Plugins - Akismet Spam Protection - Stable (latest release) - en to hu translation catalogue (191 entries)

en: No comment history.
hu: Nincs hozzászólástörténet.

en: Akismet was unable to recheck this comment.
hu: Az Akismet nem tudta ismételten ellenőrizni ezt a hozzászólást.

en: Akismet was unable to check this comment but will automatically retry later.
hu: Az Akismet nem tudta ellenőrizni ezt a hozzászólást, de később automatikusan megpróbálja újra.

note: translators: The placeholder is a WordPress PHP function name.
en: Comment was caught by %s.
hu: A megjegyzést %s fogta el.

en: Akismet is not configured. Please enter an API key.
hu: Az Akismet nincs konfigurálva. Adjon meg egy API-kulcsot.

en: Enter your API key
hu: API-kulcs megadása

en: Set up a different account
hu: Másik fiók beállítása

en: Set up your Akismet account to enable spam filtering on this site.
hu: Az oldalon történő spamszűrés engedélyezéséhez állítson be egy Akismet-fiókot.

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
hu: Az Akismet nem tudta ismételten ellenőrizni, hogy a hozzászólás spamnek minősül-e.

en: Stats response could not be decoded.
hu: A statisztika válasza nem dekódolható.

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
hu: Jelenleg nem lehet letölteni a statisztikát. Kérjük, próbálja újra.

en: API key must be set to fetch stats.
hu: A statisztika gyűjtéséhez rendelkezni kell az API-kulccsal.

en: To help your site with transparency under privacy laws like the GDPR, Akismet can display a notice to your users under your comment forms. This feature is disabled by default, however, you can turn it on above.
hu: Segítünk abban, hogy a weboldal biztonsága átlátható legyen, feleljen meg a GDPR által támasztott követelményeknek, az Akismet a hozzászólók számára, a hozzászólás mező alatt meg tud jeleníteni egy figyelmeztetést jelölőnégyzettel. Alapértelmezetten ez a szolgáltatás kikapcsolt állapotú, amelyet bármikor bekapcsolhatunk.a felső részen.

en: Do not display privacy notice.
hu: Adatvédelmi nyilatkozat ne jelenjék meg.

en: Display a privacy notice under your comment forms.
hu: Adatvédelmi nyilatkozat megjelenítése a hozzászólási űrlap alatt.

en: Akismet privacy notice
hu: Akismet adatvédelmi nyilatkozat

en: Privacy
hu: Adatvédelem

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed</a>.
hu: Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását</a> .

en: We collect information about visitors who comment on Sites that use our Akismet anti-spam service. The information we collect depends on how the User sets up Akismet for the Site, but typically includes the commenter's IP address, user agent, referrer, and Site URL (along with other information directly provided by the commenter such as their name, username, email address, and the comment itself).
hu: A weboldalon hozzászóló felhasználókról információt gyűjtünk, mivel az oldal az Akismet anti-spam szolgáltatását használja. A gyűjtött információ függ a beállításoktól is, általában a hozzászóló IP címét, felhasználói ügynökét, a hivatkozó  és weboldal URL-t tartalmazza (más információval együtt, amelyet a felhasználó közvetlenül megad, mint név, felhasználónév, e-mail cím és maga a hozzászólás).

en: Comment discarded.
hu: Hozzászólás elvetve.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
hu: A webhely API-kódja merev kódolású, és nem törölhető.

en: The value provided is not a valid and registered API key.
hu: A megadott érték nem érvényes és regisztrált API-kulcs.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
hu: A webhely API-kódja merev kódolású (bele van építve a rendszerbe), és az API-n keresztül nem módosítható.

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
hu: Az az időszak, amelyre a statisztika lehívható. Lehetőségek: 60 nap, 6 hónap, mind

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
hu: Ha igaz, akkor az egyes hozzászólásszerzők mellett megjelenik a jóváhagyott hozzászólások száma a hozzászólások listáját tartalmazó oldalon.

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
hu: Ha igaz, akkor az Akismet automatikusan törli a legrosszabb spamet, ahelyett, hogy a spam mappába helyezné.

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
hu: 12 karakter hosszúságú Akismet API-kulcs, amely az akismet.com/get oldalról kérhető le

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
hu: Webhelye nem tud csatlakozni az Akismet szerverekhez.

note: translators: %s is the wp-config.php file
en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
hu: A webhely számára a(z) %s fájlban meg van határozva egy Akismet API-kulcs.

en: Manual Configuration
hu: Kézi beállítás

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
hu: Ezen az oldalon frissítheti az Akismet beállításait, és megnézheti a spamek statisztikáit.

note: Description of the plugin
en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started: activate the Akismet plugin and then go to your Akismet Settings page to set up your API key.
hu: A milliók által használt Akismet talán a világon a legjobb megoldás a <strong>weboldal spam hozzászólások elleni védelmére</strong>. Akkor is védelmet biztosít, amikor Ön éppen szundikál. Első lépésként kapcsolja be az Akismet bővítményt, majd az Akismet beállítási oldalán állítsa be az API-kulcsot.

en: Connect with API key
hu: Csatlakozás az API-kulccsal

note: translators: %s is the WordPress.com username
en: You are connected as %s.
hu: %s néven kapcsolódva.

en: Connect with Jetpack
hu: Csatlakozás Jetpackkel

en: Use your Jetpack connection to set up Akismet.
hu: Az Akismet beállításához használja a Jetpack kapcsolatot.

en: Eliminate spam from your site
hu: Tartsa távol weboldalától a szemetet

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
hu: Szeretné <a href="%s">ellenőrizni a függőben lévő megjegyzéseket</a>?

en: Akismet is now protecting your site from spam. Happy blogging!
hu: Az Akismet most már védi webhelyét a spam ellen. Kellemes alkotást a weben!

en: Set up your Akismet account
hu: Akismet fiók beállítása

en: Detailed Stats
hu: Részletes statisztika

en: Statistics
hu: Statisztika

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
hu: A milliók által használt Akismet talán a világon a legjobb megoldás a <strong>weboldal spam hozzászólások elleni védelmére</strong>. Akkor is védelmet biztosít, amikor Ön éppen szundikál. Első lépésként menjen az<a href="admin.php?page=akismet-key-config">Aismet beállítási oldalára</a>, és állítsa be az API-kulcsot.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
hu: A milliók által használt Akismet talán a világon a legjobb megoldás a <strong>weboldal spam hozzászólások elleni védelmére</strong>. Akkor is védelmet biztosít, amikor Ön éppen szundikál.

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
hu[0]: %s hozzászólást elcsíptünk spamként.
hu[1]: %s hozzászólást elcsíptünk spamként.

en: No comments were caught as spam.
hu: Egyetlen hozzászólás sem lett spamként elfogva.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
hu[0]: Az Akismet %s hozzászólást ellenőrzött.
hu[1]: Az Akismet %s hozzászólást ellenőrzött.

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments awaiting moderation.
hu: Nincs ellenőrzésre váró megjegyzés. Az Akismet csak a moderálásra váró megjegyzéseket fogja ellenőrizni.

en: Comment not found.
hu: Hozzászólás nem található.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
hu[0]: %d hozzászólást nem tudtunk ellenőrizni.
hu[1]: %d hozzászólást nem tudtunk ellenőrizni.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
hu[0]: %d hozzászólás átkerült a Spambe.
hu[1]: %d hozzászólás átkerült a Spambe.

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
hu[0]: %d hozzászólás feldolgozva.
hu[1]: %d hozzászólás feldolgozva.

en: Comment #%d could not be checked.
hu: #%d hozzászólást nem sikerült ellenőrizni.

en: Failed to connect to Akismet.
hu: Hiba az Akismethez történő kapcsolódáskor.

en: Comment #%d is not spam.
hu: #%d hozzászólás nem spam.

en: Comment #%d is spam.
hu: #%d hozzászólás spam.

en: %s false positive | %s false positives
hu[0]: %s téves hibajelzés
hu[1]: %s téves hibajelzés

en: %s missed spam | %s missed spam
hu[0]: %s elhibázott spam
hu[1]: %s elhibázott spam

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
hu: Önnek nincs Akismet-csomagja.

en: Your Akismet subscription is suspended.
hu: Akismet előfizetése fel van függesztve.

en: Your Akismet plan has been cancelled.
hu: Akismet csomagja törlődött.

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
hu: Nem tudjuk feldolgozni a fizetést. Kérjük, <a href="%s" target="_blank">frissítse fizetési adatait</a> .

en: Please update your payment information.
hu: Kérjük, frissítse fizetési adatait.

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
hu: <strong>Már majdnem készen vagyunk</strong> – állítsa be az Akismetet, és intsen búcsút a kéretlen hozzászólásoknak

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
hu[0]: Az Akismet %d percet takarított meg Önnek!
hu[1]: Az Akismet %d percet takarított meg Önnek!

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
hu[0]: Az Akismet %d órát takarított meg Önnek!
hu[1]: Az Akismet %d órát takarított meg Önnek!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
hu[0]: Az Akismet %s napot spórolt meg nekünk.
hu[1]: Az Akismet %s napot spórolt meg nekünk.

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
hu: Az Akismet kiszűri a kéretlen hozzászólásokat (spamet), így Ön a fontosabb dolgokra összpontosíthat.

en: To continue your service, <a href="%s" target="_blank">upgrade to an Enterprise subscription</a>, which covers an unlimited number of sites.
hu: A szolgáltatás folytatásához <a href="%s" target="_blank">frissítsen egy Enterprise előfizetésre</a>, amely korlátlan számú webhelyre terjed ki.

note: translators: The placeholder is a URL.
en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
hu: Nem sikerült létrehozni a kapcsolatot a akismet.com-mal. Kérjük, olvassa el <a href="%s" target="_blank">a tűzfalakról szóló útmutatónkat</a> és ellenőrizze a kiszolgáló beállításait.

en: The API key you entered could not be verified.
hu: A beírt API-kulcsot nem lehetett ellenőrizni.

en: Please <a href="%s" target="_blank">contact our support team</a> with any questions.
hu: Ha bármilyen kérdése van, <a href="%s" target="_blank">lépjen kapcsolatba a támogató csapattal</a>.

en: In 2012, Akismet began using subscription plans for all accounts (even free ones). A plan has not been assigned to your account, and we&#8217;d appreciate it if you&#8217;d <a href="%s" target="_blank">sign into your account</a> and choose one.
hu: 2012-ben az Akismet elkezdett előfizetési csomagokat használni minden fiókhoz (még ingyenesekhez is). Az Ön fiókjához nincs terv rendelve, ezért örülnénk, ha <a href="%s" target="_blank">bejelentkezne a fiókjába,</a> és választana egyet.

en: All systems functional.
hu: Minden rendszer működőképes.

en: Enabled.
hu: Engedélyezve.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
hu: Az Akismet problémát tapasztalt egy korábbi SSL kéréssel kapcsolatban, és ideiglenesen letiltotta. Hamarosan újra elkezdi használni az SSL-t a kérésekhez.

en: Temporarily disabled.
hu: Ideiglenesen letiltva.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
hu: A webszerver nem tud SSL kéréseket benyújtani; lépjen kapcsolatba a webszolgáltatójával, és kérje meg, hogy támogassa az SSL kéréseket.

en: Disabled.
hu: Letiltva.

en: SSL Status
hu: SSL állapota

en: This comment was reported as not spam.
hu: Ezt a hozzászólást nem spamnek jelentették.

en: This comment was reported as spam.
hu: Ezt a hozzászólást spamnek jelentették.

en: Manually enter an API key
hu: API-kulcs megadása kézzel

en: Contact Akismet support
hu: Lépjen kapcsolatba az Akismet támogatással

en: No worries! Get in touch and we&#8217;ll sort this out.
hu: Semmi gond! Vegye fel velünk a kapcsolatot, és elrendezzük.

note: translators: %s is the WordPress.com email address
en: Your subscription for %s is suspended.
hu: A %s email címmel létrehozott előfizetése felfüggesztésre került.

note: translators: %s is the WordPress.com email address
en: Your subscription for %s is cancelled.
hu: %s feliratkozás törölve.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
hu: A beírt kulcs érvénytelen. Kérjük, ellenőrizze még egyszer.

en: There is a problem with your API key.
hu: Gond van az API kulccsal.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
hu: Segíthet nekünk a spam elleni küzdelemben és fiókja frissítésében, ha <a href="%s" target="_blank">hozzájárul egy jelképes összeggel</a> .

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
hu: További segítségért lépjen kapcsolatba az <a href="%s" target="_blank">Akismet támogatói csapatával</a>.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
hu: Az előfizetés újbóli aktiválásához látogasson el <a href="%s" target="_blank">Akismet-fiókjának oldalára</a>.

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
hu: Lehet, hogy a tűzfala megakadályozza az Akismet csatlakozását az API-hoz. Kérjük, lépjen kapcsolatba a tárhelyszolgáltatójával, és olvassa el <a href="%s" target="_blank">a tűzfalakkal kapcsolatos útmutatónkat</a> .

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
hu: A tárhely- vagy szerverszolgáltatónál le van tiltva a PHP <code>gethostbynamel</code> funkció.  <strong>Az Akismet csak a javítást követően tud megfelelően működni.</strong>  Vegye fel a kapcsolatot a tárhely- vagy tűzfalszolgáltatójával, és küldje el neki az <a href="%s" target="_blank">Akismet rendszerkövetelményről szóló tájékoztatást</a>.

en: Network functions are disabled.
hu: A hálózati funkciók le vannak tiltva.

note: translators: the placeholder is a clickable URL that leads to more information regarding an error code.
en: For more information: %s
hu: További információk: %s

en: Akismet Error Code: %s
hu: Akismet hibakód: %s

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
hu: Az Akismet néhány hozzászólást még nem ellenőrzött. Ezek később automatikusan újra ellenőrizve lesznek, időszakosan pedig vissza vannak tartva elbírálás végett.

en: Akismet has detected a problem.
hu: Az Akismet szolgáltatás hibát észlelt.

en: Change
hu: Módosítás

en: Upgrade
hu: Frissítés

en: Next Billing Date
hu: Következő számlázási dátum

en: Active
hu: Aktív

en: No Subscription Found
hu: Nem található előfizetés

en: Missing
hu: Hiányzó

en: Suspended
hu: Felfüggesztve

en: Cancelled
hu: Törölve

en: Save Changes
hu: Módosítások mentése

en: Disconnect this account
hu: Fiók leválasztása

en: Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than 1 day is deleted automatically. | Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than %2$d days is deleted automatically.
hu[0]: A <a href="%1$s">spam mappában</a> található 1 napnál idősebb spam automatikusan törlődik.
hu[1]: A <a href="%1$s">spam mappában</a> található %2$d napnál idősebb spam automatikusan törlődik.

en: Note:
hu: Megjegyzés:

en: Always put spam in the Spam folder for review.
hu: A spam mindig kerüljön a Spam mappába átnézésre.

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
hu: Csendben szórja ki a legrosszabb és legagresszívebb spamet, hogy soha ne is lássam.

en: Akismet anti-spam strictness
hu: Akismet anti-spam szigor

en: Show the number of approved comments beside each comment author
hu: Az elfogadott hozzászólások számának megjelenítése a hozzászólások szerzői mellett

en: Show approved comments
hu: Az jóváhagyott hozzászólások megjelenítése

en: Accuracy
hu: Pontosság

en: All time
hu: Eddig

en: Spam blocked | Spam blocked
hu[0]: Blokkolt spam
hu[1]: Blokkolt spam

en: Past six months
hu: Az elmúlt hat hónapban

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
hu: Kérjük, <a href="%1$s">frissítse a WordPresst</a> az aktuális verzióra, vagy <a href="%2$s">térjen vissza az Akismet bővítmény 2.4-es verziójához</a>.

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
hu: Az Akismet %s használatához WordPress %s, vagy frissebb verzió szükséges.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
hu: Az Akismet ezt a megjegyzést jóváhagyta egy automatikus újrapróbálkozás során.

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
hu: Az Akismet ezt a megjegyzést elcsípte spamként egy automatikus újrapróbálkozás során.

en: %s reported this comment as not spam.
hu: %s jelezte, hogy ez a hozzászólás nem spam.

en: %s reported this comment as spam.
hu: %s jelezte, hogy ez a hozzászólás spam.

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
hu: %1$s módosította a hozzászólás állapotát erre: %2$s.

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
hu: Az Akismet nem tudta ellenőrizni ezt a hozzászólást (válasz: %s), de később automatikusan megpróbálja újra.

en: Akismet cleared this comment.
hu: Az Akismet jóváhagyta ezt a hozzászólást.

en: Comment status was changed to %s
hu: Hozzászólás állapota erre változott: %s

en: Akismet caught this comment as spam.
hu: Az Akismet spamként fogta el ezt a megjegyzést.

note: translators: The placeholder is the number of pieces of spam blocked by Akismet.
en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
hu[0]: <strong class="count">%1$s spam</strong> került az <strong>Akismet</strong> által blokkolásra
hu[1]: <strong class="count">%1$s spam</strong> került az <strong>Akismet</strong> által blokkolásra

en: Title:
hu: Cím:

en: Spam Blocked
hu: Spam blokkolva

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
hu: Az Akismet által spamként elcsípett hozzászólások számának megjelenítése

en: Akismet Widget
hu: Akismet widget

en: Cleaning up spam takes time.
hu: A spam eltakarítása időbe kerül.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
hu: Ellenőrizze az <a href="%s">Akismet beállításait</a>, és ha a probléma továbbra is fennáll, lépjen kapcsolatba a tárhely-szolgáltatójával.

en: %s ago
hu: Ennyi idővel ezelőtt: %s

en: %s approved | %s approved
hu[0]: %s jóváhagyva
hu[1]: %s jóváhagyva

en: History
hu: Előzmények

en: View comment history
hu: Hozzászólás történetének megtekintése

en: Un-spammed by %s
hu: %s visszavonta a spamnek jelölést

en: Flagged as spam by %s
hu: %s spamnek jelölte

en: Cleared by Akismet
hu: Akismet által jóváhagyva

en: Flagged as spam by Akismet
hu: Az Akismet által spamnek jelölve

en: Awaiting spam check
hu: Várakozás spam-ellenőrzésre

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
hu: Az Akismet nem tudta ismételten ellenőrizni ezt a hozzászólást (válasz: %s).

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
hu: Akismet újra ellenőrizte és jóváhagyta ezt a megjegyzést.

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
hu: Akismet újra ellenőrizte és spamnek találta ezt a megjegyzést.

en: Check for Spam
hu: Spam-ellenőrzés

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
hu: Jelenleg üres az <a href='%s'>elbírálandó kéretlen üzenetek sora</a>.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
hu[0]: Jelenleg <a href="%2$s">%1$s hozzászólás</a> vár elbírálásra.
hu[1]: Jelenleg <a href="%2$s">%1$s hozzászólás</a> vár elbírálásra.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
hu: Az <a href="%s">Akismet</a> megakadályozza a spam bejutását a blogjába.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
hu[0]: Az <a href="%1$s">Akismet</a> már %2$s spamtől óvta meg a honlapot.
hu[1]: Az <a href="%1$s">Akismet</a> már %2$s spamtől óvta meg a honlapot.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
hu[0]: Az <a href="%1$s">Akismet</a> <a href="%2$s">%3$s spam hozzászólás</a>tól óvta meg a honlapot.
hu[1]: Az <a href="%1$s">Akismet</a> <a href="%2$s">%3$s spam hozzászólás</a>tól óvta meg a honlapot.

en: Cheatin&#8217; uh?
hu: Csalunk-csalunk?

en: Akismet Support
hu: Akismet támogatás

en: Akismet FAQ
hu: Akismet GYIK

en: For more information:
hu: További információk:

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
hu: Az előfizetés állapota – aktív, törölt vagy felfüggesztett

en: Status
hu: Állapot

en: The Akismet subscription plan
hu: Akismet előfizetési csomagok

en: Subscription Type
hu: Előfizetés típusa

en: Account
hu: Fiók

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
hu: Eldöntheti, hogy a legrosszabb szemétnek jelölt hozzászólások automatikusan törlődjenek, vagy csak kerüljenek be a Spam mappába.

en: Strictness
hu: Szigor

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
hu: Az elfogadott hozzászólások számának megjelenítése a hozzászólások szerzői mellett a hozzászóláslista oldalán.

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Enter/remove an API key.
hu: API-kulcs megadása/eltávolítása.

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Akismet Configuration
hu: Akismet beállítása

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
hu: Ezen az oldalon láthatja a weboldalon kiszűrt spam statisztikáit.

en: Akismet Stats
hu: Akismet statisztikák

en: Click the Use this Key button.
hu: Kattintson az „Ennek a kulcsnak a használata” gombra.

en: Copy and paste the API key into the text field.
hu: másolja és illessze be az API-kulcsot a szövegmezőbe.

en: If you already have an API key
hu: Ha már rendelkezik API-kulccsal,

en: Enter an API Key
hu: API-kulcs megadása

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
hu: Fiók regisztrálása az %s rendszerén API-kulcs generáláshoz.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
hu: Az Akismet szolgáltatás webhelyen történő aktiválásához meg kell adnia egy API-kulcsot.

en: New to Akismet
hu: Még nem ismerem az Akismetet

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
hu: Ezen az oldalon beállíthatjuk az Akismet bővítmény működését.

en: Akismet Setup
hu: Akismet beállítása

en: Overview
hu: Áttekinntés

en: Re-adding...
hu: Újbóli hozzáadás...

en: (undo)
hu: (visszavonás)

en: URL removed
hu: URL eltávolítva

en: Removing...
hu: Eltávolítás…

en: Remove this URL
hu: URL eltávolítása

en: Settings
hu: Beállítások

en: Comment History
hu: Hozzászólás története
