Plugins - Akismet Spam Protection - Stable (latest release) - en to bg translation catalogue (208 entries)

en: (opens in a new tab)
bg: (отваря се в нов раздел)

note: translators: The placeholder is the name of a subscription level, like "Plus" or "Enterprise" .
en: Upgrade to %s
bg: Надграждане до %s

en: Upgrade your Subscription Level
bg: Обнови вашето ниво на абонамент

en: Learn more about usage limits.
bg: Научи повече за използваните лимити.

en: Your account has been restricted
bg: Вашият профил е ограничен

en: Your Akismet account usage is approaching your plan&#8217;s limit
bg: Използването на вашият Akismet профил  наближава лимитът на текущия план

en: Your Akismet account usage is over your plan&#8217;s limit
bg: Използването на вашият Akismet профил е надвишил лимита на плана

note: translators: The placeholder is a URL.
en: Please enter a new key or <a href="%s" target="_blank">contact Akismet support</a>.
bg: Въведете нов ключ или <a href="%s" target="_blank"> се свържете с помощния център на  Akismet</a>

en: Your API key is no longer valid.
bg: Вашият API ключ вече не е валиден.

en: Anti-Spam Settings
bg: Настройки против Спам

note: translators: The placeholder is for showing how much of the process has completed, as a percent. e.g., "Checking for Spam (40%)"
en: Checking for Spam (%1$s%)
bg: Проверяване на Спам (%1$s%)

en: No comment history.
bg: Няма история на коментарите.

en: Akismet was unable to recheck this comment.
bg: Akismet не успя да провери този коментар.

en: Akismet was unable to check this comment but will automatically retry later.
bg: Akismet не успя да провери този коментар, но автоматично ще опита отново.

note: translators: The placeholder is a WordPress PHP function name.
en: Comment was caught by %s.
bg: Коментарът е прихванат от %s.

en: Akismet is not configured. Please enter an API key.
bg: Akismet не е конфигуриран. Въведи ключ за API.

en: Enter your API key
bg: Въведете ключ за API

en: Set up a different account
bg: Създаване на друг профил

en: Set up your Akismet account to enable spam filtering on this site.
bg: Настройте Akismet профил за включване на спам филтриране на този сайт.

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
bg: Akismet не може да провери повторно коментарите за спам.

en: You don&#8217;t have permission to do that.
bg: Нямате право да правите това.

en: Stats response could not be decoded.
bg: Резултат от статистиките не може да бъде декодиран.

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
bg: В момента не е възможно извлечение на статистиката. Опитайте отново.

en: API key must be set to fetch stats.
bg: Ключ за API трябва да бъде въведен за да изведе статистиките.

en: To help your site with transparency under privacy laws like the GDPR, Akismet can display a notice to your users under your comment forms. This feature is disabled by default, however, you can turn it on above.
bg: За да помогнете на сайта си с прозрачност съгласно законите за защита на личните данни, като например GDPR, Akismet може да покаже известие на вашите потребители под вашите коментарни форми. Тази функция е деактивирана по подразбиране, но можете да я включите по-горе.

en: Do not display privacy notice.
bg: Да не се показва съобщение за поверителност.

en: Display a privacy notice under your comment forms.
bg: Показване на съобщение за поверителност под формите за коментари.

en: Akismet privacy notice
bg: Akismet съобщение за поверителност

en: Privacy
bg: Поверителност

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed</a>.
bg: Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Научете как се обработват данните ви за коментари</a>.

en: We collect information about visitors who comment on Sites that use our Akismet anti-spam service. The information we collect depends on how the User sets up Akismet for the Site, but typically includes the commenter's IP address, user agent, referrer, and Site URL (along with other information directly provided by the commenter such as their name, username, email address, and the comment itself).
bg: Събираме информация за посетители, които коментират в сайта, които използват нашата услуга за защита срещу спам Akismet. Информацията, която събираме, зависи от начина, по който Потребителят използва Akismet за сайта, но обикновено включва IP адреса, потребителския агент, препращащия и URL на сайта на коментатора (заедно с друга информация, предоставена директно от коментатора, като името, потребителското име, имейла адрес и самия коментар).

en: Comment discarded.
bg: Коментарът е отхвърлен.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
bg: Ключът за API е поставен и не може да бъде изтрит.

en: The value provided is not a valid and registered API key.
bg: Предоставената стойност не е валиден и регистриран ключ за API.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
bg: Ключът за API е поставен и не може да бъде променян през API.

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
bg: Периодът от време, за който ще извежда статистика. Възможности: 60 дни, 6 месеца, всичко

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
bg: Ако е избрано, показва броя на одобрените коментари до всеки автор в страницата с коментари.

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
bg: Ако е избрано, Akismet автоматично отхвърля най-очевидния спам автоматично, вместо да го поставя в спам директорията.

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
bg: 12 символен Akismet ключ за API. Наличен на akismet.com/get/

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
bg: Сайтът ви не може да се свърже със сървърите на Akismet.

note: translators: %s is the wp-config.php file
en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
bg: API ключът за Akismet беше дефиниран в %s файла.

en: Manual Configuration
bg: Ръчни Настройки

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
bg: На тази страница можете да обновите Akismet настройките и да видите спам статистиките.

note: Description of the plugin
en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started: activate the Akismet plugin and then go to your Akismet Settings page to set up your API key.
bg: Използван от милиони, Akismet е може би най-добрият метод за <strong>защита на вашия сайт от спам</strong>. Предпазва го, дори докато спите. За да започнете, активирайте разширението Akismet и навигирайте до настройките, за да въведете ключ за API.

en: Connect with API key
bg: Свързване с API ключ

note: translators: %s is the WordPress.com username
en: You are connected as %s.
bg: Свързан сте като %s.

en: Connect with Jetpack
bg: Свръвзване с Jetpack

en: Use your Jetpack connection to set up Akismet.
bg: Използвайте връзката си с Jetpack, за да активирате Akismet.

en: Eliminate spam from your site
bg: Елиминирайте спама от вашият сайт

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
bg: Желате ли <a href="%s">проверите чакащите коментари</a>?

en: Akismet is now protecting your site from spam. Happy blogging!
bg: Akismet защитава вашият сайт от спам. Весело блогване!

en: Set up your Akismet account
bg: Настройте вашият Akismet профил

en: Detailed Stats
bg: Подробни статистики

en: Statistics
bg: Статистики

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
bg: Използван от милиони, Akismet е може би най-добрият метод за <strong>защита на вашия сайт от спам</strong>. Предпазва го, дори докато спите. За да започнете, отидете в <a href="admin.php?page=akismet-key-config">страницата с Akismet настройки</a>, за да настроите ключа за API.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
bg: Използван от милиони, Akismet е може би най-добрият метод за <strong>защита на вашия сайт от спам</strong>. Сайтът ви е напълно конфигуриран и защитен, дори докато спите.

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
bg[0]: %s коментар беше разпознат като спам.
bg[1]: %s коментара бяха разпознати като спам.

en: No comments were caught as spam.
bg: Не бяха открити спам коментари.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
bg[0]: Akismet провери %s коментар.
bg[1]: Akismet провери %s коментара.

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments awaiting moderation.
bg: Няма коментари за проверка. Akismet проверява само списъка с Чакащи коментари.

en: Comment not found.
bg: Коментарът не е намерен.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
bg[0]: %d коментар не може да бъде проверен.
bg[1]: %d коментара не могат да бъдат проверени.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
bg[0]: %d коментар е преместен в Спам.
bg[1]: %d коментара бяха преместени в Спам.

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
bg[0]: Обработен е %d коментар.
bg[1]: Обработени са %d коментара.

en: Comment #%d could not be checked.
bg: Коментар №%d не може да бъде проверен.

en: Failed to connect to Akismet.
bg: Връзката с Akismet е неуспешна.

en: Comment #%d is not spam.
bg: Коментар №%d не е спам.

en: Comment #%d is spam.
bg: Коментар №%d е спам.

en: %s false positive | %s false positives
bg[0]: %s грешен положителен резултат
bg[1]: %s грешни положителени резултатати

en: %s missed spam | %s missed spam
bg[0]: %s пропуснат спам
bg[1]: %s пропуснати спам

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
bg: Нямате абонаментен план за Akismet.

en: Your Akismet subscription is suspended.
bg: Абонаментът ви за Akismet е спрян.

en: Your Akismet plan has been cancelled.
bg: Абонаментът ви за Akismet е прекратен.

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
bg: Вашето плащане не може да бъде обработено. Моля, <a href="%s" target="_blank">обновете своите данни за плащане</a>.

en: Please update your payment information.
bg: Обновете своите данни за плащане.

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
bg: <strong>Почти готово</strong> - включете Akismet и се сбогувайте със спама

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
bg[0]: Akismet ви спести %d минута!
bg[1]: Akismet ви спести %d минути!

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
bg[0]: Akismet ви спести %d час!
bg[1]: Akismet ви спести %d часа!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
bg[0]: Akismet ви спести %s ден!
bg[1]: Akismet ви спести %s дни!

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
bg: Akismet филтрира спама, за да се фокусирате над важните неща.

en: To continue your service, <a href="%s" target="_blank">upgrade to an Enterprise subscription</a>, which covers an unlimited number of sites.
bg: За да продължите услугата, <a href="%s" target="_blank">надградете вашия план до Enterprise</a>, който покрива неограничен брой от сайтове.

note: translators: The placeholder is a URL.
en: Your Plus subscription allows the use of Akismet on only one site. Please <a href="%s" target="_blank">purchase additional Plus subscriptions</a> or upgrade to an Enterprise subscription that allows the use of Akismet on unlimited sites.
bg: Абонаментът Plus позволява Akismet да бъде ползван само на един сайт. <a href="%s" target="_blank">Закупете допълнителни абонаменти Plus </a> или надградете текущия си план до Enterprise, което ще позволи да използвате Akismet на неограничено количество сайтове.

note: translators: The placeholder is a URL.
en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
bg: Не е възможно да се установи връзка с akismet.com. Моля прегледайте  <a href="%s" target="_blank">нашите инструкции относно защитните стени</a> и проверете настройките на вашия сървър.

en: The API key you entered could not be verified.
bg: Въведеният ключ за API не може да бъде проверен.

en: Please <a href="%s" target="_blank">contact our support team</a> with any questions.
bg: Ако имате въпроси <a href="%s" target="_blank">свържете се с нашия екип</a>.

en: In 2012, Akismet began using subscription plans for all accounts (even free ones). A plan has not been assigned to your account, and we&#8217;d appreciate it if you&#8217;d <a href="%s" target="_blank">sign into your account</a> and choose one.
bg: През 2012 Akismet започна да използва абонаментни планове за всички профили, дори за безплатните такива. Вие не сте избрали план, би било добре ако <a href="%s" target="_blank">влезете в профила си</a> и изберете такъв.

en: All systems functional.
bg: Всички системи функционират.

en: Enabled.
bg: Активиран.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
bg: Akismet се сблъска с проблем при предишна SSL заявка и я деактивира временно. Скоро ще започне отново да използва SSL за заявки.

en: Temporarily disabled.
bg: Временно деактивирано.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
bg: Вашият уеб сървър не може да извършва SSL заявки; свържете се с вашия уеб хостинг и ги помолете да добави поддръжка за SSL заявки.

en: Disabled.
bg: Деактивиран.

en: SSL Status
bg: SSL статус

en: This comment was reported as not spam.
bg: Коментарът беше докладван, че не спам.

en: This comment was reported as spam.
bg: Коментарът беше докладван като спам.

note: Plugin URI of the plugin
en: https://akismet.com/
bg: http://akismet.com/

en: Manually enter an API key
bg: Ръчно въвеждане на API ключ

en: Contact Akismet support
bg: Връзка с екипа за помощ на Akismet

en: No worries! Get in touch and we&#8217;ll sort this out.
bg: Няма страшно! Свържете се с нас и ще помогнем с оправянето на проблема.

note: translators: %s is the WordPress.com email address
en: Your subscription for %s is suspended.
bg: Абонаментът ви за %s е прекратен

note: translators: %s is the WordPress.com email address
en: Your subscription for %s is cancelled.
bg: Абонаментът ви за %s е прекратен

en: You&#8217;re using Akismet on far too many sites for your Plus subscription.
bg: Използвате Akismet на повече сайтове отколкото вашия Plus абонамент позволява.

en: You&#8217;re using your Akismet key on more sites than your Plus subscription allows.
bg: Използвате ключа си за Akismet на повече сайтове отколкото вашия абонамент Pro позволява.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
bg: Вашият ключ е невалиден. Опитайте отново.

en: There is a problem with your API key.
bg: Има проблем с ключа ви.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
bg: Помогнете ни в борбата със спама като вземете премиум профил и <a href="%s" target="_blank">допринесете с избрана от вас сума</a>.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
bg: Свържете се с <a href="%s" target="_blank">поддръжката на Akismet</a> за помощ.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
bg: Посетете <a href="%s" target="_blank">профила си в Akismet</a>, за да активирате абонамента си отново.

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
bg: Има вероятност защитата ви (firewall) да ни блокира. Свържете се с хостинг доставчика си и му изпратете <a href="%s" target="_blank">упътването ни за защитите</a>.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
bg: Вашата хостинг компания или сървър администраторът е деактивирал PHP функцията  <code>gethostbynamel</code>. <strong>Akismet не може да работи правилно, докато това не се поправи.</strong> Моля, свържете се с хостинг компанията или администратора си и им дайте <a href="%s" target="_blank">тази информация относно системните изисквания на Akismet </a>.

en: Network functions are disabled.
bg: Мрежовите функции са изключени.

note: translators: the placeholder is a clickable URL that leads to more information regarding an error code.
en: For more information: %s
bg: За повече информация: %s

en: Akismet Error Code: %s
bg: Akismet Код за грешка %s

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
bg: Някои коментари все още не са били проверени за спам с Akismet. Те са били временно задържани за модериране и автоматично ще се проверят отново по-късно.

en: Akismet has detected a problem.
bg: Проблем с  Akismet

en: Change
bg: Промяна

en: Upgrade
bg: Надграждане

en: Next Billing Date
bg: Следваща дата за плащане

en: Active
bg: Активен

en: No Subscription Found
bg: Няма намерен абонамент

en: Missing
bg: Липсващ

en: Suspended
bg: Прекратен

en: Cancelled
bg: Прекратен

en: Save Changes
bg: Запазване на промените

en: Disconnect this account
bg: Изключване на профил

en: Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than 1 day is deleted automatically. | Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than %2$d days is deleted automatically.
bg[0]: Спам в <a href="%1$s">спам папката</a>, който е по-стар от 1 ден, ще бъде изтрит автоматично.
bg[1]: Спам в  <a href="%1$s">спам папката</a>, който е по-стар от %2$d дни ще бъде изтрит автоматично.

en: Note:
bg: Бележка:

en: Always put spam in the Spam folder for review.
bg: Винаги пращай спама в папката за спам за одобрение.

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
bg: Автоматично трий най-очевидния и агресивен спам, за да не се налага да го виждам.

en: Akismet anti-spam strictness
bg: Точност на анти-спам защитата на Акисмет

en: Show the number of approved comments beside each comment author
bg: Показване на броя одобрени коментари до всеки автор на коментар.

en: Show approved comments
bg: Показване на одобрените коментари

en: Accuracy
bg: Точност

en: All time
bg: От началото

en: Spam blocked | Spam blocked
bg[0]: Блокиран спам

en: Past six months
bg: Последните шест месеца

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
bg: Моля <a href="%1$s">обновете WordPress</a> до последната версия или <a href="%2$s">преминете на версия 2.4 на Akismet</a>.

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
bg: Akismet %s изисква версия на WordPress %s или по-висока.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
bg: Akismet е одобрил този коментар по време на автоматичен повторен опит.

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
bg: Akismet е уловил този коментар като спам по време на автоматично филтриране на коментарите.

note: translators: The placeholder is a username.
en: %s reported this comment as not spam.
bg: %s докладва, че този коментар не е спам.

note: translators: The placeholder is a username.
en: %s reported this comment as spam.
bg: %s докладва коментарът като спам.

note: translators: %1$s is a username; %2$s is a short string (like 'spam' or 'approved') denoting the new comment status.
en: %1$s changed the comment status to %2$s.
bg: %1$s промени състоянието на коментара на %2$s.

note: translators: The placeholder is an error response returned by the API server.
en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
bg: Akismet не успя да провери този коментар (%s), но автоматично ще опита отново.

en: Akismet cleared this comment.
bg: Akismet изчисти този коментар.

note: translators: The placeholder is a short string (like 'spam' or 'approved') denoting the new comment status.
en: Comment status was changed to %s
bg: Статусът на коментара е променен на %s

en: Akismet caught this comment as spam.
bg: Akismet улови този коментар като спам.

note: translators: The placeholder is the number of pieces of spam blocked by Akismet.
en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
bg[0]: <strong class="count">%1$s нежелан коментар</strong>, блокиран от <strong>Akismet</strong>
bg[1]: <strong class="count">%1$s нежелани коментара</strong>, блокирани от <strong>Akismet</strong>

en: Title:
bg: Заглавие:

en: Spam Blocked
bg: Спамът беше блокиран

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
bg: Показване броя на спам коментарите, които Akismet е прихванал

en: Akismet Widget
bg: Джаджа на Akismet

en: Cleaning up spam takes time.
bg: Чистенето на спам отнема време.

note: translators: The Akismet configuration page URL.
en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
bg: Моля, проверете <a href="%s">настройките на Akismet</a> и се свържете с хостинг компанията си, ако проблемите продължават.

note: translators: The placeholder is an amount of time, like "7 seconds" or "3 days" returned by the function human_time_diff().
en: %s ago
bg: преди %s

en: %s approved | %s approved
bg[0]: %s одобрен
bg[1]: %s одобрени

en: History
bg: История

en: View comment history
bg: Преглед историята на коментарите

en: Un-spammed by %s
bg: %s е маркирал коментара като не-спам

en: Flagged as spam by %s
bg: Отбелязан като спам от %s

en: Cleared by Akismet
bg: Одобрено от Akismet

en: Flagged as spam by Akismet
bg: Маркирано като спам от Akismet

en: Awaiting spam check
bg: Очакващи проверка за спам

note: translators: The placeholder is an error response returned by the API server.
en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
bg: Повторната проверка на този коментар не беше успешна (%s).

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
bg: Akismet провери отново този коментар и го изчисти.

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
bg: Akismet провери отново този коментар и го отбеляза като спам.

en: Check for Spam
bg: Проверка на опашката за спам

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
bg: В момента няма <a href='%s'>спам</a>.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
bg[0]: Има <a href="%2$s">%1$s коментар</a> в спам в момента.
bg[1]: Има <a href="%2$s">%1$s коментара</a> в спам в момента.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
bg: <a href="%s">Akismet</a> блокира спама към сайта ви.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
bg[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> е защитил сайта ви от %2$s спам коментар.
bg[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> е защитил сайта ви от %2$s спам коментара.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
bg[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> е предпазил сайта ви от <a href="%2$s">%3$s спам коментар</a>.
bg[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> е предпазил сайта ви от <a href="%2$s">%3$s спам коментра</a>.

[ctx: comments]
en: Spam
bg: Спам

en: Cheatin&#8217; uh?
bg: Шмекеруваме, а?

en: Akismet Support
bg: Поддръжка на Akismet

en: Akismet FAQ
bg: Често задавани въпроси за Akismet

en: For more information:
bg: За повече информация:

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
bg: Състояние на абонамента - активен, прекратен, отменен.

en: Status
bg: Статус

en: The Akismet subscription plan
bg: Абонаментен план за Akismet

en: Subscription Type
bg: Вид абонамент

en: Account
bg: Профил

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
bg: Изберете дали да триете най-очевидния спам автоматично или ръчно от папката за спам.

en: Strictness
bg: Ниво на контрол

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
bg: Показване на броя одобрени коментари до всеки автор на коментари в страницата списък с коментари.

en: Comments
bg: Коментари

en: Enter/remove an API key.
bg: Добавяне/премахване на ключ за API

en: API Key
bg: API ключ

en: Akismet Configuration
bg: Настройки на Akismet

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
bg: На тази страница виждате статистика за филтрирания спам.

en: Akismet Stats
bg: Akismet Статистики

en: Click the Use this Key button.
bg: Натиснете върху бутона "Използване на този ключ".

en: Copy and paste the API key into the text field.
bg: Копиране на ключа за API в следващото поле.

en: If you already have an API key
bg: Ако вече имате ключ за API

en: Enter an API Key
bg: Въвеждане на API ключ

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
bg: За да получите ключ за API трябва да се регистрирате в %s

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
bg: Трябва да въведете ключ за API, за да активирате Akismet на сайта си.

en: New to Akismet
bg: Нов в Akismet

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
bg: На тази страница можете да настроите Akismet.

en: Akismet Setup
bg: Настройка на Akismet

en: Overview
bg: Преглед

en: Re-adding...
bg: Повторно добавяне...

en: (undo)
bg: (отмяна)

en: URL removed
bg: Връзката е изтрита

en: Removing...
bg: Изтриване...

en: Remove this URL
bg: Изтриване на тази връзка

en: Settings
bg: Настройки

en: Comment History
bg: История на коментарите
