en: Your headline would be more likely to get clicks if it had more common words.
pl: Prawdopodobieństwo kliknięcia nagłówka byłoby większe, gdyby zawierał on więcej słów typowych.

en: Your headline would be more likely to get clicks if it had more uncommon words.
pl: Prawdopodobieństwo kliknięcia nagłówka byłoby większe, gdyby zawierał on więcej słów nietypowych.

en: Your image is being generated... hang in there!
pl: Obrazek jest już generowany... wytrzymaj!

en: Your image's alt tag attribute.
pl: Atrybut tagu alt obrazka.

en: Your internal site search can create lots of confusing URLs for search engines, and can even be used as a way for SEO spammers to attack your site. Most sites will benefit from experimenting with these protections and optimizations, even if you don't have a search feature in your theme.
pl: Twoje wewnętrzne wyszukiwanie w witrynie może tworzyć wiele mylących adresów URL dla wyszukiwarek, a nawet może być wykorzystywane przez spamerów SEO do atakowania Twojej witryny. Większość witryn skorzysta na eksperymentowaniu z tymi zabezpieczeniami i optymalizacjami, nawet jeśli nie masz funkcji wyszukiwania w swoim motywie.

en: Your license has been disabled.
pl: Twoja licencja została wyłączona.

en: Your license has expired.
pl: Twoja licencja wygasła.

en: Your license key is invalid.
pl: Twój klucz licencyjny jest nieprawidłowy.

en: Your license key provides access to updates and addons.
pl: Klucz licencyjny zapewnia dostęp do aktualizacji i dodatków.

en: Your meta description is %1$d characters long, which is too long.
pl: Długość twojego meta opisu w znakach wynosi %1$d. To oznacza, że meta opis jest zbyt długi.

en: Your meta description is only %1$d characters long, which is too short.
pl: Długość twojego meta opisu w znakach wynosi zaledwie %1$d. To oznacza, że meta opis jest zbyt krótki.

en: Your meta description is set and is %1$d characters long.
pl: Twój meta opis został ustawiony, a jego długość w znakach wynosi %1$d.

en: Your name or company name.
pl: Twoje imię i nazwisko lub nazwa firmy.

en: Your page contains a noindex header or meta tag.
pl: Twoja strona zawiera nagłówek noindex lub znacznik meta.

en: Your page does not contain any noindex header or meta tag.
pl: Twoja strona nie zawiera żadnego nagłówka noindex ani znacznika meta.

en: Your page has a correct number of internal and external links.
pl: Twoja strona zawiera poprawną liczbę odnośników wewnętrznych i zewnętrznych.

en: Your page is using the canonical link tag.
pl: Twoja strona używa kanonicznego znacznika odnośnika.

en: Your page makes %1$d requests.
pl: Liczba żądań wykonywanych przez twoją stronę wynosi %1$d.

en: Your post is too short to generate AI content. Please add more content. For the best results, we recommend adding at least 200 characters.
pl: Twój wpis jest za krótki, aby wygenerować treść SI. Dodaj więcej treści. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zalecamy dodanie co najmniej 200 znaków.

en: Your post is too short to generate AI content. Please add more content. For the best results, we recommend adding at least 200 words.
pl: Twój wpis jest za krótki, aby wygenerować treść AI. Dodaj więcej treści. Aby uzyskać najlepsze wyniki, zalecamy dodanie co najmniej 200 słów.

en: Your post needs improvement!
pl: Wpis wymaga poprawy!

en: Your profile has unsaved changes. If you leave this page, you will lose your changes.
pl: Twój profil ma niezapisane zmiany. Jeśli opuścisz tę stronę, utracisz swoje zmiany.

en: Your response time is under 0.2 seconds.
pl: Czas odpowiedzi jest krótszy niż 0,2 s.

en: Your robots.txt file is missing or unavailable.
pl: Brak pliku robots.txt lub plik jest niedostępny.

en: Your server is not using "expires" headers for your images.
pl: Twój serwer nie używa nagłówków „expires” w przypadku obrazków.

en: Your server is using "expires" headers for your images.
pl: Twój serwer używa nagłówków „expires” w przypadku obrazków.

en: Your settings have been reset successfully!
pl: Ustawienia zostały zresetowane!

en: Your site already has %1$s activated. If you want to switch to %2$s, please first go to Plugins > Installed Plugins and deactivate %1$s. Then, you can activate %2$s.
pl: W twojej witrynie już jest włączona wtyczka %1$s. Jeśli chcesz przejść na %2$s, najpierw przejdź do obszaru Wtyczki > Zainstalowane wtyczki i wyłącz wtyczkę %1$s. Następnie możesz włączyć wtyczkę %2$s.

en: Your site appears in search results
pl: Twoja witryna pojawia się w wynikach wyszukiwania

en: Your site does not appear in search results
pl: Twoja witryna nie pojawia się w wynikach wyszukiwania

en: Your site has a %1$s higher CTR compared to the previous period.
pl: Twoja witryna uzyskała o %1$s wyższą klikalność niż w poprzednim okresie.

en: Your site has a %1$s lower CTR compared to the previous period.
pl: Twoja witryna uzyskała o %1$s niższą klikalność niż w poprzednim okresie.

en: Your site has a robots.txt file which includes one or more "disallow" directives.
pl: Twoja witryna ma plik robots.txt, który zawiera co najmniej jedną dyrektywę „disallow”.

en: Your site has a robots.txt file.
pl: Twoja witryna ma plik robots.txt.

en: Your site has received %1$s fewer clicks compared to the previous period, which is a %2$s decrease.
pl: Twoja witryna uzyskała mniej kliknięć niż w poprzednim okresie: o %1$s mniej, co oznacza spadek o %2$s.

en: Your site has received %1$s fewer impressions compared to the previous period, which is a %2$s decrease.
pl: Twoja witryna uzyskała mniej odsłon niż w poprzednim okresie: o %1$s mniej, co oznacza spadek o %2$s.

en: Your site has received %1$s more clicks compared to the previous period, which is a %2$s increase.
pl: Twoja witryna uzyskała więcej kliknięć niż w poprzednim okresie: o %1$s więcej, co oznacza wzrost o %2$s.

en: Your site has received %1$s more impressions compared to the previous period, which is a %2$s increase.
pl: Twoja witryna uzyskała więcej odsłon niż w poprzednim okresie: o %1$s więcej, co oznacza wzrost o %2$s.

en: Your site has received the same number of clicks compared to the previous period.
pl: Twoja witryna uzyskała tyle samo kliknięć co w poprzednim okresie.

en: Your site has received the same number of impressions compared to the previous period.
pl: Twoja witryna uzyskała tyle samo odsłon co w poprzednim okresie.

en: Your site has the same CTR compared to the previous period.
pl: Twoja witryna uzyskała taką samą klikalność jak w poprzednim okresie.

en: Your site is connected directly to Google Search Console and your sitemaps are in sync.
pl: Twoja witryna jest połączona bezpośrednio z Google Search Console i mapy witryny są zsynchronizowane.

en: Your site is currently not connected to %1$s. In order to analyze your site, you must first connect to our server. Please connect to %1$s and try again.
pl: Twoja witryna nie jest obecnie połączona z %1$s. Aby przeanalizować witrynę, musisz najpierw ustanowić połączenie z naszym serwerem. Ustanów połączenie z %1$s i spróbuj ponownie.

en: Your site is not connected. Please connect to %1$s, then try again.
pl: Witryna nie jest połączona. Połącz ją z wtyczką %1$s, a następnie spróbuj ponownie.

en: Your site is not using a secure transfer protocol (https).
pl: Twoja witryna nie korzysta z protokołu zabezpieczającego przesyłanie danych (https).

en: Your site is running an %1$sinsecure version%2$s of PHP that is no longer supported. Please contact your web hosting provider to update your PHP version or switch to a %3$srecommended WordPress hosting company%4$s.
pl: Twoja witryna korzysta z %1$sniezabezpieczonej wersji%2$s języka PHP, która już nie jest obsługiwana. Skontaktuj się z dostawcą hostingu i poproś o zaktualizowanie twojej wersji PHP lub przejdź na usługi %3$szalecanego dostawcy hostingu WordPressa%4$s.

en: Your site is running an %1$sinsecure version%2$s of WordPress that is no longer supported. Please update your site to the latest version of WordPress in order to continue using %3$s.
pl: Twoja witryna korzysta z %1$sniezabezpieczonej wersji%2$s WordPressa, która już nie jest obsługiwana. Zaktualizuj witrynę do najnowszej wersji WordPressa, aby nadal korzystać z wtyczki %3$s.

en: Your site is running an %1$soutdated version%2$s of PHP that is no longer supported and may cause issues with %3$s. Please contact your web hosting provider to update your PHP version or switch to a %4$srecommended WordPress hosting company%5$s.
pl: Twoja witryna korzysta z %1$snieaktualnej wersji%2$s języka PHP, która już nie jest obsługiwana i może powodować problemy z wtyczką %3$s. Skontaktuj się z dostawcą hostingu i poproś o zaktualizowanie twojej wersji PHP lub przejdź na usługi %4$szalecanej firmy zajmującej się hostingiem WordPressa%5$s.

en: Your site is running an %1$soutdated version%2$s of WordPress. We recommend using the latest version of WordPress in order to keep your site secure.
pl: Twoja witryna korzysta z %1$snieaktualnej wersji%2$s WordPressa. Zalecamy korzystanie z najnowszej wersji WordPressa w celu zabezpieczenia witryny.

en: Your site is set to private. This means WordPress asks search engines to exclude your website from search results.
pl: Twoja witryna jest ustawiona jako prywatna. To oznacza, że WordPress prosi wyszukiwarki o wykluczenie witryny z wyników wyszukiwania.

en: Your site is set to public. Search engines will index your website and it will appear in search results.
pl: Twoja witryna jest ustawiona jako publiczna. Wyszukiwarki będą indeksować witrynę i będzie ona widoczna w wynikach wyszukiwania.

en: Your site is using a secure transfer protocol (https).
pl: Twoja witryna korzysta z protokołu zabezpieczającego przesyłanie danych (https).

en: Your site ranked for %1$s fewer keywords compared to the previous period, which is a %2$s decrease.
pl: Twoja witryna jest notowana w wynikach wyszukiwania w przypadku mniejszej liczby słów kluczowych niż w poprzednim okresie: jest ich o %1$s mniej, co oznacza spadek o %2$s.

en: Your site ranked for %1$s more keywords compared to the previous period, which is a %2$s increase.
pl: Twoja witryna jest notowana w wynikach wyszukiwania w przypadku większej liczby słów kluczowych niż w poprzednim okresie: jest ich o %1$s więcej, co oznacza wzrost o %2$s.

en: Your site ranked for the same number of keywords compared to the previous period.
pl: Twoja witryna jest notowana w wynikach wyszukiwania w przypadku takiej samej liczby słów kluczowych jak w poprzednim okresie.

en: Your site title.
pl: Tytuł witryny.

en: Your site was removed from Google Search Console.
pl: Twoja witryna została usunięta z Google Search Console.

en: Your sitemap has errors.
pl: Mapa witryny zawiera błędy.

en: Your source is a protected path and cannot be redirected.
pl: Twoje źródło jest zabezpieczoną ścieżką i nie może zostać przekierowane.

en: Your source is the same as a target and this will create a loop.
pl: Obiekt źródłowy jest taki sam jak docelowy, a to spowoduje powstanie pętli.

en: Your static sitemap is currently being regenerated. This may take some time based on the size of your site. This may also cause the sitemap content to look outdated.
pl: Obecnie trwa ponowne generowanie statycznej mapy witryny. Może to trochę potrwać – w zależności od rozmiaru witryny. Ponadto w wyniku tej operacji treść mapy witryny może się wydawać nieaktualna.

en: Your target URL contains the invalid character(s) %1$s
pl: Docelowy adres URL zawiera nieprawidłowe znaki %1$s

en: Your target URL is not valid.
pl: Docelowy adres URL jest nieprawidłowy.

en: Your target URL should be an absolute URL like %1$s or start with a slash %2$s.
pl: Docelowy adres URL powinien być adresem bezwzględnym, takim jak %1$s, lub zaczynać się ukośnikiem %2$s.

en: Your theme is not visible!
pl: Twój motyw jest niewidoczny!

en: Your user account role does not have access to edit this field. %1$s
pl: Rola przypisana do twojego konta użytkownika nie ma uprawnień do edycji tego pola. %1$s

en: Yup, we know a thing or two about building awesome products that customers love.
pl: Tak, tak, wiemy co nieco o tworzeniu fantastycznych produktów, które klienci wprost uwielbiają.

en: Zip Code
pl: Kod pocztowy

en: a day ago
pl: dzień temu

en: a few seconds ago
pl: kilka sekund temu

en: a minute ago
pl: minutę temu

en: a month ago
pl: miesiąc temu

en: a year ago
pl: rok temu

en: always
pl: zawsze

en: analyzing serps
pl: analizowanie serpów

en: and was generated on %1$s at %2$s
pl: — wygenerowano: %1$s o %2$s

en: archive
pl: zarchiwizuj

en: at
pl: o

en: at least one
pl: co najmniej jedno

en: calculating keywords heading presence
pl: obliczanie obecności nagłówków słów kluczowych

en: calculating keywords importance
pl: obliczanie ważności słów kluczowych

en: calculating keywords use suggestions
pl: obliczanie sugestii użycia słów kluczowych

en: daily
pl: codziennie

en: days ago
pl: dni temu

en: default
pl: domyślny

en: desktop
pl: pulpit

en: dynamically
pl: dynamicznie

en: e.g. %1$s
pl: np. %1$s

[ctx: feed link]
en: -
pl: –

en: fetching competitor data
pl: pobieranie danych konkurencji

en: fetching keywords data
pl: pobieranie danych słów kluczowych

en: fetching keywords examples
pl: przykłady pobierania słów kluczowych

en: fetching report
pl: pobieranie raportu

en: fetching serps
pl: pobieranie serpów

en: from the network level
pl: z poziomu sieci

en: hourly
pl: co godzinę

en: https://any-domain.com/robots.txt
pl: https://dowolna_domena.com/robots.txt

en: in search results
pl: w wynikach wyszukiwania

en: internal linking recommendations in Link Assistant.
pl: zaleceń dotyczących odnośników wewnętrznych generowanych w Asystencie odnośników.

en: items
pl: elementy

en: items per page
pl: elementy na stronę

en: metaName
pl: metaNazwa

en: minutes ago
pl: minut temu

en: monthly
pl: co miesiąc

en: months ago
pl: miesiące temu

en: n/a
pl: nie dotyczy

en: name
pl: nazwa

en: needs update
pl: wymaga aktualizacji

en: never
pl: nigdy

en: not installed
pl: nie zainstalowano

en: of
pl: z

en: off
pl: wyłącz

en: other domains
pl: inne domeny

en: processing keyword
pl: słowo kluczowe przetwarzania

en: purchase PAYG credits
pl: zakup kredytów PAYG

en: purchase a Pay-As-You-Go bundle
pl: kup pakiet „Płać za użytkowanie”

en: querying search engines
pl: zapytania do wyszukiwarek

en: readability
pl: czytelność

en: review | reviews
pl[0]: recenzja
pl[1]: recenzje
pl[2]: recenzji

en: save 50% off
pl: zaoszczędź 50%

en: search string
pl: ciąg wyszukiwania

en: sitemap
pl: mapa witryny

en: sitemaps
pl: mapy witryny

en: source url set once post is published
pl: źródłowy adres URL ustawiany po opublikowaniu wpisu

en: statically
pl: statycznie

en: this is an RSS Sitemap, meant to be consumed by search engines like Google or Bing.
pl: mapa witryny RSS, przeznaczona dla takich wyszukiwarek jak Google czy Bing.

en: this is an XML Sitemap, meant to be consumed by search engines like Google or Bing.
pl: mapa witryny XML, przeznaczona dla takich wyszukiwarek jak Google czy Bing.

en: to analyze a competitor site.
pl: w celu przeanalizowania konkurencyjnej witryny.

en: to see your Site Score.
pl: w celu wyświetlenia oceny witryny.

en: unknown
pl: nieznane

en: upgrade to %1$s
pl: ulepsz do %1$s

en: upgrade to Pro
pl: ulepsz do Pro

en: upgrade to higher plan
pl: ulepsz do wyższego planu

en: upgrading to %1$s
pl: kupienie %1$s

en: very easy
pl: bardzo łatwo

en: vote | votes
pl[0]: głos
pl[1]: głosy
pl[2]: głosów

en: weekly
pl: co tydzień

en: what's this?
pl: co to jest?

en: words
pl: słowa

en: yearly
pl: co rok

en: years ago
pl: lat(a) temu
